>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Mam zle przeczucie..Kawasaki też niby cislo, a skończyło sie remisem, mam nadzieje ze cos ruszy zaraz
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam zle przeczucie..Kawasaki też niby cislo, a skończyło sie remisem, mam nadzieje ze cos ruszy zaraz
Pogoda ich też nie zachęca do wirtuozerskich popisów.
edit live
W Szanghaju już druga poprzeczka i dalej 1-1. Szast prast i 2-2
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
I znowu SIPG goniło wynik... :|
przynajmniej ten wszedł... znowu typy gdzie zabrakło niewiele.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
No troche pech z tymi poprzeczkami, czy oni nie potrafią strzelić gola bez gola Ulsan minutę wcześniej?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
W ogóle w 3 na 4 meczach był remis, a ja se akurat w Sydney remis dałem, no nie jest to mój dzień jeśli chodzi o AFC zdecydowanie xD
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Godz.16.15
AL WASL-PERSEPOLIS
W tym wypadku to spokojnie gram tu Iranczykow za 1.56 i do zera moze to kurs ok 2.6 .
AL WASL to outsider grupy z zerem na koncie,w tej grupie 3 zespoly maja po 6 pkt wiec Persepolis gra dzis rewanz za zeszlotygodniowa wygrana u siebie 2-0. To byl najmniejszy wymiar kary dla Al Wasl.
PERSEPOLIS nie odpusci tego meczu wiedzac,ze grupa jest wyrownana,w lidze maja spokoj wiec cale sily na LM w ktorej mozna powiedziec sa jedna najmocniejszych ekip.
Zerknijcie w h2h z ostatniego okresu i laik zauwazy,ze gospodarze co pare dni gubia punkty,wiec licze ,ze Iranski potentat to ogarnie.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Ostatnie spotkanie akurat było 2:2...
Ja dziś na początek gram Ulsan - SIPG - ov2,5+bts @1,6 ⛔
I kolejny ov... ov2,5+bts - @1,65 ⛔ Victory - Kawasaki. Tutaj już nie ma czasu na kalkulacje. Trzeba atakować i wygrywać. To powinno zagwarantować overowy mecz
i do zera moze to kurs ok 2.6 .
Al Wasl - Persepolis
Myślę o tym typie, ale Al Wasl u siebie zawsze coś tam strzela.. nawet Al Ain 1:3. Ja tutaj spróbuję bts za @1,8 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
11:00 Kashima (Jpn) - Sydney FC (Aus)
Bobo, Milos Ninkovic, Michael Zullo i Brandon O&#39;Neill
nie zagrają w Japonii. Kurs na Jeleni nie powala, ale jedynkę do dubla można sobie dorzucić. Kashima jak dzisiaj wygra to na pozostałe mecze w AFC nie musi się już spinać. Jak nie będą mieli roszad w składzie to wrzucę sobie ich do taśmy. Chyba, że Yakuza ma inne plany ???? GL!
PS
Ogólnie &quot;podbieram&quot; też majekxa typ na over/bts w Melbourne ⛔ (brak słów co tam goli &quot;powinno paść) ???? i jak pisałem wcześniej Ulsan vs Szanghai SIPG ⛔ - na sucho bts &quot;powinien&quot; być ok (j.w). I kupon gotowy (No, do piachu) ???? KTF!
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Kashima (-1) - Sydney 1 2,18 LVbet
Sydney raczej nie ma się co łudzić, że uda im się awansować. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy H Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Kashima jest na przeciwległym biegunie - lideruje z siedmioma punktami. Ten mecz będzie rewanżem ubiegłotygodniowego spotkania. Wówczas w Sydney Kashima wygrała 2:0. Dziś w składzie drużyny z Australii zabraknie czterech ważnych graczy - Bobo, Ninkovic i Zullo są kontuzjowani a O&#39;Neill zawieszony za kartki. O brakach Kashimy nic nie wiem. Doczytałem natomiast, że powinien zagrać Kanazaki, który nie zagrał w pierwszym meczu ale w ostatnich czterech ligowych spotkaniach strzelił trzy bramki (i nie trafił karnego ;) ).
To wszystko skłania mnie do obstawienia minimum dwubramkowej wygranej zespołu z Japonii.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I kolejny ov... ov2,5+bts - @1,65 Victory - Kawasaki. Tutaj już nie ma czasu na kalkulacje. Trzeba atakować i wygrywać. To powinno zagwarantować overowy mecz
Szansa jest, bo skład Japsów trochę &quot;poprzestawiany&quot; ???? ale Victory bez Valeriego i Sancheza. Oby sobie postrzelali ????
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
I to samo w Shenhua - Suwon, ov2,5+bts 1,85 ⛔.
Pojedynek emerytów czyli Damjanovica i Martinsa. Obaj w lidze odpoczywali. Oba zespoły muszą powalczyć o 3 pkty bo remis nikogo nie urządza.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Ja prdl znowu się poprzeczki zaczęły !!! Ile można ??? Ostatnio w AFC też słupek,poprzeczka, słupek itd. Ktoś za to płaci extra? ???? Teraz Japs z &quot;pustej&quot; bramki wybijał. F..ck ! Dla odmiany Thomas ratuje d..ę Victory. Tu powinny być ze 3 bramy na luzie, a na tablicy 0-0.
HT 0-0 szkoda, bo okazje były. Moja taśma z tym meczem w składzie zagrożona ????
Co Okubo (nr 4) zmarnował znowu... I gol, ale nieuznany (spalony?) Co za przekleństwo ten mecz, bo zaraz poszła kontra Victory i ... 0-0 ???? FT 1-0 w &quot;ostatniej chwili&quot;, ale mi to nie pomogło ????
edit
Ja już kleję nowy kupon ???? Kashima + bts w Szanghaju (sorry w Ulsan ofc ???? ) ???? GL!
U Jeleni zagra Kanazaki, Nakamura, Suzuki, na ławce Junior i Doi ???? , Szanghaj w mocnym zestawieniu (Hulk, Oscar, Elekson).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom