>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Cup

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Singapur - Jordania----&gt; 1 @@ 3,85 BAH ✅ ✅ ✅

Dziś zaczyna się AFC Cup , Ciekawy kurs prezentuje się na Singapur liga , Singapurska robi się coraz to lepsza , zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Singapur , Jordania to moim zdaniem w tym turnieju będą &#39;&#39;chłopcy do bicia&#39;&#39; natomiast Sinagpur może namieszać potrafią grać w piłkę.

Jemen - Hong Kong ----&gt; 2 @@ 4,20

Jemen potrafi grać ze słabymi , Hong Kong lubi mieszać bardzo szybcy zawodnicy mogą dziś sprawić niespodziankę i tutaj się takiej spodziewam.
 
K 0

k1922

Użytkownik
Mój debiut na tym forum zacznę od AFC ????
Kuwejt - Oman ⛔
Typ:1
Kurs: 2,10
Bukmacher: expekt
Analiza:
Obie drużyny spotkały się na początku stycznia w Pucharze Zatoki, gdzie padł bezbramkowy remis. Oman zmierzył się także z Indonezją w ramach kwalifikacji do MA - tutaj także było bez goli. Nie oznacza to, że drużyna z Omanu nie potrafi grać w piłkę; zdobyli wspomniany Puchar Zatoki. Jednak w konfrontacji z Kuwejtem zabraknie bramkarza Boltonu Ali Al Habsiego i napastnika B.M. Al Maimaniego. W Kuwejcie natomiast wszyscy liczą na zwycięstwo a pomóc ma im w tym atut własnego boiska.

Singapur - Jordania ✅
Typ: 1
Kurs:3,85
Bukmacher:BAH
Analiza:
W Singapurze nie dawno świętowano Nowy Rok, co za tym idzie - nowe nadzieje i nowy duch w zespole. Będą chcieli za wszelką cenę zmazać plamę po porażce 6:0 w Iranie. Z kolei Jordania to młody, niedoświadczony zespół, więc mogą miec kłopoty na obcym terenie.
 
andaluzyjczyk 0

andaluzyjczyk

Użytkownik
Generalnie to przy analizie spotkania między Singapurem a Jordanem nie sugerował bym się wogóle tym, że w Singapurze niedawno obchodzono Nowy Rok, bo to nie ma żadnego znaczenia przy typowaniu tego meczu. Jeśli nie ma się informacji o składach, kontuzjach, sytuacji w drużynie czy też jakichś układach to nie ma co ruszać tych spotkań. Tym bardziej przy obstawianiu spotkań takich egoztycznych drużyn, bo tam często są różne wałki. Takie granie &quot; na czuja &quot; napewno korzyści nie przyniesie no chyba, że gracie for fun, a nie z chęcią zarobienia $$$. Potraktujcie to jako dobrą radę, a nie złośliwość i nie mowię, że Singapur nie wygra tylko, że analiza jest bezwartościowa ????

ps. a poza tym to słyszałem ze Jordan wygra ten mecz :jezora:
 
K 0

k1922

Użytkownik
Info o Nowym Roku przytoczyłem za trenerem Singapuru, który właśnie tak uważał, że wstąpią w nich nowe siły. Jak się okazało miał rację ???? A tak poza tym to był mój pierwszy post więc, jeśli coś nie tak to :oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom