>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Cup

Status
Zamknięty.
slaviu 343

slaviu

Użytkownik

AFC Cup czyli azjatycki odpowiednik naszego Pucharu UEFA. Rozgrywki co prawda są już w trakcie, ale nie ma takiego tematu dlatego go zakładam. W rozgrywkach grają 32 kluby, podzielone na 8 grup. Do dalszej fazy awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Aktualnie rozgrywana jest trzecia kolejka spotkań. Wczoraj grały grupy A, C, E, G i dwie drużyny z B, dziś gra reszta, plus jeszcze jeden mecz w piątek.

 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
South China - East Bengal

Zespół z Hong Kongu podejmuje u siebie klub z ligi indyjskiej. Indyjczycy to jedne z najsłabszych klubów w AFC Cup. East Bengal jak narazie na 3 miejcu w grupie, w dwóch meczach grali 0-1-1. U siebie zremisowali 4:4! tajskim Chonburi i na wyjeździe ulegli indonezyjskiej Persipurze 1:4. Jak widać sporo tracą, zreszta jak co roku (w AFC Cup , bo w lidze wręcz przeciwnie, ale to dwie różne bajki). W East Bengal jest jedna gwiazda, jeden zawodnik który jest odpowiedzialny za zdobywanie bramek i dobrze się z tej roli wywiązuje - Tolgay Ozbey, jedyny australijczyk w East Bengal. W tym sezonie w sumie w meczach ligowych i AFC Cup zdobył już 13 bramek. To on właśnie strzelał bramki w AFC Cup w meczach z Persipurą i Chonburi. W nim właśnie widze jedyne zagrożenie dla South China. W rodzimej lidze East Bengal zajmują 3 miejsce. Drużyna gospodarzy South China w lidze Hong Kongu jest na 2 miejscu, w grupie AFC Cup zajmuja 4 ostatnie miejsce z bilansem 0-1-1. U siebie zremisowali z Persipurą 1:1 i ulegli na wyjeździe Chonburi 0:3. Biorac pod uwagę wcześniejsze lata gry w AFC Cup South China radzi sobie na własnym stadionie dobrze bilans 8-2-4. Strzelają także sporo bramek 29-16. Jeśli chodzi o skład mają kilku internacjonałów. Najbardziej znane nazwiska to Nicky Butt i Mateja Kezman. Nikomu chyba nie trzeba ich przedstawiać. Na pewno swoimi nazwiskami ściągają na trybuny kibiców i wspierają doświadczeniem kolegów. O sile zespołu stanowią też brazyliczycy Wellingsson czy Tales Schutz. Sila ataku wygląda naprawdę okazale: Kezman, Schutz i dwóch dobrych bramkostrzelnych napastników z Hong Kongu. W moim odczuciu to w zupełności powinno wystarczyć na Indyjczyków, którzy dodatkowo podajac jeszcze garść statystyk źle grają na wyjazdach w AFC Cup 2-0-8, bramki 8-23. I jedni o drudzy chcąc awansować musza dziś wygrać. Większa presja z pewnością na gospodarzach, od których oczekuję się lepszej gry, mając w składzie takie gwiazdy jak Kezman. Jeśli chcą awansować w dwumeczu z East Bengal powinni zgarnąć 6 punktów, co moim zdaniem jest jak nabardziej realne, gdyż sa po prostu lepszym zespołem. Spodziewam się ładnego meczu, okraszonego bramkami. To jest zresztą urok AFC Cup, na ogół pada trochę bramek, szczególnie w meczach drużyn dalekiego wschodu. Nic mi nie wiadomo o absencjach w obu drużynach, zanosi się więc na to że będziemy mieli dziś na boisku najlepszych graczy obu zespołów, co tylko dobrze wróży dla widowiska. Ja stawiam na lepszych moim zdaniem piłkarzy z Hong Kongu. Mecz o 14:00.

Moje propozycje z tobetu:
1 - 1,35 ✅ 1:0
1 hc (0-1) - 1,95 ⛔
over 2,5 - 1,5 ⛔

Co do innych meczów, jeszcze jeden wpadł mi w oko chodzi o VB Sports - Pegasus. Klub z Hong Kongu Pegasus zagra na pięknych Malediwach i tu również jak wyżej stawiam na pilkarzy z Hong Kongu. Mają ciekawy skład z świetnym brazylijczykiem Leandro Carrijo (wypożyczonym z South China). Jednak póki co zbyt mało wiem na temat gospodarzy, absencji i stanu boiska w Malediwach żeby grać za większe pieniądze. Mimo to myślę, że warto się przyjrzeć temu spotkaniu może poszukać jeszcze informacji (sam będę szukał) i jednak zagrać, tym bardziej, że kurs tobetu zachęcający:
VB Sports - TSW Pegasus 2 - 2,1 ✅ 3:5

//0:4 dla Pegasus w I połowie, takiego pogromu się nie spodziewałem... 4 bramki Leandro Carrijo w meczu nieźle. A dla South China bramkę strzelił nie kto inny jak Kezman.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Chonburi FC - East Bengal

Uboga oferta u bukmacheróww tym tygodniu na AFC Cup. Nie ma w ofercie wszystkich spotkań, stąd tylko jeden typ. Konsekwentnie gram przeciwko zespołom z Indii i nie wychodzę na tym źle. Chonburi to zespół z Tajlandii, w rodzimej lidze póki co są viceliderami, ale warto powiedzieć, że to najbardziej bramkostrzelna ekipa w kraju po 11 kolejkach stosunek bramek 26-9 robi wrażenie, a na swoim boisku 6-1-0 i bramki 20-3, to juz naprawdę wygląda imponująco. W AFC Cup Chonburi na swoim stadionie póki co bezbłębnie dwa mecze, dwa zwycięstwa i bramki 6-1. W swojej grupie w AFC Cup są na pierwszym miejscu mają 7 pkt, tyleż samo ma Persipura, która dziś podejmuje South China. Indyjczycy okupują ostatnie miejsce z dwoma punktami i by marzyć o awansie dziś powinni wygrać. To, że spotkanie będzie otwarte i będą bramki jest niemal pewne. Wystarczy popatrzeć na inne mecze tej grupy z udziałem tych zespołów. Pierwszy mecz w Indiach zakończył się remisem... 4:4. Dziś gra toczy się tylko o zwycięstwo, remis może być zabójczy dla Chonburi, które ostatni mecz gra na wyjeździe z South China - i to może być mecz o awans, jeśli Chonburi dziś nie wygra. A gdyby South China wygrało dziś w Indonezji, to sytuacja Tajów się mocno skomplikuje, myślę że nie będą chcieli do tego dopuścić i dziś powalczą o pewne zwycięstwo. Jedyne co mnie martwi to, że zagrają bez trzech podstawowych piłkarzy (2 obrońców i pomocnika). Mimo to sądzę, że East Bengal to i tak nie pomoże w uniknięciu porażki. Może się jedynie przyczynić, przez brak ważnych obrońców, do strzelenia jakiejś bramki przez snajpera gości Tolgaya Ozbeya, a co za tym idzie do overa w całym meczu. W AFC Cup często w meczach drużyn dalekiego wschodu można oglądać piłkę na tzw. &quot;hurra&quot;, myślę że dzisiejszy mecz również będzie w tym stylu.
Moje propozycje (kursy tobet):

1 - 1,30 ✅ 4:0
1 hc (0-1) - 1,83 ✅
over 2,5 - 1,35 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom