>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Agnieszka Radwańska i jej szanse na wygranie Szlema oraz bycie nr 1 w rankingu WTA

O 27

odrzanski

Użytkownik
E tam goło, nawet cycków nie widać, więc bym nie przesadzał, ale oczywiście TVN i inne syfiaste media, ktore wiedzą, że Radwanska ma je głęboko w dupie (której zreszta tez nie widac na fotkach za badzo) wykorzystały tą sesję na nastawianie społeczenstwa przeciwko Radwańskiej, a to że potrafią manipulować ludzmi w tym kraju to chyba oczywiste do każdego interesujacego sie choc troche polityką. Inna sprawa, że nie rozumiem co ma propagowanie Jezusa do tych fotek i nie wiem czemu jedno ma wykluczac drugie :grin:
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
E tam goło, nawet cycków nie widać, więc bym nie przesadzał, ale oczywiście TVN i inne syfiaste media, ktore wiedzą, że Radwanska ma je głęboko w dupie (której zreszta tez nie widac na fotkach za badzo) wykorzystały tą sesję na nastawianie społeczenstwa przeciwko Radwańskiej, a to że potrafią manipulować ludzmi w tym kraju to chyba oczywiste do każdego interesujacego sie choc troche polityką. Inna sprawa, że nie rozumiem co ma propagowanie Jezusa do tych fotek i nie wiem czemu jedno ma wykluczac drugie :grin:
No przecież Adam został stworzony w garniturze a Ewa w sukni ślubnej ????
Mogłeś nie wspominać o polityce, tylko się podirytowałem... Wszyscy narzekają, przyjdą wybory, ciemna masa zobaczy piękną reklamę Tuska i wielkie obietnice czego to on nie zrobi i pójdą na niego głosować a potem znowu będzie płacz i tak w koło ???? A wybory już stosunkowo niedługo ( ok. rok )
sorry za Off Topic, musiałem.
 
Do góry Bottom