>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ajax Amsterdam - Manchester United [FINAŁ] - (24.05.2017)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Kursy z Totolotek:

Na placu boju pozostały tylko dwa zespoły, które już 24 maja spotkają się w Sztokholmie podczas finału. Ajax w fazie pucharowej pokonał Legię, Kopenhagę, Schalke oraz Lyon. Man.Utd. mierzył się z St. Etienne, Rostovem, Anderlechtem i Celtą. O Anglikach mówiono, że nie podchodzą zbyt ambitnie do tego turnieju, a jednak dotarli do finału. W drużynie Ajaxu wspominano o młodych, jeszcze nieopierzonych na europejskich boiskach, zawodnikach. W półfinałach oba zespoły musiały walczyć do ostatnich minut, by zagrać w finale.
Jakie są Wasze propozycję? Kto według Was zdobędzie puchar i bilet do Ligi Mistrzów? Czy możemy spodziewać się wielu bramek?
Sędzią spotkania będzie Słoweniec - Damir Skomina.
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Młodzież z Ajaxu mi zaimponowała docierając do finału, Manchesteru można byłoby się spodziewać - kwestia była taka jak &quot;Mou&quot; i ekipa potraktują Ligę Europy.
Kursy na tę chwilę wystawione przez bukmacherów raczej adekwatne do szans na zwycięstwo.
Nie chcę na prawie dwa tygodnie przed pojedynkiem ferować jakiś rozstrzygnięć i tak dalej, bo po drodze mogą wyjść jeszcze jakieś nieprzewidziane kontuzje czy innego rodzaju zawieszenia, ale myślę, że wielu, naprawdę wielu optuje za Manchesterem.
&quot;Czerwone Diabły&quot; patrzą na ten mecz przede wszystkim przez pryzmat gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie i na tej opcji bym się głównie skupiał. Premier League niestety w tym sezonie poszła nie po ich myśli i to jest właśnie ostatnia szansa na &quot;Europę&quot;.
Piłkarze z Amsterdamu prawdopodobnie zostaną na drugiej pozycji w Eredivisie (nie sądzę, by Feyenoord w ostatnim meczu tak mocno spieprzył sobie sprawę) co da im możliwość gry w eliminacjach do LM.
Ten mecz wiadomo, że jest wyjazdem dla obu drużyn, ale Ajax nie spisuje się w tym sezonie dobrze na wyjazdach w LE, ponieważ od sześciu meczów nie potrafi wygrać, a trzy ostatnie batalie przegrał. Niemniej tutaj już nie będzie liczenia sił, tylko wóz albo przewóz. Szkoda, że zabraknie Ibrahimovicia w &quot;domu&quot;. To będzie ciekawy pojedynek, ale dla mnie Manchester ze skromnym zwycięstwem i pucharem.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ibra zaczynał swoją przygodę z piłką w Malmo. United w ub. roku rozgrywali w Szwecji towarzyski mecz z Galatasaray i kibice tamtejsi sprawili, że Diabły czuły się jak&quot;u swoich&quot;. Nawiasem mówiąc, był to pierwszy nieoficjalny mecz Zlatana i już w 3. bodajże minucie rypnął efektowną bramę;) Mam wrażenie, że trybuny będą za United. Diabłom będzie grało się bardziej komfortowo. Dzieciaki z Ajaxu chyba nie są na tyle dojrzali aby poradzić sobie z doświadczoną ekipą Mourinho. Liczę na ciekawe widowisko i końcowy triumf United.
===
&quot;UEFA ogłosiła, iż to Damir Skomina będzie miał okazję poprowadzić finał Ligi Europy pomiędzy Ajaxem oraz Manchesterem United. (...) Skomina jest arbitrem międzynarodowym od 2003 roku. W tym sezonie sześciokrotnie prowadził mecze w Lidze Mistrzów. José Mourinho nie wspomina miło tego sędziego, ponieważ po bezbramkowo zremisowanym spotkaniu Chelsea z Dynamem Kijów w październiku 2015 roku nazwał Skominę &quot;słabym i naiwnym&quot;.&quot;
===
W finale nie zagra Bailly - stoper, jeden z najlepszych graczy United w tym sezonie. Powód? Czerwień w meczu przeciwko Vigo. Najprawdopodobniej parę stoperów uworzą Blind i Jones.
===
&quot;Piłkarze Manchesteru United będą mieli dużą motywację, aby wygrać finał Ligi Europy nie tylko na zobowiązania sponsorów. Umowy zawodników pierwszego składu są bowiem tak skonstruowane, że w przypadku braku awansu do Ligi Mistrzów wynagrodzenie zawodników zmniejszy się o 25%.
Dotyczy to wszystkich piłkarzy Manchesteru United, który obecnie zarabiają więcej niż 20 tysięcy funtów tygodniowo.&quot;
źródło: devilpage.pl
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
A w jakim bukmacherze można zagrać to spotkanie ..
bo ja to bym wolał zagrać, że wszystkie drużyny strzelą ?
Ogolnie to prawie mecz tego sezonu.

:?
W Unibecie, że obie strzelą masz kurs 2.02


4.10 na Ajax wygląda ładnie. Nawet jestem za nimi, żeby wygrali puchar i bliżej finału postaram się coś naskrobać.
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
Ze swojej strony proponowałbym ugryźć to spotkanie z innej strony:
  • Wygranie LE dla United to jedyna droga do Ligi Mistrzów w sezonie 2017/18. Brak awansu to strata 21 mln GBP z tytułu umowy sponsorskiej z Adidasem (do końca trwania kontraktu). Dodatkowo spadają zyski z tytułu biletów i praw do transmisji.
  • Ajax jako wicemistrz Holandii ma zapewniony udział w kwalifikacjach LM 2017/18 (bezpośredni awans jest jednak zdecydowanie lepszą drogą do udziału w tych rozgrywkach).
  • Zwycięzca LE wygrywa 6,5 mln EUR, finalista 3 mln EUR. Oczywiście w zależności od zajętego miejsca zysk brutto zostaje dodatkowo pomniejszony o premie dla zawodników za zdobycie tytułu.

W moim odczuciu nie ma możliwości żeby United nie wzięło tego meczu, chociaż nie spodziewam się lekkiej przeprawy. Zawodnicy będą mocno zmotywowani, a taktyka Mourinho powinna przypominać perfekcyjnie rozegrane spotkanie z Chelsea (2:0).
Manchester United (Zakwalifikuje się) @1.40
 
R 67

romeq

Użytkownik
A piłkarze Ajaxu to nie będą zmotywowani? Moim zdaniem będą jeszcze bardziej zmotywowani bo dla wielu z nich to największa szansa w życiu. United jak cała liga angielska jest słaba. Oczywiście jest nieporównywalnie mocniejsza od holenderskiej, ale United jako klub w mojej ocenie nie jest dużo mocniejszy od Ajaxu. Po takim kursie bym nie grał.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Argumenty finansowe są żadne, odnośnie straty 21mln funtów dla UTD, przecież oni są chyba najbardziej dochodowym klubem, mogliby przez kolejne 10 lat nie grać w LM a i tak co roku wydawaliby po 200mln funtów na transfery.
Ale prestiż dla Manchesteru to jest za dużo aby nie grać w LM kolejny raz, no i ten Mourinho...Nie lubie patrzeć na zespoły pod jego wodzą, (przecież on nawet z REALU próbował zrobić defensywnie grający zespół) ale za to potrafi być skuteczny do bólu, i finał na pewno wróci do UK, oczywiście po brzydkim, ochydnym meczu, gdzie pewnie ajax odda 2-3 strzały na bramkę a United postawi autobus i obojętne jaki skład miałby MOU do dyspozycji on i tak postawiłby w finale na defensywę, i może coś wpadnie na 1-0, mecz będzie jak oba z Anderlechtem, lub z Celtą.
Ale ostateczny cel będzie zrealizowany i za rok zobaczymy i tak w Lidze Mistrzów Ajax i Manchestery oba. Ajax jest mocny u siebie ale poza domem to nawet w Warszawie się męczył.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
&quot;Czerwone Diabły&quot; patrzą na ten mecz przede wszystkim przez pryzmat gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie i na tej opcji bym się głównie skupiał.
I też bym szedł tym tokiem rozumowania. Do tego można dołożyć plany transferowe. Ciężko będzie zachęcić gwiazdy pokroju Griezmana grą w Lidze Europy.
Obniżka 25% pensji także może zaboleć.
Myślę, że nikt tam nogi nie będzie odstawiał.
Szedłbym w jakiś over 1,5 kartek United, albo ogólnie w kartki, ale jeszcze nie sprawdzałem oferty.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Obie drużyny strzelą?
Tak
@2.08
Unibet
⛔

Kto bardziej musi? Manchester, bo w razie porażki zostaje im ponownie LE. Nie mogą dopuścić do kolejnej klęski. Nowy trener, rozbity bank, w lidze 6. miejsce. Wygrana to jedyna droga, żeby wrócić na salony LM.

Na przeciwko stanie młody zespół żądny krwi i sukcesu. Na tych młodych chłopaczkach nie powinna ciążyć żadna presja, to Czerwone Diabły są pod presją. Nawet jeśli Ajax to przegra, to ich walka o LM trwa dalej.

Manchester postawi z pewnością na minimalizm. Będą chcieć zagrać na 0 z tyłu. Tylko, że ofensywa Ajaxu to nie są dzieci biegające we mgle. Dolberg i Klaassen napsują krwi defensywie United.

Piłkarze ze stolicy kraju tulipanów spokojnie strzelają dwie bramki na mecz. Jeśli strzelą pierwsi, to Czerwone Diabły będą musli ruszyć do przodu, a nie stać i nic z tym nie robić.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko zwróćmy uwagę na to jak Ajax gra na wyjazdach..
Lyon - Ajax 3:1
Schalke - Ajax 2:0
Kopenhaga - Ajax 2:1
Legia - Ajax 0:0
St. Liege - Ajax 1:1
Celta Vigo - Ajax 2:2
Mimo wszystko są to słabe wyniki Ajaxu na wyjeździe tylko 1 wygrana z Panathinaikosem 2:1.
Nie wydaje mi się aby Ajax wygrał ten finał. Dla mnie Manchester bierze tytuł po kursie 1,85 myślę, że warto.
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
United musi ten finał wygrać, nie ma innej opcji. Odpuścili ligę tylko po to żeby w 100% skupić się na wygraniu LE, jeśli teraz przegrają to będzie to kompromitacja Mourinho i drużyny. Z całym szacunkiem do Ajaxu bo zaszli bardzo daleko i grali fajną piłkę ale United to jednak klasa wyżej i jeśli zagrają na odpowiednim poziomie jak np. z Chelsea to Ajax nie ma czego szukać. W niedziele praktycznie cały skład oszczędzany na finał, Pogba zagrał tylko 45min, w środę nie będzie mowy o żadnym przemęczeniu, wyjdą świezi i mam nadzieję zmotywowani zawodnicy United, głodni zdobycia ostatniego pucharu w tym sezonie i powrotu do Ligi Mistrzów gdzie ich miejsce.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Ajax - United
Na prawdę ciekawe starcie nam się szykuje. Manchester na pewno jest wielkim faworytem do wzięcia tego trofeum, natomiast takim faworytem był od dawna, a ta droga do finału była lekko mówiąc ciężka. Na pewno nie przeszli tak łatwo jak by się wydawało, że powinni. Brak Bailly&#39;ego to według mnie bardzo duża strata. Blind ostatnimi czasy pewniej gra, jednak cały czas uważam że to nie jest zawodnik na klub jakim jest United. Ajax jest w lepszej sytuacji przed tym meczem. Mają LM z ligi, tutaj tylko mogą powalczyć o puchar nie będąc faworytem, ale to może być ich atutem w tym meczu. To ManU jest na tzw. &quot;musiku&quot;.
1X2 nie gram nigdy w finałach i tutaj też nie będę się w to pakował. Ajax młoda ekipa, grają do przodu i dużo niestety tracą u siebie poza domem. Nie sądzę, żeby wziął tu górę pragmatyzm Mourinho, bo Ajax będzie prawdopodobnie chciał wciągnąć Manu w otwartą grę, gdzie mają szansę na zwycięstwo. Dlatego idę podobnie jak koledzy wyżej w bramki, czuję że będzie się sporo działo. Liczę, że młodzież Ajaxu, nawet jeśli nie wygra LE, to napsuje sporo krwii faworytowi.

Over 2.5 i BTS @2.5 FORBET
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Mecz sezonu dla United, mecz sezonu dla Mourinho. Ten pojedynek może potoczyć się na wiele różnych sposobów, nie zdziwi mnie nawet 2-0 dla Ajaxu do przerwy. Jedno natomiast jest pewne. Nawet wtedy, i przy każdym innym wyniku, Czerwone Diabły będą zaciekle walczyć o swój cel. Portugalski coach nie wybaczy i nie omieszka wytknąć błędów czy braku zaangażowania. United muszą zagrać na absolutne 100%. Tak w ataku, jak i obronie. Agresja w odbiorze, przerywanie groźnych wypadów Ajaxu, trzymanie wyniku/frustracja z jego braku i gra na czas/dyskusje z sędzią. Sporo argumentów i okazji do kartkowania podopiecznych Mourinho. Portugalczyk przecież doskonale wie, że są takie kartki, które ogląda się z pocałowaniem ręki, bo jeśli trzeba sfaulować, żeby zamierzony cel nie umknął, to się po prostu fauluje. Jego podopieczni powinni dziś o tym pamiętać.
Manchester United powyżej 1,5 kartki @1.50 Unibet ✅ ✅ ✅
Jako kibic Liverpoolu, po cichu mam nadzieję, że kartki będą wynikiem frustracji i bezsilności, a to wszystko za sprawą dobrej gry Ajaxu. Co prawda Holendrzy w fazie pucharowej bardzo dobrze grali głównie u siebie, a umiejętności połączone z doświadczeniem z pewnością nie będą jutro po ich stronie. Nie mam jednak zamiaru stawiać na ich zwycięstwo. Pasuje mi tutaj pograć rzuty rożne podopiecznych Bosza. Widzę tutaj Ajax walczący, atakujący, ale czy będą z tego gole ? Nie wiem. Myślę, że powinny być kornery. We wszystkich 8 meczach fazy pucharowej Holendrzy pokrywali over 4,5. Z Lyonem 5 i 6, z Schalke 10 i 11, z Kopenhagą 11 i 8, z Legią 7 i 9. Owszem, United ma dużo lepszą defensywę niż wszystkie te zespoły, jednak żadna defensywa całkowicie nie stłamsi takiego zapędu ofensywnego, jaki ma Ajax. Z pewnością piłkarze z Amsterdamu niejednokrotnie zbliżą się pod bramkę Romero. Celta w półfinale nabiła 4 i 8, natomiast rundę wcześniej Anderlecht dwukrotnie pokrywał proponowaną linię. Kurs piękny.

Ajax powyżej 4,5 rożnych @2
Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mou specjalista od wygrywania finałów +większe doświadczenie MU + nieopierzony Ajax daje mi zdobycie trofeum przez MU. Na wypadek remisu w regulaminowym bo Ajax w ofensywie coś tam może zdziałać to się zabezpieczam . Ajax zagrał tak fatalnie w Schalke ze już wtedy powinni odpaść. Zobaczymy co pokażą w finale gdzie jest 1 mecz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ajax Amsterdam vs Manchester United (Ajax i powyżej 1,5 goli w meczu) kurs: 5,60 (podatek 12%) buk: Lvbet ⛔⛔⛔
(jak widać Ajax od czasu Legii jak grał słabo tak gra słabo, ale defensywa Utd też silna, może jak jeszcze wróci do składu Ibra to coś będzie z tego Utd w następnym sezonie)
Powiem tak - Utd jest zdecydowanym faworytem i nie ma co do tego wątpliwości. To im bardziej zależy bo to od tego meczu będzie zależeć LM w przyszłym sezonie no i oczywiście prestiż. Utd jest zespołem o wiele bardziej doświadczonym, ale też na nich spoczywa ogromna presja. Do tego w Utd spory szpital. Ajax oczywiście też nie zachwycał, ale i Utd nie zachwycało ! W rewanżu z Celtą o mało co nie odpadli. Kursy na Ajax są wystawione wg. mnie bardzo korzystnie i na pewno nie grałbym na nich po kursie 2,5 czy nawet 3, ale 4,50 to już jest coś na w sumie wyrównany poziom, a ja dokładam jeszcze pow 1,5 gola bo myślę, że na 1:0 to nie ma szansy się skończyć i albo będzie 2:0 albo 2:1 bo Utd odpowie lub się otworzy. Oczywiście bet za małą stawkę raczej do fajnego oglądania bo wobec dwóch takich cieniasów ciężko cokolwiek tu na serio grać. No i najświeższy czynnik pozasportowy - w mieście w którym mieszkają gracze Utd doszło do zamachu na wielką skalę. Oczywiście w profesjonalnej piłce to nie powinno mieć żadnego wpływu, ale są też tylko ludźmi i może mieć to wpływ na wypoczynek przed meczem i skupienie podczas meczu.
edit// kamej - oczywiście &quot;cieniasy&quot; na tle topu światowego jak Bayern, Barca, Real, Juve, ale oczywiście to pewno oba kluby w pierwszej 50 najlepszych klubów europejskich

Robson// Za słowo &quot;cienias&quot; w odniesieniu do Ajaxu i United następnym razem dostaniesz kartkę! Wiem, że w Twoim świecie istnieje tylko Real, Barcelona i Bayern, ale uwierz, że United to jest klub ze światowego topu czy tego chcesz czy nie i niech to w końcu do CIebie dotrze! Jak masz pisać takie posty to następnym razem lepiej nie pisz nic, zachowaj sobie swoje typy dla siebie.
Robson jak są z takiego światowego topu to gdzie zaszły oba kluby w ostatnich 4 latach w LM ? I myślisz, że gdzieś zajdą w następnym sezonie ? Oba kluby, a szczególnie Man to kluby z ogromną tradycją, ale na chwilę obecną to nie jest top 10 czy nawet 20. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem tymi cieniasami. Chodziło mi, że wg mnie jest zbliżony niski poziom obu klubów, a kursy jak by Ajax grał z Bayernem
 
kamej 0

kamej

Użytkownik
@up troche szacunku do obu klubow. Cieniasy to malo trafne okreslenie, zarowno co do Ajaxu jak i United.
Bailly najprawdopodobniej zagra. W niedziele rozegral pelne 90minut z Crystal Palace, razem z Pogba, wracaja w dobrym stylu. Srodek pola bedzie zdominowany przez czerwonych diablow, na kogo tu nie patrzec - Herrera - Pogba - Carrick. W ofensywie Mata i Miki, duzo doswiadczenia i estetyki w grze. Rashford tez udawania w tym sezonie swoja wartosc, znakomity mlodziak ktory zacnie zastepuje Zlatana pod koniec sezonu, napewno nie zawodzi. Do srodka obrony powraca Bailly, Valencia odpoczywal w weekend wiec bedzie nekal rywali na boku obrony.
Nie widze duzo arguemntow zeby grac nic w strone Ajaxu. Rozumiem ze jest to final, Ajax nie gra pod presja i nie ma nic do stracenia. Z drugiej strony Ajax nie ma doswiadczenia - to wyszlo w rewanzach drabinki gdzie w kazdym meczu polegli na wyjezdzie. 2 bramki w ciagu minuty we Francji w polfinale? Troche sobie podniesli cisnienie. Zreszta jak United w rewanzu i ostatnich minutach, aczkolwiek uwazam ze tutaj Ajax tego nie zdobedzie.
Bede gral zwyciestwo United w regulaminowym czasie gry, poczekam do jutra na sklady i najprawdopodbniej bede gral live win United.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Ajax - Manchester United
Typ:
0 (podwójna szansa) ⛔
Kurs:
1.70
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Finał Ligi Europy, w którym zmierzą się nieobliczalna młodzież z Amsterdamu z powracającymi na salony Czerwonymi Diabłami. O tym meczu powiedziane zostało już praktycznie wszystko, mój pierwszy typ na ten mecz to był zdobycie trofeum przez United, ale kurs na to jest mały, więc sprawdzając inne warianty trafiłem na wydaje mi się bardzo ciekawy i teoretycznie bardzo prawdopodobny bet, a mianowicie podwójny remis, wiadomo, że Mou to jest wielki strateg i na pewno nie rzuci wszystkich sił od początku na Ajax, druga strona też raczej nie zaatakuje od początku, myślę, że pierwsza połowa to będzie swoiste badanie się obu ekip i czekanie na bład przeciwnika, jako, że jest to jeden mecz bardzo prawdopodobna wydaje się również dogrywka. Na 8 tegorocznych meczy United w Lidze Europy w 5 ten typ znalazł swoje potwierdzenie, czyli był remis albo do przerwy albo na koniec meczu. Nie pzremawiają do mnie argumenty, że Ajax będzie grał bez presji, bo ma zapewnione kwalifikacje do Ligi Mistrzów, a United nie, to jest finał i każdej z ekip zależy na wygraniu Pucharu, nie po to się gra cały sezon, żeby &quot;odpuścić&quot; finał, wiadomo, że dla United to jedyna droga jaka została do upragnionej Ligii Mistrzów i mam nadzieję, że ją wykorzystają, oby tylko do przerwy remisowali. Powodzenia.

 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
&quot;Piłkarze Manchesteru United będą mieli dużą motywację, aby wygrać finał Ligi Europy nie tylko na zobowiązania sponsorów. Umowy zawodników pierwszego składu są bowiem tak skonstruowane, że w przypadku braku awansu do Ligi Mistrzów wynagrodzenie zawodników zmniejszy się o 25%. Dotyczy to wszystkich piłkarzy Manchesteru United, który obecnie zarabiają więcej niż 20 tysięcy funtów tygodniowo.&quot;
Nie wiem w ilu klubach cos takiego funkcjonuje, ale prawnik/prawnicy, ktorzy zawarli taka klauzule po prostu byli genialni. Wiekszej motywacji juz nie trzeba.
To jest wlasnie profesjonalizm, a w Polsce zatrzymali sie na klauzulach typu, ze zawodnik nie moze zgarac przeciwko bylemu klubowi.
A jak druzyna gra w europejskich pucharach to trzeba drżeć czy po meczu nie bedzie walkovera, bo ktoremus zawodnikowi &quot;wisialy&quot; karti z poprzedniego sezonu.
Ot, roznica w profesjonalizmie.
A wiec:

Ajax-Manchester Utd 2 @1.9
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
@up troche szacunku do obu klubow. Cieniasy to malo trafne okreslenie, zarowno co do Ajaxu jak i United.
Bailly najprawdopodobniej zagra. W niedziele rozegral pelne 90minut z Crystal Palace, razem z Pogba, wracaja w dobrym stylu. Srodek pola bedzie zdominowany przez czerwonych diablow, na kogo tu nie patrzec - Herrera - Pogba - Carrick. W ofensywie Mata i Miki, duzo doswiadczenia i estetyki w grze. Rashford tez udawania w tym sezonie swoja wartosc, znakomity mlodziak ktory zacnie zastepuje Zlatana pod koniec sezonu, napewno nie zawodzi. Do srodka obrony powraca Bailly, Valencia odpoczywal w weekend wiec bedzie nekal rywali na boku obrony.
Nie widze duzo arguemntow zeby grac nic w strone Ajaxu. Rozumiem ze jest to final, Ajax nie gra pod presja i nie ma nic do stracenia. Z drugiej strony Ajax nie ma doswiadczenia - to wyszlo w rewanzach drabinki gdzie w kazdym meczu polegli na wyjezdzie. 2 bramki w ciagu minuty we Francji w polfinale? Troche sobie podniesli cisnienie. Zreszta jak United w rewanzu i ostatnich minutach, aczkolwiek uwazam ze tutaj Ajax tego nie zdobedzie.
Bede gral zwyciestwo United w regulaminowym czasie gry, poczekam do jutra na sklady i najprawdopodbniej bede gral live win United.
Absencja Baillego nie wynika z tego, że miał kontuzje. Jest skutkiem czerwonej kartki, którą obejrzał w półfinale, a więc na pewno nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
P.Pogba MVP @ 9.0 Unibet/WH ⛔Herrera. Szkoda,Pogba strzelił było blisko

Ja se pograłem wysoki kurs,jak się bawić to się bawić. Pogba najdroższy piłkarz świata,lubi brylować,(showmen niczym Kuba Wojewodzki ???? ) etc.Zazwyczaj MVP zgarnia gracz drużyny zwycięskiej,wiec gramy kogoś z MU.Jak będzie w miarę równe spotkanie,nikt nie strzeli jakiegoś hat-tricka będzie dobrze.Pogba na pozycji cofniętego napastnika czy jak tam się to polsku nazywa,ma szanse nawet na strzelenie brameczki,co powinno bezpośrednio przełożyć się na tytuł MVP finału. Stawka 1/10
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom