>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ako bet365

G 1

gutenberg95

Użytkownik
Jak zrobić ako w bet365. Mam wybrane 3 mecze wchodzę w zakładkę zakład akumulowany i czy wpisze 2zl w single czy double to rozpisuje mi po 2 zl na kazdy mecz i pokazuje że stawka 6 zł czyli 3 mecze i każdy po 2 zł. A ja chce za 2 zł postawić na jednym kuponie 3 mecze i tylko 2 zł zapłacić jak to zrobić?? Chodzi o to tak jak jest w Fortunie.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a po co wpisujesz w doublach i singlach stawkę, to albo grasz AKO, albo single...
załóżmy, ze wybrałeś trzy mecze i masz do wyboru:
single 3@ stawka
double 3@ stawka
triple 1@ stawka
bo jak grać single to oczywiscie są trzy zdarzenia, to musi być 3@stawka (tu twoje 2zł na każde zdarzenie osobno)
jak grać double to mamy 3 AKO, czyli 3 dwójkowe rozwiazania z trzech zdarzeń, tzw. system 2z3, czyli AB BC AC (czyli 3@2zł)
jak grać triple to oczywiscie wszystkie trzy zdarzenia do kupy więc jeden kupon AKO (tu Twoje 2zł jednorazowo)
wpisujesz stawkę tam gdzie chcesz grać
 
K 0

kadafi737

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, bo nie rozumiem tego. Wybieram 5 meczy, klikam na zakłady akumulowane, rodzaj: 5 zdarzeń 1@[i tu wpisuję kwotę] &lt;--powiedzmy, że to jest standardowa procedura. Ale o co chodzi np z 4 zdarzeniami (dalej w przypadku 5 meczy), gdzie mam opcję 5@ [kwota] ? Czy wtedy w akumulowanych 4 mecze się liczą a jednego mogę nie trafić czy o co tu chodzi?


mecze=typy=cokolwiek. Odruchowo piszę o meczach.
 
Do góry Bottom