>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Albania 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig albańskich w sezonie 17/18.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Albania, Super Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: FC Kamza - Teuta Durres
Typ: 2
Kurs: 5,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Kamza u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Przed tym spotkaniem mamy do czynienia z dwoma seriami. Gospodarze mają serię 10 meczy z rzędu bez remisu, natomiast Teuta Durres od 10 meczy nie wygrał spotkania. Goście w tym roku grają tragicznie i Kamza słusznie jest faworytem w tym spotkaniu ale ja zaryzykuję na przełamanie drużyny przyjezdnej i spróbuję pograć w stronę niespodzianki. Teuta ma całkiem ciekawy skład i nie wiem skąd tak słabe wyniki u nich i ta czarna seria 10 meczy bez zwycięstwa. Napewno nie są w formie a do tego brakuje nieco szczęścia ale nie jest to znowu tak słaby zespół jakby wskazywało na to miejsce w tabeli. Muszą się w końcu otrząsnąć i zacząć wygrywać. Meczy do końca sezonu jeszcze sporo ale nie mogą sobie już pozwolić na kontynuowanie tej czarnej serii, bo rywal nad nimi ucieknie na niebezpieczną odległość punktową i potem będzie się go ciężko goniło. Liczę, że w dzisiejszym meczu Teuta w końcu odniesie zwycięstwo, bo w pucharze trafili też na zespół Kamza i wówczas wygrali bardzo pewnie 4-0 więc są w stanie dobrze zagrać z tym rywalem. Wprawdzie to było spotkanie pucharowe a one rządzą się swoimi prawami i do tego grali to spotkanie na własnym stadionie ale jednak gdzieś to w głowach zawodników obu drużyn może siedzieć. Typ ryzykowny, bo seria ostatnich spotkań przemawia za gospodarzami ale na papierze ja aż tak wielkiej różnicy jak w tabeli między tymi zespołami nie widzę. Owszem Kamza jest faworytem, gra w tym roku dużo lepiej od rywala ale ja tutaj zaryzykuję i postawię na przełamanie i zwycięstwo drużyny gości, bo dla nich robi się powoli nie wesoło i muszą zacząć wygrywać.
✅ 1-2
 
Do góry Bottom