>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a tak to powklejałem tym razem, żeby było inaczej, ładniej niż zwykle bo bajzel straszny w wątku mam ????
Dzięki ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W tym momencie przerywam typowanie wyników dla szwedzkiej Dywizji 1 - Norra.
Nie odnalazłem bukmachera, który proponuje typy dwudrogowe dla tej klasy rozgrywkowej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To czekamy na wyniki teraz ????
Czekamy ;). Rozliczę oczywiście powyższe typy (to był tylko powrót do jednego z programów - nic nowego, nie muszę go już &quot;sprawdzać&quot;) ale w zw. z tym, że równolegle wprowadzam jakieś zmiany a akurat w &quot;mistrzutyperskim&quot;, to od nowa pojadę z kolejną wersją. Już zmienioną.
I generującą typy bardziej zdecydowane niż tylko dwudrogowe.
I czekam też, na rozpoczęcie rozgrywek w piłkarskich ligach świata. I na dokonanie się pierwszych kolejek ligowych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tylko próba (liga szwedzka, bez kursów) tego, o czym pisałem powyżej. W przypadku niewypału, dokonam dalszych korekt.

IFK NORRKOPING-OSTERSUNDS 1X (3:3✅)
SUNDSVALL-HELSINGBORG 1 (0:2⛔)
ELFSBORG-IFK GOTEBORG 2 (1:1⛔)
AIK SZTOKHOLM-MALMO 2 albo X2 (1:1✅)
HAMMARBY-FALKENBERG 2 (3:3⛔)
OREBRO-HACKEN 1X (0:0✅)
GEFLE-KALMAR 2
JONKOPINGS-DJURGARDEN 1X
Jeszcze i to (Irlandia):
SHAMROCK ROVERS-BOHEMIANS 1 (3:1✅)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Typy bezpośrednio powyżej, wynikają ze zmian wprowadzonych w ostatnio tu prezentowanym algorytmie. Zmian na tyle istotnych, że nie można ich nazwać kontynuacją.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Tez mialem opcje z podpórka, jednak podsumowując to w ujeciu calosciowym. Lepiej wychodzilo mi zagrac czysty typ i poniesc wieksze ryzyko po wiekszym kursie niz ugrac lepsza skutecznosc kosztem ewentualnego zysku ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Życie nie nadąża za tym co robię ;). Jeszcze do końca nie rozliczyłem poprzednich spotkań, część z nich dopiero się odbędzie, a już wprowadzam kolejne poprawki. Tak, że nie przyzwyczajajcie się za bardzo do tego co napisałem wcześniej ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dokończę rozliczenie prognoz wyników, z programu, przy okazji którego zamieszczałem zrzuty ekranu. Nie mogę bowiem edytować:
Sarpsborg - Lilleström 1X (3:0✅)
Stabaek - Brann 2R (1:1⛔)
Molde - Start 1X (2:2✅)
Strömsgodset - Tromso 1X (1:0✅)
Fjolnir - Breidablik 1X (0:3⛔)
Olafsvik - Stjarnan 1X (2:3⛔)
Fylkir - KR Reykjavik X(X2) (1:4✅)
Akranes - Valur X(X2) (2:1⛔)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeśli nie oznaczono, kursy na podstawie oferty B e t 365.

1. HIFK-VPS (1.48) X2 (0:1)✅
2. Gefle-Kalmar (2.05) 2 (4:2)⛔
3. Jonkopings-Djurgarden (1.62) 1X (1:0)✅
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Życie nie nadąża za tym co robię ;). Jeszcze do końca nie rozliczyłem poprzednich spotkań, część z nich dopiero się odbędzie, a już wprowadzam kolejne poprawki. Tak, że nie przyzwyczajajcie się za bardzo do tego co napisałem wcześniej ????
Skąd ja to znam :]
 
Do góry Bottom