>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Algorytm - próby.

O 5

oskarro

Użytkownik
Dobry Wieczór Yar000! Piszesz aplikacje, z tego co zdążyłem się już zorientować na forum, czy można by Ci zlecić napisanie bota?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Powróciłem do programu na Toto-Ligę.
Ostatnio program trafił &quot;12&quot; w lidze angielskiej. Tym razem nie będzie tak prosto bo ligi polskie do najbardziej przewidywalnych ;) nie należą ...
Poniżej zrzut ekranu. Dane wsadowe, takie jak widzimy. Oprócz tego, zmienne niezależne a niedostępne dla oka Użytkownika. Gdzieś tam, te dwa rodzaje danych się spotykają i program na ich podstawie wykonuje obliczenia.
Wróciłem do tego programu, choć akurat ten w ogóle nie jest zautomatyzowany. Uważam natomiast, że zasługuje na uwagę i ja mu tę uwagę poświęcam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W screenie z programu, widzimy na samej górze, poczynając od pola wypełnionego na żółto, liczby w polach o odcieniu fioletu: 80, 87, 95, 100, 100.
To są prawdopodobieństwa (w%) wystąpienia, kolejno od lewej: &quot;13&quot;, &quot;12&quot;, &quot;11&quot;, &quot;10&quot;, &quot;9&quot; (za dziewiątkę płacone jest tylko w sytuacji niewystąpienia dziesiatki).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dlaczego tym razem Toto-Liga a nie Supertoto? Porównajcie ostatnie wygrane niższych rzędów przeznaczone dla tych pierwszych i drugich zakładów, bo nie każdy trafi &quot;14&quot; w Supertoto.
Poza tym, łatwiej jest trafić 10 z 13 niż 11 z 14.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chojniczanka (poz. nr 10) właśnie otrzymała czerwoną kartkę przy wyniku 1:1. Niestety kartki to zmora potrafiąca zdeformować wynik.
 
O 5

oskarro

Użytkownik
Dziekuje kolego za informacje. bede szukac gdzies na forum. ale jakbys znal jakiegos uzytkownika co potrafi takie cudaki, to ja bardzo chetnie sie dowiem.

Pozdrawiam!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wyniki:
1. 2⛔
2. 2✅
3. 1⛔
4. 2✅
5. 1✅
6. X⛔
7. 2⛔
8. 1✅
9. 2✅
10. X✅
11. 2✅
12. Przełożony
13. 2✅
Polskie ligi i przewidywalność ;) Do tego jeden mecz przełożony.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Znalazłem gdzieś jeden z moich pradawnych algorytmów na dokładny wynik. Spróbuję co i jak. Nie będę wrzucał typów do działu z kuponami bo nie chce mi się przyporządkowywać kursów. Na teraz, interesuje mnie trafialność.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Manisaspor - Balikesirspor 2:1 ⛔ (1:1) Trzeba jednak przyznać, że i bramka samobójcza i czerwona kartka mogły wpłynąć na wynik ...
Mecz już trwa i jest 1:0. Wg algorytmu będzie 2:1 (albo 2:2).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Konkretnie zapis typu będzie w takiej formie:
Liczba/Liczba : Liczba/Liczba
Z akcentem na Liczba : Liczba.

Mam nadzieję, że to obrazowe wyjaśnienie jest dość zrozumiałe, bowiem nie mam teraz czasu na objaśnienia dłuższe.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dlaczego wrzuciłem typy podczas ww. trwających spotkań? Dlatego, że w tym momencie nikt inny nie gra spotkań ligowych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeszcze raz. Lewa strona przed dwukropkiem, to liczby przynależne Gospodarzowi. Prawa strona za dwukropkiem, to liczby przynależne Gościowi.
Liczby ujęte zaś w obrębie ukośników, to ten &quot;akcent&quot;, nacisk, o którym wspomniałem.
 
Do góry Bottom