>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Alternatywa dla Expekta

O 0

owidiusz

Użytkownik
Witajcie ! To co nawyczyniał dziś expekt, przeszło nasze najgorsze oczekiwania. Konta poblokowane, strony pozamykane, VPN-y nie dają rady, a do tego zabrakło jakiejkolwiek informacji o planach buka. Support bardzo ogólnikowy, do tego tylko po angielsku. Do tej pory bukmacher radził sobie z blokadami zmieniając adres strony, ale tym razem na happy end się nie zapowiada. W tym miejscu ^^^ powinienem wstawić złe słowo na temat systemu prawnego w Polsce, ale się wstrzymam... Tak czy inaczej, poszukuję innego podobnego bukmachera. Lwią część mojego dochodu stanowi % od puli z buka. Strategia opracowywana latami, traci w nowych warunkach rację bytu, więc bardzo mi to nie na rękę. Patrzyłem już william hilla, bwina, betclica, ale nie idzie tam nic zdziałać. Czy znacie jakieś alternatywy &gt;?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
unibet/bet at home/sportingbull/betsson z tych dzialajacych dla polakow ale szybko limituja.
sbobet/marathonbet chyba tylko zostaje z troche powazniejszych, zeby nie kombinowac z vpn i zakladac milion kont jak przypadku b365.
 
O 0

owidiusz

Użytkownik
Hmm mam pierwsze spostrzeżenia... Nie daję rady odpalić sbobeta, natomiast sama strona marathonbet działa, ale schody zaczynają się gdy chce się zarejestrować, odnośnik do strony nie działa. Nie wiem czy jest to spowodowane ip. Próbowałem też pobrać aplikację, ale tu tez nie daję rady. Ktoś tam na górze, ewidentnie chce nam napsuć krwi.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
a masz dns zmienione w ustawieniach? bo u mnie nie ma problemow z sbobet, jak i z odpaleniem strony rejestacyjnej marathona.
ecopayz jest dostepny u wiekszosci.
edit : no i jest jeszcze dostepny matchbook - gielda zakladow, tam mozesz nawet skrill/neteller wplacac ;)
 
Do góry Bottom