>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Alternatywa dla Skrilla

V 0

voder

Użytkownik
Jak w temacie. Jest jakaś inna bezpieczna możliwość wypłacania i wpłacania pieniędzy do buków?
 
V 0

voder

Użytkownik
Tak. Tylko ja ten wątek założyłem odnośnie wszystkich istniejących alternatyw które są najbardziej opłacalne. Tam ktoś się zapytał najpierw o Viabuy, a potem dyskusja przeszła nt Entropay.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Liczę też na to że CI wieksi bukmacherzy dodadzą w przyszłości Bitcoina do metod płatności jak to już jest w niektórych kasynach i bukach.Szybko pewnie i bez zbędnych formalności wpłaya&lt;&gt;wypłata
 
V 0

voder

Użytkownik
O ile się orientuje to Skrill podobnie jak i Neteller należy do grupy kapitałowej Paysafe Group która też jest właścicielem Paysafecard co może oznaczać, że wkrótce i Paysafecardem nie będzie można wpłacać i wypłacać do buków.
 
R 0

rafiooza

Użytkownik
Liczę też na to że CI wieksi bukmacherzy dodadzą w przyszłości Bitcoina do metod płatności jak to już jest w niektórych kasynach i bukach.Szybko pewnie i bez zbędnych formalności wpłaya&lt;&gt;wypłata
minusem byłyby wahania bitcoina, widać to na wykresach. Poza tym skoro 1 bitcoin kosztuje blisko 10 k to jak miałoby wyglądać stawianie? 0,0001 bitcoina? :grin:
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
minusem byłyby wahania bitcoina, widać to na wykresach. Poza tym skoro 1 bitcoin kosztuje blisko 10 k to jak miałoby wyglądać stawianie? 0,0001 bitcoina? :grin:
Minimalny zakład u buka gdzie gram to 0.0004BTC równowartość 1$ :cool:
 
V 0

veteran

Użytkownik
minusem byłyby wahania bitcoina, widać to na wykresach. Poza tym skoro 1 bitcoin kosztuje blisko 10 k to jak miałoby wyglądać stawianie? 0,0001 bitcoina? :grin:
Nie musi tak być - wystarczy trzymać przez większość czasu kasę poza bitcoinem, czyli u buka. Firmy od dawna obecne rynku które zaimplementowały bitcoina rozliczają gracza w starej, tradycyjnej walucie, także dalej możesz grac dolarami czy euro.
Dla mnie to jedyne, rozsądne rozwiązanie, niż szukanie jakichś nowych portfeli, często niewiadomego pochodzenia - a takie pewnie teraz wypłyną, by działać w tej szarej strefie.
Naprawdę bitcoin jest jedyną, rozsądną opcją, gdzie wypłacona nam już kasa będzie naprawdę do naszej dowolnej dyspozycji; bez żadnych weryfikacji, zamrożeń konta, pytań i bzdetów.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Korzystam sporadycznie od kilku lat, działa jak trzeba.
Można też zainteresować się entropay ale tu mam pytanie. Jest to karta wirtualna więc co w przypadku ewentualnej weryfikacji gdy buk będzie chciał skan karty (przy wybraniu depo/wypłaty kartą) ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Korzystam sporadycznie od kilku lat, działa jak trzeba.

Można też zainteresować się entropay ale tu mam pytanie. Jest to karta wirtualna więc co w przypadku ewentualnej weryfikacji gdy buk będzie chciał skan karty (przy wybraniu depo/wypłaty kartą) ?
Zrobisz zrzut ekranu wirtualnej karty.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co do ecopayz to:
Konto EcoAccount oferuje również bezpłatną, wirtualną kartę prepaidową EcoVirtualcard, idealną do szybkich i bezpiecznych płatności internetowych
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Jedyną wolnościową alternatywą jest gra totalnie na Bitcoinie. Ja przetestowałem Cloudbet i jest naprawdę niezły. Żadna gra typu wpłacasz btc, grasz dolarami nie ma sensu w momencie, gdy tych dolarów nie można wypłacić. Bitcoina można tanio wypłacać w bankomatach więc niech się wujek Morawiecki i koledzy bujają ????
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Jedyną wolnościową alternatywą jest gra totalnie na Bitcoinie. Ja przetestowałem Cloudbet i jest naprawdę niezły. Żadna gra typu wpłacasz btc, grasz dolarami nie ma sensu w momencie, gdy tych dolarów nie można wypłacić. Bitcoina można tanio wypłacać w bankomatach więc niech się wujek Morawiecki i koledzy bujają ????
Żebyś się nie zdziwił jak PObożny POseł Gównin i drugi najwiekszy reformator POlskiej gospodarki - Klauneusz Klaunawiecki, zdelegalizują bitcoina na terneie IV RP jako środek obrotu sprzyjający szarej strefie i gó**o wypłacisz bez zameldowania i konta za granicą xD
P.S. Ecopayz również dostanie wkrótce czape, tym bardziej jako firma brytyjska.
 
Do góry Bottom