>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Alternatywa dla Skrilla

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Chodzi o to, że jak wpłacasz Bitcoinami, to musisz wypłacić Bitcoinami i to na ten sam adres z którego wpłacałeś
 
W 0

wielo82

Użytkownik
Chodzi o to, że jak wpłacasz Bitcoinami, to musisz wypłacić Bitcoinami i to na ten sam adres z którego wpłacałeś
No jednak nie jest tak jak myślisz.Dopytałem jeszcze raz w 1xbet i trzecia osoba napisała mi to samo:

Dominika, 12:05
-Jeżeli doładuje Pan konto przez Bitcion, potrafi wypłacić na Bitcoin tylko wpłaconą sumę. Inne środki może wypłacić Pan poprzez inny system płatniczy
Ja
-czyli przykładowo wpłacam 10 zł,wygrywam 100 zł to poprzez bitcoin mogę wypłacić 10 zł a resztę przez inne systemy płatnośći ??
Dominika, 12:08
Dokładnie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeżeli doładuje Pan konto przez Bitcion, potrafi wypłacić na Bitcoin tylko wpłaconą sumę. Inne środki może wypłacić Pan poprzez inny system płatniczy
Dziś wypłaciłem bitcoinami kwotę prawie 3 razy większą od depozytu zrobionego wcześniej bitcoinami. Po prostu zażądałem wypłaty i po jakiś 5 godzinach bitcoiny spłynęly do mojego portfela.
Więc z tym suportem coś jest nie tak.
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Z 4coins wypłaty lecą na konto bankowe bo żadnej karty nie ma jak rozumiem? Jak to się ma do wpływów na konto i skarbówki?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
przy wplatach/wyplatach bitcoinow do bukow jest jakas weryfikacja, ze dany portfel btc jest twoj a nie kogos innego (jak ma to miejsce w przypadku skrill/neteller/konta bankowego) ?
Też dopiero poznaję bitcoina, gdzieś tam wcześniej podawałem link z opisami, ale z tego zdążyłem się zorientować to portfele bitcoina są anonimowe. Nawet jak się dokona weryfikacji takiego portfela. Wobec tego bukmacher miałby trudność z ustaleniem do kogo należy portfel i takiej weryfikacji nie przeprowadza.
Z 4coins wypłaty lecą na konto bankowe bo żadnej karty nie ma jak rozumiem? Jak to się ma do wpływów na konto i skarbówki?
Bitcoiny są legalne i przynajmniej tego nie trzeba się obawiać. Jak z portfela 4coins wypłacasz kasę na konto bankowe, to tak samo, jakbyś wypłacał kasę ze skrilla, nettelera czy ecopaya. Do wszystkiego skarbówka może się przyczepić, gdy w grę wchodzi większa kwota.
 
Do góry Bottom