>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Americas Championships 2013 [30 sierpnia - 11 września]

Status
Zamknięty.
vde 119

vde

Użytkownik
[30 sierpnia - 11 września]

Strona oficjalna turnieju - Caracas 2013
Drużyny
Wyniki
Gospodarzem turnieju jest Wenezuela.
Zasady:
I FAZA
* 10 drużyn podzielono na 2 grupy liczące 5 zespołów
* Awans uzyskuje TOP4 z każdej grupy
II FAZA
* Każda drużyna z TOP4 grupy A, gra z każdą drużyną grupy B
III FAZA
* Tryb Knock-out. Najlepsza drużyna gra w półfinałach z czwartą, druga z trzecią.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Americas Championship, godzina 2:00
Spotkanie: Argentyna - Wenezuela
Typ: I kwarta: Argentyna
Kurs: 1.40 ✅ 22:21
Bukmacher: William Hill
Analiza:


Dziś o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego odbędzie się spotkanie w ramach Americas Championship pomiędzy Argentyną, a Wenezuelą. Zdecydowanym faworytem tego starcia są koszykarze z Argentyny, kurs na ich zwycięstwo to zaledwie 1.14, według mnie warto zaryzykować nieco bardziej i postawić że właśnie ta ekipa wygra I kwartę w tym spotkaniu. Obie ekipy znalazły się w grupie B wraz z takimi zespołami jak reprezentacja Meksyku, Dominikany oraz Paragwaju. Jak na razie liderem grupy jest Meksyk który ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, i ani jednej porażki. Wenezuela to gospodarze turnieju, mają oni na swoim koncie 2 zwycięstwa, oraz 1 porażkę, wygrali 75:70 z Paragwajem, oraz 70:65 z Dominikaną, polegli z kolei Meksykanom przegrywając 56:65. Argentyna z kolei ma na swoim koncie rozegrane dwa spotkania, pokonali wysoko i pewnie, bo 95:60 Paragwaj, jednak niespodziewanie przegrali z Dominikaną aż 72:91. Przejrzałem składy obu ekip, Wenezuela to ekipa złożona z zawodników występujących w krajowej lidze, oprócz jednego zawodnika, jest nim Smith Donta Lamont, który występuje w meksykańskim Fuerza Regia. Kadrowo Argentyna bije na głowę Wenezuelczyków, ich zawodnicy występują w takich zespołach jak: Boca Juniors, Flamengo, Brescia, czy też oczywiście zawodnik NBA występujący w Phoenix Suns Luis Scola. Porażka z Dominikaną Argentyny była tak naprawdę wypadkiem przy pracy tej ekipy, dziś powinni spokojnie ogarnąć i wysoko wygrać z Wenezuelą. Ostatnie 3 spotkania między tymi reprezentacjami to 3 zwycięstwa Argentyńczyków, ostatnie 79:56, Argentyńczycy podrażnieni porażką z Dominikaną dziś zaprezentują za pewne dużo lepszy i skuteczniejszy basket i mimo, że Wenezuela jest gospodarzem, to kadrowo i fizycznie powinna nie wytrzymać, polecam wszelkie handicapy, gry na kwarty oraz połowy oczywiście na Argentynę, gorąco polecam.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Po co podawac wyniki Argentyny z poprzednich lat jak pozostal tam tylko Scola , ktory tez juz nie sieje poplochu jak to bywalo w poprzednich latach .... Porazka Argentyny prawie 20 oczkami , to niekoniecznie wypadek przy pracy ( bo o takim mozna mowic przy minimalnej porazce) , a poprostu ich slaba gra .Wenezuela gra u siebie do tej pory wygrywala gladko , wiec czemu nie mialaby dzis nie pokusic sie o niespodzianke ? Kursy powyzej szesc sa nieporozumieniem ....
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Akurat mecz z Dominikaną oglądałem i po 3q Garcia i spółka mieli 10/13 z dystansu, ogólnie mieli totalny dzień konia, więc każdy miałby problem ich ograć wtedy. Ale też zgadzam się z przedmówcą, uzależnienie od Scoli jest baaardzo duże...
Potem do usunięcia.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Pomocy odnośnie tego meczu: Brazil-Jamaica obstawiłem po 1,38 w BetGun a teraz jest aż 1,50 czyżby pewna wygrana Jamajki? Postawiłem trochę w ciemno i teraz sie martwię?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pomocy odnośnie tego meczu: Brazil-Jamaica obstawiłem po 1,38 w BetGun a teraz jest aż 1,50 czyżby pewna wygrana Jamajki? Postawiłem trochę w ciemno i teraz sie martwię?
Brazylia gra na tych mistrzostwach bardzo słabo.Ich problem to fatalna dyspozycja rozgrywających a bez nich gra kompletnie się nie klei.Dodatkowo może nie zagrać Hettsheimer z powodu kontuzji.Dlatego tak szaleją kursy, Jamajka wczoraj w bardzo dobrym stylu zagrała z portorykańczykami mało co nie wygrywając tego spotkania.
O brakach graczy z NBA w drużynie canarinhos nawet nie będe wspominał.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pewnie że ma szanse, to w końcu Brazylia czy w takim czy w innym składzie zespół 2 klasy lepszy od Jamajki.Tylko tak jak pisałem grają fatalnie i jakoś nie widać u nich by im &#39;&#39;się chcialo&#39;&#39;.Uważam że wygra Brazylia ale nie zdziwi mnie również ich przegrana ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Małe podsumowanie przed II rundą.

Wyniki z kursami :



Jak widać, trzeba przyzwyczaić się do tego turnieju, nie ma co obstawiać po nazwach drużyn, bo to się nie sprawdza. Jednak da się wyczuć wyniki :razz: Myślę, że wspólnymi siłami damy radę!

Sytuacja wygląda teraz tak (nie sugerujcie się kolorami pozycji, do półfinałów wchodzą 4 zespoły)



Następne mecze:
Czas w Caracas to -6H w stosunku do naszego czasu.


E: widzę, że Americas Championships w cieniu Eurobasketu, jednak polecam zagrać dziś w Pinnacle:

Dominikana - Jamajka 1 1,48 ✅
Meksyk - Kanada 2 1,37 ✅
Argentyna - Portoryko 2 1,60 ✅
Wenezuela - Urugwaj (+6) 2 1,97 ZWROT

Jamajka swoją grą jakoś mnie nie przekonuje, postawili się jedynie Brazylii, która przegrała wszystko.
Kanada według mnie powinna zmierzyć się w finale z Portoryko. Mocny skład z graczami z NBA, Portoryko gra pewniej i stabilniej niż Argentyna.
Wenezuela raczej nie powinna jakoś wyraźnie zmiażdżyć z Urugwajem. Sześć punktów wirtualnej przewagi powinni Urugwajczycy dowieźć do końca.
 
vde 119

vde

Użytkownik
07/09/2013 23:30 Dominikana - Kanada
Kanada -4
⛔
1,95 @ Pinnacle

Dominikana strasznie nierówno na tym turnieju, parę razy przegrali mecze ze słabszymi rywalami, teraz ograli Portoryko, jednak ta drużyna mogła pozwolić sobie na porażkę. Być może troszkę byli za bardzo rozluźnieni. Kanada również porażka z gospodarzami turnieju, jednak wierzę w ich potencjał kadrowy. Jeśli chcą mieć dobre rozstawienie, nie mogą przegrać tego meczu, myślę że wyjdą podrażnieni ostatnią porażką.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Portoryko - Meksyk ( finał ) 1 @ 1,50 Milenium - dla mnie bardzo pewny typ. Kurs dość wysoki pewnie przez to, że w drugiej rundzie tych Mistrzostw oba zespoły grały już ze sobą i wygrali Meksykanie 66:59. Należy jednak zwrócić uwagę , że ani na chwilę na parkiecie nie pojawiły się dwie gwiazdy reprezentacji Portoryko : Barea i Arroyo. A o tym, jak ważne są to ogniwa świadczy wczorajszy półfinał, w którym oboje grali po 40 minut i zdobyli odpowiednio 16 i 20 punktów. Uważam, że również dzisiaj poprowadzą swoją drużynę do Mistrzostwa Ameryki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Portoryko - Meksyk ( finał ) 1 @ 1,50 Milenium - dla mnie bardzo pewny typ. Kurs dość wysoki pewnie przez to, że w drugiej rundzie tych Mistrzostw oba zespoły grały już ze sobą i wygrali Meksykanie 66:59. Należy jednak zwrócić uwagę , że ani na chwilę na parkiecie nie pojawiły się dwie gwiazdy reprezentacji Portoryko : Barea i Arroyo. A o tym, jak ważne są to ogniwa świadczy wczorajszy półfinał, w którym oboje grali po 40 minut i zdobyli odpowiednio 16 i 20 punktów. Uważam, że również dzisiaj poprowadzą swoją drużynę do Mistrzostwa Ameryki.
Generalnie masz rację, tylko kursy na netowych mocno skoczyły do góry. Z 1,30 do 1,50. czy ktos ma jakies informacje odnosnie kontuzji ?
 
A 0

adrian_zaklady

Użytkownik
czesc
o ile final tez typuje zdecydowane zwyciestwo Portoryko, to mam wielki znak zapytania co do meczu o 3 miejsce.. Rozum podpowiada mi Dominikane.. Co koledzy sadzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom