>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
dziś... może dziś się uda przełamać passę:
Boliwia:
Sport Boys - Blivar (3:2)
2 - @2,2 ⛔
Bolivar jest 2 w tabeli - 3-0-0, bramki 11:1.
Sport Boys - 9 w tabeli - 1-1-2, bramki 6:8
Goście w tym sezonie pokonali San Jose (w) 4:1, Petroleo (d) 3:0, Real (d) 3:0. Gospodarze sezon zaczęli od wygranej z Blooming (w) 3:0, potem przyszedł remis z Guabirą (d) 1:1 i porażki po 3:1 z Wilstermann (w) i Nacionalem (d).
Bolivar nie ma napiętego terminarza, a dzisiejsze zwycięstwo pozwoli objąć prowadzenie w lidze i da cenne 3 pkt, które na pewno przydadzą się już na początku rozgrywek.
Zastanawiam się jeszcze nad Kolumbią:

Once Caldas - Santa Fe (0:0)
2 - @2,2 ⛔
un2,5+2 - @4 ⛔
un2,5+no bts - @1,83 ✅
Santa Fe - w lidze 2 mecze - 2 wygrane, ostatnie 5 wyjazdów - 3-2-0.. z czego 2 remisy po 0:0 z Deportes Tolima (finał Calausury) i Independiente Medelin (Superpuchar). Ten mecz zapowiada się na underowy... z lekką przewaga po stronie Santa Fe - moim zdaniem warto spróbować. Jak pojawią się składy jeszcze je dodam.
\\edit - Dziękie @Maciej_CFC za składy:
Once Caldas:José Fernando Cuadrado; David Gómez, Jhonathan MuĂąoz, José Luis Moreno, Marcos Acosta; Jaime Córdoba, Elkin Soto; Dany Cure, John Freddy Salazar; Michael Ortega; Óscar EstupiĂąán.
Santa Fe:
Leandro Castellanos; José David Moya, William Tesillo, Héctor Urrego; Juan Daniel Roa, Yeison Gordillo, Sebastián Salazar (Baldomero Perlaza), Leyvin Balanta; Jonatan Gómez; Ánderson Plata y José Valencia
pzdr.
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia - Liga Aguila Apertura
Godz: 00:00
Spotkanie: Once Caldas - Santa Fe
Typ: Gole powyżej 2.5 ⛔⛔ 0:0
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Kolejne spotkanie w lidze Kolumbijskiej, zmierzy się przed ostatnia drużyna w tabeli z Santa Fe, które zajmuje 11 miejsce lecz rozegrało dopiero dwa mecze zdobywając 6pkt.
Drużynie gospodarzy na razie nie idzie, zdobyli jeden punkt w 4 meczach i nie zdobyli jeszcze żadnej bramki w lidze.
Za to Santa Fe idzie dobrze w lidze wygrali te dwa spotkania, w między czasie grają także superpuchar.
Faworytem tego spotkania jest drużyna gości, lecz ja bym tak tego nie oceniał, mimo tego że gospodarze kiepsko grają, myślę że mają szanse powalczyć z Santa Fe i ujrzymy kilka bramek, a mnie nawet zachęca zagrania na gospodarzy.
Trener Once Caldas: Hernán Lisi, w wywiadzie powiedział że jego drużyna jest w stanie wygrać. Dzsiaj może to nastąpić.
Sam trener Santa Fe mówił że muszą grać uważnie ponieważ takie drużyny z dołu mogą dać z siebie wszystko by wydostać się w złym czasie, dlatego będą grać ostrożnie i poważnie.
U gospodarzy napewno nie zobaczymy bocznego obrońcy Garcia, który w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę.
W mojej opinii będzie to wyrównany mecz i myślę że obejrzymy kilka bramek, gospodarze muszą udowodnić przed własnymi kibicami że pomimo złego początku sezonu są w stanie wygrać nawet z taką drużyną jak Santa Fe.
Prawdopodobne składy:
Once Caldas:José Fernando Cuadrado; David Gómez, Jhonathan MuĂąoz, José Luis Moreno, Marcos Acosta; Jaime Córdoba, Elkin Soto; Dany Cure, John Freddy Salazar; Michael Ortega; Óscar EstupiĂąán.
Santa Fe:
Leandro Castellanos; José David Moya, William Tesillo, Héctor Urrego; Juan Daniel Roa, Yeison Gordillo, Sebastián Salazar (Baldomero Perlaza), Leyvin Balanta; Jonatan Gómez; Ánderson Plata y José Valencia
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, Primera División Torneo de Verano
Godzina: 00:15
Spotkanie: Alianza Lima - Sport Huancayo (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Liga w Peru jest podzielona na dwie grupy a to jest spotkanie grupy B. Początek sezonu dopiero a goście już mają niezwykle napięty terminarz. Sport Huancayo 23 lutego rozgrywali ligowy mecz z Juan Aurich u siebie wygrany 3-2, teraz udali się do Limy na to spotkanie z Alianzą a po tym meczu czeka ich podróż do Boliwii na pucharowe spotkanie w rozgrywkach Copa Sudamericana z Nacionalem Patosi, które rozegrane zostanie 1 marca. Goście mają krótką kadrę i z tego względu trener dzisiaj da odpocząć pierwszemu składowi aby byli wypoczęci na to spotkanie w Boliwii. W tej chwili priorytetowo traktuje rozgrywki Copa Sudamericana i w tym meczu wystąpią dzisiaj głównie ci co nie łapią się do podstawowego składu i młodziki. Alianza Lima jest mocnym kadrowo zespołem, który mierzy w zdobycie tytułu i wobec rezerwowego składu gości myślę, że tutaj gospodarze spokojnie wygrają pokrywając handicap 0:1. Ta linia powinna tutaj być przełamana i liczę, że Alianza przynajmniej różnicą dwóch goli w tym spotkaniu wygra.
⛔ 2-2
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Kolumbia:
Santa Fe - Cortulua (2:0)

1 + no bts - @1,66 ✅
un 2,5 + no bts - @2,2 ✅
Składy:
Santa Fe:
Castellanos, Andrés Leandro - Javier López, William Tesillo, Carlos Henao, Arboleda, Carlos, Borja, Cristian Alexis - Perlaza, Baldomero, Sebastián Salazar, Pérez, Omar Sebastián, Johan Arango - Stracqualursi, Denis
Cortulua:
Caffa, Germán - Puerta, Mateo, Carabali, Juan, Arrechea, Yair, Duarte, Mauricio - Chica, Diego Fernando, Caicedo Mosquera, Luis Alberto - Jhoao Rodríguez, Mercado, Feiver Alfonso, PeĂąaranda, Alejandro, Balanta, Maicol
Santa Fe ma na pewno aspiracje mistrzowskie.. jak na razie 3 mecze - bramki 2:0. Ogólnie dzisiejsi gospodarze mają mega mocną ofensywę.. w ostatnich 10 meczach przed własną publicznością tylko w 3 meczach tracili bramkę.. i strzelały nie byle jakie zespoły.. bo Atletico Nacional i Deportes Tolima.
Dzisiejsi goście nie są jakimiś krezusami ligowymi. Aktualnie, po 5 mieczach, Cortulua zajmuje 19 pozycję - z 2 pkt, bramki 2:9. Jedyne 2 bramki zdobyli w ostatnim meczu ligowym - z Ind. Medelin (na własnym boisku 2:2). Dlatego dzisiejszy mecz wygląda mi na mecz underowy - z dużą przewagą po stronie Santa Fe.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Kolumbia:

Millonarios - La Equidad (1:0)
mecz przerwany z powodu złej pogody (dokończenie ma być dzisiaj o 17 czasu PL)

1 - @1,45 ✅
Skład gospodarzy:
Sánchez, José Ramiro - Rivas Palacios, Janeiler, Franco, Pedro Camilo, Cadavid, Andrés Felipe, Machado, Deiver - Duque Arias, Jhon Fredy, Rojas, Henry, Mosquera, Harold Santiago - Kouffaty, Jacobo, QuiĂąones Tenorio, Eliser Evangelista, Del Valle, Ayron,
Skład Millonarios identyczny jak w poprzednim meczu z Tolimą. Dziś przeciwnik podobny.. myślę nie powinni mieć problemu pewną wygraną.
skład gości:
Novoa, Diego Alejandro - Pacheco, Wálmer, González, Dairin, Camilo Mancilla, Correa, Andrés - Vargas, Fabián Andrés, Motta, Stalin, Torralvo Polo, Amaury, Valoyes, Diego - Blanco, Jean Carlos, Álvarez, Diego Andrés
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Urugwaj - Primera Division
Godz: 20:30
Spotkanie: C.A. Cerro - Liverpool F.C.
Typ: C.A. Cerro
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 5 serię gier do urugwajskiej Primera Division.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Luis Tróccoli w derbach Montevideo zmierzą się ze sobą Club Atlético Cerro a gościem będzie Liverpool Fútbol Club.
C.A. Cerro w tym sezonie w 4 spotkaniach 10 punktów i obecnie lideruje urugwajskiej Primera Division zaś Liverpool F.C. plasuje się na 11 pozycji w tabeli ligowej zdobywając 3 oczka w swoich 4 meczach.
gospodarze w tym sezonie u siebie 2 wygrane i bilans bramek 5-3 natomiast goście w delegacjach 2 remisy i bilans bramkowy 2-2.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie jak każde z meczów derbowych w Urugwaju jak i na świecie i moim typem na to spotkanie nie bez przyczyny jest zwycięstwo gospodarzy którzy bardzo dobrze weszli w te kilka rozegranych spotkań przez co są liderami tabeli jak również na swoim terenie są bardzo groźni dla każdego zespołu a goście początek sezonu mają bardzo słaby i ciężko widzę w ich wykonaniu ten mecz derbowy.
✅ 2:1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Aguila Apertura
Godzina: 01:00
Spotkanie: Deportivo Cali - Deportivo Pasto (handicap 0:1)
Typ: 2
Kurs: 2,26
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Daportivo Cali jest faworytem tego spotkania ale ich rywal w tym sezonie wygląda i gra bardzo solidnie i łatwy mecz dla gospodarzy to nie będzie. Liczę, że będzie tutaj niespodzianka i Deportivo Cali tego meczu nie wygra a handicap 0:1 to duży handicap na to spotkanie, bo meczu spodziewam się wyrównanego. Zespół gości dobrze się organizuje z obrony do ataku i odwrotnie i spodziewam się tutaj wyrównanego zaciętego spotkania. Na plus dla gości przemawia fakt, że w zespole nie ma kontuzji ani innych absencji i Deportivo Pasto zagra dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie. Gospodarze z kolei zagrają dzisiaj bez pierwszego bramkarza Vargasa (8 występów w tym sezonie), obrońcy Quintero (7 występów w tym sezonie), pomocników Aguilara (7 występów w tym sezonie) i Sambueza (6 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnika Lloreda (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Są to piłkarze, którzy maja regularne występy w tym sezonie w zespole gospodarzy. Oczywiście Deportivo Cali ma kim tych graczy zastąpić, bo ma długą ławkę ale ja tutaj idę w stronę gości mimo wszystko. Spodziewam się tutaj remisu, i przy handicapie 0:1 na gości typ, by siadł ;)
✅ 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Copa Aguila
Godzina: 22:00
Spotkanie: FC Valledupar - Deportivo Pasto
Typ: 1
Kurs: 2,19
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz w ramach rozgrywek o puchar Kolumbii. Sytuacja w tej grupie wygląda następująco:

Z pewnością zespołem mocniejszym jest Deportivo Pasto, które gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Kolumbii, natomiast ich rywal gra w rozgrywkach drugiej ligi. Jednak goście tego meczu rozgrywek o puchar Kolumbii nie traktują priorytetowo i w tym dzisiejszym meczu zagrają młodzieżowcami i drugim składem. Ostatnio już w pucharze wystawili taki sam skład jakim mają zagrać w tym dzisiejszym spotkaniu i wówczas na wyjeździe przegrali z Universitario Popayan 1-4, zespołem, który gra też w 2 lidze i zajmuje miejsce na dole ligowej tabeli tak jak Valledupar. Gdyby oba zespoły grały w najmocniejszych składach to z pewnością nie postawiłbym tutaj na gospodarzy ale wobec tego, że dzisiaj Deportivo Pasto zagra mocno rezerwowym składem i nie traktuje tych rozgrywek priorytetowo to próbuję pograć w stronę wygranej FC Valledupar. Dodatkowym czynnikiem, który może wpłynąć na wynik meczu jest to, że zespół z Valledupar rozgrywa swoje mecze w jednym z najgorętszych regionów Kolumbii. Prognozy pogodowe na to spotkanie to przynajmniej 40 stopni na plusie i młodzi piłkarze gości, którymi Deportivo ma zagrać mogą dziś trudów tej pogody nie wytrzymać. Gospodarze są przyzwyczajeni, bo grają tutaj na co dzień ale jak w takich warunkach spiszą się rezerwowi zawodnicy gości ? Raczej myślę, że pogoda mocno da się im we znaki. Jeżeli kogoś interesuje pełna lista zawodników Deportivo Pasto powołanych na to spotkanie to podaję link, gdzie można to sobie sprawdzić:
https://pbs.twimg.com/media/C9J4omBXgAATPns.jpg:large
⛔ 2-2
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera División Torneo de Verano
Godzina: 04:00
Spotkanie: FC Limon - CS Herediano
Typ: 2
Kurs: 1,73
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski w najwyższej klasie rozgrywkowej w Kostaryce. Tabela wygląda tak:

Spotyka się tutaj najlepiej grający zespół na własnym stadionie (8 zwycięstw i 2 remisy) z najlepiej grającym zespołem na wyjazdach (4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki). Stawiam tutaj na Herediano z dwóch głównych powodów. Po pierwsze FC Limon ma już zapewniony udział w dalszej fazie o mistrzostwo kraju a Herediano znajduje się w strefie gwarantującej udział w dalszej fazie ale jeszcze pewnym do końca być nie może. Bardziej zmotywowani powinni być zatem piłkarze Herediano. Limon tutaj zabijać się z pewnością nie będzie o zwycięstwo, bo po co łapać jakieś niepotrzebne kontuzje przed decydująca fazą. Raczej myślę, że trener da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom aby byli gotowi na najważniejsze mecze decydującej fazy. Po drugie FC Limon traci atut własnego boiska, bo mecz ten będzie rozgrywany na neutralnym gruncie. Herediano wygrywając tutaj mocno przybliży się do awansu do kolejnej fazy i myślę, że tak będzie. Nie spodziewam się tutaj po Limon zbyt wiele, od po prostu wyjść na boisko, odbębnić mecz i tyle. Dla Herediano z kolei jest to bardzo ważny mecz i myślę, że go wygrają.
✅ 0-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wenezuela, Primera Division Apertura
Godzina: 17:00
Spotkanie: Estudiantes de Merida FC - Deportivo Tachira
Typ: 2
Kurs: 1,98
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj trochę egzotycznie, wybieram to spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej Wenezueli i typ na gości. Na początek tabela:

Jest to spotkanie derbowe. Deportivo Tachira od początku sezonu są w dobrej formie i jako jedyni z całej ligi nie przegrali jeszcze spotkania. Na wyjeździe zanotowali 3 zwycięstwa i 2 remisy natomiast Estudiantes u siebie mają bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 1 porażki. Kadrowo goście są dużo mocniejsi niż ich rywal i spodziewam się, że to oni będą narzucać tempo gry w tym spotkaniu, mieć większe posiadanie piłki i więcej sytuacji do strzelenia gola. Po gospodarzach spodziewam się, że będą tutaj grać z kontry. Oba zespoły zagrają w najmocniejszych składach.
Lista powołanych na to spotkanie po stronie Tachiry:
http://deportivotachira.com/aurinegros-en-busca-de-la-cima-en-el-clasico-andino/
Lista powołanych po stronie Estudiantes:
http://www.estudiantesdemeridafc.com/noticias/estudiantes-de-merida-fc-esta-listo-para-enfrentar-al-deportivo-tachira
Dla mnie goście są zespołem zdecydowanie mocniejszym do tego w dobrej formie a gospodarze od początku sezonu nic szczególnego nie grają. Myślę, że Deportivo Tachira wywiezie z tego derbowego pojedynku 3 punkty.
✅ 1-4
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Kolumbia, Liga Aguila Apertura

Dep.Cali - Junior, typ: Gospodarze ✅//Tutaj akurat wszystko zgodnie z planem ????
kurs: 1.75 Unibet

Dzisiaj w nocy a dokładnie o 01:00 znalazłem mecz, wydaje mi się, że z ciekawym kursem przede wszystkim dlatego, ze gospodarze czyli Dep. Cali nie przegrali u siebie od 8 sierpnia 2016 roku. Od tamtej pory grali u siebie 16 spotkań wygrywając 12 i 4 zremisowali ich bilans bramkowy w czasie tych 16 spotkań to 27-3 więc widać jak na dłoni, że jest to zespół zdecydowanie własnego podwórka. Myślę, że dodatkowym argumentem jest też to, że nie wygrali od 3 spotkań notując 2 remisy i porażkę, ale były to mecze wyjazdowe a teraz wracają na swój stadion więc czas przełamać tą zła serię. Co do gości czyli drużyny Junior to zajmują oni 17 miejsce w tabeli i grają ostatnio w kratkę ponieważ w 5 ostatnich spotkaniach ich bilans to 1-2-2 więc forma nie powala. Do tego dochodzi fakt, że drużyna gość jest 1 z 4 drużyn, które jeszcze nie wygrały w delegacji i w 5 spotkaniach, 2 razy zremisowali i 3 razy przegrali. Więc jeśli popatrzymy na te wszystkie aspekty to faworyt może być tylko jeden. Kurs może nie powala, ale jest jak najbardziej wiec powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mch91 261

mch91

Użytkownik
Boliwia, Liga de Futbol Prof

The Strongest - Guabira
Typ: The Strongest -1 ⛔//Ich byłem chyba najpewniejszy dzisiaj a tak zawalili końcówke ;/
kurs: 1.8 Unibet

Jeśli już tu jestem to od razu drugi typ na dzisiaj... a mianowicie wybrałem dzisiaj mecz uczestnika Copa Libertadores czyli The Strongest. Ich Sytuacja w lidze jest dość specyficzna ponieważ mają dwa mecze mniej od wszystkich i własnie dzisiaj zaczynają &quot;maraton&quot; meczów oraz startują z odrabianiem zaległości i będą grali 3 mecze pod rząd u siebie. Myślę, że dzisiaj gospodarze gładko to wygrają ponieważ u siebie są niezwykle mocni co pokazała ostania wygrana 6-0 z zajmujący 3 miejsce w lidze Blooming. A teraz co do samego terminarza gospodarzy, bo wygląda bardzo intensywnie ponieważ w dniach 22.04-30.04 zagrają aż 3 mecze i tak jak wspominałem wszystkie u siebie a 5.05 grają niezwykle ważny mecz w CL więc myślę, że mecz z Petrolero de Yacuiba, który odbędzie się 30 kwietnia odpuszcza sobie aby dobrze przygotować się do CL więc te dwa najbliższe mecze muszą zagrać na 100 % i zgarnąć komplet punktów. Ich przeciwnikiem będzie drugi w tabeli zespół Guabira, dlatego kursy mogą trochę dziwić, ale tylko do momentu gdy spojrzymy na tabele poprzedniej rundy czyli Apetura gdzie goście zajęli ostatnie miejsce w lidze. Do tego dochodzi bilans bezpośrednich spotkań miedzy tymi drużynami i jest on dla przyjezdnych katastrofalny a mianowicie w 17 ostatnich spotkaniach u siebie, The Strongest 16 razy wygrywał i raz zremisował a jeszcze ciekawiej wygląda bilans bramkowy 53-11 na korzyść gospodarzy a jeśli dodamy do tego jeszcze bilans spotkań wyjazdowych w tym sezonie Guabira czyli 1-1-4 i bilans bramkowy 4-15 to widzimy, że zanosi się na dość wysokie i wyraźne zwycięstwo gospodarzy.

P.S Jeśli miałby ktoś jakieś informacje odnośnie absencji albo innych czynnikach które mogą wpłynąć na wynik w tych dwóch meczach, które opisałem to bardzo proszę o komentarz ;)
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Ekwador, Serie A
Delfin - Emelec
Typ: Gospodarze ⛔ //Mega dziwny mecz (3:3)
Kurs: 4,5

Ja się może nie znam za bardzo na tych latynoskich ligach, ale na prawdę nie rozumiem czasami kursów na niektóre mecze. Dzisiaj mamy mecz lidera tabeli czyli Delifin z viceliderem, uczestnikiem Copa Libertadores czyli Emelec. Zacznę od gospodarzy... Jest to drużyna która rozegrała do tej pory 10 spotkań i 6 z nich wygrała a 4 zremisowała, bilans bramkowy 15:3. Jeśli chodzi o mecze u siebie to zagrali do tej pory 5 spotkań z których 4 wygrali i jeden zremisowali, strzelili 10 bramek i stracili tylko 1. A pokonali u siebie m. in bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie w CL Barcelone SC. Jeśli chodzi o gości to mają oni identyczny bilans jak Delifin a tylko gorszy bilans bramek. W 3 meczach wyjazdowych zdobyli do tej pory 5 pkt, raz wygrywając i dwa razy remisując ich bilans bramkowy w delegacjach nie powala bo jest to 2 bramki strzelone i 1 stracona. Warto też zaznaczyć, że 4 dni po meczu ligowym Emelec gra bardzo trudny mecz w CL z River Plate więc myślę, ze mogą trochę odpuścić sobie dzisiejsze spotkanie zwłaszcza, ze po meczu z River grają od razu rewanż w lidze własnie z Delfin.
Jak na moje oko kurs 4,5 na gospodarzy jest jak najbardziej do gry poza tym Emelec ma mecz w Copa Libertadores więc mam małą nadzieję, że trochę odpuszczą sobie ten mecz. Patrząc na statystyki to ciekawie wyglądają również kurs na:
Poniżej 2,5 bramki w meczu, kurs: 1,65 Unibet ⛔// Wyrobili normę za 3 mecze
Delfina 1x, kurs 1,8 Unibet
✅// To dla mnie akurat był pewniak, ale i tak ledwo wszedł
I jak zwykle jeśli ktoś ma jakieś ciekawe info co do tego meczu to zachęcam do komentowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
a ta dziś wpadłem na mega ryzykowny pomysł - taki skok na bank.... kuponik z 3 zakładami z forbet&#39;a:
1. Argentyna:
https://forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-2016-17-a-137163-5.html#post6397908
@1,6 ⛔
2. Lekka modyfikacja pomysłu @mch91 z opisu powyżej:
Ekwador:
Delfin - Emelec ⛔
1+un2,5 - @7,25
Pomysł ryzykowny ale może się udać... Kurs wysoki bo:
- Emelec jest w gazie - wygrana z Barceloną czy Independiente Medelin
Z drugiej strony może się udać. Argumenty za Delfin:
- spotkanie domowe
- remisy wywalczone na wyjazdach z del Valle i Catolica, oraz wygrana z LDU
- 28.04 Emelec gra u siebie z River Plate w CL
3. Kolumbia:
Santa Fe - Aguilas ⛔

1+un3,5 - @1,73
Santa Fe lekko zawodzi w lidze, ale na własnym stadionie gra w miarę stabilnie - 6-1-1, bramki 6:2. Ostatnie mecze to remis z Santosem 0:0, wygrana z Bucaramangą 1:0 i wyjazdowa porażka z Deportivo Pasto 1:3. Dziś przeciwnik sprzyja zdobyciu kompletu punktów bo do potentatów nie należy. W lidze zajmuje 19 pozycję. Wyjazdy - 0-3-3, gole 1:8.
Czyli mamy zespół, który traci bardzo mało goli w lidze i zespół, który w 13 meczach strzelił raptem 5 goli. Santa Fe powinna sobie poradzić - chociaż, spodziewam sie nudnych szachów niż otwartego spotkania.

a łącząc te 3 kupony mam łączny kurs @20,3 - w sam raz do zagrania za drobne ???? .
\\edit - jaki kurs - takie ryzyko...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, Primera División Clausura
Godzina: 22:15
Spotkanie: Huachipato - Universidad Catolica
Typ: 1
Kurs: 2,72
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wprawdzie na rozgrywki w Chile ma być oddzielny temat ale nie widzę tematu z obecnymi rozgrywkami w tym kraju, tylko temat z 2015 roku więc wrzucam tę analizę tutaj. Nie będę zakładał nowego tematu Chile 2017, tylko wrzucam to tutaj.
Mecz piłkarski w najwyższej klasie rozgrywkowej w Chile. Na początek tabela:

Gospodarze u siebie zanotowali 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę natomiast Universidad Catolica na wyjazdach ma na koncie 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki. Goście tego meczu mają w ostatnim czasie bardzo napięty kalendarz, bo będzie to dla nich 5 spotkanie w ciągu 15 dni. Universidad musi godzić rozgrywki rodzime z grą w Copa Libertadores i stąd też grają co 3-4 dni. Huachipato takiego problemu nie ma i oni skupiają się tylko na lidze chilijskiej. Ja próbuję tutaj pograć na wygraną gospodarzy, bo ich rywal może być nieco przemęczony tyloma meczami w ostatnim czasie. Do tego wiadomo, że goście wystąpią dziś bez kilku ważnych graczy. Zwłaszcza w obronie zespół gości ma sporo problemów.
Absencje w Universidad Catolica:
obrońcy Parot (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Maripan (25 wystepów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Lenaro (18 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Alvarez (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnicy Silva (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Llanos (6 występów w tym sezonie)
Zespół Huachipato miał dużo więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu, dużo więcej czasu na regenerację i odpoczynek i próbuję pograć w ich stronę. Goście mogą czuć się przemęczeni ostatnimi spotkaniami a do tego zagrają dziś mocno osłabieni zwłaszcza w formacji obronnej.
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Liga Aguila (Apertura)
Godzina: 22:15
Spotkanie: Jaguares de Cordoba - Independiente Medellin
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Kolumbi. Tabela wygląda tak:

Bardzo ważny mecz zwłaszcza dla gospodarzy, którzy walczą o pierwszą ósemkę i prawo gry w play offach o mistrzowski tytuł. Jaguares u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Independiente z kolei ma bardzo dobrą sytuację i im tutaj ewentualna przegrana żadnej krzywdy nie zrobi. Trener gości zdaje sobie z tego sprawę i dzisiaj da odpocząć wielu graczom aby byli gotowi na mecz u siebie z America Cali i w Copa Libertadores z Emelec. Zespół ma szansę awansować z grupy w Copa Libertadores więc bardziej teraz skupiać się będą na tych rozgrywkach, bo w lidze kolumbijskiej ich sytuacja jest dość dobra. Więcej czasu na regenerację i odpoczynek mieli gospodarze tego meczu, bo oni swój ostatni mecz w lidze grali 6 maja, natomiast Independiente 2 dni temu 8 maja. Z tego też względu goście dzisiaj wystąpią mocno rezerwowym składem.
Absencje w zespole Independiente:
obrońcy Piedrahita (14 występów w tym sezonie) i Pertuz (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnicy Marrugo (14 występów w tym sezonie), Quintero (11 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Moreno (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnicy Caicedo (12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Viola (8 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Gospodarze walczę o pierwszą ósemkę i dzisiaj zagrają najmocniejszym zespołem jaki mogą wystawić, Independiente z kolei ma już pewny udział w fazie play off i trener zapowiedział, że tutaj da pograć rezerwowym a kluczowym zawodnikom da odpocząć. Wobec tych informacji próbuję pograc w stronę gospodarzy.
O tym kto został powołany na ten mecz w zespole Independiente podaję link niżej:
https://www.minuto30.com/la-nomina-que-llevara-medellin-a-monteria-para-enfrentar-a-jaguares/396233/
⛔ 0-1
EDIT:
niestety Jaguares słabiutko zagrał
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura
Jaguares de Cordoba vs Ind. Medellin
Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: forBET
Po pierwsze, kursy spadły z @2.90 na @1.85. Dalej, goście mają już awans do play-offów zapewniony, podczas gdy gospodarze w dalszym ciągu o niego walczą. Po trzecie, ...dopiero teraz zobaczyłem, że kolego powyżej już przeanalizował to spotkanie.
...;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kostaryka
Herediano - Limon 1
Deportivo Saprissa - Santos 1
AKO @1.64 uni

Herediano - Limon
Herediano -1.5 @1.86
Saprissa -1.5 @1.86 uni
AKO @3.46 uni



Cóż. Nie będzie owijania w bawełnę. Dwa najsilniejsze kluby Kostaryki będą chciały za wszelką cenę zdobyć mistrzostwo. By tego uczynić trzeba po pierwsze wygrać, ale jeszcze trzeba zwyciężyć jak największą ilością goli. Dlaczego? Powyżej przedstawiam tabelę, która pokazuje nam, że obie drużyny zrównały się punktami, a więc zadecydują bramki. Wygrywa drużna, która będzie miała najlepszy bilans bramkowy. Póki co Herediano ma więcej o 1 gola, ale to niewielka zaliczka, biorąc pod uwagę, że później patrzymy na gole strzelone, a tutaj już Saprissa ich przewyższa.
Limon w fazie finałowej gra na wyjazdach tragicznie. Dostali dotąd od Santosu bęcki 3:0, również od Saprissy 4:1. Nie wierzę, że Herediano &#39;na musie&#39; nie uzyska podobnego rezultatu.
Saprissa przedłużyła swoje szanse wygrywając na boisku Herediano 0:1 w końcówce spotkania. Dziś na pewno spróbują strzelić jak najwięcej goli.
Też jest opcja o2.5 goli Herediano @2, O2.5 goli Saprissa @2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia, Liga de Futbol Prof (Apertura Adecuacion)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Petrolero de Yacuiba - Real Potosi
Typ: 2
Kurs: 3,28
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Petrolero zajmuje ostatnią pozycję w tabeli a do tego w meczach u siebie jest póki co najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki, goście z kolei na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo i 6 porażek i pod względem wyjazdów plasują się na trzecim miejscu od końca. W tym spotkaniu jednak myślę, że drużyna Realu Patosi polepszy bilans w meczach wyjazdowych i dopisze dzisiaj 3 punkty. Gospodarze są w dołku i od 5 spotkań nie wygrali meczu a na domiar złego do tego spotkania przystępują zaledwie 40 godzin po ostatnim ligowym spotkaniu !! Zespół Petrolero ma ostatnio bardzo napięty grafik i będzie to dla nich już trzecie spotkanie w ciągu 5 dni ! Nie wierzę, że będą do tego spotkania należycie wypoczęcie i zregenerowani. Pod tym względem w dużo lepszej sytuacji są goście i próbuję iść w stronę ich wygranej. Gospodarze powinni być podmęczeni i myślę, że to nagromadzenie meczy w ciągu kilku dni mocno da im się dziś we znaki. Jeżeli chodzi o składy to oba zespoły zagrają praktycznie w takich samych jak w ostatnich meczach. Jedynym nieobecnym jest gracz Petrolero napastnik Vargas (16 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Po takim kursie na gości nie żal tutaj spróbować zagrać na ich wygraną tym bardziej, że rywale powinni być zmęczeni. Myślę, że można to zaryzykować grubiej. Oczywiście proszę pamiętać, że to są wasze pieniądze i wy decydujecie, ja tylko podpowiadam, że jak ktoś lubi ryzyko to zaproponowałbym mu ten typ zagrać grubiej ;) ale każdy decyduje sam co grać i za ile tak więc sami wiecie najlepiej ;)
⛔ 5-0
EDIT:
Ale wtopa...
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Bolivia - Primera Division:: apertura
Godzina: 2:00
Spotkanie: Bolivar-Blooming
Typ: 1.Połowa: 1
Kurs: 1,49
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pierwsza drużyna gra z czwartą. Warto zobaczyć tabelę-bilans u siebie gospodarzy to 8-0-0, natomiast jeśli chodzi o bramki to 28-3.
Bilans gości na wyjazdach to 3-0-4, bramkowy 12-19
Na zwykłą jedynkę jest tylko 1,16, dlatego gram pierwszą połowę.
Bolivar moim zdaniem musi wygrać spotkanie, gdyż goni go druga drużyna (Oriente), która ma 4 pkt straty, ale łatwiejszego przeciwnika (przedostatnią drużynę u siebie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom