>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa

Status
Zamknięty.
S 0

sobierk

Użytkownik
Millonarios-Atl. Nacional
Ostatnie 8 spotkan z wyjatkiem jednego 0:0 to co mecz gol w koncowce.
Dodatkowo lamak w P/O w Aperturze jesienia.Teraz P/O Clasury wiec jak sie bawia to moze powtorza.
Lamali tez na boisku Milionerow.
Milionerzy lamali tez pod date 05.06.2016
Atlético Nacional lamali w ostatnim meczu na korzysc.
Oba zespoly od ostatniego lamania jesienia zrobily po 2 lamaki.
Jesienia razem lamali na korzysc Milionerow 2:1 (0:1) a w rewanzu 3:0 dla Narodowego.
Teraz tez pierwszy mecz.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera División Apertura
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Real Garcilaso - Sporting Cristal
Typ: 1
Kurs: 1,56
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Początek sezonu Apertura w piłkarskiej najwyższej klasie rozgrywkowej w Peru. Tabela narazie wygląda tak:

Gram tutaj na zwycięstwo gospodarzy z dwóch głównych powodów. Po pierwsze mecz będzie rozgrywany na dużej wysokości około 3300 m npm. Zawodnicy gości z pewnością będą mieli problemy z grą na tak dużej wysokości a po drugie Sporting Cristal zagra dzisiaj dość poważnie osłabiony. W zespole brakuje kilku kluczowych zawodników. Real Garcilas bez większych problemów z absencjami.
Absencje w Sporting Cristal:
pomocnicy Cazulo (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Aquino (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Lobaton (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Calcaterra (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnicy Blackburn (8 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Ifran (7 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)
✅ 1-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera División Apertura
Godzina: 20:15
Spotkanie: Juan Aurich de Chiclayo - Universitario de Deportes
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj również wybieram spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Peru w sezonie Apertura. Tabela wygląda tak:

Stawiam na zespół Juan Aurich, bo goście przyjeżdżają na to spotkanie mocno osłabieni i głównym powodem mojego typu jest właśnie ta trudna sytuacja kadrowa w zespole Universitario.
Absencje w Universitario:
pierwszy bramkarz Caceda (15 występów w tym sezonie), obrońcy Benincasa (15 występów w tym sezonie), Corzo (9 występów w tym sezonie) i Rodriguez (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Figuera (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Quintero (9 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Gomez (9 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Tejada (15 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Goście bez swoich dwóch głównych armat, bez pierwszego bramkarza i bez kilku innych ważnych graczy i po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować postawić na wygraną Juan Aurich. Więcej o problemach gości i prawdopodobnych składach na to spotkanie pod linkiem poniżej:
http://peru21.pe/deportes/universitario-deportes-vs-juan-aurich-vivo-online-ver-tv-gol-peru-fecha-4-torneo-apertura-2017-2285545
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Liga de Futbol Prof (Apertura Adecuacion)
Godzina: 01:30
Spotkanie: Nacional Potosi - Real Potosi
Typ: 2
Kurs: 3,06
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Próbuję na noc ligi boliwijskie. Mecz derbowy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tabela póki co wygląda tak:

W tym spotkaniu miano gospodarza i gościa jest tylko na papierze w terminarzu, bo oba zespoły swoje mecze u siebie rozgrywają właśnie na tym obiekcie i jest to ich wspólny stadion. W ligowej tabeli wyżej jest Nacional ale oba zespoły dobrze sobie radzą na tym obiekcie. Lepszym kadrowo zespołem wydaje się być Nacional, który również jest w wyższej dyspozycji, bo ostatnie 4 mecze z rzędu wygrywał a Real Patosi 2 ostatnie spotkania przegrał i to zdecydowanie. Jednak to jest mecz derbowy a one rządzą się swoimi prawami. Często jest tak, że zespół, który jest niżej od swojego derbowego rywala w takim meczu dodatkowo się motywuje i wygrywa. Bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami też do tej pory różnie się kończyły bez zdecydowanego wskazania na którąś z drużyn. Ja sam mecz oceniam 50 na 50 a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy kurs ???? W nieco lepszej sytuacji kadrowej są &quot;gospodarze&quot; ale ja mimo wszystko idę w stronę wygranej Realu. Nie będę tutaj dokładnie wypisywał kto nie zagra tylko po prostu podam linka do informacji:
https://eju.tv/2017/06/mendez-se-perdera-el-clasico-potosino/
Z pewnością nieobecność tych graczy u &quot;gości&quot; to duże osłabienie ale jak pisałem wyżej derby to derby ;)
⛔ 3-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekwador, Serie A
Godzina: 23:15
Spotkanie: CD River Plate Ecuador - LDU Quito
Typ: 1
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej Ekwadoru. Tabela na początek:

LDU Quito notuje jeden z najgorszych sezonów póki co i dzisiaj idę w tym spotkaniu w stronę zwycięstwa gospodarzy. River Plate u siebie gra dość dobrze i do tej pory zanotował 4 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażkę. Wpływ na ich lepszą dyspozycję w meczach u siebie może mieć fakt, że grają swoje domowe mecze na stadionie na którym znajduje się sztuczna trawa przez co rywale nie są do tego przyzwyczajeni. Gości z kolei na wyjazdach jak narazie nie odnieśli wygranej notując 3 remisy i 6 porażek. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrową na to spotkanie to gospodarze zagrają w najmocniejszym składzie. W zespole nie ma poważnych absencji i trener wszystkich najlepszych graczy ma do dyspozycji. LDU Quito zagra z kolei bez swojego najlepszego strzelca w drużynie napastnika Barcosa (15 meczy rozegranych w tym sezonie, 7 goli na koncie) i pomocnika Olivery (12 występów w tym sezonie). Moim zdaniem dziwne kursy na to spotkanie. Gospodarze u siebie grają dobrze natomiast ich rywal na wyjeździe jeszcze nie wygrał a do tego zagra dziś bez swojego najlepszego strzelca a kurs na River Plate wynosi 2,38. No nic biorę to w ciemno i polecam, powodzenia ????
Jedyne co przemawia za gośćmi to bezpośrednie mecze między tymi zespołami:

ale historia historią a w tej chwili oba zespoły znajdująsię w całkowicie odmiennej sytuacji
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Liga de Futbol Prof (Apertura Adecuacion)
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero
Typ: 2
Kurs: 4,57
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Z ligi boliwijskiej atakuję dziś to spotkanie, w którym typuję zwycięstwo gości. Tabela na początek:

Do końca rozgrywek w tej lidze zostały łącznie 3 kolejki. Bolivar zmierza po mistrzostwo kraju ale to jeszcze nie jest takie pewne. Zespół ten ma teraz przed sobą trudny terminarz i dzisiaj zagra na trudnym terenie w Potosi z Nacionalem, potem na wyjeździe z U.Sucre i w ostatniej kolejce u siebie z Oriente Petrolero. Oriente jeśli marzy jeszcze o tytule to to dzisiejsze spotkanie musi wygrać, bo myślę, że Bolivar zgubi dzisiaj w Potosi punkty. Jorge Wilstermann u siebie ma bilans 5 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach są najlepiej grającym zespołem w całej lidze notując 4 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Gospodarze są w słabej formie i od 4 meczy bez wygranej. Oriente radzi sobie dużo lepiej i trochę niezrozumiały dla mnie ten kurs na ich wygraną. Spodziewałem się tutaj bardziej wyrównanych kursów. Wprawdzie Oriente dawno nie wygrał meczu na tym terenie, bo ostatni raz miało to miejsce w 2012 roku ale wkońcu przełamanie nadejdzie i myślę, że dzisiaj jest na to dobra okazja, bo Wilstermann bez formy a do tego goście mają jeszcze szansę na mistrzowski tytuł, a też musza wygrywać aby nie stracić 2 pozycji w lidze, bo tam im rywale depczą po piętach.
⛔ 5-1
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Witam, napisałem przed chwilą post w temacie o lidze argentyńskiej, tutaj mam podobne pytanie:
Gram kupon za wysoką stawkę i szukam czegoś na podniesienie AKO.
W moje oczy rzucił się mecz Universitario (bodajże U.Sucre) - Bolivar.
Bolivar mimo, że jest drugim zespołem jeśli chodzi o wyjazdy, bilans ma moim zdaniem przeciętny (4-2-4), natomiast gospodarze u siebie są przedostatni (5-0-5).
Co byście tutaj polecali zagrać? Iść w stronę podwójnej szansy? (X2 1,13)
Over/under? Proszę o waszą opinię ;)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekwador, Serie A - pierwsza runda
Godzinna: 19:00
Spotkanie: CSD Macara - Clan Juvenil
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej Ekwadoru. Tabela jak zawsze na początek:

Gospodarze u siebie mają bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 2 porazek na koncie natomiast Clan Juvenil na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 1 remis i 8 porażek. Myślę, że typ na zwycięstwo Macary można zagrać grubiej. Oczywiście niech każdy stawkuje rozsądnie i trzyma swojego ale jakbym miał polecić to spotkanie to według mnie można je spróbować zagrać za grubszą stawkę. Goście na wyjeździe grają tragicznie a do tego w zespole Clan Juvenil sporo problemów. Zespół ten jest w trudnej sytuacji finansowej i niektórzy piłkarze mocno z tego powodu się buntują. Nie wpływa to wszystko na spokojne przygotowania do kolejnych meczy i nie wróżę temu zespołowi na wyjeździe po raz kolejny sukcesu. Dla mnie Macara jest tutaj zdecydowanym faworytem i ci co lubią większe ryzyko mogą spróbować tutaj pograć z handicapem 0:1 na zwycięstwo gospodarzy. Macara jest w formie i u siebie zespół ten powinien sobie poradzić z tym rywalem. Clan Juvenil na wyjazdach gra tragicznie a do tego w zespole problemy finansowe, piłkarze się buntują, to wszystko nie wpływa dobrze na morale i myślę, że niespodzianki tutaj nie będzie i gospodarze pewnie sięgną po 3 punkty. Więcej o sytuacji przed tym spotkaniem i o problemach w ekipie gości można poczytać pod poniższymi linkami:
http://www.eluniverso.com/deportes/2017/06/25/nota/6246550/triunfo-clan-juvenil-buscara-olvidar-deudas
http://www.futbolecuador.com/site/noticia/un-jugador-paso-borracho-todo-marzo-audio/80385
http://www.futbolecuador.com/site/noticia/amenaza-de-no-jugar-contra-el-idolo-de-ambato/80400
⛔ 2-2

Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Liga de Futbol Prof (Apertura Adecuacion)
Godzinna: 21:00
Spotkanie: The Strongest - Sport Boys Warnes
Typ: 1
Kurs: 1,24
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela również na początek:

Idę tutaj w stronę faworyta i nie wierzę, że gości będzie stać na jakąkolwiek niespodziankę w tym meczu. Strongest u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 1 remisu i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach odnieśli 3 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Gospodarze kadrowo są zespołem mocniejszym a do tego swoje mecze u siebie grają na dużej wysokości około 3600 metrów n.p.m do której zawodnicy gości nie są przyzwyczajeni. Więcej motywacji powinno być po stronie gospodarzy, którzy walczą o utrzymanie 2 pozycji w lidze. Sport Boys już bez większej motywacji, o nic konkretnego zespół już nie walczy a do tego zespół zagra bez swojego kapitana pomocnika Bejerano (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnika Cordoby (25 występów w tym sezonie) i bramkarza Ariasa (11 występów w tym sezonie), którzy opuścili zespół. Oprócz tego kilku innych piłkarzy narzeka na urazy i ich występy są dziś niepewne. Idę w stronę zwycięstwa gospodarzy, według mnie niespodzianki tutaj nie powinno być.
✅ 5-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera División Apertura
Godzinna: 22:30
Spotkanie: Comerciantes Unidos - Union Comercio
Typ: 2
Kurs: 5,66
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Przedstawię na początek tabelę ale ona akurat w tym typie jest tutaj bez znaczenia ale dla formalności ją dodam:

Kto jakie wyniki notował u siebie i na wyjeździe nie będę przytaczał, bo to wogóle nie zadecydowało o moim typie na gości. O składach, absencjach itd tez pisać nie będę, bo też nie to tutaj w moim typie decyduje. Głównym powodem dla którego gram tutaj na zwycięstwo zespołu Union Comercio jest to, że w tej lidze dawno zespół gości nie wygrał ???? Po prostu idę tutaj w przełamanie, bo w którymś meczu w końcu goście wygrają i liczę na to tutaj.
Ostatnie wyniki w tej lidze wyglądają tak:

Jak widać w tej kolejce zwyciężają tylko gospodarze a ostatnim zespołem, który w tej lidze wygrał na wyjeździe jest zespół Comerciantes a więc może pora, żeby znów padło przełamanie z udziałem tego zespołu, z tym, że dziś przegrają i wygra w końcu zespół gości ;) Zobaczymy ja stawiając tutaj na gości kierowałem się właśnie tym, że w tej kolejce zespół przyjezdny jeszcze nie wygrał więc może w końcu nastąpi to w tym spotkaniu ;) Zobaczymy
⛔ 2-0
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera División Apertura
Godzinna: 22:30
Spotkanie: Comerciantes Unidos - Union Comercio
Typ: 2
Kurs: 5,66
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
(...)Zobaczymy ja stawiając tutaj na gości kierowałem się właśnie tym, że w tej kolejce zespół przyjezdny jeszcze nie wygrał więc może w końcu nastąpi to w tym spotkaniu ;) Zobaczymy
Innymi słowy, ostatnie 9 meczy w tej lidze nie zakończyło sięzwycięstwem gości...ale zauważ, że patrząc tylko na aktualny sezon takie serie bywały nawet dłuższe, po kilkanaście meczy bez zwycięstwa gości (np niedawno 12 takch meczy, a w połowie maja nawet 13) .
Żeby nie było, że czarno to widzę to:
1. generalnie goście w tej lidze wygrywają średnio ok 22% meczy, więc faktycznie na przełamanie już czas,
2. wygrane gości gdy kurs wystawiony na nich przez bukmachera przekracza magiczne 5.0 nie należą do rzadkości. Mecze wygrywali w tej lidze nawet goście tak nisko przez buków oceniani, że kursy przekraczały 7, 8 czy nawet ponad 10

Ja jednak zagram skromniej niż autor typu bo kurs na x2 (2.75 w bet365) też jest atrakcyjny
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Mam pytanie do meczu, który się odbył, a mianowicie:
Delfin-LDU de Quito (4:1)
Lider vs jedna z gorszych drużyn. Kurs 1,98! na gospodarzy mnie zdziwił, zagrałem, niestety inny mecz nie wszedł.
Moje pytanie: czemu był tak wysoki kurs?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Pewnie dlatego, że Delfiny mają już zapewnionego mistrza i mogły pójść jakieś informacje o absencjach itp., a dodatkowym powodem może być to, że Delfin to drugoroczniak w lidze, mało znany klub na poziomie krajowym zaś LDU to ścisły top ligi pod względem rozpoznawalności a bukmacherzy w ligach latino na prawdę się często sugerują mniej lub bardziej marką klubu przy wystawianiu kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Kolumbia 1 liga Clausura

Atletico Nacional - Atletico Bucaramanga (2:1)

1 - @1,4 - forbet ✅
1+ov2,5 - @2,3 - forbet ✅
Jest to spotkanie 2 kolejki drugiej fazy Kolumbijskiej pierwszej ligi. W finale Apertury Atletico pokonało w dwumeczu Deportivo Cali 5:3. Gdzie po pierwszym meczu przegrywali 2:0.. natomiast rewanż na własnym stadionie to była egzekucja i pewna wygrana 5:1. Rozgrywki Clausury Nacional zaczęło od wyjazdowej porażki z Santa Fe 1:0. Teraz powraca na własny stadion i pora na pierwszą wygraną w lidze.
Goście natomiast Aperturę zakończyli na 8 pozycji w lidze i na etapie ćwierćfinału w fazie pucharowej (porażka w dwumeczu z Millonarios 4:2).
Gospodarze nie doznali jakichś dużych osłabień w krótkiej przerwie między rozgrywkami, dlatego mam nadzieję, że odniosą pewne i efektowne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru, Primera División (Apertura)
Godzina: 20:15
Spotkanie: Alianza Atletico de Sullana - Alianza Lima
Typ: 2
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek piłkarski w najwyższej klasie rozgrywkowej w Peru. Na początek tabela:

Alianza Lima to jak widać lider rozgrywek. W zespole tym panuje bardzo dobra atmosfera po ostatnim wygranym wyjazdowym meczu na bardzo trudnym terenie z zespołem Sporting Cristal 1-0. Po tym cennym zwycięstwie myślę, że goście pójdą za ciosem i wygrają swój kolejny wyjazdowy mecz. Ich rywal zespół Alianza Atletico to w tym sezonie jeden z najsłabszych zespołów i w meczach u siebie mają najgorszy bilans z całej ligi póki co, notując 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zespół ten u siebie bardzo słabo się prezentuje a goście na wyjazdach jak narazie zgromadzili najwięcej punktów w całej lidze notując 3 zwycięstwa i 2 porażki. Może drużyna z Limy nie gra nic nadzwyczajnego na wyjazdach ale jest bardzo skuteczna i punktuje. U gospodarzy trwa kryzys, zespół ten przed tym sezonem mocno się osłabił i wielu podstawowych graczy zostało sprzedanych. Do tego wszystkiego w dzisiejszym meczu nie mogą zagrać obrońca Garcia (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i pomocnik Correa (12 występów w tym sezonie). W drużynie Alianza Lima nie ma problemów z absencjami i zespół zagra w swoim najmocniejszym zestawieniu. Dla mnie drużyna gości jest zespołem mocniejszym i myślę, że ekipie z Sullany nawet atut własnego boiska niewiele da. Idę tutaj w stronę wygranej gości, bo są dla mnie zespołem mocniejszym na to spotkanie.
⛔ 1-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile, Primera División
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Curico Unido - Universidad de Chile
Typ: 2
Kurs: 1,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj wiele się nie rozpisuję, po prostu goście są zdecydowanie mocniejszym zespołem i powinni sobie poradzić z tym przeciwnikiem bez problemów nawet na ich boisku. Wprawdzie jest to pierwsza kolejka ale i tak idę tutaj w stronę Universidad, którzy są obrońcami tytułu, natomiast ich rywal Curico Unido to beniaminek w najwyższej klasie rozgrywkowej i liczę, że w tej pierwszej kolejce po ich stronie będzie spora nerwowość w grze z tak utytułowanym rywalem. Kadrowo goście są zespołem zdecydowanie mocniejszym i według mnie niespodzianki tutaj nie powinno być.
✅ 0-1
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Salwador
Godzinna: 23:00
Spotkanie: Firpo - Municipal Limeno
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,75
Bukmacher: forbet

Strasznie popularne na dziś wśród nazwijmy to &quot;znawców&quot; jest typowanie mecz w lidze Salwadoru. Z tego co zdążyłem zauważyć to sporo typuje czystą 1 w kierunku gospodarzy. Ogólnie to juz spore spadki zostały zanotowane zapewne jest to podyktowane tą masówką.Sezon w Salwadorze dopiero na początku tak więc trudno coś powiedzieć głębszego na temat tych ekip. No ale skoro taka masówka idzie na Firpo to delikatnie można spróbować 1 DNB. W razie remisu zanotujemy zwrot.
Ja spróbuje zobaczymy czy większość będzie miała racje

Wynik: 0:2 ⛔

e: tym razem masówka okazała się miną
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Gwatemala 2017
Mecz - Comunicaciones F.C. - C.D. Suchitepéquez
Data - 27.08.2017 02:00
Stadion - Estadio Carlos Salazar Hijo
Typ - C.D. Suchitepéquez H (0:1) @ 2.15 forBET 2/10
Analiza:
Comunicaciones w dniu dzisiejszym bez Wilsona Clemente Lalína (DF, 5 meczy) - pauzuje za kartki oraz Carlosa Salvadora Estrady (DF, 4 mecze) - również pauzuje za kartki, co powinno spowodować łatwiejszy dostęp do bramki dla Suchitepéquez niż zazwyczaj - szczególnie, że do składu wracają Victor Armas (MF) oraz Enrique Miranda (FW). U gości nie zagra Bryan Menéndez (MF, 3 mecze). Comunicaciones ostatnio nie zachwycali, porażka 0-2 z Deportivo Malacateco w słabym stylu oraz 1-1 z Los Rojos (CSD Muncipal - powtórki z tego meczu można obejrzeć tutaj - youtube v=CFxMSWmowrQ) - już tam mieli duże problemy z obroną, a dzisiaj w nocy będzie jeszcze gorzej.
Nie spodziewałbym się wygranej Suchitepéquez, prędzej wymęczonego przez gospodarzy remisu (i to coś w stylu 2-2, gdzie Comunicaciones goni wynik), ale 2.15 na x2 jest zdecydowanie za wysokie.
Comunicaciones F.C. - C.D. Suchitepéquez 2-0 - bez skuteczności (powtórki na YT v=fKuJD85iN1g) to nic się nie uda zrobić.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Salvador, Primera División
Godzinna: 23:30
Spotkanie: C.D. Luis Ángel Firpo - Alianza F.C.
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: forBET
Stawka - 2/10
Analiza:

Alianza, po porażce 1-3 z Deportivo Olimpia w Hondurasie i odpadnięciu z CONCACAF League wraca dzisiaj do walki w lidze - co prawda nie wiadomo jeszcze, jak to będzie z tym 1-3, bo dzisiaj został złożony protest - mecz w Hondurasie rozpoczął się tym, że autobus Alianzy został obrzucony różnymi dziwnymi rzeczami, przez co nie mógł zagrać ani Rudy Valencia, ani Sosa. Co więcej, sędzia stwierdził, że nie przerwie meczu ze względu na bezpieczeństwo Alianzy, pomimo wniosku Jorge Rodrígueza. Dzisiaj nie ma informacji na temat, by ich zabrakło, a Luis Ángel Firpo w obecnej formie jest drużyną, dzięki któej Alianza może dogonić Municipal Limeño na miejscu lidera. Warto nadmienić, że Firpo Aperturę ma raczej słabą - po powrocie na najwyższy szczebel rozgrywek w Salwadorze skończył na dziewiątym miejscu, wcześniej ostatnie, dziesiąte i piątek. Alianza po wzmocnieniach w postaci między innymi Ricardo Guevary, Victora Garcia, Marvina Monterrosa czy Rubéna Marroquína, ma w tym sezonie realne szanse na zdobycie tytułu mistrza Apertury lub Clausury, a nie &quot;tylko&quot; pierwszego miejsca w łączonej tabeli.

C.D. Luis Ángel Firpo - Alianza F.C. FT 2-5 ✅ , było już trochę nerwowo przy 2-1 dla Firpo po 2 golach Muñoza, ale na szczęście Guerreño i spółka wykonali dobrą robotę.

Dyscyplina: Piłka nożna - Salvador, Primera División
Godzinna: 23:00
Spotkanie: C.D. Pasaquina - C.D. Chalatenango
Typ: C.D. Chalatenango DNB
Kurs: 2,50
Bukmacher: forBET
Stawka - 1,5/10
Analiza:

Trochę czarnych chmur pojawiło się w tym tygodniu nad Pasaquiną - klub najprawdopodobniej zostanie ukarany 6 ujemnymi punktami (+ niewielka kara finansowa dla Abilio Menjívara wraz z brakiem możliwości zarządzania klubem przez 3 miesiące) - Pasaquina nie zapłaciła swojemu byłemu bramkarzowi, Abilio Menjívarowi - według Abilio to 600 dolarów, według FESFUT jednak to kłamstwo, które zostało użyte, by móc się zarejestrować do Apertury. Z drugiej strony mamy Chalatenango, które po bankructwie ogłoszonym w czerwcu wznowiło swoją działalność już w lipcu tego roku, udało się nawet ściągnąć do klubu Wilmara Hernándeza, a biorąc pod uwagę, że do tej pory na wyjazdach grali na 0 z tyłu (w tym ważny remis z Limeno), warto po takim kursie spróbować zagrać DNB.

C.D. Pasaquina - C.D. Chalatenango FT 2-1 ⛔ , Hernández strzelił bramkę dla Chalatenango, ale było to za mało, żeby spróbować powalczyć z Pasaquiną.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Categoría Primera B
Data i godzina: 29.08.2017 r. 03:00
Spotkanie: Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Stawka - 2/10
Analiza:
Fortuna zdecydowanie przesadziła z tym kursem na gości w dzisiejszym meczu Primera B - średnio na rynku to 3.30, ale na przykład w Azji spada już do 2,87, a przed meczem będzie pewnie jeszcze niżej. Po pierwsze, Fortuna twierdzi, że Alianza ma trochę ponad 25% na wygraną przeciwko drużynie z przedostatniego miejsca w tabeli, którego bilans na chwilę obecną wygląda 2-1-6, z czego 1-0-3 u siebie. To, nawet biorąc pod uwagę słabą formę Petrolery na wyjeździe (0-1-3 2:10), wystarczyłoby do określenia tych szans na poziomie 28-29%. Dodatkowo jednak dochodzi jeszcze druga sprawa - w Bucaramandze dziś nie zagra Gabriel Gómez, który wyjechał na zgrupowanie przed meczem z Meksykiem - 19 spotkań w 2017 roku - jedna z ważniejszych postaci w środku pola gospodarzy. Po stronie Petrolery nie wystąpią dzisiaj obrońca David Valencia oraz napastnik Yuber Asprilla (5 meczy, 1 gol). Biorąc pod uwagę brak Gómeza, na gości wychodzi więc jakieś 30,5-31%, a biorąc pod uwagę obecną formę Alianzy i ich wzmocnienia w tym sezonie (Álvarez, Manuel Palacios czy Nicolás Palacios), Alianza nie powinna mieć mniej niż 32% szans na wygraną, co przy payoucie ~91% Fortuny powinno wynosić raczej 2.80, a nie 3.60.
Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera 1-0 FT ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom