>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa

Status
Zamknięty.
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Meksyk - Clausura:
Pumas - Atlas - 1 - @2,1 ✅ (3:1)

Pumas odpuściło Aperturę i zakończyło pierwszy etap rozgrywek na ostatniej pozycji. Ale ten klub ma skład, ma potencjał i ma pieniądze. Dlatego w Clausurze powinni walczyć w górnej części tabeli - pierwszy mecz im wyszedł - wygrana 2:3 z Pachucą (12 - w Aperturze). Dziś mecz z Atlasem - zespołem zdecydowanie słabszym kadrowo.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Costa Rica PD
14.01.2018 - 22:00 Santos DG - Carmelita - @1 - 1,65, 1/obie strzelą - 3,05, 1/+2,5 - 2,25
Po nieudanym początku sezonu pora na pierwsze zwycięstwo gospodarzy na własnym terenie. Kursy mocno poleciały w dół na zwycięstwo gospodarzy.
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Brazylia - liga stanowa - Gaucho
Internacional - Veranopolis - x2 - @2,4 ⛔
(1:0)

niestety, było blisko - ale uważam, że typ był warty ryzyka
Talki typ z kilku powodów:
1. Inter po ciężkim sezonie w 2 lidze
2. Inter odniósł już sukces - Awans do Serie - A
3. Młodzież gra w Copa Sao Paulo
4. Zespół jest w trakcie przebudowy
5. Starty Interu w Gaucho kończyły się z reguły falstartami - mecze z Veranopolis też Interowi zbyt dobrze się nie kojarzą.
składy są tutaj:
https://globoesporte.globo.com/rs/futebol/times/internacional/noticia/inter-abre-temporada-com-apenas-quatro-remanescentes-da-estreia-em-2017.ghtml
lub tutaj:
https://globoesporte.globo.com/rs/futebol/times/internacional/noticia/inter-estreia-no-gauchao-contra-o-vec-para-tentar-retomar-hegemonia-no-estado.ghtml
typ delikatny, bez szaleństw.
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
  • Meksyk - Primera Division - Clausura


Atlas - Toluca (1:3)

bts - @1,65 ✅
Spotkanie wyrównanych zespołów. Oba źle rozpoczęły przygodę z Clausurą. Oba powinny powalczyć o 3 pkty. A to powoduje, że szanse na gole z obu stron są całkiem duże. Zresztą do tej pory po 2 kolejkach oba strzelały po golu w każdym spotkaniu. Obrona obu zespołów zawodzi, czyli idealny układ do btsa. Co z tego wyjdzie... zobaczymy już za kilka godzin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Meksyk - Primera Division - Clausura
BUAP - Pumas
(1:1)
X2 - @1,45 ✅
dla odważniejszych - 2 - @2,75 ⛔
Kurs podbity wynikiem pucharowym gdzie BUAP pokonał pumy 2:0. A to są rozgrywki Clausury, gdzie goście mają jeden cel - wygrać je. Dziś powinniśmy zobaczyć Pumy z meczu z Americą, Juarez czy Atlasem. Powinni od początku do końca kontrolować grę, a to już krok do wygranej - i mam nadzieję dziś UNAM podtrzyma serię meczy ligowych bez porażki, a przy dobrych wiatrach zainkasuje 3 pkt - bo te punkty są jak najbardziej w ich zasięgu.
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Dziś aż 3 propozycje z ligi Meksykańskiej:

Monterrey - Club Leon

(5:1)
1 - @1,65 ✅
Typ z racji tych oczywistych... tutaj nie szalał bym ze stawką bo wiadomo - fortuna może być przewrotną. Ale argumenty:
1. Miejsce rozgrywania meczu
2. Seria 7 meczy bez porażki Monterrey (wcześniej porażka z Tigres)
3. Chęć przełamania ligowej passy - 2 meczy w Clausurze na własnym boisku bez wygranej
4 Fatalne mecze Leon - ostatnie 0:4 z Necaxą to była rzeźnia
5. Kadrowo Monterrey jest zdecydowanie mocniejsze

Pumas - Tigres

(2:0) - spodziewałem się bardziej wyrównanego meczu - Pumy w gazie - co mnie cieszy
bts - @1,7 ⛔
Długo zastanawiałem się nad tym spotkaniem. A jest to meksykański klasyk. Kurs w porównaniu do ryzyka nie powala... ale pobieram go, żeby ciekawiej oglądało się spotkanie. Oba kluby walczą o punkty, oba grają efektownie w Clausurze... jeżeli tylko trenerzy pozwolą - powinien być tutaj kawał dobrego footballu.

Laguna - Tijuana

(0:0)
un2,5 - @1,85 ✅
I na koniec perełka. Tutaj kurs zupełnie przeszacowany - więc go pobieram. Miałem zagrać under w innym meczu - ale staty Tijuany plus kurs - przekonały mnie, żeby zagrać ten typ. Tijuana jeszcze nie straciła bramki w w tych rozgrywkach - grała już z Monterrey (0:0) czy Pueblą (2:0)... Jeżeli nie wydarzy się jakaś katastrofa to i Santos nie powinien mieć tutaj festiwalu strzeleckiego.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj, Primera Division (Apertura)
Godzina: 00:20
Spotkanie: Independiente FBC - Nacional Asuncion
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Polecam na noc ten typ z drugiej kolejki piłkarskiej w najwyższej klasie rozgrywkowej Paragwaju. W pierwszej kolejce Nacional u siebie wygrał z Cerro Porteno 2-1, natomiast zespół Independiente przegrał u siebie z Olimpią Asuncion 1-2. W tym meczu typuję, że gospodarze znów przegrają, bo kadrowo dla mnie zespołem mocniejszym jest Nacional. Independiente w pierwszej kolejce grał z mocno osłabioną Olimpią, gdyż ich rywale przygotowywali się na starcie w kwalifikacjach Copa Libertadores, które grali 4 dni później i w starciu ligowym wystawili swoje rezerwy a mimo to poradziły one sobie z Independiente. Dzisiaj myślę, że Nacional też sobie w tym spotkaniu poradzi. Liczę bardzo na dobry występ dużego talentu w ekipie gości napastnika Bareiro, który ma 21 lat i pokazuje dużą skuteczność i talent. W pierwszej kolejce strzelił 2 gole i widać, że jest w formie więc myślę, że dzisiaj też coś strzeli i jego zespół wygra.
⛔ 4-0
EDIT:

Ale wpadka, za taki typ należy przeprosić więc przepraszam, masakra
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Polecam na noc ten typ z drugiej kolejki piłkarskiej w najwyższej klasie rozgrywkowej Paragwaju.
a pobiorę... to tego dodam jeszcze:
Meksyk - Clausura

Tijuana - Querretaro

(0:2)
un2,5 - @1,6 ✅
Tijuana na swoim boisku gra skutecznie, ale i oszczędnie - 2:0 z Pueblą (wyjazdy - 2 porażki, gole 0:3), oraz 1:0 z Necaxą (1-0-1, gole 4:1)... czyli potrafili minimalnie wygrać z overową Necaxą. Dziś zagra z zespołem, który na wyjazdach najpierw wygrał 2:0 ze słabym BUAP a następnie przegrał z Monarcas 1:0 Z tej układanki nie wychodzi mi kto wyga... ale wychodzi, że bramek nie powinno być za dużo.
Na osobnym kuponie dodaje:

Monarcas - UNAM

(1:2)
X2 - @1,5 ✅
Stawka rekreacyjna. Taki typ to wypadowa dwóch czynników - wysokiej formę w jakiej jest UNAM oraz minimalnych wygranych na własnym boisku Monarcas z nie najmocniejszymi Queretaro i Pueblą. Po dobrym meczu z Tigres, Pumy powinny dziś w nocy iść za ciosem i zdobyć kolejne punkty.. spodziewam się także minimalnej ilości bramek.. ale kładąc na szali un2,5 po @1,9 i X2 po @1,5 wybieram podwójną szansę... boję się, że przy jakiejś kontrze czy stałym fragmencie Monarcas coś strzeli... a wtedy możemy być światkami festiwali bramek - coś jak w meczu Pachuca - Pumas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Urugwaj
Penarol - River Plate
(4:1)
1 - @1,5✅
Kurs w sam raz do tasiemki - i jednocześnie myślę, trochę zawyżony przez buka. Penarol w Clausurze był po za zasięgiem innych drużyn ligowych - efekt - pierwsze miejsce w lidze, 9 pktów przewagi i pokonanie Defensor w wielkim finale. Mając to na uwadze, oraz skład jakim dysponuje Penarol, plus fakt, że jest gospodarze, plus, że do meczów Libertadores zostało trochę czasu.... typ pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Na pewno spora większość przeglądająca forum w najbliższych dniach skupiona jest na rozgrywkach klubowych w Europie. W końcu po przerwie wracają europejskie puchary... ja tymczasem zerkam na kontynent amerykański i tam mamy naprawdę kilka fajnych meczy... Oto co wybrałem do typowania:

Akt 1

Meksyk:
zaczynamy z grubej rury - więc proszę o rozsądne podejście do typu
Atlas - Necaxa
(1:1)
2 - @2,7 ⛔
Typ z dwóch względów:
1 - sytuacja ligowa - Atlas na samym dnie tabeli.. 6 meczy - 1-0-5.
2 - Świetna seria meczy wyjazdowych dzisiejszych gości - Necaxa co prawda na 10 pozycji.. ale w meczach wyjazdowych 2 miejsce: 3 mecze - 2-0-1. Porażka z Tijuaną w styczniu, ale potem dwa przekonywujące zwycięstwa - 4:0 z Leon (6 w lidze, 3-1-2) i 2:0 z Azul (14 w lidze, 1-3-2).
Kurs jest wysoki na wygraną gości.. ale coś mi się wydaje, że Atlas darował sobie Clausurę... a to daje szanse na powodzenie mojego typu.
Monterrey - Cruz Azul
(2:2)
1 - @1,8 ⛔
Kurs fajny i chętnie go pobieram. Monterrey po ostatnie wpadce z Tolucą musi gonić Pumy... Tamtą porażkę traktuję jako wypadek przy pracy - w końcu od 20 min grali w 10 i zostali zwyczajnie zamęczeni. W tym meczu grają u siebie - więc okazja świetna do rehabilitacji i pokazania kibicom, że Monterrey ciągle jest na fali.
Ctuz Azul to ligowy średniak i zapewne chcą przeczekać Clausurę gdzieś w środku tabeli. na wyjazdach mają bilans 1-1-1.. najpierw dość niespodziewana wygrana z Chivas.. ale później już był powrót do normy i remis z Tolucą i porażka z Atlasem.

UNAM - Veracruz

(1:2)
1 - @1,7 ⛔
Niby największy pewniak.. ale z pewniakami różnie bywa.. więc mam co do tego typu dziwne przeczucia. Pobieram go z jednego powodu - formy w ostatnich Pum w ostatnich meczach... świetne mecze przeciwko Monarcas czy Tigres pokazały jasno jaki jest ich priorytet - wygrana w Clausurze i wygrana w wielkim finale. 3 punkty w tym meczu pozwolą utrzymać fotel lidera, a w przypadku straty punktów przez Americe (gra trudny mecz z Monarcas) pozwoli lekko zwiększyć przewagę nad drugim zespołem w tabeli.
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
ostatnio Meksyk na czerwono.. pora na podejście numer 2 do tego jeża, jakim jest liga meksykańska:
Tigres - Atlas
(2:0)
1 - @1,5 ✅
Tygrysy ostatnie 3 mecze nie zaliczą do udanych. Najpierw zostali wypunktowani przez Pumy, potem remisy z Americą i BUAP. Z tym, że jak zwykle jest jakiś haczyk. Pumy i America to czołówka ligowa, więc 1 punkt w tych dwóch spotkaniach - no nie najgorzej. Mecz z BUAP to &#39;obrona Częstochowy&#39; spowodowana tym, że po pierwsze mecz wyjazdowy a po drugie od 20 min grali w osłabieniu. Dziś UANL podejmuje na własnym stadionie ostatni w tabeli Atlas. I o ile nie będzie jakichś niespodzianek, gospodarze powinni z łatwością zgarnąć 3 punkty.

Leon - Queretaro
(1:1)
bts+ov2,5 - @1,85 ⛔
Oba zespoły są dość nieprzewidywalne.. potrafią stworzyć fajne widowisko, lub potrafią biegać na boisku jak dzieci we mgle. Leon potrafi zaliczyć takie mecze jak z Sanosem, Monterrey czy Necaxą - czyli wyniki hokejowe. Z drugiej strony mamy gości, którzy do tej pory w wyjazdowych spotkaniach prezentowali się dobrze. Może być fajny mecz z kilkoma bramkami z obu stron.

Necaxa - Monterrey

(3:0)
un2,5 - @1,7 ⛔
Tutaj natomiast nie spodziewam się bramek. Monterrey powinna wyciągnąć wnioski z ostatnich 2 meczy i poprawić obronę. Z drugiej strony Necaxa też dysponuje solidną i dobrze zorganizowaną obroną. O ile za szybko nie padnie bramka to jeżeli nawet, któryś z zespołów wygra - to będzie to minimalna wygrana.
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Wenezuela
Monagas - Tachira
(2:2)
X2 -@1,5 ✅
2 - @3 ⛔

Monagas za 3 dni grają u siebie w Libertadores z paragwajskim Cerro. 3 pkty w tym meczu są mega ważne bo to początek fazy grupowej, oraz reszta przeciwników już nie jest tak &#39;łatwa&#39;. W grupie jest jeszcze Gremio (tutaj pewnie będzie 0 pkt) i urugwajski Sporting (może 3 pkty będzie max). Tachira za to już po el. Libertadores i może się skupić na lidze.. Do tej pory wrażenie zrobiła dobre bo mecze dzień po dniu z Santa Fe i Zulią.. i strzelone 2 bramki Santa Fe i remis z Zulią... to nie są złe wyniki. Mogą pokusić się o wygraną.. zwłaszcza jeżeli Monagas wyjdzie jakimiś rezerwami.
Ze stawką bym nie szalał bo Wenezuelska liga nie jest jakoś mocno przeze mnie śledzona no ale kilka zespołów z ligi kojarzę.
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Ekwador
Independiente - Aucas
(1:0)
1 - @1,55 ✅
Kurs trochę mnie zaskoczył - więc go pobieram. Może to nie jest to Independiente co jeszcze rok temu, ale jednak na ligowych boiskach coś jeszcze znaczy. No i jak by nie było już toczyła wyrównane pojedynki z argentyńskim Banfield - nie wyszło i odpadli tylko dzięki remisowi bramkowemu w Ekwadorze. Tym razem del Valle podejmują beniaminka. Wątpie by był w stanie się przeciwstawić takiemu zespołowi jak Independiente. Czystą 1 biorę.

Urugwaj
Penarol - Liverpool
(2:1)
1 - @1,45 ✅
Kolejny typ z grupy &#39;tych do taśmy&#39;. Penarol to najsilniejszy zespół w lidze. Wzmocnienia zespołu mają przynieść sukces w Copa Libertadores... ale do CL jeszcze trochę czasu i trzeba zdobywać jak najwięcej punktów na własnym podwórku. Penarol powinien zgarnąć dziś 3 punkty i gonić w lidze Nacional.

Meksyk
UNAM Pumas - Chivas
(1:1)
1 - @2,3 ⛔
Chivas po całkiem fajnej Aperturze wygląda na to że Clausurę zupełnie odpuścili. Ostatnie 5 meczy w lidze bez wygranej. to nie wygląda najlepiej Wręcz przeciwnie do Pum. Mocno zaczęli, ale ostatnio przyszła jakby zadyszka Ostatnie dwa nieudane mecze UNAM... Ale mam nadzieje, że będą chcieli powalczyć o 3 punkty - no i powinno im się to udać. Jak by nie było - własny stadion to 12 zawodnik i dodatkowy argument za gospodarzami.
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
do pełni szczęścia typów na dzisiejszy wieczór brakuje czegoś z ligi meksykańskiej. Wybór na dziś nie jest za duży. Ja celuje w spotkanie:

Tijuana - BUAP

(3:1)
1 - @2 ✅
Biorę ten typ z jednego, prostego powodu - kurs jest moim zdaniem zawyżony. BUAP może i ostatnio ma zwyżkę formy - ale jak dla mnie to są pierwsi do spadku. Ich wyjazdy to jak rzeź - 0-0-4, 5:14. A przecież Tijuana to nie jest jakiś chłopiec do bicia - zwłaszcza u siebie.Nawet jak spuszczą z tonu bo za chwilę grają z Nowym Yorkiem RB w CCL, to powinni i tak zgarnąć 3 punkty. Mecze Tijuany u siebie: 3-0-1, 7:3
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
na dzisiejszą noc:
Monterrey - Puebla
(1:3)
1 - @1,6 ⛔
Jednym zdaniem, bo dziś jakoś weny mi brakuje. Monterrey dzięki wygraniu może powrócić do czołówki ligowej. Mają równy, dobry skład i jak najbardziej na własnym stadionie powinni zgarnąć 3 punkty.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekwador, Serie A
Godzina: 01:30
Spotkanie: Guayaquil City - Club Sport Emelec
Typ: handicap 2 (-1.5)
Kurs: 1,98
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Początek sezonu w lidze ekwadorskiej i jest to spotkanie w 3 kolejce. Gospodarze tego meczu w pierwszym spotkaniu zremisowali 1-1 u siebie z Tecnico, natomiast w drugiej kolejce przegrali na wyjeździe z LDU Quito 1-2. Emelec z kolei na wstępie ograł na wyjeździe El Nacional 2-1, a w następnym spotkaniu wygrał u siebie z Macara 2-0. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są &quot;goście&quot;. Kadrowo nie ma co porównywać obu zespołów, bo Emelec jest zdecydowanie mocniejszym zespołem i dzisiaj zagra praktycznie w najmocniejszym składzie. Przed sezonem oba zespoły zagrały ze sobą sparing, w którym lepszy był Emelec wygrywając 4-1. Owszem na sparingi nie ma co patrzeć, bo nie wynik jest najważniejszy w takich meczach ale dzisiaj stawiam, że Emelec wygra i to minimum 2 golami różnicy pokrywając tego handicapa. Wyżej słowo goście celowo wziąłem w cudzysłów, bo ten mecz jest rozgrywany na boisku Emelec a więc Guayaquil City traci atut własnego boiska. Wprawdzie wystąpi tutaj w roli gospodarza ale na boisku rywala ;) Myślę, że Emelec nie będzie miał problemów z wygraniem tego meczu.
✅ 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala, Liga Nacional (Clausura)
Godzina: 19:30
Spotkanie: CSD Municipal - Deportivo Sanarate FC
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

W meczach u siebie Municipal ma na koncie 3 zwycięstwa i 1 remis, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 2 remisów i 2 porażek. Kursy na wygraną gospodarzy mocno lecą w dół, rano wynosiły jeszcze około 1,80. Wszystko spowodowane to jest problemami z absencjami w obozie Deportivo Sanarate. Do Tego Municipal jest w dobrej formie i w ostatniej kolejce na wyjeździe zespół ten wygrał z Marquense 7-0. Myślę, że pójdą za ciosem, wygrają kolejny mecz i znów dopiszą 3 punkty. Kadrowo gospodarze są zespołem mocniejszym, do tego zagrają dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie a ich rywal jest na to spotkanie poważnie osłabiony.
Absencje w Dep. Sanarate:
obrońcy Rivera, Martinez, Lopez, Lovato, pomocnicy Villatoro i Castillo i napastnik Pinzon
Wielu z nieobecnych w drużynie gości to bardzo ważne ogniwa w zespole jak obrońca Rivera, który doznał w ostatnim meczu kontuzji czy obrońca Martinez albo napastnik Pinzon. Bez tych graczy zespołowi Deportivo Sanarate będzie trudno tutaj o korzystny rezultat i ja idą w stronę wygranej gospodarzy i spodziewam się, że do samego meczu kurs jeszcze spadnie.
⛔ 0-2
 
majekx 700,1K

majekx

Znawca A-League
Puchar Meksyku

UNAM - BUAP

(3:0)
1 - @1,85 ✅

Leon - Celaya

(4:1)
1 - @1,6 ✅
Jakoś bez specjalnej analizy - dziś stawiam na faworytów. UNAM może w ostatnich meczach trochę zdołowało - ale to jest puchar i do tego bez meczu rewanżowego, Nie ma kalkulacji odpuszczania.
Leon natomiast walczy z drugoligowcem. O ile gospodarze są spokojni w środku tabeli to Celaya walczy o prawo gry w playoffach o pierwej ligi. Muszą wybierać na czym im bardziej zależy - mam nadzieje podejdą do meczu racjonalnie i skupią się na lidze.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj - Primera Division
Godz: 21:00
Spotkanie: Club Olimpia - Cerro Porteño
Typ: Club Olimpia
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Paragwaju gdzie w tamtejszej Primera Division w 6 kolejce ligowej na Estadio Manuel Ferreira w derbach Asunción zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Club Olimpia Asunción a jako goście zagrają zawodnicy Club Cerro Porteño.
Club Olimpia w tym sezonie ligowym w swoich 5 meczach zdobyli 13 punktów co daje obecnie lidera tabeli ligowej natomiast Cerro Porteño plasuje się na 7 pozycji w paragwajskiej Primera Division zdobywając 6 oczek w swoich 5 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa i bilans bramek 8-3 zaś goście na wyjazdach 2 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 3-4.
Moim typem na to to derbowe spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki do tego u siebie są bardzo mocną ekipą i do tego będą chcieli w derbach się pokazać z jak najlepszej strony a goście na wyjazdach nie grają najlepiej do tego na terenie Olimpi w ostatnich latach bardzo często przegrywają i moim zdaniem tak będzie i tym razem że komplet 3 ligowych oczek pozostanie przy gospodarzach na ich Estadio Manuel Ferreira.
✅1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Honduras - Liga Nacional
Godz: 23:00
Spotkanie: Juticalpa - Platense F.C.
Typ: Juticalpa
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hondurasu gdzie w tamtejszej Liga Nacional w 12 kolejce ligowej na Estadio Juan Ramón Brevé Vargas zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Juticalpa Tulin a w gości przyjedzie drużyna Platense Football Club Sociedad Anónima de Capital Variable.
Juticalpa w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobyli 11 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Platense F.C. plasuje się na 7 pozycji w tabeli honduraskiej Liga Nacional ze zdobytymi 13 oczkami w swoich 11 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 8-9 zaś goście na wyjazdach wygrana, remis oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 3-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają nieźle i akurat z tymi gośćmi na swoim terenie potrafią grać i na 5 spotkań pokonali ich 4 razy raz przegrywając a goście na wyjazdach nie grają najlepiej i w ostatnich 3 wyjazdowych meczach zaliczyli remis oraz 2 porażki do tego nie potrafią grac na terenie gospodarzy tego spotkania i moim zdaniem na swoim Estadio Juan Ramón Brevé Vargas gospodarze wygrają to spotkanie i dopiszą sobie do tabeli 3 oczka.
✅3:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom