>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa, Północna i Środkowa

Status
Zamknięty.
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Ekwador
El Nacional -Macara
(1:2)
1 - @1,9 ⛔
Spotkanie kończące kolejkę numer 4 w Ekwadorze. Obie drużyny, po meczach w Libertadores i Sudamericanie mogą spokojnie się skupić na lidze. Macara odpadła po dwumeczu z Wenezuelską Tachirą (1 runda Libertadores), natomiast El Nacional gra dalej po wyeliminowaniu boliwijskiego San Jose (1 runda Sudamericana). Do tej pory obie drużyny zanotowały identyczne wyniki: 1-0-2. Co ciekawe oba grały już z Delfinem (1:3 - wygrana wyjazdowa Nacionalu i 2:1 - wygrana w domu Macary), oraz z Emeleciem (1:2 - domowa porażka Nacionalu i 2:0 - wyjazdowa porażka Macary). Na podstawie tych meczy lepiej wyglądają gospodarze. Dodatkowy atut to własne boisko - w dotychczasowych pojedynkach obu drużyn to gospodarze byli częściej górą. Z powołanych zawodników wygląda na to, że gospodarze zagrają w najsilniejszym składzie. Goście natomiast bez Champanga (ofensywny pomocnik), reszta składu także optymalna. Zapowiada się ciekawy, wyrównany pojedynek, jednak własne boisko, plus fakt, że nie będzie tutaj żadnych kalkulacji i oba zespoły zagrają na 100% to faworytem jest tutaj El Nacional i po kursie powyżej @1,8 uważam warto zaryzykować.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
pora trochę podreperować konto. Dziś bez analizy, suche typy:
Kolumbia:
Independiente Medelin - La Equidad (1:0)
1 - @1,6 ✅
Meksyk - puchar:
Santos Laguna - Queretaro (1:0)
1 - @1,65 ✅
Peru
Melgar - Muncipal (2:0)
1 - @1,45 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Kurs ubogi. Typ do tasiemki.
Boliwia
Bolivar - Sucre
(2:0)
1 - @1,44 ✅
Kurs nie powala, ale tak symbolicznie dodam do taśmy. Bolivar niestety jest po meczu z Colo Colo w CL. Dlatego mogą być widoczne oznaki zmęczenia i trzeba na pewno brać to pod uwagę. Jednak Sucre nie jest jakimś potentatem ligowym i ostatnie wyjazdowe mecze m.in. z Petrolero czy Destroyers pokazały, że obrona nie jest najmocniejszą ich stroną. W obu tych spotkaniach przeciwnicy z mieli sporo szans bramkowych. Jeżeli dziś zagrają podobnie, to doświadczony napad gospodarzy nie będzie miał problemu ze zdobyciem kilku bramek. A to wystarczy do odniesienia łatwego zwycięstwa Bolivara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Aguila (Apertura)
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boyaca Chico - Independiente Santa Fe
Typ: 2
Kurs: 1,7
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek

Fatalny początek sezonu dla zespołu gospodarzy, którzy nie odnieśli jeszcze zwycięstwa i myślę, że po tym spotkaniu tak pozostanie. Zespół Santa Fe jest zdecydowanie mocniejszym kadrowo zespołem i bardziej utytułowanym. Zajmują dopiero 9 pozycję co spowodowane jest tym, że zespół ten grał na początku rozgrywek również w kwalifikacjach Copa Libertadores przez co odpuszczał nieco ligę stosując rotacje w zespole. Po awansie do rozgrywek grupowych Copa Libertadores zespół ten teraz ma nieco luźniejszy terminarz i w dzisiejszym spotkaniu może wystąpić w swoim najmocniejszym składzie. Myślę, że faworyt odniesie tutaj zwycięstwo i Independiente z tego wyjazdu przyjedzie z 3 punktami. Boyaca Chico na ten moment mocno odstaje od całej ligi i myślę, że z takim rywalem jak dzisiaj nie będa mieli za wiele do powiedzenia.
⛔ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Aguila (Apertura)
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boyaca Chico - Independiente Santa Fe
Typ: 2
Tesillo nie pojechał przypadkiem na kadrę? to spore osłabienie - i piłkarsko i motywacyjnie, bo to kapitan Santa Fe.

Edit: jednak nie. Był w szerokiej kadrze, ale ostatecznie nie dostał powołania. Z klubów kolumbijskich to na kadrze mamy:
Camilo Vargas (Deportivo Cali),
Abel Aguilar (Deportivo Cali),
Victor Cantillo (Junior),
Yimmi Chara (Junior)
W tej sytuacji ja lekko spróbuję:

Junior - Once

(3:0)
X2 - @2,55 ⛔
Oba zespoły ostatnio zawiodły. Ale dziwi mnie niski kurs na Junior. W końcu nie zagra ich najlepszy napastnik. Once chyba bez osłabień - nic nie znalazłem.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
ponownie wracamy do Kolumbii:
Atletico - Hulia
(1:0)
un2,5 - @1,55 ✅
1+un2,5 - @2,4 ✅
Oba zespoły mocno stawiają na obronę. Do tego dochodzi jedna z gorszych ofensyw w lidze po stronie gości. Po cichu liczę, że gospodarze wygrają do 0 - mają zwyczajnie lepszą drużynę, grają u siebie i aż 4 zespoły są zaraz za nimi - te 3 punkty są bardzo ważne. Jeżeli dziś zdobędą komplet punktów, będą mogli podejść luźniej do następnej kolejki - bo po niej mają ciężki mecz w CL w Boliwii. Typuję, że Nacional zagra uważnie z tyłu, przede wszystkim zabezpieczając swoją bramkę, a dopiero w drugiej kolejności postara się coś ugrać na plus.
Z ważniejszych braków to w ekipie gospodarzy nie zagrają obrońcy Henriquez (7 meczy), Bacanegra (6), Delgado (5)
Hulia bez znaczących braków.
Jako, że z drużynami z Kolumbii idzie mi jak po grudzie to i stawka jest amatorska.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Division Profesional (Apertura)
Godzina: 21:00
Spotkanie: CD Jorge Wilstermann - CD Guabira
Typ: 1
Kurs: 1,33
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak

Guabira bez wygranej na wyjeździe notując do tej pory 1 remis i 3 porażki, gospodarze z kolei z kompletem 4 zwycięstwa na własnym stadionie. Myślę, że tutaj niespodzianki nie będzie i faworyt wygra a typ dobry na podbicie sobie AKO. Jorge Wilstermann jest w dużej formie natomiast ich rywal w wyraźnym dołku, do tego swoje mecze domowe gospodarze rozgrywają na dużo wyższej wysokości niż ich dzisiejszy rywal i to też może mieć jakiś wpływ na dyspozycję zawodników.
Absencje w Jorge Wilstermann:
pomocnik Saucedo (6 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Serginho (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Guabira:
obrońca Mercado (6 wystepów w tym sezonie), pomocnik Rios (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Castillo (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Alvarez (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Do typu z Brazylii:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/brazylia-2018-rozgrywki-stanowe-copa-do-brasil.150004/page-3#post-6633963
Bardzo dobrze basuje Ekwador:
Barcelona - Macara
(4:1)
1 - @1,45 ✅
Gospodarze już kryzys z początku sezonu mają za sobą i niedawno powrócili na fotel lidera. Jeżeli chcą zdominować ligę jak przed dwoma laty ważne są punkty... a gdzie je zdobywać jak nie u siebie i z ligowymi średniakami. Zwłaszcza, że LDU gra z Independiente.. czyli na pewno jeden z potencjalnych rywali punkty straci.. a za tydzień szlagier z Emeleckiem - a tam chociaż 1 punkt to już dobry wynik
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Wenezuela:

Zulia - Dep. Anzoategui

(1:1)
1 - @1,55 ⛔
Całkiem fajny kurs jak na spotkanie całkiem mocnej Zulii ze średniakiem - Deportivo. Typ ze względu na ostatnie mecze - Zulia potrafiła u siebie ograć całkiem mocną Zamorę. Natomiast Deportivo z zespołami z górnej części tabeli radziło sobie mizernie: porażki 4:0 z Caracas i 3:1 z Trujillanos. Trochę na pewno podbudowuje remis z Tachirą - ale przyjmuję to jako &#39;wypadek przy pracy&#39;. Kursy z Zulię systematycznie idą do dołu. Więc pewnie przed samym meczem osiągną kurs adekwatny do ryzyka - koło 1,4.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
CONCACAF Liga Mistrzów:

Toronto - Club America

(3:1)
un2,5+nobts - @1,95 ⛔
Pierwsza bramka i wynik końcowy - Toronto FC strzeli pierwszy i przegra - @20 ⛔
Nie wierzę, żeby w Lidze Mistrzów strefy Concacaf nie spotkały się dwa zespoły z Meksyku. Ale, żeby awansować do finału trzeba w pierwszym meczu półfinałowym rozegrać dobry mecz. O ile Toronto we wcześniejszej rundzie u siebie mocno się poszczęściło i odniosło skromną wygraną 2:1 o tyle tym razem mamy zespół odrobinę bardziej doświadczony niż Tigres (minimalnie, ale jednak). Club America to stary, międzynarodowy wyjadacz i wątpię, żeby tutaj przegrali. Zapewne będą chcieli dziś osiągnąć minimalny remis 0:0 (lub minimalną wygraną 0:1). Jeżeli jednak zdarzy się tak, że Kanadyjczycy zdobędą pierwszą bramkę - stawiam delikatnie na łamaka - po takim kursie - aż miło.
America w lidze na wyjeździe jeszcze nie przegrała, a u siebie bilans 5-2-1 i bramki 17:7 pokazują siłę tej drużyny na Estadio Azteca.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Kolumbia:

Millonarios - Deportivo Pasto

(2:0)
1 - @1,55 ✅
Kurs promocja? Coś mi się wdaje, że mocno zawyżony. Jak bym dawał jakieś @1,3. Gospodarze u siebie nie przegrywają. Mają potencjał, ale tego potencjału na boisku widać tylko minimum... no ale Pasto na wyjazdach wszystko przegrywa... choćby wyjazdowy remis z zespołem klasy Millonarios to by był sukces - w który ja osobiście nie wierzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
i jeszcze jeden typ:
Meksyk - finał pucharu Clausury
Necaxa - Toluca (1:1)
bts - @1,85 ⛔
To już finał - a zatem nikt nie ma nic do stracenia. Oba zespoły mocno postawiły na puchar - i jak widać udało się dotrzeć do finału. Zdecydowanie cięższą drogę miała Necaxa, która wyeliminowała Santos Lagunę i UNAM. Toluca mimo wyższej pozycji w lidze, a zatem można by było spodziewać się lepszej gry niespodziewanie 3 razy męczyła się z drugoligowcami.
Oba zespoły sporo strzelają, oba swoje tracą... zapowiada się wyrównany mecz. A bramka strzelona w rozsądnej minucie powinna otworzyć wynik i worek z bramkami.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
na dziś - zaryzykujmy:
Kolumbia
Junior - Atletico Nacional (1:1)
1 - @2,6 ⛔ bramka Nacionalu w 93 min... no szkoda.
Typ ryzykowny - ale myślę warty zastanowienia się ze względu na jeden fakt - terminarz Atletico. Związek Kolumbijski (podobnie jak i kilka innych związków z Am.) nie przejmuje się przy układaniu terminarza spotkaniami w ramach Libertadores czy Sudamericany. Efekt - Nacional w niedzielę grał w lidze, w wtorek w Libertadores, dziś w nocy w lidze (3 spotkania w ciągu około 84 godzin). Co prawda Nacional ma szeroką kadrę, bo w obwodzie w obronie są jeszcze Braghieri i Bocanegra. W pomocy Arias czy Nieto. W ataku Renteria. Almiron zrobił co mógł - czyli mniej więcej podzielił podstawowy skład na połowę i połowa jedenastki zagrała w CL. Dziś zapewne w lidze zagra druga połowa. Ale o ile ten skład na Boliwijczyków, u siebie wystarczył to na wyjazd w lidze może być już za mało. Zwłaszcza, że Junior ma potencjał. I łatwiejszy kalendarz. Bo po dzisiejszym, cięższym przeciwniku jutro w nocy gra w CL z peruwiańską Alianzą - tutaj z łatwością powinny wpaść 3 punkty.
O odległością między Medelin a Barranquilą nie mówię, bo to tylko 1h samolotem.
Typ warty ryzyka i kurs zachęcający.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Kolumbia
La Equidad - Santa Fe
1 2,12 Uni

Goście grali dzisiaj w nocy Copa Libertadores z Flamengo (0:0) i tylko 24h na regeneracje?!
Wiem że w Ameryce Płd rotacja składem to nic dziwnego ale mecz dzien po dniu....Nie moge przejśc obojętnie obok tego meczu Zagram czystą &quot;jedynkę&quot; tudzież DNB po kursie 1,49 do jakies tasiemki bądź Maxi
Gospodarze ostatnie 2 mecze zagrali 14.04 i 21.04 czyli tydzień po tygodniu natomiast goście tych meczy rozegrali więcej tj.15.04,19.04,23.04,26.04 czyli praktycznie co 3-4 dni mecz....
Majekx wiem ze jesteś mega oblatany w latynoskiej piłce i co ty sądzisz o tym typie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Kolumbia
La Equidad - Santa Fe
1 2,12 Uni

Goście grali dzisiaj w nocy Copa Libertadores z Flamengo (0:0) i tylko 24h na regeneracje?!
Wiem że w Ameryce Płd rotacja składem to nic dziwnego ale mecz dzien po dniu....Nie moge przejśc obojętnie obok tego meczu Zagram czystą &quot;jedynkę&quot; tudzież DNB po kursie 1,49 do jakies tasiemki bądź Maxi
Gospodarze ostatnie 2 mecze zagrali 14.04 i 21.04 czyli tydzień po tygodniu natomiast goście tych meczy rozegrali więcej tj.15.04,19.04,23.04,26.04 czyli praktycznie co 3-4 dni mecz....
Majekx wiem ze jesteś mega oblatany w latynoskiej piłce i co ty sądzisz o tym typie.
Coś w strone gospodarzy można pograć, bo rzeczywiście goście wystąpią pewnie rezerwami, jednak już w ostatnim ligowym spotkaniu z Leones grali rezerwami i wygrali 2-1, dlatego mimo wszystko byłbym ostrożny w faworyzowaniu gospodarzy. Ciekawe co o tym meczu sądzi majekx.
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
1 - rozsądny kurs. Ja tutaj zagram jednak un 2,5 ✅. W Santa Fe w CL zagrali chyba wszyscy podstawowi gracze ofensywni, Vargas i Gordillo z pomocników i podstawowa obrona. Obrona jest szeroka, dlatego w defensywie pewnie nie będzie widać różnicy. Pomoc - tutaj jest komu grać. Atak, właściwie świeży jest tylko Agudelo. Widać z Flamengo Quintero postawił na atak. Dziś pewnie będzie gra na remis. La Equidad u siebie gra ok. Wyniki z Cali, Junior czy Millonarios o czymś świadczą. Chociaż ten ostatni mecz to dużo szczęścia.
Podsumowując.. 1 fajny typ, 1x czy 1 dnb - pewniejszy. Ja celuje w mało bramek po @1,4 w tasiemce.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna - PERU: Primera División - Torneo de Verana
Godzina: 22:30
Spotkanie: Binacional - Garcilaso
Typ: 1
Kurs: 1.8 ✅ 3-1
Analiza:
Napięty terminarz gości sprawia że w tym meczu wystąpią rezerwowym składem, mają tylko 2 dni na odpoczynek po przegranym spotkaniu w CL. Dla gości ważniejszy będzie mecz 2 Maja z Estudiantes u siebie, gdzie mogą awansować w tabeli. Jeśli tak jak przewiduje goście będą rotować składem, to oczekuje tutaj wygranej gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom