>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analiza analizy typów

A 0

afrojan

Użytkownik
Dzień dobry. Do założenia tego tematu skłonił mnie jeden typ, który przeczytałem w dziale &quot;Typy Dnia&quot;. Nie mam pojęcia, gdzie mogę go skomentować, dlatego ten temat.
Link do tematu to:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-30-10-2018-wtorek.153836/#post-6731732
Przytaczam typ gracza Krupnik, który tam się znalazł.
&quot;Lech jest w jesiennym kryzysie, to widać. Z kolei Raków nie przegrał meczu od 3 sierpnia. Ostatnie spotkania nie wróżą dobrze gościom dzisiejszego starcia, ale myślę, że Lech zmobilizuje się na dzisiejszy pojedynek. Czas na przełamanie, a kiedy ma ono nastąpić jak nie z drużyną grającą o jeden szczebel rozgrywkowy niżej? Jakby nie patrzeć Puchar Polski to trofeum premiujące grę w Europejskich Pucharach, a z perspektywy Lecha może być to najprostszy sposób na awans. W tym meczu, nie będzie kalkulacji, obie ekipy wyjdą w mocnych składach, a o awansie zadecyduje rezultat dzisiejszego spotkania. Polecam&quot;
Takim uzasadnieniem Krupnik starał się przekonać, że Lech Poznań wygra dzisiaj mecz.
Po kolei:
Lech jest w jesiennym kryzysie, to widać. Z kolei Raków nie przegrał meczu od 3 sierpnia. Ostatnie spotkania nie wróżą dobrze gościom dzisiejszego starcia

I w związku z tym Lech ma dziś wygrać mecz?

myślę, że Lech zmobilizuje się na dzisiejszy pojedynek
Na jakiej podstawie? Własnego życzenia? Nie ma tam mowy o żadnej dodatkowej premii od właściciela, groźbach kibiców, czymkolwiek. Niby dlaczego Lech przybity beznadziejnym występem w Szczecinie (0:3) miałby teraz zmobilizować się bardziej od drugoligowca grającego na swoim boisku?
Czas na przełamanie, a kiedy ma ono nastąpić jak nie z drużyną grającą o jeden szczebel rozgrywkowy niżej?

Z kimkolwiek. Z Nadnarwianką Pułtusk, Potokiem Pszczółki, Zagłębiem Lubin, Górnikiem Zabrze. W 2010 np. Lech przełamał się w meczach z Juventusem i Manchesterem City. Dlaczego akurat teraz z Rakowem?

Jakby nie patrzeć Puchar Polski to trofeum premiujące grę w Europejskich Pucharach, a z perspektywy Lecha może być to najprostszy sposób na awans.

No i co z tego? Nagroda za wygranie Pucharu jest znana od lat, a Lech ostatni raz wygrał go w 2009 roku. Od tamtego czasu kilka razy nie łapał się do europejskich pucharów i Puchar wcale mu nie pomógł. Poza tym dla Rakowa to jedyna szansa na dostanie się do pucharów, a Lech może to zrobić jeszcze przez ligę.
W tym meczu, nie będzie kalkulacji, obie ekipy wyjdą w mocnych składach

Nie będzie kalkulacji? Lech ogląda plecy ligowych rywali, a w niedzielę gra mecz z liderem tabeli. Spokojnie mogliby olać ten mecz. Z kolei Raków w tym momencie ma komfortową przewagę nad rywalami. Obie drużyny rozgrywają 3 mecze w ciągu 7-8 dni i muszą jakoś rozłożyć siły. Obie ekipy wyjdą w mocnych składach - czyli jakich? Ile będzie rotacji?
a o awansie zadecyduje rezultat dzisiejszego spotkania.

No i nie wiem, co to ma zmieniać. To wcale nie wyklucza remisu, który sprawi, że ten typ okaże się nietrafiony.
--
Równie dobrze cała ta analiza mogła się sprowadzać do zdania: &quot;jestem kibicem Lecha Poznań i mam nadzieję, że Lech wygra ten mecz&quot;. Cała reszta to myślenie życzeniowe i ubieranie to na siłę w jakieś słowa. Oczywiście, że Lech może ten mecz wygrać, ale przeczytanie takiego uzasadnienia skłoniłoby mnie raczej do gry przeciwko Lechowi.
Ogólnie pozdrawiam Krupnika i przepraszam za to, że wykorzystałem akurat jego typ. Przeglądam sobie jednak tematy w poszukiwaniu dobrych typów na dziś i trafiam nieraz na takie kwiatki. Od jakiegoś czasu mnie kusiło to skomentować, aż teraz pod wpływem przeczytania jego analizy to zrobiłem.
 
A 0

afrojan

Użytkownik
idac twoim tokiem rozumowania to mozna obalic kazda analize....
Serio chcesz porządną analizę porównywać do tego, co powyżej? ????
Widzisz tam chociaż jeden sensowny argument za tym, żeby było grać na Lecha?
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
No sory ale dla ciebie to ze Lech jest w kryzysie nie jest zadnym argumentem. To ze gra z druzyna z ligi nizej to nie jest dla ciebie powod do przelamania bo wytlumaczyles sobie to tym ze z kazdym innym moze sie przelamac. To ze przez puchar polski mozna przejsc do europejskich pucharow wytlumaczyles sobie tym ze nie wygrali od 2009. No niestety ale w ten sposob to mozna kazdy argument obalic. Pokaz mi jakakolwiek analize i obale to dokladnie w taki sam sposob jak ty to zrobiles
 
A 0

afrojan

Użytkownik
No sory ale dla ciebie to ze Lech jest w kryzysie nie jest zadnym argumentem. To ze gra z druzyna z ligi nizej to nie jest dla ciebie powod do przelamania bo wytlumaczyles sobie to tym ze z kazdym innym moze sie przelamac. To ze przez puchar polski mozna przejsc do europejskich pucharow wytlumaczyles sobie tym ze nie wygrali od 2009. No niestety ale w ten sposob to mozna kazdy argument obalic. Pokaz mi jakakolwiek analize i obale to dokladnie w taki sam sposob jak ty to zrobiles
Bo te &quot;argumenty&quot; są totalnie gówniane i napisane na siłę, żeby tylko cokolwiek napisać. Lech jest w kryzysie i dlatego wygra nagle z Rakowem na wyjeździe? Co to jest za rozumowanie? &quot;Przez puchar można wejść do pucharów&quot; - przecież to jest następny argument za Rakowem, a nie za Lechem. Cała reszta jest tak samo głupia. Obstawiając przy kierowaniu się taką &quot;logiką&quot; tylko przegrasz dużo forsy.
Oczywiście w samym meczu Raków był dużo lepszy od Lecha, wyeliminował go, a jeśli oglądałeś mecz, to wiesz, że mógł spokojnie wygrać 3-4 bramkami.
Można znaleźć dobre posty, które opierają się na konkretnych informacjach, najprostszy przykład - w jakiejś drużynie nie zagra 9 grajków, a kurs jest taki jakby grała pierwsza drużyna, więc opłaca się w to wejść. Inny - ktoś podaje informację ze sprawdzonego źródła blisko klubu, że jakaś drużyna świadomie oleje mecz w jakichś rozgrywkach, bo takie są wytyczne prezesa.
Jakiekolwiek konkretne informacje przemawiające za sensem postawienia pieniędzy na daną drużynę lub zawodnika. A nie &quot;Lech kiedyś musi wygrać&quot;. Co to jest za tekst? Dlaczego akurat w tym konkretnym meczu? Na pewno Lech kiedyś jakiś mecz wygra, ale teraz gra beznadziejnie i zgodnie z przewidywaniami dostał od Rakowa w trąbę. To nie był zakład &quot;czy Lech Poznań wygra kiedyś mecz?&quot;, tylko typy na mecz Raków - Lech. Takich &quot;analiz&quot; nie brakuje na tym forum i innych o podobnej tematyce.
Zaznaczam - nic nie mam do autora, skupiam się na jego poście.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Analiz szukasz w Typach Dnia? W konkretnych działach ich brakuje, a co dopiero tam? Miejscu gdzie niektórzy codziennie podają typy. Nie ma nic fajnego w poniedziałkowy dzień, to znajdą coś w lidze izraelskiej hokeja na trawie. Co najmniej 90% to typy życzeniowe, bez analiz lub też analiz polegających na czytaniu tabeli. X ma taki bilans domowy, a Y taki wyjazdowy..
 
F 16

ferrari

Użytkownik
Czasami dane spotkanie mozna analizowac cala noc a i tak na koniec o wyniku moze zawazyc czynnik ludzki . Choroba kontuzja problemy poza sportowe .Nie ma sie co w czuwac w zbyt dluga analize.
 
Do góry Bottom