>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Analiza rozdań

piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
W tym temacie mozecie wrzucac swoje rozdania. Nie jestes pewny czy dobrze rozegrales partie? My to sprawdzimy ???? . To że wygrałeś jakieś rozdanie wcale nie oznacza że zrobiłes to dobrze ???? Moze akurat miałes szczeście i spadła ta upragniona dla Ciebie karta ???? Nie bójcie się krytyki, czasem takie słowa potrawią wiele nauczyc.

Gdy dodajecie hand history , podajcie jak najwiecej informacji o stole czyli np:
NL50, 6 osoby stol, jak graliscie. Czy mieliscie jakiegos reada na graczy, czy stol byl bardziej pasywny czy agresywny, jaka byla ogladalnosc flopa. Prosimy podac jak najwiecej informacji, itd.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Za bardzo nie ma co analizowac, masz na flopie nuts praktycznie w takiej sytuacji to tylko czekac az cos typkowi dojdzie ????
Lepiej wrzucac jakies badbeaty i wtedy sie zastanawiac jak mozna tego bylo uniknac ????
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
ładnie rozegrane tak samo bym grał ... jednak czasami z 77 folduje po takim raisie gram ostroznie ;) no ale rozdanie ładne . Wydaje mi sie że lepiej jak bys dodał to tematu nasze rozdania bo analizować nie ma co . NH
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
pata co tu dużo analizowac. Koleś był już daleko z tyłu po flopie. Miałes szczęście że doszło mu na riverze do koloru bo pewnie inaczej by sie nie wypłacił.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Popek o czym Ty mowisz ???? Pata mial przeciez Fulla na flopie on chcial zeby tamten ciagnal do koloru i trafil bo wtedy mu zaplaci ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Dealer: Rozpoczęto nowe rozdanie nr1262604986
Dealer: Rozpoczęto nowe rozdanie nr1262604986
Dealer: Rozdaje karty
Dealer: Twoje karty

Dealer: sweenster otrzymał prawo ponownego wykupienia
Dealer: sweenster otrzymał prawo ponownego wykupienia
Dealer: Gracz griffa zasiadł przy stole
Dealer: 02: 00 przerwa rozpocznie się po tym rozdaniu.
Dealer: 02: 00 przerwa rozpocznie się po tym rozdaniu.
Dealer: Po tym rozdaniu wejścia w ciemno będą 400/800.
Dealer: Po tym rozdaniu wejścia w ciemno będą 400/800.
Xelpolaco17X: gl
Dealer: Rozdaje Flop

Dealer: Rozdaje Turn

Dealer: Rozdaje River

Dealer: BSAND pokazuje Kolor

Dealer: Xelpolaco17X pokazuje Strit

Dealer: Boleny pokazuje Dwie pary

Dealer: sweenster pokazuje Dwie pary

Dealer: Wygrał BSAND z Kolor
19,940
Dealer: Wygrał BSAND z Kolor
19,940
Dealer: Xelpolaco17X otrzymał prawo ponownego wykupienia
Dealer: Xelpolaco17X otrzymał prawo ponownego wykupienia
Dealer: sweenster otrzymał prawo ponownego wykupienia
Dealer: sweenster otrzymał prawo ponownego wykupienia
------------------------------------------------------------------------------------
Dealer: Rozpoczęto nowe rozdanie nr1262615107
Dealer: Rozpoczęto nowe rozdanie nr1262615107
Dealer: Rozdaje karty
Dealer: Po tym rozdaniu wejścia w ciemno będą 500/1,000.
Dealer: Po tym rozdaniu wejścia w ciemno będą 500/1,000.
Dealer: Twoje karty

Dealer: Gracz membre13 zasiadł przy stole
Dealer: Rozdaje Flop

Dealer: Rozdaje Turn

Dealer: Rozdaje River

Dealer: griffa pokazuje Kolor

Dealer: Xelpolaco17X pokazuje Dwie pary

Dealer: beppe1 pokazuje Jedna para

Dealer: Wygrał beppe1 z Jedna para
6,585
Dealer: Wygrał beppe1 z Jedna para
6,585
Dealer: 6,585 zwrócona beppe1
Dealer: 6,585 zwrócona beppe1
Dealer: Wygrał griffa z Kolor
11,360
Dealer: Wygrał griffa z Kolor
11,360
Oba rozdania all in pf. Turniej turbo na titanie, blindy co 3 minuty w góre. Można było tego uniknąc ?? Jakim cudem kolo wchodzi mój all za ponad 4K z 66 w lapie ;/. nie moge tego pojac ;/
A w drugim rozdaniu to tez nie wiem skąd Ci ludzie mają tyle szczęscia ;/
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Pierwsze rozdanie: trudno zeby koles nie wszedl all in preflop z asami ???? a ten co mial 6stki jesli wchodzil jako ostatni tez w sumie zle nie zrobil bo w puli duzo a majac pare zawsze jest ta szansa, ze trafisz seta. Ogolnie allin preflop z AK to sredni pomysl jak dla mnie bo sprawdzony zostajesz praktycznie tylko przez pare w reku (w takim wypadku mozesz sie modlic zeby byla to para nizsza niz AA albo KK bo inaczej jestes duuuzo do tylu).
Drugie rozdanie: All in preflop z QJ ???? Tak sie NIE ROBI ????
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
piotrek 17

Oba rozdania all in pf. Turniej turbo na titanie, blindy co 3 minuty w góre. Można było tego uniknąc ?? Jakim cudem kolo wchodzi mój all za ponad 4K z 66 w lapie ;/. nie moge tego pojac ;/
A w drugim rozdaniu to tez nie wiem skąd Ci ludzie mają tyle szczęscia ;/


co tu dużo pisać dwa donkowe zagrania buahah
jak można wejść all in preflop z QJ i sie jeszcze pytać czy można było tego uniknąć,a w pierwszym też nie wiem jak można dążyć do allina z AQ,do allina dąży sie tylko z AA,już nawet z AK,KK powinno sie rozgrywać,i gdybyś to rozegrał bez allina,to na flopie robisz bet pot,wyganiasz opponenta z 66 i z K5,zostaje ci z AA ktory pewnie by zrobił reraise to allina,ale wtedy wchodzisz bez problemu bo to że trafił flusha na flopie jest jak 120/1 i call w tej sytuacji jest EV+
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
ok. Pierwsze rozdanie mam stack w okolicach 4K blindy 300/600 robie raise do 1800. Kolo z 66 wtedy walną all ina i potem kolejni. Wiec nie mów ze nie miałem nie dorzuci reszty stacka do takiej puli??
W drugim rozdaniu ja byłem już shortem, walnąłem all in bo miałem raptem jakies 3K,a blindy juz były po 1000. Wiem ze oba były źle rozegrane. Chociaż oba wyglądają że ja mam największe szanse na wygranie po flopie ale kończą się tym że jest runner runner i łapią inni coś na riverze ;/ A w tych turniejach turbo co blindy są co 3 minuty to prawie każde rozdanie jest otwierane przez all in na początku
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
dobra to takie rozdanie
Dealer: Xelpolaco17X jest dealerem
Dealer: Rozpoczęto nowe rozdanie nr776326105
Dealer: Rozpoczęto nowe rozdanie nr776326105
Dealer: Rozdaje karty
Dealer: Twoje karty

Dealer: Rozdaje Flop

Dealer: Rozdaje Turn

Dealer: Rozdaje River

Dealer: Lauur pokazuje Strit

Dealer: Xelpolaco17X pokazuje Strit

Dealer: Wygrał Lauur z Strit
$45.84
Dealer: Wygrał Lauur z Strit
$45.84
byłem na bb. flop obaj dalismy check. zagrał all in jak spadła 7. Chyba sprawdzenie tego nie było błędem ?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ale wez wklejaj rozdanie takze z tym co sie dzialo, kto sprawdzal kto betowal kto raisowal itd. Tak to ciezko cokolwiek powiedziec.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Tylko, ze on nie napisal nawet co sie dzialo. Wiec skad wiesz co moglby zrobic. Zróbcie mu cos, bo go nie lubie.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
no to wyglądało tak. Ja byłem na bb wiec pas pf odpada bo miałem darmowe obejrzenie flopa. Na flopie dałem check tak samo jak mój przeciwnik. Gdy na turnie dałem bet za 2$ (pula wynosiła 2.5$) kolo dał all in za nieco ponad 20$. To dałem call.
 
R 37

robinho

Użytkownik
Piotrek, miales zdecydowanie najlepszy uklad na turnie. I choc mieliscie podobna ilosc outow to gosc mial szczescie po prostu, nie pogra dlugo w pokera przebijajac o tyle z takimi kartami..Na Twoim miejscu tez bym chyba nie spasowal. Szkoda dosc sporej stawki,ale dobrze bedzie. Pozdrawiam.
 
M 0

mmichal

Użytkownik
nie jestem mistrzem pokera, tu zagrałem źle ale szczęśliwie, mam jednak pytanie czy mogłem uniknąć błędu i na którym ewentualnie etapie?

OnGame No-Limit Hold&#39;em Tournament, 0.02/0.04 Blinds (5 handed) - OnGame Converter Tool from FlopTurnRiver.com
BB: Doosdix (t4.62)
UTG: adamus204 (t6.32)
MP: 100kin08 (t3.80)
Button: HERO (t5.14)
SB: Leikid (t1.40)
Preflop:
2 folds, Button bets t0.14, 1 fold, BB raises to t0.70, Button calls t0.56
Flop: (t1.42)
,
,
(2 players)
BB bets t1.06, Button raises to t3.72, BB raises to t3.92 (All-In), Button calls t0.20
Turn: (t9.26)
(2 players, 1 all-in)
River: (t9.26)
(2 players, 1 all-in)
Total pot: t9.26

Results:
HER had A
, Q
(full house, Queens over sevens).
Doosdix had A
, A
(two pair, Aces and Queens).
Outcome: Button won t9.26
SUMMARY
Dealer: HERO
Pot: $9.26, (including rake: $0.61)
Doosdix, loses $4.62
adamus204, loses $0
100kin08, loses $0
HERO , bets $4.62, collects $8.65, net $4.03
Leikid, loses $0.02
edit
Pozwoliłem sobie zmienić post tak,by był czytelniejszy.
Polecam FlopTurnRiver.com i
Poker Hand History Converter Tool
Suchoparek

 
Do góry Bottom