>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AnalizaMeczu.pl

kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Chciałbym przedstawić mój portal. Uruchomiłem go ostatniego dnia lutego. Skład miał być nieco większy, jednak jak już wszystko zostało przygotowane, osoby się wycofały. Jestem jednak osobą, która jak już coś założy, to próbuje w tym trwać i tak do dzisiaj portal prowadzę od grafiki, newsów, aż po pozycjonowanie samodzielnie. Niestety jak wiemy, jak ktoś jest od wszystkiego, to wszystko jest do… No właśnie. Teraz prowadzę tą stronę bardziej w celach hobby, ostatnio pomaga mi pisać kolega, choć naprawdę rzadko się to zdarza.

Co możecie znaleźć na stronie? Przede wszystkim analizy przedmeczowe, pomeczowe, kursów. Planuje jeszcze nowe rzeczy na stronie, ale jednak uwagę kieruje do Was. Chciałbym, żebyście mi napisali mankamenty, które widać gołym okiem na stronie, dzięki czemu będzie to dla mnie motywacją do jej usprawniania.

http://www.AnalizaMeczu.pl
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Taki paradoks, wrzucony temat, a strona padła. Rzeczywiście myślałem o tym, żeby zakończyć portal, jednak teraz poczułem, że coś tracę. Następne dni jeszcze strona nie będzie aktywna, skupie się na paru mankamentach i ruszamy za odpowiedni czas (myślę, że góra tydzień to potrwa). Oczywiście w następnym poście poinformuje o reaktywacji.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom