>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anglia bet365 ile mogę wypłacać

A 0

astral

Użytkownik
Witam mam pytanie do forumowiczów gdyż na te konkretnie pytania nie znalazłem odp
Sprawa wygląda następująco. Mam zamiar przeprowadzić się do Anglii znaleźć tam pracę, założyć konto bankowe ,wynająć pokój. Zakładając że to wszystko już zrobiłem mam zamiar założyć konto na bet365 jako że kiedyś w Polsce grałem na tym buku i uważam za najlepszy. Moje pytania są następujące
1)Czy mogę z banku w Anglii wpłacać dowolne kwoty na konto bet365?
2)Czy np wygrywając jakimś cudem przykładowo 5 , 10 , czy 20 tysięcy funtów mogę bez żadnego problemu sobie wypłacić z bet365 te pieniądze na konto oczywiście założone w Anglii ? I czy później np mogę iść do banku i wypłacić takową kwotę jak te 10 czy 20 tysięcy w gotówce ?
3) Czy Pieniądze wygrane w Anglii mogę wysłać sobie na Polskie konto bankowe ? czy jest z tego tytułu jakiś problem ? czy ktoś może się o to przyczepić ? w końcu &quot;zarobiłem&quot; te pieniądze w kraju którym jest to legalne ?
Prosiłbym o konkretne odp . Pytania może i są głupie ale nie znalazłem konkretnej odp. A odp typu i tak tyle nie wygrasz czy coś w tym stylu proszę sobie darować i w ogóle nie odpowiadać szkoda czasu ????
 
A 0

adam_adam1

Użytkownik
1 Wg mnie tak.
2 Tak
3. Z angielskiego banku na poskie konto tak. Tylko nie z konta bukmachera na polskie konto bankowe. Jeżeli będziesz poniżej pół roku w Anglii to obowiązek rozliczenia się z US będzie w Polsce. Więc w zeznaniu podatkowym będziesz musiał uwzględnić wygrane od bukmachera. Wyjatkiem są te, których wygrana nie przekracza 2240 (albo 2 250 - nie pamiętam dokładnie). Dotyczy pojedynczego kuponu. Więc najlepiej tak rozbijać kupony, stawki itd. aby wygrana nie była wieksza od tej kwoty. Czyli jeżeli wygrasz w tym okresie kilkadziesiąt tysięcy ale żaden z kuponów nie będzie większy od tej kwoty to nie musisz nic nigdzie zgłaszac i płącic podatku w Polsce. Oczywiście warto gromadzić wszystkie dowody (umowy na wynajem mieszkania, bilety itd), które potwierdzą że w tym okresie byłem faktycznie w UK i stamtąd grałeś.
 
Do góry Bottom