• Witamy na bukmacherskie.com
  • [Anglia v Islandia] 1/8 Finału, Nice 27.06.2016 r.

Temat na forum 'EURO 2016 - Francja' rozpoczęty przez TommyTSW, Czerwiec 23, 2016.

Więcej tematów od TommyTSW
    1. TommyTSW

TommyTSW Moderator

Polubienia:
      1
      Ostatnia edycja: Czerwiec 23, 2016
    2. Borys333

Borys333 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Anglicy grają dobrą piłkę. Grają często wymieniając dużą ilość podań przed polem bramkowym rywali, lubią uderzać z daleka, mają świetnych, szybkich i dobrych technicznie piłkarzy. Podoba mi się ich gra na tych mistrzostwach. Przyczepiłbym się do skuteczności, czasem grając dobrą piłkę brakuje po prostu bramek.
      Rooney, który wszedł w drugiej połowie w meczu ze Słowacją swoimi strzałami nie powalał. Piękna bramka z Walią, po stworzenia ładniej akcji wpadła pod koniec meczu. Sturridge też miał dużo fajnych sytuacji, ale niestety niewykorzystane. Mając taki skład i grając dominującą piłkę niemal cały czas na polu rywala, powinni strzelać więcej bramek.

Liczę, że z Islandią właśnie tak zrobią. Koniec faz grupowych, nie obstawiam remisów. Mam nadzieję, że w żadnym spotkaniu ich nie będzie :)

Kurs nie zachwyca bo jakieś 1.55 na Anglię. Przynajmniej jest mocny faworyt.

3. Calanau

Calanau Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      3
      Anglia v Islandia / Islandia strzeli @ 2,45 Unibet :plus:

Zrobilem sobie mala analize dotyczaca postawy wszystkich 16 druzyn pozostalych w turnieju i wynika z niej wiele ciekawych rzeczy :). Jesli chodzi o mecz Anglia v Islandia to mamy tutaj potyczke dwoch ekip ktore znalazly sie na dwoch zgola odmiennych biegunach jesli chodzi o statystyki stwarzanych sobie okazji strzeleckich oraz skutecznosci w wykorzystywaniu owych sytuacji. I tak Anglia jest 2 (na 16 ekip) pod wzgledem stwarzanych sytuacji strzeleckich (lacznie w 3 meczach 65 sytuacji) a Islandia jest 15 (na 16) ekipa pod tym wzgledem stwarzajac sobie zaledwie 21 okazji strzeleckich w 3 poprzednich meczach. Patrzac jednak na skutecznosc obu ekip to wyniki sa zgola odmienne. Islandczycy oddali lacznie ledwo 9 celnych strzalow i zdobyli 4 gole co daje im skutecznosc 44% co daje im miejsce 1 (na 16) w klasyfikacji najskuteczniejszych ekip. Anglicy stwarzali sobie mase okazji do strzelenia gola jednak ogolnie zanotowali 15 celnych strzalow na bramke rywali i strzelili 3 gole co daje 20% skutecznosci co daje im miejsce 13 (na 16) w tej klasyfikacji. Rowniez podliczylem skutecznosc jesli chodzi o stwarzane okazje oraz w ilu z tych przypadkow ekipy oddaly strzal celny na bramke. Wychodzi, ze Islandia stwarzajac ledwo 21 okazji oddala 9 strzalow celnych co daje im 42% skutecznosci a Anglia stwarzajac sobie 65 okazji strzeleckich i oddajac z nich 15 strzalow celnych ma tylko 23% skutecznosci.

Biorac powyzsza statystyke pod uwage, i fakt, ze to jest turniej, gdzie w dwa dni przerwy niewiele moze sie zmienic w grze obu ekip oraz, ze Islandia ma srednia 1,33 gola na mecz a Anglia 1 postanowilem zaufac Islandczykom i zagrac na ich bramke po bardzo ciekawym kursie.

Nie zrozumcie mnie zle, w tym meczu dominacja bedzie po stronie Anglii w kazdym aspekcie gry ale patrzac na statystyki, oraz fakt, ze ten mecz bedzie prawdopodobnie bardzo podobny stylem do spotkan ktore te ekipy graly w swoich grupach (Islandia zaparkuje autoban jak parkowala w meczu z Portugalia, Wegrami i Austria a Anglia bedzie grala przeciwko zaparkowanemu autobanowi jak grala w meczu z Rosja, Walia i Slowacja) to mam wrazenie, ze warto zagrac wlasnie na gola Islandii niz na Anglikow ktorzy do tej pory nie znalezli sposobu na rozpracowanie ekip ktore graja twarda defensywe.

Ostatnia edycja: Czerwiec 27, 2016
    4. alus99

alus99 Użytkownik

Polubienia:
      0
      Nie wiem jak Was , ale do mnie Anglia nie przemawia :) Niby mocna ekipa , też na nią przed ME liczyłem , ale teraz jakoś mi to odchodzi , może nie słusznie .;) Czuje , że Islandia się postawi. To dla niej wygodny rywal , który będzie cisnął ( ćós jak Portugalia w grupie ). Ale na tych mistrzostwach w wielu meczach Synowie Albionu cisnęli cisnęli , ale w ostatecznym rozrachunku nie wycisnęli ;) Ja stawiałbym remis..Może jakas sensacja ? :) Kurs na Islandczyków na awans wyborny

5. duckland

duckland Aktywny użytkownik

Polubienia:
      7
      Ciezko cos wytypowac w tym meczu, chyba najgorsza para w 1/8. Dla mnie typowy no-bet bo Anglicy nie zachwycaja zreszta nie pierwszy raz tylko nazwe maja grozna. Z drugiej strony Islandia typowi drwale idealnie pasuja pod taka sama pilke angoli, do tego ambitni i waleczni, wysocy. Jakis underek moze ale widze ze buk juz przyczail bo kursy leca na pysk na szyje takze....nie polecam tego grac

6. noname007x

noname007x Znawca - Tenis

Polubienia:
      2
      Linia kartek na ten mecz to tylko 3,5. Islandczycy grają ostro i dostają sporo kartek. Anglicy na razie słabo w kartkach, ale przynajmniej 1-2 powinni dostać. Ogólnie w fazie pucharowej jest więcej walki i kartek.

over 3,5 kartek @ 1.83 Bet365

Co sądzicie ?

7. Gabka92

Gabka92 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Islandia lub remis 2.60 Bet365 :plus::plus:

Będzie to ostatni mecz 1/8. Mimo stawianych w roli aż tak wyraźnych faworytów Anglików, dla mnie jeden z najbardziej wyrównanych. Anglicy wyszli z 2 miejsca w grupie, Islandia tak samo. Anglia w grupie zanotowała bilans 1-2-0. Islandia identyczny, 1-2-0. Anglia w bramkach 3-2, Islandia 4-3. I Anglicy wymęczyli zwycięstwo z Walią i Islandia wymęczyła w ost z Austrią. Dlaczego więc tak wyraźnym faworytem tego meczu jest Anglia? Nie ogarniam. Islandia w turnieju nie przegrała, a Anglia wygrała tylko raz z trzech meczów, więc statystycznie na X2 dla Isnaldi mamy 5-1. Przypominam że to z trzeciego miejsca z grupy Islandi zespół ograł lidera grupy Chorwatów chyba najmocniejszej, choć pierwszy Węgrzy dostają właśnie w kiszkę 0-3. Mecz meczowi nie równy, widać jak wyrównany turniej, dlatego ja tym bardziej pobieram Isnaldia z X. Dla mniej odważnych polecam Islandia +1.5.

Ostatnia edycja: Czerwiec 28, 2016
    8. Matsu

Matsu Użytkownik

Polubienia:
      0
      Ja bym w to nie szedł. Anglicy zakładając, że są faworytem powinni awansować do 1/4 i dopiero tam się wykartkować. Zdecydowanie lepiej wygląda moim zdaniem:

Islandia więcej kartek (-1 azjan) @ 1.9 Bet365 zwrot

@Edit
      Oczywiście zależy, jak się spotkanie potoczy, bo dzisiaj Francuzi dostali szybką bramkę i zaczęły się nerwy to sami wyłapali dwa kartoniki.

9. xYzZ

xYzZ Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Ja tu pobieram Islandia lub remis
      Anglia na tym turnieju gra kompletna padake...
      Wymeczone zwyciestwo z Walia tj. Bramka w doliczonym, remis ze Slowakami, kadrowo dobra ekipa a gra taka lipe ze az zal patrzec, mnostwo podan, wiele sytuacji z ktorych wiele nie wynika. Mnostwo osob zarzuca trenerowi zarowno zly dobor formacji jak i samych pozycji zawodnikow i ja tez sie z tym zgadzam. O Islandii nie ma co sie za duzo rozpisywac, mysle ze stylistycznie Anglia im lezy. Licze na jakas bramke z kontry lub remis, kurs wart ryzyka. Dodatkowego smaczku dla mnie daje to ze jeszcze nie bylo zadnej sensacji w 1/8 wszedzie faworyci wygrywaja, mecz Chorwatow byl dla mnie 50 na 50.
      Hiszpania-Wlochy grany jutro, rowniez. Wiec licze ze to wlasnie w tym meczu underdog zaskoczy. Na pewno jest to lepszy typ niz granie po 1.60 na zespol ktory nic nie pokazal na tym turnieju...

10. Musampha

Musampha Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Myślę, ze trochę za surowo ocenia się Anglię. W meczu z Rosją zdecydowanie lepsi od rywala, z Walią wymęczone, ale jednak zwycięstwo, a Słowację w częściowo rezerwowym składzie zdominowali. Brakuje skuteczności i wykończenia akcji, co najważniejsze sytuacje stwarzają. Islandia jest co prawda niewygodna i walcząca, ale w każdym z dotychczasowych meczów była słabsza od rywala. Przeciwnicy w grupie byli przeciętni i Anglia na pewno postawi jeszcze cieższe warunki. Dla mnie pewne zwycięstwo Anglików. Dzisiejszy dzień pokazał, że ekipy, które coś pokazały w fazie grupowej: Irlandia, Słowacja, Węgry w poważnym graniu o wszystko zdecydowanie odstają od potentatów.

11. kowal1980

kowal1980 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Może i Anglia gra tradycyjnie padake na ME czy MŚ ale rywala ma idealnie pod siebie tj.: nie technicznego tylko siłowego. Czyli taka Anglia sprzed kilkunastu lat. Niby Islandia jest waleczna ale po za tym nie ma juz atutów. I tak sporo ugrali wychodząc z grupy z 2 miejsca. Mimo wszystko Anglia ma lepszych grajków i nie przejscie takiej Islandii byłoby kompromitacją.
      Dla mnie tu jest czysta Anglia po kursie 1,50.

12. KrisBarca_92

KrisBarca_92 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Mecz kończący pierwszą rundę fazy pucharowej turnieju. Anglia - Islandia na stadionie w Nicei. Dla nowicjusza na pierwszy rzut oka spotkają się dzisiaj drużyny niezwykle wyrównane. Obie drużyny awansowały z grupy z drugich miejsc, obie zanotowały jedno zwycięstwo ( odpowiednio Anglia z 2-1 z Walią oraz Islandia 2-1 z Austrią ), obie odniosły po dwa remisy (Rosja, Słowacja oraz Portugalia, Węgry), bilans bramkowy również taki sam +1. Więc typ na dziś powinien być tylko jeden - murowany remis. Nie będę przytaczał nazwisk grających w obu reprezentacjach bo to raczej nie ma sensu. Mówi się, że nazwiska nie grają i to prawda, ale moim zdaniem w tym wypadku właśnie grają tylko brakuje im skuteczności. Mam na myśli drużynę Angielską. Przed samym turniejem byli stawiani w roli faworyta razem z Niemcami, Francją czy Hiszpanią i jak dla mnie nadal są w tym gronie. Bez zbędnego owijania w bawełnę przytoczę tylko jedną statystykę grających dziś drużyn, a mianowicie stworzone sytuacje w trakcie trzech meczy fazy grupowej. Przedstawia to się następująco:

- Anglia: 16 przeciwko Rosji, 21 przeciwko Walii, 28 przeciwko Słowacji.
      Razem: 65 okazji do zdobycia bramki
      - Islandia: 4 przeciwko Portugalii, 8 przeciwko Węgrzech, 9 przeciwko Austrii
      Razem: 21 okazji do zdobycia bramki

Wg mnie ten mecz będzie wyglądał jak wszystkie dotychczasowe mecze tych drużyn. Anglia od samego początku siądzie na przeciwniku chcąc jak najszybciej zapewnić sobie spokój w całym meczu, Islandii pozostanie jedynie heroiczna obrona i nadzieja na jakąś kontrę która po prostu będą musieli wykorzystać aby mieć szanse pozostać w turnieju.

Kilka typów ode mnie na to spotkanie:
      - Anglia @1,5
      - Anglia 1/1 @2,37
      - Anglia + brak BTSa 2,05

Bet365

Życzę powodzenia dziś wieczorem :)

13. kubaks

kubaks Użytkownik

Polubienia:
      0
      Nie spodziewam się tutaj jakiejś niespodzianki. Liczę na pewne zwycięstwo Anglii, może nie pokazali nic wielkiego na tym turnieju, ale mają spore indywidualności.

14. Radinho19

Radinho19 Aktywny użytkownik

Polubienia:
      0
      Ja na dziś pobieram over 2.5 kartki na Islandię. Myślę, że ten mecz będzie miał podobny przebieg do wczorajszego spotkania Francji. A nawet jeśli nie to Anglicy będą częściej przy piłce a to w późniejszej fazie spotkania przy wyrównanym wyniku będzie skutkowało spięciami na boisku myślę, że warto to pograć.

15. Matsu

Matsu Użytkownik

Polubienia:
      0
      Ciekawie wygląda także opcja, którą proponuje nam Expect:

Bramka zawodnika rezerwowego @ 4.5 :minus:

Jak szeroką kadrą w ofensywie dysponują Anglicy nie trzeba nikomu przypominać. W meczu z Rosją, bramkę strzelił Dier z wolnego. A z Walią? Jamie Vardy w 56' (10 minut po wejściu na boisku), a zwycięstwo dał Sturridge, który wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie.
      Również widzę w tym spotkaniu zwycięstwo faworytów, ale czy będzie to tak przekonujące zwycięstwo, jak Niemców i Belgów wczoraj? Możliwe, ale nie spodziewałbym się tego. Jeśli Anglicy zdominują przeciwnika, jak Belgowie (bramka Carrasco, który wszedł w 70minucie, a także dwie minuty po wejściu w 78' na listę strzelców wpisał się Batshuayi) to można być pewnym, że w drugiej połowie zobaczymy rotację zawodników w ataku, jeśli jednak Anglicy będą bić głową w mur to Hodgson będzie zmuszony poszukać skuteczności u zawodników rezerwowych (jak w meczu z Walią). Obie sytuacje sprzyjają typowi, a kurs moim zdaniem warty ryzyka.

16. TommyTSW

TommyTSW Moderator

Polubienia:
      1
      Anglia Win 1.51 Unibet

Można mieć wątpliwości co do poprzednich wyników Anglików, ale źle na pewno nie grali zabrakło trochę zęba, grali jakby chcieli wejść z piłką do bramki.
      Islandia zasłynęła z dobrej obrony i zabójczymi kontami których sporo może nie mieli, za to były błyskawiczne i bardzo groźne wypady.
      Islandia włożyła sporo energii w mecze grupowe, osiągnęli ogromny sukces w swoim debiucie na wielkim turnieju, jednak te wkłady energii w grupowych meczach na tym etapie już będą widoczne, Anglia tej pary ma magazyny a mecze na tym etapie traktowane są już poważniej bo jest to spotkanie o wszystko.
      Jak ten mecz będzie wyglądał filozofii nie trzeba, także coś na rożne.

hc rożne -3,5 Anglia 1.68 Unibet

17. grzechu192288

grzechu192288 Nowy użytkownik

Polubienia:
      0
      Ja atakuje Anglia win z łączonym zakładem na over 3.5kartki w meczu. Myślę że sama Islandia może pokryć ta linię. Łącznie za kombinację 2.43 w milenium.

18. Adamo80

Adamo80 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      17
      Anglia vs Islandia remis kurs: 3,75 buk: STS :minus:
      Anglia vs Islandia remis podwójna szansa HT/FT kurs: 1,65 buk: Totolotek :minus:
      Anglia vs Islandia Islandia(2x) kurs: 2,40 buk: STS :plus:
      Anglia vs Islandia poniżej 2,5 goli kurs: 1,60 buk: Totolotek :minus:
      Anglia vs Islandia Islandia(AH+1,5) kurs: 1,40 buk: Totolotek :plus:

A dla mnie taka pewna wygrana Anglii wcale nie jest taka oczywista. Nie przekonują mnie kompletnie. Dla mnie to taka gorsza Belgia. Strzały z dystansu ok, ale już jakaś akcja z ataku pozycyjnego nie za dobrze. Islandia się ładnie zamuruje i będzie naprawdę ciężko Anglii strzelić. Oczywiście typy na doga to nie są typy do grania za szaleńcze stawki, ale może można dzisiaj poszukać niespodzianki właśnie w tym meczu ?

Polecam pograć w dubelkach (te niższe kursy) z zakładami na Włochy vs Hiszpania, które też podałem w wątku o tamtym meczu, zresztą również w mojej ocenie underowo-remisowym

edit// no tego się nie spodziewałem. Wiedziałem, że Anglia i liga angielska to padaka straszna, ale, że przegrają z Islandią :) LOL. A jeszcze 2 lata temu pamiętam jak mnie tu obrażano w działach LM i PL kiedy pisałem jak beznadziejna jest ta liga. Hiszpania też przegrała, ale przegrać z Włochami, które są świetnie dysponowane i w II połowie naprawdę dobrze grali, a z Islandią grając taki piach to różnica. Teraz będzie spotkanie na szczycie: Anglia vs Hiszpania ... na lotnisku ... :)

19. duckland

duckland Aktywny użytkownik

Polubienia:
      7
      Anglia win @1.50 Bet365

Po tym co wczoraj zobaczylem jedno jest pewne, faza grupowa sie skonczyla i zabawa sie skonczyla. Druzyny troche sie rozegraly, kalkulacja sie skonczyla i teraz kazdy daje z siebie 120%. Słowacja rozbita w pył, Węgrzy rozjechani i dzisiaj do kolekcji poleci Islandia.
      Angola pasuje taki styl drwala tyle ze oni sa duzo lepsi technicznie. Pare korekt w skladzie typu Vardy-in pomoglo im rozwiazywac problemy w ataku. Z tylu sie nie martwie wyspierze preferuja styl jaki ma Islandia i tyle. Anglia do finalu raczej nie dojdzie ale Islandia jest troszke za slaba zeby ich wyeliminowac. Mialem grac inaczej ale czas kopciuszkow dobiega konca...

20. ShakeYoBody

ShakeYoBody Forum VIP

Polubienia:
      0
      Pisanie, że Anglia gra padakę to spora przesada. Wyspiarze każde spotkanie rozegrali lepiej od oponenta. Po prostu brakowało kropki nad i. We wszystkich meczach ładnie ciągnęli grę do przodu i dominowali przeciwnika. W meczu ze Słowakami Roy poszedł po rozum do głowy i wystawił Vardyego od początku. Różnicę było widać gołym okiem. Dodatkowo Clyne pokazał, że w ofensywnych aspektach zamiata Walkera podczas gdy w defensywie jest tak samo dobry. Ogólnie Anglia "Liverpoolowa" podobała mi się o wiele bardziej bo było widać chemię szczególnie między wspomnianym Clyne`em a Hendersonem. Nie można tego powiedzieć o linii Alli Kane czy w ogóle o jakiejkolwiek linii z Kane`m. Najfajniejsze w tym wszystkich jest to, że Dier wciąż grał świetnie. Tak czy inaczej selekcjoner Anglii trochę poeksperymentował i niektóre rzeczy wyszły na dobre mimo bezbramkowego remisu w ogólnym rozrachunku. Teoretycznie skłaniam się ku Anglii ale raz, że kurs słaby to dwa - macie rację, Anglia na turniejach zawodzi. W związku z tym odpuszczam granie 1x2. Wszyscy wiemy jak gra Anglia i jak Islandia. Ich potyczka wyglądać będzie jak mecze Bayernu z średnimi drużynami. Ofc nie umniejszam tu Islandii bo ich szanuję ale nikt nie zaprzeczy, że ich styl polega na bardzo głębokiej grze i oddaniu inicjatywy przeciwnikowi. Anglii w to graj. Unibet proponuje linie 62% posiadania piłki. Sporo ale została ona pokryta we WSZYSTKICH meczach Islandii i jednym Anglii. Dziwi mnie, że nie stało się to też w meczu ze Słowakami. Tak czy inaczej jest to dla mnie jedyna sensowna propozycja na ten mecz.

Anglia over 62% posiadania piłki @1.55 Unibet:plus::plus:

Kurs nie powala ale do dubla w sam raz.

Mój przewidywany skład:

Sturridge Vardy Lallana
      Rooney Dier Henderson
      Rose Cahill Smalling Clyne

e: Gratuluje tym co grali na Islandię a Roy to największy pacan trenerskiego światka. Peace.

Poleć forum