>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ankieta

Status
Zamknięty.
L 147

lukkub

Użytkownik
Sorry piszesz ze rozgarnięci się połapali , to jak nazywasz pozostałych ludzi którzy się nie załapali
Zajrzyj na wiki jeśli nie pamiętasz logiki :
p - &quot; Ludzie są rozgarnięci &quot;
q - &quot; się połapali &quot;

p -&gt; q &quot; Ludzie są rozgarnięci z tego wynika że się połapali &quot; - To Twoja wypowiedź

Z prawo kontrapozycji wynika że według Ciebie takie zdanie jest też prawdziwe :
( ~q -&gt; ~p ) &quot; Ludzie się nie połapali z tego wynika ze nie są rozgarnięci &quot;

I nie mów mi ze mam 15 lat bo mam ponad 20 , myślisz że masz range typer to już zjadłeś wszystkie rozumy i każdy kto ma niższa range albo mniej postów to już jest gorszym człowiekiem w dodatku nie kumatym a samym błyszczysz

Idąc dalej :
Kurde czytaj ze zrozumieniem facet. Nigdzie w moim poście nie nazwałem tej sprawy sprzedażą pisząc w ostatnim poście ze nie jest to dobre określenie . !!!! Wmawiasz mi ze to powiedziałem , ja tylko mowie ze ktoś specjalnie nie podał hasła żeby zagrało mało ludzi i tyle a Ciebie tak to boli ze próbujesz ze mnie zrobić idiotę a sam obrażasz ludzi i się kompromitujesz

Wracając do sprawy :

TO nie jest tylko moja opinia !! Wczoraj było ponad 30 postów ludzi na temat tej sprawy , a teraz wszystkie ładnie zostały usunięte, sprawa nie wyjaśniona jeśli już to jest kpina z demokracji !! Bo na pytanie czemu nie było hasła odpowiedzią było skasowanie tego typu postów
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jeżeli twoje horyzonty są na tyle ograniczone że słowo ,,SPRZEDAĆ,, kojarzysz jedynie z zakupami to sama dyskusja z tobą jest kompromitująca ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ludzie no proszę was.
Hasło nie zostało wystawione wczoraj, dzisiaj jest dzisiaj.
Mogę przeprosić i nic więcej.
Taka sytuacja miała miejsce ostatni raz.
To nam lukkub z logiką wyjechałeś. :p
Checie pogadać,m macie pw
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom