>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anulowanie pieniędzy na koncie

A 0

arcanum

Użytkownik
Witam. Jakiś czas temu postanowiłem założyć konto i skorzystać z cashbacka w Expekt. Wpłaciłem pieniądze, postawiłem zakład, niestety przegrałem i dostałem zwrot stawki. Za zwrócone pieniądze postanowiłem jednak dalej grać, przez co udało mi się trochę wygrać. Wszystko było w porządku do momentu próby wypłaty pieniędzy. Dwa dni po zleceniu wypłaty pojawił się komunikat &quot;Account adjustment&quot;, i konto zostało wyczyszczone do zera, pieniędzy zaś nie dostałem.
Mój błąd mógł polegać na tym, że część zakładów postawiłem logując się w nie swoim miejscu zamieszkania, przez co adres IP zgadzał się z adresem osoby, która już miała konto u tego bukmachera. Czy zgodnie z regulaminem Expekt miał prawo zabrać wszystkie moje pieniądze z konta?
Dodam, że konto nie zostało zamknięte/zawieszone, jedynie zniknęły z niego wszystkie pieniądze.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
ALe napisales meila do obslugi lub sprobowałeś pogadać na czacie? Przeciez tam wszystko idzie sie dowiedziec - expekt raczej sprawnie odpowiada na wiadomosci...?
 
A 0

arcanum

Użytkownik
Tak, na czacie dowiedziałem się, że dział finansowy zabrał moje pieniądze, ponieważ powiązał adres IP z innym kontem. Szkoda tylko, że nastąpiło to w momencie chęci wypłaty, a nie po fakcie zalogowania się z innego IP, a między tymi wydarzeniami minęło trochę czasu. Nie uważacie, że regulamin powinien być sformułowany bardziej precyzyjnie, bo mogą zabrać pieniądze nawet po jakimś czasie, gdy np. zalogujesz się u znajomego, lub (jak w moim przypadku) na telefonie używając sieci wifi u rodziny?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
wszystko jest precyzyjne 1 bonus=1ip, grałeś za środki bonusowe na sparzonym ip a oni już się nie bawią w rozkminki w prawdziwość historii, czy twój kolega wraz z tobą to dwaj różni gracze czy tylko jeden.
jakbyś sobie zagrał u kolegi z normalnym kontem za własny depozyt bez żadnych bonusowych akcji to ja tu nie widzę podstawy na jakieś problemy
 
Do góry Bottom