>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anulowanie wypłaty przez EXPEKT

M 0

mkoti6

Użytkownik
Witam

Wczoraj otrzymałem maila:

Szanowny graczu,

Uprzejmie informuję, że wypłata została anulowana z powodu nie dokonania obrotu wpłaconym depozytem. Jest to niezgodne z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej. Pragnę przypomnieć, że każdy depozyt musi być wykorzystany w grze lub zakładach.

Zgodnie z regulaminem:

8.3. Wpłaty na Twoje konto Expekt powinny być współmierne z grą. Dlatego też, jeśli zajdzie podejrzenie nadużycia (na przykład, gdy wpłacona kwota nie została w odpowiednim stopniu wykorzystana na grę, a gracz zażąda wypłaty wcześniej wpłaconej kwoty lub gdy Expekt będzie podejrzewał, że gracz nadużywa kursu wymiany i korzysta z jego zmian), Expekt zastrzega sobie prawo, zgodnie z własnym uznaniem, do anulowania całej wypłaty bądź jej części, do pobrania należnych kosztów z nią związanych oraz do zamknięcia konta Expekt na czas nieokreślony. Expekt zastrzega sobie również prawo do zażądania odpowiedniego potwierdzenia wpłaty oraz dodatkowych kopii dokumentu tożsamości przed rozpoczęciem przetwarzania jakiejkolwiek wypłaty.


W związku z tym bardzo proszę zagrać za cały wpłacony depozyt, a następnie wypłacić środki.

Z góry dziękuję za współpracę oraz życzę miłego dnia.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o ponowny kontakt.

Chciałbym nadmienić iż z mojej strony nie doszło do nadużycia ani innych podobnych sytuacji.

Pieniądze zostały wpłacone w celu zawarcia zakładów, jednak z uwagi na nie znalezienie odpowiedniej oferty postanowiłem wypłacić wpłaconą przez mnie kwotę a bukmacher powinien umożliwić mi wypłatę moich środków na moje konto.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie powinien. Rejestrowałeś się u buka? Czytałeś regulamin?Większość bukamcherów ma zapisy że depozytem trzeba obrócić, Ty klikajac &#39;rejestruj&#39; potwierdziłeś znajomość regulaminu i teraz powinieneś się do niego zastosować.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chciałbym nadmienić iż z mojej strony nie doszło do nadużycia ani innych podobnych sytuacji.
Pieniądze zostały wpłacone w celu zawarcia zakładów, jednak z uwagi na nie znalezienie odpowiedniej oferty postanowiłem wypłacić wpłaconą przez mnie kwotę a bukmacher powinien umożliwić mi wypłatę moich środków na moje konto.
Każdy bukmacher ma taki zapis w regulaminie tylko niektórzy mniej, a inni bardziej go przestrzegają. Dla przykładu Pinnacle ma wymóg trzykrotnego obrotu wpłaconą kwotą, a w innym wypadku pobiera prowizję za taką wypłatę. Nie tylko expekt cofnąłby takie zapytanie o wypłatę, więc najlepiej po prostu poczekaj aż trafi się dobry według Ciebie zakład i postaw wpłaconą kwotę.
 
Do góry Bottom