>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Anulowany wygrany zaklad

A 0

avantu

Użytkownik
Szanowny Kliencie,

dnia 20.05.2017 rozdysponował Pan niesłusznie przyznane środki za wygraną z kuponu 311391799083882755 który został pierwotnie błędnie rozliczony jako w pełni trafiony.

W związku z powyższym oraz na postawie punktu 5.8 Regulaminu Internetowych Zakładów Bukmacherskich saldo Pańskiego konta na STS.pl w chwili obecnej jest ujemne. Uprzejmie prosimy o uregulowanie należności 18,16 zł w terminie 7 dni, do 29 maja 2017 r.
Witam! Sts anulowal mi wygrany kupon.. I tak te pare zloty przegralem.. Ktos wie o co chodzi?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Błędnie rozliczyli ci jakiś kupon wcześniej, był wygrany dostałeś za niego pieniądze, za które zagrałeś następny. Z tej racji pieniądze wygrane zostały niesłusznie, przez co anulowali ci zakład/zakłady postawione za błędnie przyznane pieniądze, bo w rzeczywistości nie powinieneś był ich dostać
 
A 0

avantu

Użytkownik
Mecz można było obstawiać do 23. Obstawiłem o 22:59 a teraz zmienili czas do 22:40. Czyli z tego wynika że to ich błąd i według regulaminu mogą sobie anulować takie mecze do kilkudziesięciu dni wstecz? I nie rozumiem na jakiej podstawie żądają ode mnie zwrotu tych 18 zł, przecież realnie tych pieniędzy nigdy nie miałem. Gdzie to jest napisane w regulaminie że mam na to 7 dni? Punkt 5.8 niczego nie mówi. Odpisałem na maila z zapytaniem o szczegóły to odpowiedzi nie dostałem. Bukmacher zawsze ponad klientem. Szkoda że jak obstawiłem mecz który dawno był rozstrzygnięty (o dziwo), to nie rozliczyli mi go po kursie 1.0 tylko po przegranej (czyli tak jakby mecz się normalnie odbył). Chyba pora przesiąść się na bitcoiny, czego chciałem uniknąć, ale naprawdę ścigać za 18 zł od człowieka który więcej u nich przegrał niż wygrał ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kiedyś miałem podobną sytuację, tylko u mnie było tak, że postawiłem za 50zł live over 2,5 w meczu bodajże Australii z Nową Zelandią, a że potem byłem w pracy, to nie śledziłem wyniku, ale dostałem powiadomienie na komórkę z aplikacji STS&#39;a, że mój kupon jest wygrany, miałem więc na koncie koło 90zł, potem znów je postawiłem na jakiś over bodajże, ale ten drugi kupon nie wszedł, a się potem okazało, że bramka była nieuznana, czy coś w pierwszym meczu, który się skończył 2:0. STS nic mi nie pisał, sam po jakimś czasie (na pewno dużo dłuższym niż tydzień, koło miesiąca co najmniej) po prostu robiłem większy depozyt i miałem na koncie mniej o te 90zł za kupon,którego wtedy w teorii nie powinienem mieć za co zagrać. I to nie kwestia, czy więcej wygrałeś, czy przegrałeś, ale po prostu zagrałeś tak jakby za kasę, której nie miałeś.
 
Do góry Bottom