>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anulowany zakład - WTF?

robson11 862

robson11

Użytkownik
Obstawiłem sobie kuponik, rozliczyli mi go i na koncie były trzy dyszki. Zagrałem więc na Dnipro za dyszkę, nie weszło, rozliczyli i powinno na koncie być 20 zł, gdyż tyle miałem przed zawarciem obu zakładów. Co się okazuje? Okazuje się, że mam 10 zł, wchodzę w zakłady i jest napisane, iż singielek, który wszedł, został anulowany (patrz: screen poniżej). Może mi ktoś wyjaśnić czym to może być spowodowane? Zapewne w regulaminie pisze, że zastrzegają sobie prawo do anulowania, ale jakiś konkretny powód może ktoś zna. Nie powiem, bo choć była to tylko dyszka do przodu, to trochę sie zdenerwowałem...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Radzę to pytanie zadać na live chacie ????
Powodem anulowania mógł być fakt, że mecz rozegrano w Legnicy. Możliwe, że kursy tego nie uwzględniały...
Tak czy siak - pytaj ludzie związanych z Tobetem bo my nic nie wymyślimy ????

Sprawdź tez skrzynkę mailową - większość firm informuje o powodzenie anulowania.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Przeglądnąłem meila dokładnie no i tak jak kolega wyżej mówi, mecz był rozegrany na terenie neutralnym, a nie zostało to uwzględnione. Cóż, troszkę parodia, gdyż Orkan swoje mecze domowe w IV lidze zawsze rozgrywa w Legnicy...
Niemniej jednak pozostaje się pogodzić z tym faktem i podziękować kukle za pomoc ;) Do zamknięcia.
 
K 0

k2lp

Użytkownik
Miałem wczoraj taką samą sytuację. Podczas meczu żużlowego Toruń - Wrocław zauważyłem niezłą promocję z ich strony. Bieg 12 w którym ze strony gospodarzy jechali niepokonany tego dnia Sullivan i również skuteczny tego dnia Jensen na słabego Bjerre. Dali na live kurs 8,0. Nie zdążyłem obstawić, gdyż szybko zmienili na 6,0. Tu już zdążyłem, w pośpiechu jednak zamiast 10 zł dałem 1 zł, ale to już mniejsza z tym. Ważne, że kupon anulowali. A jako powód w mailu podali... błąd w druku :O
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Miałem wczoraj taką samą sytuację. Podczas meczu żużlowego Toruń - Wrocław zauważyłem niezłą promocję z ich strony. Bieg 12 w którym ze strony gospodarzy jechali niepokonany tego dnia Sullivan i również skuteczny tego dnia Jensen na słabego Bjerre. Dali na live kurs 8,0. Nie zdążyłem obstawić, gdyż szybko zmienili na 6,0. Tu już zdążyłem, w pośpiechu jednak zamiast 10 zł dałem 1 zł, ale to już mniejsza z tym. Ważne, że kupon anulowali. A jako powód w mailu podali... błąd w druku :O
Powód rzeczywiście głupio opisany ale pewnie chodziło o zamianę &quot;miejsc&quot; w jakie zostali wpisani Sullivan/Jensen i Bjerre.
Wbrew pozorom zdarza się to dość często i jest jedną z bardziej popularnych przyczyn, anulowania kuponów.
 
E 0

eto22

Użytkownik
Cześć miałem przed chwilą taką sytuację. Oglądam sobie mecz Rennes-Touluse. Końcówka meczu Rennes prowadzi i już raczej specjalnie nie atakuję, Tuluza natomiast lekko zaatakowała i pachniało mi bramką ok 85 min wchodzę na livebet kurs na to, że kolejną bramkę strzeli Tuluza był bodaj 10.5, ale się wstrzymałem. W 87 minucie skoczyło do 11 i uznałem, że warto zagrać po takim kursie noi zagrałem. W 88 minucie pada gol dla Tuluzy, po 3 minutach zakład rozliczony po kursie 1.00. Warto w ogóle pisać do supportu?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zabierają Ci pieniądze, a Ty pytasz czy warto poświęcić 3 minuty i napisać maila, albo zapytać na live chacie o co chodzi.

Złożyłeś poprawny zakład. Nie wyskakiwały żadne błędy, zanim zakład został zawarty minęło kilka sekund opóźnienia. Kursy były adekwatne do sytuacji. Niech się tłumaczą i domagaj się swoich pieniędzy. Za błędy się płaci. Ciekawe jak rozliczyli takie same zakłady w drugą stronę, itp. Wszystko już masz wyżej napisane. Ciśnij ich, bo im więcej osób będzie odpuszczało, tym oni na więcej będą sobie pozwalali.

Napisz do nich, że czytałeś na forach, że to nie pierwsza taka sytuacja i żądaj wyjaśnień. Jeśli będą starali się Ciebie spławić jakimś błędem lub opóźnionym live domagaj się jakiejś rekompensaty lub ironizuj na ich temat. Jeśli jakiś bukmacher nie potrafi poradzić sobie z zakładami live to niech się za to nie zabiera. Gracz musi płacić za swoje błędy, bo żaden bukmacher nie anuluje zakładu jeśli gracz o to poprosi.

Napisanie do nich kilku mailów nic nie kosztuje, a może uda Ci się coś wywalczyć. Jeśli nie zdziałasz nic z polskim supportem, podbij do angielskiego (jeśli nie znasz jeżyka wystarczy translator), bo w polskie supporty często mają bardzo ograniczone kompetencje i z góry odpisują, że nic nie można zrobić.

Walcz o swoje, szanse na odzyskanie pieniędzy nie wielkie, ale warto zrobić to dla samej zasady. Jeśli opiszesz tutaj rozwój walki z supportem wiele osób zastanowi się dwa razy przed dokonaniem do nich depozytu.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Przesadzasz ja postawiłem 2 takie same kupony przez mój błąd, a oni jeden z nich mi anulowali, co prawda zaznaczyli, abym uważał bo więcej mogą nie anulować, ale mimo wszystko anulowali kupon na moją prośbę.
 
E 0

eto22

Użytkownik
Your ticket has been refunded due to an obvious misprint. Rule 3.3: We reserve the right to refuse to accept any bet. An already accepted bet can be cancelled if it does not comply with our betting rules or if there is an obvious misprint from our point. In such circumstances a bet can even be cancelled after the result has been confirmed.

We apologize for our mistake.
 
Do góry Bottom