>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Anulowany zaklad

T 1

tomek_b

Użytkownik
Witam
Zagralem zaklad w punkcie stacjonarnym, ktory z reszta zostal przyjety manualnie (po akceptacji). Zaklad okazal sie byc wygranym, ale zostal mi rozliczony po kursie 1,00. Okazalo sie, ze zagralem go 5 minut po rozpoczeciu meczu. Przepadlo 1500 zlotych. Czy mam szanse odzyskac te pieniadze ?
dziekuje za wszelkie informacje
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam
Zagralem zaklad w punkcie stacjonarnym, ktory z reszta zostal przyjety manualnie (po akceptacji). Zaklad okazal sie byc wygranym, ale zostal mi rozliczony po kursie 1,00. Okazalo sie, ze zagralem go 5 minut po rozpoczeciu meczu. Przepadlo 1500 zlotych. Czy mam szanse odzyskac te pieniadze ?
dziekuje za wszelkie informacje
Nie masz zadnych szans!!!Poczytaj sobie regulamin tam pisze wyraznie ze jak spotkanie sie zaczelo NIE MOZESZ NIC ZROBIC!!
 
T 1

tomek_b

Użytkownik
Co znaczy, ze nie moge nic zrobic ? Zagralem zaklad ktory zostal przyjety przez bukmachera. Mam sprawdzac sam wszystkie godziny meczow u bukmachera, czy aby sie nie pomylil ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Złóż do nich oficjalną reklamację, opisując co i jak. Jeśli sami ci przyjęli ten zakład, to jest to tylko i wyłącznie ich wina. Nie twoja przecież, bo ty zaryzykowałeś. Jakbyś przegrał to na 100% NIC by ci nie zwrócili. Walcz może się uda. Jak u nich reklamacja nic nie da, to trzeba sprawdzić kto ich nadzoruje. I złożyć tam skargę.
 
Do góry Bottom