>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

aplikacja mobilna

M 0

matixd

Użytkownik
Mam takie pytanie czy bet365 posiada swoją oficjalna aplikacje na komorkę ?
Widziałem na stronie, że można pobrac ze sklepu play lecz niestety nie wiem czy to oficjalna apka .
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Witam. Mam iPhone 5 i w App Store nie ma aplikacji bet365, pytałem na czacie pani mowi ze aplikacja bedzie nie dostępna przez jakis czas. Macie jakies sposoby zeby to obejść? Aplikacje miałem cały czas tylko chciałem ja zainstalować jeszcze raz usunąłem a nie spojrzałem ze w App Store jej nie ma.
 
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
Używam apki na androidzie i jest spoko, tylko od ostatniej aktualizacji sama się obraca, nawet jak jest wyłączony obrót ekranu, przez co ciężko się z niej korzysta leżąc ????
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Długo nie wiedziałem o istnieniu aplikacji mobilnej bet365, ale w zasadzie nie różni się wiele od wersji przeglądowej na komórce. Wersja na Androida miała/ma (nie wiem jak obecnie bo nie używam aktualnie) natomiast dwie irytujące funkcje, mianowice:
- wymagała włączenia WiFi (podobno w celu lokalizacji czy terytorium z którego się korzysta jest legalnie obsługiwane przez bet365 - w każdym razie ktoś kiedyś tak dziwnie to tłumaczył)
- właśnie to nieszczęsne i wkurzające wymuszanie obracania ekranu przez aplikację mimo innych ustawień w systemie.
Jedyną istotną wartością dodaną to chyba jakieś powiadomienia (pushe) o rozliczeniu zakładu (nie pamiętam dokładnie), oszczędność danych może jakaś ale w dzisiejszej erze gigabajtów danych mobilnych niezauważalna różnica, bo bet365 przeglądarkowy jest zupełnie leciutki. Nie widzę obecnie argumentu przemawiającego za korzystaniem z apki mobilnej, bet365.com na Chromie w Androidzie śmiga bardzo dobrze.
P.S. Nie dam głowy, ale chyba ze względu na regulacje prawne odnośnie hazardu bet365 i inni bukmacherzy nie mogą publikować aplikacji bukmacherskich w oficjalnych sklepach AppStore czy Google Play.
 
Do góry Bottom