>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ARAG ATP World Team Championship 18-24.05.2008

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Place : Dusseldorf, Germany
Date: May 18-24, 2008
Draw Size: 8 teams
Surface: Clay
Prize Money : €1,500,000
Website: www.arag-world-team-cup.com

2007 Final:

Argentina d Czech Republic 2-1
Drużyny i składy :
Grupa Niebieska :
Hiszpania : David Ferrer, Feliciano Lopez, Marcel Granollers
Rosja : Mikhail Youzhny, Igor Andreev, Dmitry Tursunov
Włochy : Potito Starace, Simone Bolelli, Filippo Volandri
Niemcy : Phillip Kohlschreiber, Nicolas Kiefer, Dennis Gremelmayr, C. Kas, Phillip Petzschner

Grupa Czerwona :
Czechy
: Tomas Berdych, Ivo Minar, D. Vizner
USA : Andy Roddick, James Blake, Wayne Odesnik, B.&amp; M. Bryan
Szwecja : Robin Soderling, Thomas Johansson, R. Lindstedt
Argentyna : Guillermo Canas, Jose Ignacio Chela, S. Prieto, L. Arnold Ker
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Pierwsze propozycje na kolejny tydzień:
Berdych T. - Blake J.
Typ: Blake J. ⛔ (Wynik: 7-6,7-6)
Kurs: 2.00
Stawka: 1/10

James mimo, że faworytem nie jest, to moim zdaniem ma spore szanse wygrać z nieogranym Berdychem. Czech zagrał od (jeśli się nie mylę) Miami tylko jeden mecz:
Marat Safin (RUS) d. #11 (9)Tomas Berdych (CZE) 7-5 6-4
Dlatego uważam, że Blake, który mimo nawierzchni radzi sobie przyzwoicie wygra z Tomkiem. Prócz singla Blake jeszcze lepiej poczynał sobie w deblu w Hamburgu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nicolas Kiefer - Feliciano Lopez 1 @ 1.49 - ZWROT - Gremelmayr gra zamiast Kiefera
Po wynikach wczorajszych można wywnioskować, że niektóre ekipy mają ten turniej głęboko. Do tych teamów można chyba zaliczyć Hiszpanów. Ferrer ugrał całego gema w pojedynku z Kohlschreiberem, co chyba nie jest czymś normalnym:p Dzisiaj Kiefer zagra z Felkiem. Kiefer, będący w na prawdę niezłej formie, co pokazał podczas ostatniego turnieju. Lopez, dla odmiany, gra ostatnio baaaardzo słabo. Chłopak grać potrafi, ale coś czuje, że dopiero na Rollandzie to pokaże. Niemcy z pewnością będą walczyć w Dusseldorfie o zwycięstwo, zawodnikom z Półwyspu Iberyjskiego chyba aż tak na tym nie zależy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wedlug mnie to Kiefer skompromitowal sie w meczu z Seppim takze z forma u niego krucho, po pierwszym dniu widac, ze niektorzy olewaja i tak naprawde w tej chwili ciezko ocenic jakikolwiek mecz. Canas, Minar oraz Ferrer w ogole nie walczyli takze ten turniej to jeden wielki N/B.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Soderling R. - Berdych T.
Typ: Soderling R. ✅ (Wynik: 6-4,1-6,6-3)
Kurs: 1.75
Stawka: 1/10

Robin zagrał dość solidnie w Hamburgu i przeciwko Canasowi także, myślę, że jego niewyszukana aczkolwiek skuteczna gra wystarczy na Berdycha. Tomka na pewno stać na wiele więcej ale nie w takiej dyspozycji. Z Blake&#39;em wygrał minimalnie, debla nie rozważam.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Kiefer-Bolelli 1,96
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Kiefer dobry występ przed własną publicznością w Monachium. Myślę jednak że teraz mu skrzydła oklapną. Bolelli solidny grajek na ziemi. Troche jeszcze błędów popełnia, ale jego serwis i backhand jednoręczny są bardzo dobre. Kiefer serwis i dłuuugo nic. Bardzo dużo popełnia błędów. Czasami zabłyśnie jakimś dobrym uderzeniem z forehandu, ale tak poza tym to nie gra zbyt dobrze. Myślę że kurs warty zaryzykowania. Widać że Bolelli walczy co pokazał 3-setowy pojedynek z Andreevem i będzie chciał wygrać to spotkanie.
Andreev-F.Lopez 1,38
Niby oczywisty mecz, ale właśnie z takimi różnie bywa. Igor spisuje się rewelacyjnie w przeciwieństwie do swojego przeciwnika. Można mieć zastrzeżenia do jego meczu z Del Potro no i Soderlingiem, ale ten drugi naprawdę rozegrał bardzo dobry mecz. Rosjanin pokazał że potrafi grać na mączce wyśmienicie w meczu z Djokovicem, którego mógł wygrać, bo na prawdę myślałem w pewnym momencie że Djoko skreczuje bo słaniał się na nogach. A tak poza tym tenis przyzwoity i nie widzę tutaj szans chociaż na nawiązanie walki Feliciano z lepszym zdecydowanie Igorem. Co do Lopeza dużo błędów, serwis nie jest na najlepszym poziomie. Dlatego uważam że powinna być 1
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jedno ALE...

Wlosi sa praktycznie bez szans na awans, ponadto watpie aby chcieli awansowac, lada chwila jest Roland Garros a przeciez Bolelli i Starace moga znaczaca role odegrac w tym turnieju, szczegolnie Starace. Kiefer liczyc sie nie bedzie i jemu moze bardziej zalezec na obecnym turnieju, on nie ma sily w tej chwili grac 5-setowek wedlug mnie. Moge se mylic ale tak wlasnie oceniam ten turniej z perspektywy poprzednich lat gdzie wyraznie byly druzyny ktore graja na serio i te ktore odbebnialy udzial. W normalnych okolicznosciach ten kurs bylby nawet zachecajacy ale w takich to watpliwe, tym bardziej, ze graja w Dusseldorfie a nagrody sa pokazne, Kiefer dlugo nie gral, dla Kasa i Petschnera ta kasa na pewno jest motywujaca a zaden z nich furory na RG nie zrobi.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Feliciano Lopez - Simone Bolelli 2 @ 1.90 ✅ ( 4:6, 3:6 )
Sytuacja w grupie niebieskiej przedstawia się niesamowicie ciekawie. Każda drużyna ma 3 zwycięstwa i 3 porażki. Walka o awans będzie trwała więc do samego końca. W spotkaniu Hiszpania - Włochy stanie na przeciwko siebie dwóch niezłych zawodników, aczkowiek ja osobiście lepsze zdanie mam o Simone Bolellim. Bolek gra ostatnio na prawdę nieźle, za wyjątkiem turnieju w Hamburgu, gdzie złapał wyraźną zadyszkę. Tutaj jednak już wygląda na to, że jest lepiej. Przegrał w 3 setach z Andreevem, Lopez z Igorem wygrał, ale jednak...Feliciano moim zdaniem nie jest solidnym i regularnym zawodnikiem. Simone stać z pewnością na zwycięstwo nad Hiszpanem. Ogólna dyspozycja przemawia za Włochem, dlatego po takim kursie warto chyba spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom