>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2015

Status
Zamknięty.
A 42

asx

Użytkownik
Gwoli scislosci H2H to totalny draw. 2-2-2. Osobiscie poszedlbym w strone Unionu, ale racja, ze ich seria kiedys musi sie skonczyc. Czy na Newells? Niekoniecznie, ale to jest Argentyna i wszystko jest tam mozliwe. Dla mnie no bet.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dawno nic nie było pisane w tym dziale...
W poprzednim tygodniu odbył się Superpuchar Argentyny i River - Huracan 0:1. Była to spora niespodzianka trzeba przyznać.

Wczoraj miałem okazje obejrzeć dwa mecze, ale to był przedsmak tego co czeka nas dziś wieczorem!

San Lorenzo - Velez 1:0, mecz pod dyktando gospodarzy. W 1 połowie duża przewaga, świetną sytuacje zmanrował przede wszystkim Hector Villalba, ogólnie to ten gracz mi się w tym meczu najbardziej podobał, przebojowy, dochodził do sytuacji. To na nim też w 2 połowie Romero obejrzał czerwoną kartkę za brutalny faul gdy Villalba mknął jak pociąg TGV do kontry! I właśnie ten faul i rzut wolny po tym faulu zdecydował, dośrodkowanie Barrientosa i główka Carruzo nie do obrony, gol 1-0.
Ale jak wspomniałem 2 połowa dużo ciekawsza i było trochę gry ze strony Velezu. Przede wszystkim dwie setki miał Pavone, raz po jego strzale kapitalnie wybronił Torrico i sparował końcami palców piłkę na poprzeczkę.
Ponadto Velez należał się rzut karny w 89min gdzie ewidentnie bramkarz powalił Asada, ale nie widział tego faulu tylko sędzia, nawet liniowy, który miał wszystko na tacy...
San Lorenzo znowu nieskuteczne było, ale o dziwo tym razem nie marnował Cauterrucio ???? Chociaż miał swoją sytuację w 92min, ale zachował się jak partacz czyli po swojemu hehe.

Racing - Lanus 2:0

Ten mecz był dużo ciekawszy, więcej akcji w ofensywie, było szybsze tempo, chciało się oglądać. Racing kilka zmian w składzie, ale gola znowu zdobył Gustavo Bou. A zmiany w składzie rzecz jasna pzred meczem w Copa Libertadores. Diego Milito oglądał mecz tylko z loży VIP.
Bardzo podobał mi się Oscar Romero w tym meczu, kapitalna lewa noga, szybka noga tzw i wizja gry.

Ale to była jedynie przystawka przed tym co dzisiaj! :cool:


VS

Boca Juniors - River Plate

Kawał dobrego tekstu wprowadzającego w klimat SuperClassicos można poczytać tutaj -&gt; http://olemagazyn.pl/gol-latino-rewolucja-majowa-w-buenos-aires/

Dziś pierwsze z trzech starć na linii Boca - River w odstępie 11 dni.


BOCA: Agustín Orión; Gino Peruzzi, Guillermo Burdisso, Daniel Díaz y Luciano Monzón; Marcelo Meli, Andrés Cubas y Nicolás Lodeiro; Federico Carrizo, Daniel Osvaldo y Andrés Chávez

RIVER: Marcelo Barovero; Gabriel Mercado, Jonathan Maidana, Ramiro Funes Mori y Leonel Vangioni; Carlos Sánchez, Matías Kranevitter y Ariel Rojas; Gonzalo Martínez(lub Sebastián Driussi); Rodrigo Mora y Teófilo Gutiérrez.

Po składach widać, że jest w większości podstawa. W Boca wraca do bramki już Orion, który pauzował za czerwo ostatnimi czasy. Zastępował go Sara udanie w bramce. Po kontuzji wrócił już Fernando Gago, ale trener Boca nie ryzykuje i dzisiaj go oszczędza w kontekście meczu w Copa Libertadores&gt; A Gago jest bardzo ważnym graczem w jego układance. Ponadto Nicolas Colazo na lewej obronie zluzuje Monzon. Ale skład Boca jest na tyle szeroki i tak częśto były rotacje, że nie sposób stwierdzic już kto tam jest starterem poza paroma wyjątkami.
W River za to jest sytuacja jasna, Gallardo nie ma takiego wachlarzu wyboru jak Arruabarrena, ale też waha się przy kilku pozycjach. Przede wszystkim z ofensywnym pomocnikiem, Pischulichi po słabych występach odpocznie sobie a zagra ktoś z dwójki Pity Martinez lub Sebastian Driussi. Nie ukrywałem tutaj w tym dziale już wiele razy, że jestem sympatykiem talentu Martineza.

Ciężko wskazać faworyta tego meczu. Pierwsze starcie w lidze, może byc nieco zachowawcze, nikt nie będzie chciał przegrać.
Remis nikomu nic nie zabierze, obie strony będą zadowolone umiarkowanie, walki oczywiście nie zabraknie, ale ważniejsze na tym momencie sezonu są rozgrywki Copa Libertadores wg mnie.
Wczoraj też czytałem informacje odnośnie pogody w Buenos Aires, podobno lało tam mocno więc może to mieć wpływ na stan murawy La Bombonera, wiadomo, że grząska płyta sprzyja bardziej walce niż finezyjnej grze w piłkę.
Chciałbym tryumfu Boca Juniors w tym trójmeczu, ale dzisiaj coś mi się zapowiada na wyrównany bój i jakiś remis 1:1 wisi w powietrzu mimo wszystko...


A jak Wy widzicie ten mecz ? @asator żyjesz, może jakąś opinie wyrazisz pod kątem Superclassicos albo innych starć ? Dawno nic się nie odzywałeś coś...
A może są inni fani ligi argentyńskiej tylko się boją udzielać ? Nie ma się czego bać, każda opinia mile widziana.
Zapraszam ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W ramach rozwijania działu LIVE

Pusta La Bombonera

LIVE Boca - Aldosivi 0-1 do HT
Typ : Boca Juniors DNB @ 1,90 b365
⛔0:3


Wynik 0-1 do przerwy, ale to co Boca zmarnowała to masakra! Dwie szanse Chaveza, z czego jedna setka sam na sam. Dobra próba Osvaldo przewrotką gdzie bramkarz wyjął, Osvaldo z karnego z lekkim zatrzymaniem czyli pajacowanie i minimalnie obok słupka uderzył. Dwie dobre okazje Pereza po strzałach z dystansu, główka hm już nie pamiętam kogo i obrońcy Aldosivi wybili z linii bramkowej! No i na koniec celny strzał Lodeiro. Boca powinna była prowadzić, a ...przegrywa. Spora niespodzianka póki co.
Dobry mecz gra Pablo Perez, Lodeiro tez aktywny. Do zmiany jest Carizzo, ktory kompletnie niewidoczny. Też Chaveza bym zdjął bo po tej zmarnowanej setce sam na sam i drugiej okazji gdzei znowu bramkarz go wyjął zniknął całkiem.
A jest komu wejść z ławki, bo Palacios, bo Meli, bo Calleri.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Independiente - Tigre
Typ : Independiente @ 2,15 William.Hill
✅✅1:0​

Czas wreszcie przerwać tę złą passę meczów bez wygranej w wykonaniu Independiente. Już 7 meczów z rzędu bez wygranej, 5 remisów i 2 porażki. Przez to pożegnano się z trenerem Almironem, a na jego miejsce przyszedł Fernando Beron, póki co tymczasowy.

Oglądałem dwa ostatnie mecze Independiente, dwa bardzo ważne dla nich bo klasyki. Najpierw remis w El Clasico z Boca Juniors 1:1 po dobrej grze, a tydzień temu porażka w derbach Avellanedy 0:1 z Racingiem. Co łączy oba mecze ? Raz, że były to klasyki w Argentynie, a dwa to multum niewykorzystanych okazji przez Independiente! Okazji stworzyli mnóstwo, w meczu z Racingiem byli lepszym zespołem z przebiegu gry. Tak samo w meczu z Boca. Wystarczy sobie nawet przejrzeć statystyki z tych meczów.

Independiente - Boca 1:1
Statystyki:
Posiadanie piłki: 47% – 53%
Strzały (celne): 19 (11) – 11 (5)
Faule: 13 – 7
Rzuty rożne: 10 – 5
Spalone: 1 – 0
Interwencje bramkarzy: 4 – 10

Racing - Independiente 1:0
Statystyki :
Posiadanie piłki: 46% – 54%
Strzały (celne): 15 (8) – 15 (5)
Faule: 10 – 14
Rzuty rożne: 3 – 4
Spalone: 2 – 1

Co więc łączy oba mecze? To, że mogły potoczyć się na korzyść Independiente, a ponadto czerwone kartki dla Mancuello. Pierwsza absurdalna w meczu z Boca kiedy to rzucił piłką w zawodnika Boca bo sędzia nie zauważył że piłka wyszła na aut ????
Ale dodam, że Mancuello mimo czerwa z Boca zagral w meczu z Racingiem. W meczu z Racingiem dostał kolejne czerwo, ale dziś znowu może zagrać. Wszystko przez artykuł 225 kodeksu AFA, który mówi iż &quot;gracz, który ma pauzować za czerwoną kartkę może jednak wystąpić jeśli inny piłkarz drużyny uda się na zgrupowanie reprezentacji poza terminem FIFA, a niejaki Rodrigo Moreira pojechał z Argentyną U-20 na młodzieżowy Mundial&quot;. Tak więc dla mnie super wiadomość, że Mancuello zagra bo jest liderem zespołu i razem z Pisano i Albertengo stanowi o jego sile.
Nowy trener dziś dwie zmiany w składzie ma przeprowadzić, doświadczony Emiliano Papa na ławkę, a także Martin Benitez też ława, a w ich miejsce młodzi Vitale i Riano dostaną szansę.

Tigre ostatni mecz grało 9 maja czyli prawie miesiąc temu. Najpierw była przerwa ze względu na śmierć piłkarza, a potem mecz z River przełożony wiec 3 tygodnie bez meczu o stawkę.
Tigre niby ma 22pkt w tabeli, ale tak zobaczyłem z kim oni punktowali to niemal wszyscy rywale z samego dołu tabeli więc nastukali trochę punktów na dobry początek, można powiedzieć terminarz im sprzyjał. Jedynie wyjazd z Rosario i porażka 1:2 to rywal z górnej części tabeli. Ponadto wszystkie mecze z zespołami od miejsc 13 w dół. Na uwagę z pewnością 2:0 z Estudiantes, ale oni wtedy byli zaangażowani w Copa Libertadores więc i ten sukces da się pdoważyć ;)

Popatrzyłem w mecze Independiente i oni wręcz przeciwnie, mecze z górą głównie. Wspomniane mecze z Boca, Racingiem, z San Lorenzo, Belgrano itp. 9 meczów z zespołami z pierwszej połówki tabeli.


INDEPENDIENTE: Diego Rodríguez; Gustavo Toledo, Mauricio Victorino, Víctor Cuesta y Nicolas Tagliafico; Jesús Méndez, Julián Vitale y Federico Mancuello; Matias Pisano; Claudio Riaño y Lucas Albertengo

TIGRE: Javier García; Martín Galmarini, Leandro González Pirez, Juan Carlos Blengio y Ernesto Goñi; Facundo Sánchez, Lucas Menossi y Joaquín Arzura; Kevin Itable; Carlos Luna y Marcelo Larrondo


To wszystko skłania mnie dziś do postawienia na Independiente, pora wreszcie przełamać złą passę i wygrać. Mecze z Boca i Racingiem napawają optymizmem. Wierzę mocno w dobrą grę tria Mancuello, Albertengo i Pisano. Naprawdę ogląda się ich miło w akcji. Szczególnie Mancuello i Pisano mają drybling i wizję gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
River Plate - Rosario Central 2 5,85 Unibet

River Plate to taki argentynski Manchester City. Bogata druzyna, naszpikowana gwiazdami, z wynikami w kraju, choc takze z niedawna degradacja, kompletnie bez wynikow w pucharach ostatnimi laty no i podobnie grali w Copa Libertadores jak City w Lidze mistrzow czyli straszna kaszane, byli bez wygranej w pieciu pierwszych meczach w grupie, wygrali ostatni mecz u siebie z najslabszym rywalem w grupie tak wiec tylko jedna wygrana w fazie grupowej a i tak awansowali do fazy pucharowej dzieki temu ze Tigres majace pewny awans (jak Bayern) wygral rezerwami z Juan Aurich w ostatniej kolejce, tak wiec nie odpuscil do konca. Dzieki temu River sa w fazie pucharowej, gdzie idzie im juz swietnie. Wyeliminowali Boca Juniors ktore wygralo wszystkie szesc meczow w fazie grupowej, co prawda za sprawa walkowera, ale to sfrustrowanym kibolom Boca poszla para w czajnik bo ich ulubiencom ewidentnie nie szlo. River wygrali u siebie 1-0 a w rewanzu na Bombonera nie zanosilo sie ze niebiescy odrobia straty wiec kibice napadli na pilkarzy River. Kolejna runda to mistrz Brazylii Cruzeiro a wiec nie ogorki a i takze otrzaskane w Copa Libertadores (final w 2009). Pierwszy mecz River u siebie w czape 0-1 ale w rewanzu rozniesli Rapose. 3-0 na Estadio Mineirao robi wrazenie! Tak wiec jedna z najgorszych druzyn w fazie grupowej jest juz w polfinale rozgrywek. Mecz byl trzy dni temu, co prawda do polfinalow jeszcze prawie poltora miesiaca ale mam nadzieje opijaja sukces i zostana jutro skarceni. River odniesli jeden z wiekszych sukcesow na arenie pucharowej i licze na to ze zaplaca w lidze przegrana, tym bardziej ze goscie sa niepokonani w lidze. Powiem tak typ na jedynke w dluzszym okresie to napewno gwarancja tego co czeka przecietnego gracza u buka czyli strat. Nie mowie ze River napewno to przegra ale niech troche pobaluja i jutro zostanie to wykorzystane przeciwko nim.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Udało się wczoraj przerwać złą passę Independiente. Było ciężko, ale się udało. Bo w 2 połowie Tigre atakowało raz po raz, ale na szczęście brakowało strzałów groźnych choć ze dwa/trzy razy Russo Rodriguez miał co wyjmować. Potem jeszcze czerwo Mendeza i nerwówka, ale z happy endem ;)
Dziś kilka ciekawych meczów na rozkładzie. Może ciężej o takie typy będzie, ale po krótce opiszę co i jak.


VS

River Plate - Rosario
Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,68 Pinnacle
✅✅2:0​

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. River w wielkim stylu wygrało na wyjeździe z Cruzeiro 3:0 i odrobili straty w rewanżu w Copa Libertadores. Awansowali do półfinału. A pamiętamy jak ciężko było im wyjść z grupy...
Półfinały Copa Libertadores dopiero za miesiąc! Więc dziś nikt się oszczędzał za bardzo nie będzie.
Mecz jest o tyle ważny, że do zdrowia wrócił i jest dziś do dyspozycji Pablo Aimar! Po 15 latach ma szanse znowu założyć koszulkę River. Ale czeka go ewentualnie wejście z ławki w 2 połowie.
Ale w River kilka braków w składzie. Rodrigo Mora kontuzja, Mammana na MŚu20, Driussi też tam pojechał, ale doznał kontuzji. Ponadto widzę, że dziś odpoczynek ma dostać Carlos Sanchez, a to niepodważalny ubytek będzie bo w tym sezonie Sanchez grał chyba wszystko co nawjażniejsze i jego brak rzuci się w oczy bo harował zawsze w drugiej linii niesamowicie.

Rosario to rewelacja tego sezonu. Wciąż są bez porażki, ale maja taki trochę casus Tigre bo mecze grali głównie z dołem tabeli, to co najtrudniejsze dopiero przed nimi, aczkolwiek trzeba ich docenić bo ciekawy zespół mają. Gwiazdami bez wątpienia Cesar Delgado i Marco Ruben, obaj próbowali sił w Europie, Delgado czarował w Lyonie, a potem w meksykańskim Monterrey, ciekawy drybler. Marco Ruben próbował sił w Villareal m.in
Wynik meczu ciężko przewidzieć.
Pierwsza myśl jaka mi przychodzi w kontekście tego meczu to under2,5 gola. River bez Sancheza i Mory, Jakby mieli wyjść z Teo i Cavenaghim w ataku, a bez Martineza i Pischulichi to siła ofensywna ucierpi. Rosario dobrze broni. Może być mecz na styku.

RIVER PLATE: Marcelo Barovero; Camilo Mayada, Jonatan Maidana, Ramiro Funes Mori y Leonel Vangioni; Augusto Solari, Leonardo Ponzio, Matías Kranevitter y Ariel Rojas; Teófilo Gutiérrez y Fernando Cavenaghi lub Gonzalo Martínez

ROSARIO CENTRAL: Mauricio Caranta; Víctor Salazar, Yeimar Gómez Andrade, Alejandro Donatti y Cristian Villagra; Franco Cervi, Damián Musto, Nery Domínguez y Jonás Aguirre; César Delgado y Marco Ruben.



VS

Velez Sarsfield - Boca Juniors

Boca ostatnio mega zawód z Aldosivi i porażka 0:3. Mecz przy pustej La Bombonerze, wyżej pisałem przebieg 1 połowy próbując grać LIVE, nie udało się. Potem czerwo dla Pereza i się posypało, nieskuteczność dała o sobie znać.
Dzisiejszy mecz więc bez Pereza i bez Lodeiro, który jest kontuzjowany i pod znakiem zapytania jego udział na Copa America nawet! Boca faworytem, ale ja nie ruszam. Lodeiro napędzał akcje zespołu ostatnio, a i Perez mi się podobał w tym meczu z Aldosivi. Chavez mocno nieskuteczny ostatnimi czasy, a Osvaldo gra jeden z ostatnich meczów w Boca bo wraca do Włoch po wypożyczeniu...
Z drugiej strony Velez nie zachwyca niczym, ale może się postawić w takim meczu, wiadomo jaka mobilizacja na Boca zawsze jest. Mecz późno więc nawet na LIVE się nie nastawiam tym razem...

VELEZ: Alan Aguerre; Matías Pérez Acuña, Emiliano Amor, Hernán Pellerano y Facundo Cardozo; Lucas Romero, Fabián Cubero, Leandro Desábato o Leandro Somoza y Nicolás Delgadillo; Yamil Asad y Mariano Pavone
BOCA: Agustín Orión; Gino Peruzzi, Daniel Díaz, Marco Torsiglieri y Nicolás Colazo; Marcelo Meli, Rodrigo Bentancur y Fernando Gago; Federico Carrizo, Daniel Osvaldo y Andrés Chávez.



Postawiłbym na Estudiantes dziś, ale kurs biedny, a i h2h nie powala bo ostatnio z Colonem u siebie w La Placie mieli duże problemy przeważnie więc nie zachęca mnie to wcale do gry...

Odradzam też grania na Racing Club dziś.Milito, Bou, Leandro Grimi, Ezequiel Videla, Yonathan Cabral i Brian Fernández poza kadrą na dzisiejszy mecz więc straty olbrzymie. Aldosivi wypunktowało tydzień temu Boca na La Bombonerze więc i dziś mają szansę tym bardziej, że Racing nie grał porywająco, a i straty spore. Poza tym forma wyjazdowa Racingu bardzo słaba więc może Aldosivi DNB @ 2,13 Pinnacle ?


Zachęcam do dyskusji!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Argentynie przerwa na rzecz Copa America, ale ciekawie za kuluarami.

Tevez w Boca Juniors!
News miesiąca to bez wątpienia transfer Boca Juniors. Mianowicie udało im się pozyskać Carlosa Teveza! Szczerze mówiąc zdziwiony jestem przenosinami Carlitosa do Boca, przecież ma dopiero 31 lat i jeszcze mógłby pograć w Juventusie na wysokim poziomie. Z drugiej strony jako sympatyk lig w Argentynie i Brazylii się cieszę, że będę mógł obejrzeć gracza w zespole Boca.
Szczegóły transakcji Teveza do Boca -&gt; http://bocajuniors.pl/apacz-wraca-do-boca/

Przyjście Teveza super dla ligi, ale odszedł za to Pablo Osvaldo. Skończyło się jego wypożyczenie z Interu Mediolan po prostu. Ponadto odeszło dwóch ważnych obrońców Boca. Guillermo Burdisso i Marco Torsiglieri wybrali kierunek w lidze meksykańskiej, kolejno do Leon i Morellii. Więcej na ten temat -&gt; http://bocajuniors.pl/burdisso-i-torsiglieri-odchodza-do-meksyku/


Lucho Gonzalez w River Plate!
Nie śpi największy rywal Boca, czyli River Plate, oni z kolei sprowadzili innego asa latynoskiej piłki. Lucho Gonzalez podpisał umowę na 2 lata i skusiła go chęć wygrania Copa Libertadores.
Lucho podobnie jak Tevez grał już w swoim obecnym klubie. W koszulce River grał 3 sezony, potem wyjechał do Porto.

Lucho na badaniach medycznych

Prócz Lucho szeregi River wzmocnił Javier Saviola. Chociaż czy słowo wzmocnił jest dobre dopiero się okaże. Okaże się gdyż Saviola ostatnio nie błyszczał, w zespole Hellas Werona się nie przebił, najlepsze lata ma za sobą i jest to bez wątpienia zupełnie inny poziom piłkarza niż Tevez.


W zupełnie innym kierunku, a więc do odejścia patrzy Teofilo Gutierrez. Obecnie jest na Copa America z reprezentacją Kolumbii, ale marzy mu się transfer do ligi brazylijskiej. Kusi go Corinthians. To samo Corinthians, które pozbyło się natomiast Paolo Guerrero i ma miejsce w ataku dla gwiazdy. Stąd próba podejścia pod Teo Gutierreza. Wszystko się wyjaśni po Copa America zapewne.
Ponadto z River Plate ma odejść Matias Kranevitter, defensywny pomocnik. Na niego parol zagiął Diego Simeone i zamierza przelać 8mln euro na konto River Plate.

Mariano Pavone w Racing Club
Mistrz z poprzedniego sezonu sprowadził piłkarza Velezu Sarsfield. Skończył mu się po prostu kontrakt w poprzednim klubie.


Więcej o doniesieniach w argentyńskich klubach na http://www.ole.com.ar/futbol-primera/pases-mercado-amistoso-futbolargentino_0_1379262353.html

Ligę wznawiamy w weekend 11-14 lipca. Więc jeszcze trochę przerwy nam zostało. Aczkolwiek jak widać na rynku transferowym wiele ciekawych tematów ;)
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Primera B Metropolitana (3 liga)
Spotkanie: Atletico Atlanta - Deportivo Armenio

Witam. W 24 kolejce argentyńskiej 3 ligi plasujące się obecnie na 5 pozycji Atletico Atlanta, podejmowało będzie na własnym boisku 14-ste Deportivo Armenio. Są to derby Buenos Aires. Pomimo, że jest to mecz sąsiadów zza miedzy nie sądzę aby padł w tym spotkaniu remis. Gospodarze walczą o awans i ostatnia gra w kratkę, trochę oddaliła ich szanse na bezpośrednią promocję, dlatego nie sądzę by mieli ochotę dzielić się punktami z &quot;Ormianami&quot;. Gracze Atletico dobrze radzą sobie na własnym terenie. W 11 meczach triumfowali 7-krotnie, zdobywając łącznie 23 punkty. Na przeciwnym biegunie jest z kolei Deportivo. O ile u siebie radzą sobie całkiem nieźle, o tyle w delegacjach praktycznie nie istnieją. W 11 meczach tylko 2 zwycięstwa i aż 7 porażek. W ostatnich pięciu potyczkach poza domem uciułali 1 punkt, nie strzelając nawet bramki. Niewiele jest przesłanek sprowadzających się do tego, aby w niedzielę miało nastąpić jakieś przełamanie. Czują to również bukmacherzy, czego dowodem jest fakt, że kurs na klasyczną &quot;1&quot; cały czas spada w dół. Ostatnie wyniki i prawdopodobnie większa motywacja przemawia za Atlantą zwłaszcza, że w poprzednim meczu derbowym obu ekip, który odbył się w lutym tego roku, górą na własnym boisku okazali się gracze Armenio. W niedzielę czas na rewanż, kibice nie darują miejscowym kolejnej straty punktów oraz przede wszystkim kolejnych przegranych derbów.

Mój typ:1
Kurs: 1,81 ComeOn ✅✅
Wynik: 2:0
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Argentyna, Primera B Nacional (2liga)
Santamarina - Boca Unidos

W ramach 24 kolejki argentyńskiej 2 ligi, plasująca się na drugiej pozycji Santamarina, podejmowała będzie 19-tą Bocę Unidos. Gospodarze są wprawdzie w kryzysie, jeszcze niedawno pewnie prowadzili w tabeli, jednak w ostatnich 3 kolejkach zdobyli tylko 1 punkt, co musiało skutkować utratą palmy pierwszeństwa na tym szczeblu. Pomimo niedawnych trudności, wciąż widzę ich w roli faworyta. Każdy kryzys kiedyś się kończy, a ich poniedziałkowy rywal jest znakomitą ekipą na przełamanie. Boca w ostatnich siedmiu meczach zanotowała 6 porażek. Ogółem ostatni mecz wygrali 7 czerwca i to z jednym z kandydatów do spadku, z kolei ostatni raz na wyjeździe triumfowali uwaga... 7 maja, czyli ponad 2 miesiące temu. Spotkania poza domem wychodzą im po prostu fatalnie. Z 11 meczów wygrali tylko 2, a ich defensywa jest jedną z najgorszych w lidze, jeśli chodzi o wyjazdy. Santamarina w meczach u siebie prezentuje się bardzo dobrze. W 11 spotkaniach triumfowali 7-krotnie, posiadają również najlepszą defensywę, która straciła do tej pory na własnym obiekcie jedynie dwie bramki! Myślę, że własny teren i kibice pomogą przezwyciężyć kryzys ekipie gospodarzy. W Argentynie rzadko się zdarza aby jeden z najlepszych zespołów w lidze nie wygrał trzeciego kolejnego meczu u siebie, gdzie przeważnie własny stadion jest tam dla innych twierdzą ciężką do zdobycia. Zła passa miejscowych powinna się dziś skończyć, po trzech tygodniach bez zwycięstwa Santamarina (jeśli marzy o bezpośrednim awansie), musi zgarnąć komplet punktów z tym ligowym przeciętniakiem.
Mój typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365✅✅
Wynik: 2:0

 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Chacarita Juniors - Los Andes
ARGENTYNA: Primera B Nacional - Kolejka 24
13.07.2015 20:00


REMIS @ 3.00 Bet365 ⛔ 1-2
under 2.5 @ 1.50 Betway (@ 1.47 Marathonbet; @ 1.46 Uni.bet, Betsafe; @ 1.44 Bet365) ⛔ 89&#39; :;/:
under 0.5 1st half @ 2.30 Unibet (under 0.75 1st half @ 1.90 Pinnacle) ⛔ 1-1



Spróbuję trochę przybliżyć czym się Primera B Nacional ogólnie charakteryzuje, dla większości pewnie jest to mało znana liga a jest dość interesująca ;).

1. Drużyny są o wiele silniejsze u siebie niż na wyjeździe: łącznie wszystkie drużyny zdobyły u siebie 455 punktów, na wyjeździe - 242 (tyle samo meczów rozegranych).
2. Nie licząc pierwszej trójki, różnica zdobyczy punktowych w tabeli między różnymi zespołami jest niezwykle mała! Po 24 kolejkach, dwudziesty w tabeli zespół Central Cordoba (26 punktów) traci do czwartego Gimnasia Jujuy (35 punktów) zaledwie 9 punktów. Na 21. i 22. miejscu są zespoły ze zdobyczą 24 punktów, ale mają one rozegrane o jeden mecz mniej.
3. Bardzo często oglądamy podział punktów w meczach tej ligi - jak na razie 86 remisów w 261 meczach, co daje odsetek 33%. Dla porównania odsetek meczów jakie zakończyły się remisem w stosunku do wszystkich rozegranych spotkań w najbardziej znanych ligach w poprzednim sezonie:
T-Mobile Ekstraklasa - 27% (80 remisów w 296 meczach)
Premier League - 24,4% (93 remisy w 380 meczach)
Primera Division - 24% (91 remisów w 380 meczach)
Ligue 1 - 23% (88 remisów w 380 meczach)
wyróżniająca się Serie A - 31,5% (120 remisów w 380 meczach)


Dzisiaj bardzo właśnie remisowo wygląda spotkanie między ostatnimi w tabeli gospodarzami - Chacarita Juniors a dziewiątym Los Andes.

Chacarita Juniors u siebie są bardzo mocni - zdobyli aż 20 ze swoich 24 gdy grali na własnym boisku. Ich bilans to 5-5-1, porażka tylko przeciwko drugiej Santamarinie 1-3. Co ciekawe, ostatnie z ich 5 domowych spotkań to właśnie 5 remisów. Na te 11 domowych spotkań, 8 zakończyło się ze strzelonymi w nich dwoma lub mniej golami, jedyne spotkania które przeszły powyżej linii 2.5 to wspomniany mecz z Santamariną przegrany 1-3, wygrana z Boca Unidos 2-1 (trzeci gol w 90+1&#39;), oraz wygrana z Union Mar del Plata 3-1 (wszystkie z trzech ostatnich bramek padły w ostatnich 10 minutach gry). Widzimy, że u siebie preferują mocno defensywny styl gry i jeżeli już oglądaliśmy sporo goli, to najczęściej były to gole strzelone bardzo późno.

Goście - Los Andes, mają bilans gier na wyjeździe 1-7-3! Każdy z ich pierwszych 9 wyjazdowych meczów zakończył się z dwoma lub mniej strzelonymi w nich bramkami, dopiero ostatnie 2 mecze, nr 10 i 11 przeszły powyżej linię 2.5, remis 3-3 z Guillermo Brown (przegrywali już 3-0 w tym meczu!), oraz porażka 3-0 z Instituto (gol nr 3 w 86 minucie). Teraz gdy spotkają się z defensywnym stylem gry gospodarzy, myślę, że powrócą do meczów z niską ilością bramek w nich strzelonych i zobaczymy spore skupienie na obronie w tym spotkaniu.

Warto spróbować również typów na bezbramkową połowę - statystyki wyglądają wręcz znakomicie jak na te kursy:

W pierwszych połowach Chacarita Juniors gdy grali u siebie w tym sezonie padało odpowiednio, licząc od ostatnich:
0, 1, 0, 0, 0, 2 (przeciwko Santamarina), 1 (rzut karny), 0, 1, 0, 1 goli. Daje to średnią 0.545 gola na 1 połowę (6 w 11 pierwszych połowach).

W pierwszych połowach Los Andes gdy grali na wyjeździe w tym sezonie w lidze było odpowiednio, licząc od ostatnich:
1 (44&#39;), 1, 0, 2, 0, 1 (45&#39;), 0, 0, 0, 0, 0 goli. Daje to średnią 0.454 gola na 1. połowę (5 bramek w 11 pierwszych połowach, z czego dwie z nich strzelone na parę minut przed końcem).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Po przerwie związanej z Copa America do gry wróciła liga argentyńska. W ten weekend postanowiłem obejrzeć kilka meczów 16 kolejki Primera Division. Oto opisy tych spotkań, które znajdziecie także na
http://www.radiobrazylia.pl/argentyna-wznowila-lige-16-kolejka/
http://www.radiobrazylia.pl/popisowy-wystep-newells/

Grali do końca, Belgrano – Argentinos Juniors 2:1

Gospodarze do meczu przystępowali w roli faworyta. Znajdowali się w czołówce ligowej. Mecz zaczęli od ataków na bramkę Adriana Gabbarini. Ów bramkarz Argentinos jednak spisywał się bardzo dobrze. Wybronił dwie świetne okazje Belgrano stając się do pewnego momentu bohaterem. Kolejnymi bohaterami kibiców przyjezdnych stali się dwaj młodzi 21- letni Gaspar Iniguez i Lautaro Rinaldi. Obaj w 23 minucie rozegrali kapitalną akcję zakończoną bramką. Świetną piłkę na wolne pole rzucił Iniguez a Rinaldi po prostu uderzył z pierwszej i zdobył gola. W zasadzie to był jeden z nielicznych wypadów Argentinos pod bramkę Olave. Sytuacja ta tylko podrażniła gospodarzy jeszcze bardziej. Przed przerwą Sebastian Prediger nawet zdobył wyrównującą bramkę, lecz z minimalnego spalonego i czujne oko asystenta spowodowało iż chorągiewka poszła w górę, a gol nie został słusznie uznany. W 30min miała miejsca kluczowa zmiana, kontuzjowany Obolo musiał opuścić boisko, a w jego miejsce wszedł Fernando Marquez. Tuż po przerwie zdobył on wyrównująca bramkę zamykając wślizgiem dośrodkowanie Saravii. 1-1 i ataki Belgrano tylko wzmogły. Świetną okazję miał Zelarayan, ale w sytuacji sam na sam trafił w słupek, potem sytuacja Predigera, który uderzył z woleja, ale na posterunku dobrze dysponowany tego dnia Gabbarini. Jednak Belgrano grało do końca, w 94min otrzymali tzw. piłkę meczową, był to rzut wolny niemal na wprost bramki rywala. Stoper Claudio Perez zaskoczył bramkarza i uderzył obok muru, a piłka dodatkowo nieprzyjemna bo zrobiła kozła przed samym bramkarzem. Szał radości. Belgrano 2-1 rzutem na taśmę! Trzeba przyznać jednak, że zasłużony triumf, gospodarze mieli więcej z gry, stworzyli dużo sytuacji bramkowych. Argentinos próbowali dowieźć remis do końca i nie opłaciło im się to. Ograniczali swoją grę jedynie na defensywie. Belgrano po tym zwycięstwie zbliżyli się do ścisłej czołówki.



W poszukiwaniu formy, River – Temperley 1:1

Niezbyt dobrze na River Plate wpłynęła przerwa związana z Copa America. Po turnieju rozgrywanym w Chile zespół River spisuje się bardzo kiepsko. Najpierw odpadli z Copa Argentina przegrywając 0:2 z Rosario Central. Następnie odrabiali ligowe zaległości i zremisowali 0:0 z Tigre, więc dwa mecze i żadnej strzelonej bramki! O gole miało być łatwiej w spotkaniu z beniaminkiem Temperley. Jak się okazało wcale łatwiej nie było. Marcelo Gallardo nie ma do dyspozycji już dwójki dotychczasowych napastników, Rodrigo Mora wybrał ofertę Al Nassr, a Teofilo Gutierrez przeszedł do Sportingu Lizbona. Strata szczególnie 30 – letniego Kolumbijczyka na ten moment okazała się bolesna dla River. Skład postanowiono uzupełnić doświadczonymi zawodnikami. Przyszedł Javier Saviola, który od kilku lat zmienia kluby jak rękawiczki, w żadnym nie prezentując próbki swoich umiejętności, którymi potrafił zachwycić kilka dobrych lat temu. 33- letni El Conejo jest już zgraną kartą, postawienie na wychowanka może nie być najlepszym rozwiązaniem. Nie poradził sobie w Hellas, słabo w Olympiakosie, Maladze, wcześniej dwa nieudane sezony w Benfice. Trzeba by się mocno zastanowić kiedy Saviola grał dobrze w piłkę. Ponadto do zespołu dołączył Lucho Gonzalez, który miał świetne sezony w Porto czy Marsylii. Ostatnie dwa lata to jednak liga katarska w klubie Al Rayyan. 34 – lata na karku El Comendante sugerują iż też mu bliżej niż dalej końca kariery. A w klubie wiąż są ponad 30 letni Pisculichi, Ponzio, Cavenaghi, Aimar. Czy River idzie dobrą drogą? Owszem w klubie przydatni są gracze doświadczeni, ale czy aby nie przesadzono z tymi powrotami wielkich przed laty? Wyniki na przestrzeni poprzednich dwóch lat jednak bronią River. Teraz czeka ich walka o awans do finału Copa Libertadores, gdyby się udało cel osiągnąć byłoby to duże wydarzenie, przecież przed rokiem River wygrało Copa Sudamericana, a na początku 2015 roku odnieśli triumf w Recopa Sudamericana. W lidze argentyńskiej wiedzie im się również dobrze i są w ścisłej czołówce na półmetku sezonu.


Funes Mori, zdobywca pięknej bramki dla River

Jako, że mecz z Temperley poprzedza granie w półfinale Copa Libertadores to Marcelo Gallardo zamieszał składem. Odpoczynek dostali m.in. Barovero, Maidana, Ponzio, Sanchez, Pisculichi. Swoją szansę w tym meczu dostali młodzi Lucas Boye i Sebastian Driussi. Początkowe minuty to duża przewaga River, dużo ruchu w przednich formacjach, bardzo aktywny był Augusto Solari i Driussi, obaj robili dużo wiatru i potrafili zagrozić bramce beniaminka. Wreszcie w 29 minucie do rzutu wolnego podszedł Funes Mori i pięknym strzałem zdobył gola. Piłka wylądowała w niemal samym okienku bramki Temperley. Bramkarz bez szans. Wydawało się, że River ma mecz pod kontrolą, długo się utrzymywali przy piłce. Rozgrywali, ale nie stwarzali okazji bramkowych. Niespełna dziesięć minut po objęciu prowadzenia El Monumental uciszył Gabriel Esparza, który wbiegł przed interweniującego Solariego i podciął piłkę nad bramkarzem. Niespodziewane 1-1 do przerwy. Wydawać by się mogło, że po zmianie stron River ruszy do ataków, owszem próbowali, ale brakowało amunicji z przodu. Zgasł Driussi, zupełnie niewidoczny był Cavenaghi, pokazywał się do gry Saviola, ale nic zupełnie nie pokazał ciekawego w tym meczu. Temperley uwierzyło w siebie i po przerwie zagrało odważniej, Esparza napędzał akcję ofensywne, kontrataki Temperley były bardzo groźne. Gallardo w pewnym momencie zdecydował się na trzy zmiany, Pity Martinez, Lucho Gonzalez i Lucas Alario mieli zmienić oblicze River, próbowali, Pity szarpał w swoim stylu, Lucho kilka piłek rzucał do przodu, ale najlepszą okazje River miało po strzale Funesa Mori z dystansu.

River rozczarowało, ale brawa dla beniaminka Temperley, który potrafił się postawić. Owszem posiadanie piłki wyraźnie na korzyść gospodarzy, ale kontrataki gości były groźne. Gabriel Esparza obok Funesa Mori jeden z lepszych na placu tego dnia. Przed River teraz rywalizacja w Copa Libertadores. Jeżeli tam uda się zagrać na miarę możliwości i skuteczniej to poprzednie słabsze mecze pójdą w niepamięć, co jeśli jednak River naprawdę jest w słabszej formie i będą mieli także kłopoty z Guarani?



Lider traci punkty, Union Santa Fe – San Lorenzo 1:1

Zdobywca Copa Libertadores 2014 i lider argentyńskiej Primera Division grał swój mecz na terenie beniaminka. Podopieczni Edgardo Bauzy zremisowali 1:1 choć mogą mówić o szczęściu bowiem to Union miał w tym meczu przewagę i lepsze okazje do zdobycia gola. Kilka razy zmuszony do interwencji był Sebastian Torrico, chwilami spisywał się niepewnie i miał problemy z chwyceniem piłki, ale ogólna postawa bramkarza uchroniła San Lorenzo przed porażką. Zaczęło się jednak dobrze i to Sebastian Blanco wyprowadził gości na prowadzenie 1-0. Taki stan nie trwał długo i jeszcze przed przerwą wyrównał Malcorra. Wynik do końca nie uległ zmianie. Słabiej spisali się w tym meczu Romagnoli, Cauteruccio i Villalba. Szczególnie Hector Villalba błyszczał formą przed przerwą związaną z Copa America, a we wczorajszym meczu spisał się dużo słabiej. Po remisie San Lorenzo zostało jednak liderem. Wyprzedzić może ich Boca Juniors jeżeli wygra swój mecz wyjazdowy z Sarmiento de Junin.



Wyniki pozostałych meczów z soboty:

Arsenal de Sarandi – Gimnasia 0:1

Estudiantes – San Martin 0:0

Quilmes- Banfield 0:1

Huracan – Defensa y Justica 0:0

Lanus – Atletico Rafaela 3:0





Popis Newell’s, zlali 3:0 Racing

Wczorajszego wieczora byliśmy świadkami teatru jednego aktora, Newell’s Old Boys na swoim obiekcie imienia Marcelo Bielsy zagrali kapitalne zawody! 3:0 to najniższy wymiar kary dla obrońcy mistrzowskiego tytułu, Racingu. Newell’s zagrało popisowo, po kolejnych widowiskowych akcjach ręce same składały się do oklasków. Zaczęło się od trafienia Martina Tonso, który ładnym balansem i zamarkowaniem strzału w pierwsze tempo wymanewrował obrońcę i uderzył wprost do bramki Sajy. Jednak aby być skrupulatnym trzeba powiedzieć, że akcja nie powinna mieć miejsca gdyż zawodnik Racingu w środku pola był faulowany ewidentnie lecz sędzia nie użył gwizdka. Z tej akcji zrodziła się bramka. Racing nie miał pomysłu na odpowiedź, ich akcje były rozbijane w zarodku, w najgorszym wypadku przerywane przez bardzo wysoko grającego bramkarza Oscara Ustariego. Golkiper Newell’s grał a’la Manuel Neuer wychodząc do piłek poza pole karne, gra nad wyraz ryzykowna, ale opłaciła się. Zdarzył się też błąd bo raz zbyt optymistycznie wyszedł do piłki i Racing miał sytuację, ale wtedy zaasekurowali obrońcy.

Gol na 2-0 to majstersztyk w wykonaniu Ignacio Scocco, który dostał piłkę na środku boiska, wymanewrował dwóch rywali, odegrał na prawo, a potem zamknął akcję po asyście Martina Tonso. W ogóle Scocco tego dnia był nie do zatrzymania, grał wybornie. Dryblował, mijał rywali, rozgrywał, strzelał, było go wszędzie pełno. To on ustalił wynik meczu w 51 min kiedy wykończył podanie Mauricio Teveza. 18 – letni skrzydłowy grał bardzo dobre zawody. Warto baczniej się przyglądać temu młodzianowi, z takim nazwiskiem nie może nie zrobić kariery. Ogólnie cała trójka ofensywna na czele ze Scocco prezentowała się super. Widząc tak grającego Ignacio Scocco można było się zastanowić dlaczego nie poradził sobie w Europie? Ostatnio próbował swoich sił w Sunderlandzie, dla którego zagrał raptem 8 meczów.


Martin Tonso, jeden z bohaterów NOB tego wieczora, strzelec gola na 1-0

Efektowny mecz w wykonaniu Newell’s odbył się bez udziału Maxi Rodrigueza, który popisy kolegów oglądał z wysokości ławki rezerwowych. 34- letni Maxi ma jeszcze wiele do zaoferowania, przecież w ostatnich sezonach po powrocie z Europy sporo goli strzelał. Nadal będzie ważnym elementem w układance trenera Lucasa Bernardiego. W tym meczu jego zespół nie miał słabych punktów. Począwszy od Ustariego, przez świetnie interweniującego Victora Lopeza i dobrze rozgrywającego Dnaiela Mancini, kończąc na tercecie ofensywnym, wszyscy zasługują na pochwały po takim meczu. A warto zaznaczyć, że prócz rezerwowego Maxiego, w tym meczu nie zagrali także przebywający na Copa America Marcos Caceres i Milton Casco. Szansy nie dostał także świeżo sprowadzony z Flamengo Lucas Mugni.

Racing tego wieczora był jedynie tłem, podopieczni Diego Cocca spisali się słabo, nie byli w stanie przejąć inicjatywy. Słabo funkcjonował środek pola. Gustavo Bou i Diego Milito nie dochodzili do sytuacji strzeleckich. W składzie Racingu nie widać graczy tego pokroju co niedawno wytransferowani Zuculini, De Paul, Vietto czy Centurion, którego ostatnio możemy podziwiać w barwach Sao Paulo. De Paul i Vietto z kolei próbują podbić Primera Division, Vietto przeszedł właśnie pod skrzydła Diego Simeone, który dał mu zadebiutować w Racingu, a De Paul coraz mocniej pukał do pierwszego składu Valencii w drugiej części poprzedniego sezonu. Racing w tym meczu grał bez Oscara Romero, który długo uczestniczył na Copa America z Paragwajem. Nic nie dało wprowadzenie 33- letniego Mariano Pavone, były as Velezu ma być wzmocnieniem linii ataku La Academii.

Racing jak najszybciej musi zapomnieć o meczu w Rosario. Już w najbliższej kolejce spróbują zmazać plamę w domowym spotkaniu z Sarmiento. Newell’s natomiast będzie chciało pójść za ciosem i podtrzymać formę z tego spotkania, ich rywalem będzie zawsze niewygodne Tigre.



Boca liderem, Sarmiento – Boca 0:1

Po remisie San Lorenzo i wygranej Boca nastąpiła zmiana lidera w argentyńskiej Primera Division. Jeszcze bez Teveza, a także bez Gago, który dostał chwilę wytchnienia po Copa America, ale Boca wygrała w pełni zasłużenie. Jedynego gola w meczu zdobył Sebastian Palacios dla którego było to 3 trafienie w tym sezonie. Piękną asystę przy tym golu zaliczył Pablo Perez. W ogóle Perez grał dobre zawody. Rzucał świetne piłki do partnerów. Wygrana mogła być wyższa, jeszcze zanim Palacios zdobył gola to Calleri strzałem z główki trafił w słupek. Sarmiento nie miało zbyt wiele do zaoferowania. Orion musiał kilka razy interweniować przy próbach strzałów z dystansu. Boca z fotela lidera spogląda na resztę, a już za tydzień prawdopodobny debiut Carlosa Teveza na La Bombonera w meczu przeciwko Quilmes.
A póki co Teveza przywitano iście po królewsku. La Bombonera wypełniona po brzegi. Wrócił król!



Pozostałe wyniki meczów :

Nueva Chicago – Colon 0:0
Independiente – Olimpo 3:1
Godoy Cruz – Crucero del Norte 3:0
Aldosivi - Rosario Central 1:3
Velez - Tigre 2:2



W środku tygodnia przedstawiciel argentyńskiej Primera Division, czyli River Plate zmierzy się z Guarani w meczu półfinałowym Copa Libertadores.
Zachęcam do dyskusji! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
San Lorenzo - Arsenal Sarandi ✅
Krociutko o tym meczu. Obydwie drużyny znajdują się po przeciwnych biegunach ligowej tabeli argentyńskiej Primera Division, San Lorenzo jest wiceliderem, Arsenal Sarandi zajmuje przedostatnie miejsce.
San Lorenzo w meczach ligowych wygrał 8 z ostatnich 10 meczów (1 zakończył się remisem, 1 porażką).
Arsenal nie wygrał żadnego z ostatnich 7 spotkań wyjazdowych !!! w dodatku w tych meczach zdobyli zaledwie 1 bramkę !!!
Forma mowi sama za siebie. Typuje gospodarzy.

San Lorenzo win - @1.50 - Bet365 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Aldosivi - Temperley ✅

Zapowiada nam sie mecz dwóch argentyńskich drużyn, które jeszcze nigdy ze sobą nie grały. Zajmujące 16 miejsce w tabeli Aldovisi podejmie dwudziesty zespół Primera Division Temperley.
Piłkarze Aldovisi przegrali cztery mecze z rzędu, w ostatnim z Olimpo, mieli szansę na urwanie jednego punktu, jednak Franco Canever dwukrotnie trafil do swojej bramki!!! - na szczescie dzis nie zagra ????
Temperley również przegrał w ostatnim meczu z Indepediente 0:1, jednak wcześniej zremisowali z samym River Plate. W tym spotkaniu Temperley zagra w swoim najsilniejszym składzie.
Ciezko wiec jest przewidziec faworyta gdy zespoly te graja ze soba pierwszy raz ale patrzac po formie ostatnich meczow ide lekko w kierunku gosci.
Temperley lub remis - @1.75 - Bet365 ✅


 
Otrzymane punkty reputacji: +8
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Gimnasia L.P. - Crucero del Norte ✅
Dzisiaj z Argentyny wzialem pod lupe mecz pomiedzy Gimnasia a Crucero del Norte.
Nie da sie ukryc ze faworytem spotkanie sa gospodarze ktorzy zajmuja obecnie 7 pozycje z dorobkiem 29pkt i na rozegranych 17 spotkan odnieśli 8 zwycięstw , 5 meczy zremisowali i doznali 4 porażek. W zespole Gimnasia trwa swietna passa bez porazki juz od 12 meczy !
Zupelnie odmiennie wiedzie sie gosciom tzn Crucero. Zajmuja bowiem odlegla 27 pozycje z dorobkiem zaledwie 13pkt a ich bilans to 3 zwycięstwa , 4 remisy i 10 porażek.
Druzyna Crucero del Norte jest najgorzej grajaca druzyna w calej lidze , bowiem na rozegranych 8 meczy wyjazdowych wszystkie 8 przegrali , zdobywajac tylko 5 goli i az 19 tracac !
Podsumowujac , patrzac na ostatnia dobra passe gospodarzy oraz na fatalne mecze wyjazdowe Crucero nie widze tutaj inne opcji jak zwyciestwo Gimnasi.
Gimnasia L.P. win - @1.40 - Bet365 ✅

 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Nueva Chicago - San Martin ✅

Krotko i na temat. Spotkanie najslabszej druzyny w lidze z druzyny znajdujaca sie w srodku tabeli. Nueva Chicago jest na ostatnim 30 miejscu z zaledwie 7pkt zas goscie San Martin zajmuje 15miejsce z dorobkiem 23pkt.
Nueva Chicago w meczach ligowych nie wygrala ANI JEDNEGO meczu , remisujac 7 i przegrywajac az 10 spotkan. Bilans bramkowy zaledwie 8:24 z czego tylko 3 gole zdobyli u siebie.
Natomiast druzyna San Martin 5 zwyciestw , az 8 remisow i 4 porazki. Bilans bramkowy 23:22.
Jesli Nueva przez 17 kolejek nie byla w stanie wygrac i zdobyc 3pkt , to ich forma mowi sama za siebie.
Owszem zdaje sobie sprawe kiedys nadejdzie ta pierwsza wiktoria ale czy akurat w dzisiejszym meczu ? Tego nie wiem , dlatego pojde w bezpieczna droge w strone gosci z podporka.

San Martin lub remis - @1.40 - Bet365 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +23
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Banfield - Arsenal Sarandi ⛔
Banfield przegrali w czwartek w Copa Argentina z Boca Juniors 0:3, dodatkowo czerwoną kartkę w tym spotkaniu zobaczył Bianchi. Wczesniej w lidze zremisowali wyjazdowy mecz z Union Santa Fe 0:0.
Ich przeciwnikiem w 19 kolejce będzie przedostatni w tabeli Arsenal Sarandi, drużyna, która miała fatalny początek, jednak ostatnio coraz częściej zaczyna wygrywać. W ostatnim meczu piłkarze tego klubu pokonali Argentinos Jrs. 3:2.
Banfield nie ma dużej straty do czołówki, zajmujący obecnie 13 lokatę zespół do szóstego Belgrano traci 8 punktów
Co ciekawe ostatnie pięć pojedynków pomiędzy tymi drużynami kończyło się wynikiem 1:0 (trzy razy wygrywał Arsenal, dwa razy Banfield). Ostatni raz więcej niż dwie bramki w starciu tych drużyn padło aż 7 lat temu, wtedy 3:2 wygrali piłkarze z Sarandi. Sprobuje wiec isc za ciosem i stawiam under w meczu.

Ponizej 2.5 gola - @1.62 - Bet365 ⛔

 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
argentina
primera-b-metropolitana
deportivo-espanol-ca-estudiantes
typ 2
bet365
@ 2,15
FT: 0-0
Estudiantes walczy jeszcze caly czas o korone mistrza , są w gazie, ostatnie spotkania wygrane przeplatane kilkoma remisami z silniejszymi zespołami. Gospodarze bez szału, zagubieni od 5 kolejek nie wygrali żadnego spotkania, daleko od strefy spadkowej spokojnie bedą dokładać punkty ze słabszymi od siebie rywalami. stawiam nieznaczne zwycięstwo gości. gdybym mial typować DW pokusiłbym sie o 0-1 dla Estudiantes
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Velez Sarsfield - Defensa y Justicia
under 1,5 gola @2,85 Unibet

Velez jest w bardzo złej formie przed tym meczem, a obecnie znajduje się w pozycji 20 z zaledwie 22 punktami w 21 meczach.
Defensa y Justicia gra dużo lepiej ostatnio niż w meczach z początku sezonu.
Jednak na wyjazdach totalna padaka, same remisy i porażki.
Od 2015r. na wyjazdach zdołali wygrać zaledwie 2 razy w lidze!!!!
Velez do tej pory ma na koncie 7 remisów podczas gdy Defensa ma 6 remisów.
Velez Sarsfield jest na papierze faworytem, ponieważ mają lepszy zespół i oprócz tego grają siebie gdzie są dość groźni.
Jednak goście nie powinni stracić gola a na pewno nie 2, będą starać się wywieść remis.
Tym bardziej że, ostatnio coś tam zaczęli grac ????
To będzie trudny mecz, a nie spodziewam się goli, nie wykluczony wyniku 0:0.
Nie sądzę aby nagle obie drużyny zagrały otwarty futbol.
Po tym co prezentują w obecnym czasie.
Te dwie drużyny są jednymi z najgorszych w lidze.
Grają zbliżoną do siebie piłkę.
Jak dla mnie max 1 gol.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom