>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2015

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Independiente - Estudiantes✅
x/x
4,25
Unibet


Trudno przewidzieć zwycięzcę w tym meczu, więc remis powinien być najlepszym rozwiązaniem.
W 1 połowie jak i na koniec spotkania.
Obie drużyny do tej pory grały wiele remisów.
Gospodarze 9 takich meczy na swoim koncie natomiast goście 7.
Independiente- ich ostatnie dwie gry zakończył się remisem, a oba były w stosunku 1:1.
Pierwszy był na wyjeździe z San Martin, a następnie z Arsenal Sarandi w Copa Libertadores.
Estudiantes- ostatni ich mecz na wyjezdie zakończył się wynikiem 0:0 z Lanus.
Independiente w domu zagrał 10 meczy, z których do tej pory padły 4 remisy i tylko jedna porażka.
Estudiantes w 11 meczach wyjazdowych ma 3 remisy.
Buki dali nam do wiadomości że, to gospodarze są lekkim faworytem tego meczu, ale myślę, że szanse są równe.
Ta liga jest bardzo nieefektowna i od każdego meczu należy oczekiwać niewielkiej liczby goli.
Dziś jest ku temu niezwykła okazja.
A stawiam na x/x !!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Boca Juniors - San Lorenzo

Paradoks, akurat kiedy kadrowicze wyjechali to dziś hit Boca- San Lorenzo...
Mecz na samym szczycie, który może w pewnym stopniu zdecydować o przyszłych losach mistrzowskiego tytułu. Zespoły dzielą w tabeli zaledwie 2pkt. Mecz o dużym ciężarze gatunkowym się szykuje.

Boca do tego meczu przystąpi bez Teveza, Gago, Fuenzalidy i Lodeiro. Cała czwórka została powołana na zgrupowania reprezentacji. Ponadto Erbes kontuzjowany i z niego też Arruabarrena nie może skorzystać w dzisiejszym starciu.
Na dobrą sprawę nie mógłby też zagrać w tym meczu Jonathan Calleri (ten od słynnej bramki krzyżakiem nie tak dawno :cool: ), ale jednak przepisy ligi argentyńskiej pozwalają na występ. Calleri otrzymał przed tygodniem cz.kartkę, ale zgodnie z art.224 kodeksu AFA będzie mógł dziś zagrać bowiem inni zawodnicy zostali powołani do reprezentacji.
Jednak występ w dzisiejszym meczu powoduje jednoznacznie blokadę i absencję w meczu za tydzień, a tam czeka Boca kolejny klasyk, bo mecz z River Plate! No, ale wtedy do składu wrócą już kadrowicze, których dziś zabraknie.

San Lorenzo może i ma mniej absencji, ale również je ma. W dzisiejszym meczu zabraknie bowiem Nestora Ortigozy, Emmanuela Mas i kontuzjownaego kapitana Leandro Romagnoliego.
W argentyńskich mediach starcie nazwano już &quot;El clásico los débiles&quot; co w tłumaczeniu na nasze oznacza klasyk osłabionych :p

Przewidywane składy:

Boca; Agustín Orión – Gino Peruzzi, Daniel Díaz (C), Fernando Tobio, Nicolás Colazo – César Meli, Pablo Pérez, Andrés Cubas, Rodrigo Bentancur – Jonathan Calleri, Sebastián Palacios.

San Lorenzo: Sebastián Torrico – Julio Buffarini, Mario Yepes, Matías Caruzzo, Ramiro Arias – Juan Mercier (C), Enzo Kalinski – Héctor Villalba, Sebastián Blanco, Pablo Barrientos – Martín Cauteruccio.

Składy mimo wszystko nadal prezentują się dość dobrze. Na ławce w Boca wciąż pozostaje Pavon czy Chavez, jest komu grać zatem.
Ciężko o jakiekolwiek typy na ten hicior tej kolejki. Ale tak pomyślalem, że warto wspomnieć kilka słów o takim meczu, moze to kogoś natchnie do jakiegoś typu, może under2,5? Bo tak mi się nasuwa, może remis? Jak macie jakąś propozycje to śmiało pisać ;)


VS

Nueva Chicago - River Plate
Typ : River Plate @ 1,62 Expekt[/I
]✅✅1:4


River ostatnio po zdobyciu Copa Libertadores nieco zawiodło w lidze w trzech meczach nie odnosząc żadnej wygranej. Więc dziś rywal idealny na przełamanie, okupujące dolne rejony tabeli zespół Nueva Chicago. River w tych pokonanych meczach róznie się spisywało.
O jednym z tych meczów, a mianowicie River - San Martin i całej sytuacji pisałem nawet tutaj -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/river-plate-pod-lupa/
Dziś River bez kadrowicza Carlosa Sancheza, ale w formie jest Gonzalo Pity Martinez, przyznam, że mój ulubiebieniec, super grał przeciwko San Martin właśnie, także on zdobył gola w ostatnim meczu z Huiracan, który River powinno wygrać, ale brak skuteczności przesądził, że tylko zremisowlai 1:1.

Jak tak patrzę na dzisiejszy skład jaki ma wybiec w zespole River to dla mnie nadal wygląda mocno. Co ważne jest w ataku Alario i Martinez własnie. W obronie owszem bez Mammany i Funesa Mori, którzy na kadrze, ale akurat River ma szeroki skład, wielu z tych graczy już rgało w tym sezonie wiele razy.

O Nueva Chicago szczerze mówiąc za dużo nie wiem, pewnie z raz czy dwa ich widziałem w tym sezonie, ale jakoś w pamięci w ogóle mi nie zostali, pozycja nr 29 w lidze mówi już wiele. Są raczej dostarczycielem pkt i taki rywal jak River powinien z nimi wygrać w co wierzę.


CHICAGO: Nicolás Tauber; Marcos Galarza, Abel Masuero, Nicolás Sainz, Mauricio Arias; Mariano Puch, Damián Lemos, Matías Vera; Alejandro Gagliardi, Lucas Baldunciel y Mauricio Carrasco

RIVER: Marcelo Barovero; Gabriel Mercado, Jonatan Maidana, Guido Rodríguez y Leandro Vega; Luis González, Leonardo Ponzio, Gonzalo Martínez y Augusto Solari(Sebastián Driussi); Lucas Alario y Leonardo Pisculichi( Rodrigo Mora)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
San Martin - Godoy Cruz @ 2.15 Marathonbet⛔/połamali bandyty, te wzrosty były podejrzane.

Kompletnie nie rozumiem tutaj kursów, wiem, że to Argentyna i że rzadko kiedy dają na faworyta &lt;1.60, ale tutaj powinni zrobić wyjątek. Oglądałem dwa ostatnie mecze San Martin na swoim terenie i ich gra wyglądała naprawdę ładnie. Z Velez cały mecz pod kontrolą. Nawet po bramce na 1:2 gości, win był niezagrożony, kto oglądał wie. Mecz z Independiente był zupełnie inny. Tutaj obrona gości o wiele lepiej funkcjonowała, graczom San Martin ciężko było się przedrzeć w pole karne, aczkolwiek mieli swoje okazje w drugiej połowie na wywalczenie trzech oczek.
Przechodząc do Godoy Cruz warto na starcie dodać, że ich gra na wyjeździe lekko mówić... nie powala. Ostatnie 9 spotkań ligowych to tylko jedna bramka z Tigre. Bilans w tych meczach to aż siedem porażek i tylko dwa bezbramkowe remisy z Quilmes i Argentinos Jrs. Tutaj nie ma mowy o odpuszczanie przez jakąkolwiek ze stron. San Martin ma jeszcze teoretycznie szanse nawet na CL a także na wypadnięcie z playoffów. Godoy z kolei z jednym zaległym spotkaniem z całkiem realnymi szansami na wejście do tych PO. San Martin niepokonany na własnym terenie od ponad 20 spotkań ligowych. Nie zanosi się aby ta passa została przerwana.
Jak ktoś się boi to 1,48 na dnb też u ruskich wygląda zacnie do dubelka jakiegoś.
Tylko u ruskich taki kurs, wszędzi indziej na win SM kurs 2.00
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bardzo ciekawy typ @Kuba86. W ogóle fajnie, że ktoś się wreszcie zaczął udzielać w tym temacie ;) Sam widziałem te San Martin w meczu na El Monumental kiedy wygrali z River Plate 1:0. Przyznam, że faktycznie już wtedy dobrze się prezentowali, później ich nie widziałem, ale skoro piszesz, że też zrobili na Tobie wrażenie to już coś w tym musi być.
Kursy faktycznie zastanawiająco wysokie, forma Godoy Cruz nie najlepsza. Więc można próbować gospodarzy w takim razie.

Ja jeszcze chwilę o poprzedniej kolejce, a mianowicie o hicie, który wyżej opisałem. Może to będzie preludium do dyskusji pod zbliżające się Superclassico River- Boca!


Boca - San Lorenzo 0:1

Hit 23 kolejki argentyńskiej Primera Division, lider Boca kontra wicelider San Lorenzo. Oba zespoły dzieliły raptem 2 pkt przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Niestety termin tego starcia przypadł na czas kiedy swoje zgrupowania mają reprezentacje i rozgrywają one mecze towarzyskie przed zbliżającymi się meczami eliminacji MŚ. Argentyńskie media nazwały ten pojedynek ”El clásico los débiles”, czyli klasyk osłabionych. Boca do meczu przystępowała uboższa o powołanych na zgrupowania kadr Carlosa Teveza, Fernando Gago, Fuenzelidy i Nicolasa Lodeiro. Ponadto kontuzjowany był Erbes. San Lorenzo musiało sobie radzić bez Emmanuela Mas, a także poniekąd bez Nestora Ortigozy, który jednak zdołał wrócić na mecz i zasiadł na ławce rezerwowych. Kontuzję leczył natomiast Leandro Romagnoli. Jednak w szeregach obu zespołów nadal mieliśmy wielu czołowych zawodników więc mecz zapowiadał się bardzo ciekawie.

Cały pojedynek toczył się pod dyktando Boca Juniors. Gospodarze przeważali, utrzymywali się dłużej przy piłce. Przewagę w środku pola robił Pablo Perez, który niedawno podpisał z Boca kontrakt do 2019 roku. Forma Pereza jest wysoka, co potwierdził wczorajszy mecz, cofał się po piłkę, rozgrywał, cały czas pod grą, dużo dobrych piłek zagrał. Razem z Marcelo Meli tworzyli sporo okazji i dawali wiele możliwości w grze Boca. Z kolei bardzo dobrze w destrukcji spisywał się Andreas Cubas, był dosłownie wszedzie, asekurował partnerów, przejmował bezpańskie piłki.Kilka razy wrócił pod swoją bramkę i rozpaczliwą interwencją uratował Boca przed utratą gola. Cubas błysnął także idealną piłką z własnej połowy na nos do Palaciosa, tym podaniem wyprowadził go na sytuację sam na sam. Obok Pereza to Cubasa można uznać za najlepszego piłkarza na murawie.

W 1 połowie grała w zasadzie tylko Boca. Nie przerodziło się to w wiele dogodnych okazji, raptem kilka szans mieli, w tym najgroźniejszym był strzał Bentancura z dystansu, który sparował Torrico na rzut rożny. Kluczowym momentem tej części gry był bezpardonowy atak Kolumbijskiego weterana Mario Yepesa na nogi Sebastiana Palaciosa, atak wyprostowaną nogą z dużym impetem mógł skończyć się urwaną nogą dla ofensywnego piłkarza Boca, sędzia zaskoczył i nie stanął na wysokości zadania… żółta kartka to żart w tej sytuacji!

Po przerwie za wiele się nie zmieniło, Boca miała swoje okazje, najdogodniejsze to główka Calleriego z kilku metrów i sytuacja sam na sam Palaciosa, w obu przypadkach przenieśli piłkę ponad bramką. San Lorenzo odpowiedziało kontrą, w której Sebastian Blanco stanął oko w oko z Orionem, ale super interwencja Cubasa zapobiegła utracie gola. Napór Boca w końcówce wzmógł, jeszcze w 89 minucie Meli świetnie uderzył z dystansu, lecz Torrico sparował jego uderzenie. Wszystko więc wskazywało na remis, ale… 90 min z pozoru niegroźna sytuacja, Bentancur podaje wszerz boiska, piłkę przejmuje Mauro Mattos i ma przed sobą jedynie bramkarza, którego pokonał, San Lorenzo 1-0. Do końca wynik już nie uległ zmianie.

Z przebiegu gry San Lorenzo nie zasłużyło na tak dobry rezultat. Byli tłem dla atakujących gospodarzy. Zwycięstwo gości pozwoliło im po tym meczu przeskoczyć Bocę i od dziś to San Lorenzo spogląda na resztę ligowej stawki z góry.

Boca – San Lorenzo 0:1 (Matos 91′)

Boca Juniors: Agustín Orión – Gino Peruzzi, Daniel Díaz , Fernando Tobio, Nicolás Colazo (58′, Luciano Monzón) – César Meli, Andrés Cubas, Rodrigo Bentancur, Pablo Pérez – Jonathan Calleri, Sebastián Palacios (78′, Andrés Chávez)

San Lorenzo: Sebastián Torrico – Julio Buffarini, Mario Yepes, Matías Caruzzo, Ramiro Arias – Juan Mercier , Enzo Kalinski – Héctor Villalba (73′, Néstor Ortigoza), Sebastián Blanco, Pablo Barrientos (63′, Martín Rolle) – Martín Cauteruccio (68′, Mauro Matos)

Statystyki meczu:

Posiadanie piłki 66-34 %
Strzały 14-4
Faule 10-14
Rzuty rożne 15-4
Ż. kartki 2-2


----------------------------------

Jako się rzekło w 24 serii gier na rozkładzie Superclassico River Plate - Boca Juniors. Już wiadomo, że arbitrem tego meczu będzie Dario Herrera -&gt; http://pl.soccerway.com/referees/dario-herrera/191503/. Co ciekawe jest to ten sam arbiter, ktory prowadził ten niechlubny mecz Boca - River w Copa Libertadores kiedy to mecz został przerwany po 1 połowie z powodu zachowania &quot;kibiców&quot; gospodarzy, którzy rozpylili gaz w tunelu gdzie przebywali piłkarze River.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Olimpo - Sarmiento
Dawno nie pisalem w tym dziale , wiec teraz wracam. Zaglebilem sie w lige , w jej tabele i przeanalizowalem. Graja dzis druzyny ktore notuja bardzo sporo wynikow remisowych.
Mianowicie , Olimpo az 11 remiow , zas Sarmiento 9. Bardzo czesto sa to nawet remisy po 0:0 , czasami 1:1. Ostatni mecz z przed miesiaca miedzy tymi zespolami takze bezbramkowy remis. Patrzac na statystki HT/FT to przy zakladzie X/X Olimpo przewodzi.
Kursy leca na leb na szyje.. w Bet365 z 4.33 juz obecnie spadlo na 3.75.
X/X [remis do przerwy / remis na koniec] - @3.75 - Bet365

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kolejka klasyków w Argentynie trwa w najlepsze. Wczoraj derby Avellanady dla Independiente aż 3:0, w klasyku przegrało też dość niespodziewanie San Lorenzo 0:1 z Huracanem.
Ale ozdobą całej kolejki jest Superclassico.

VS

River Plate - Boca Juniors

Kilka derbowych starć obu zespołów w tym sezonie już oglądaliśmy.
Słowo o składach, River w zasadzie wszystko co najlepsze posyła. Boca nieco inaczej widzę. Nie ma Callerego o czym wspominałem we wcześniejszych postach wyżej. Ale dużym zaskoczeniem jest dla mnie brak Pablo Pereza w przewidywanym składzie od początku. Wraca za to Gago i Tevez po wojażach na reprezentację. Cieżko przewidywać cokolwiek w kontekście tego meczu.

O Historii spotkań warto poczytać -&gt; http://bocajuniors.pl/historia-superclasico-w-pigulce/

A tutaj bramki, które zmieniły oblicze tych super klasyków -&gt; http://bocajuniors.pl/bramki-ktore-odmienily-losy-superclasico-3/

RIVER: Marcelo Barovero; Gabriel Mercado, Jonathan Maidana , Eder Alvarez Balanta y Milton Casco; Carlos Sánchez, Matías Kranevitter, Leonardo Ponzio y Gonzalo Martínez; Rodrigo Mora y Lucas Alario
BOCA: Agustín Orión; Gino Peruzzi, Fernando Tobio, Daniel &#39;Cata&#39; Díaz y Luciano Fabián Monzón; Marcelo Meli, Cristian Erbes, Fernando Gago y Rodrigo Bentancur; Sebastián Palacios y Carlos Tevez


VS

Rosario - Newell&#39;s Old Boys


Derby Rosario również potrafią być magiczne i mają swoją dramaturgię. Rosario wysoko w tabeli, ale ostatnio stracili swojego kluczowego piłkarza. Franco Cervi zasilił szeregi Benfici -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/franco-cervi-w-benfice/
Pytanie kto teraz będzie dogrywał tak świetne piłki Marco Rubenowi?

Newell&#39;s ostatnio bardzo zawodzi, w pewnym momencie się nimi zachwyciłem w tym sezonie. Było to gdy NOB wygrało 3:0 z Racingiem, a pisałem o tym wtedy tak -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-2015-a-118441-2.html#post5497363
Z tym, że jak sprawdziłem było to na początku lipca, a od tego momentu minęły już dwa miesiące i tamten czar prysł. Newell&#39;s pikuje w dół i poprawy formy jakoś nie widac. Choć wiadomo derby rządzą się swoimi prawami i kto wie czy czasem skazywane na starcie NOB nie postawi się i nie wygra?

CENTRAL: Mauricio Caranta; Víctor Salazar, Alejandro Donatti, Javier Pinola y Cristian Villagra; César Delgado o Walter Montoya, Damián Musto, Nery Domínguez y José Luis Fernández; Marcelo Larrondo y Marco Ruben
NEWELL&#39;S: Ezequiel Unsain; Franco Escobar, Marcos Cáceres, Víctor López o Nehuén Paz y Gabriel Báez; Hernán Bernardello, Hernán Villalba y Denis Rodríguez; Lucas Mugni o Daniel Mancini, Lucas Boyé y Maximiliano Rodríguez.

Ponadto dziś jeszcze derby La Platy, macie jakieś pomysły na te mecze? Zachęcam do dyskutowania! ;)
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Racing Club - San Lorenzo
Cwiercfinal Copa Argentina. Obie ekipy z czolowki ligowej tabeli. Racing czwarty , San Lorenzo drugie. Puchary rzadza sie swoimi prawami. W lidze miejscami blisko siebie , stawiam na mecz wyrownany i remisowy. Wiem ze analiza to zadna ale warto to zagrac.
X/X - @4.00 - Bet365
POLECAM !


 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Lanus vs Belgrano X/1 @5,00 Sportingbet ⛔

To było bardzo dziwne spotkanie.....
Mowa o 1 meczu po między oboma zespołami, z racji tego że, w 1 minucie napastnik Marquez zdobył gola a Lanus odpowiedziało dopiero w 88 minucie, późno.....
Dziś to gospodarze są faworytami!
Belgrano od 5 meczy nie może wygrać !
Gospodarze w ostatnich 10 meczach u siebie zanotowali zaledwie 2 porażki !
Ostatnie 7 meczy pomiędzy tymi zespołami to 4 zwycięstwa Lanus i 3 remisy.
Ogólnie oba kluby są na podobnym poziomie, i często przypadek decyduję o wygranej, ale myślę że, przewaga boiska pomoże im w zwycięstwie.
Pierwsza połowa zapewne będzie mało efektowna z mała ilością sytuacji, w 2 połowie liczę na dominację gospodarzy i jakieś skromne zwycięstwo.
Wiadomo to jest jakby nie patrzeć, loteria ale tak mi się to widzi....
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Sarmiento Junin vs Defensa y Justicia
1 połowa x
@2,33
Unibet

Ostatni raz gdy oba zespoły spotkały się, mecz zakończył się zwycięstwem 2-0 dla gospodarzy, ale gol nie padł w 1 połowie.
Gospodarze grali poniżej 0.5 gola w pierwszej połowie, w 9 z ostatnich z 14 meczów w lidze.
Suma bramek w ostatnich pięciu meczach nie przekroczyła 3 bramek, a tylko raz gol padł w pierwszej połowie i to był gol samobójczy!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Liga w ten weekend pauzuje ze względu na wybory prezydenckie, które odbędą się w niedziele.

Ale za to dzisiejszej nocy 1/2 finału Copa Argentina. Decyduje jeden mecz, spotkania na neutralnym terenie. Moi faworyci? Boca i Racing Club.
Mini analizy, z podaniem składów wyglądają tak.


VS

Lanus - Boca
Typ: Boca Juniors @1,86 b365
✅✅0:2​

Mecz w San Juan. Lanus zawodzi w lidze, ostatnio seira słabych meczów. Boca wpadka z Racingiem, ale tam mogło być róznie, Cata Diaz obejrzał kontrowersyjne czerwo. W formie Calleri, w lidze 10 goli i 5 asyst. Boca najlepszy skład dziś. Dla mnie są fawroytem do dubletu w tym sezonie.


BOCA JUNIORS: Agustín Orion; Gino Peruzzi, Fernando Tobio, Daniel Díaz, Fabián Monzón; Pablo Pérez, Cristian Erbes, Marcelo Meli, Nicolás Lodeiro; Carlos Tevez y Jonathan Calleri
LANÚS: Matías Ibáñez; Carlos Araujo, Gustavo Gómez, Diego Braghieri, Maximiliano Velázquez; Víctor Ayala, Matías Fritzler, Román Martínez, Nicolás Aguirre; Lautaro Acosta y Denis Stracqualursi.



VS

Rosario- Racing Club

Mecz w Salta. Rosario super w lidze, Racing zresztą też, zapowiada się wyrównane starcie gdzie fawroyta ciężko wskazać. Ale jakoś do mnie bardziej dziś przemawia Racing, argumentów rzeczowych brak...

ROSARIO CENTRAL: Manuel García; Víctor Salazar, Alejandro Donatti, Javier Pinola, Pablo Álvarez; Walter Montoya, Nery Domínguez, José Luis Fernández; Giovanni Lo Celso; Marcelo Larrondo y Marco Ruben
RACING: Sebastián Saja; Iván Pillud, Luciano Lollo, Nicolás Sánchez, Leandro Grimi; Francisco Cerro, Ezequiel Videla, Luciano Aued, Marcos Acuña; Ricardo Noir y Mariano Pavone.


Zaręczam, że fani latynoskiej piłki mogą dziś zarwać nockę i emocjonować się oboma półfinałami bo powinno się dziać ;)

Początek 0:00,czyli mecz Lanus - Boca, a od 2:30 Rosario - Racing.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
29 kolejka w Argentynie przed Nami, wszystko może się wyjaśnić jeżeli idzie o tytuł mistrzowski.


Mecze niedzielne, 1 listopad 2015

+


Boca Juniors - Tigre
Typ : Boca @ 1,467
✅✅1:0
San Lorenzo - Temperley
Typ : San Lorenzo @ 1,444
✅2:0
AKO @ 2,110 Pinnacl


Sytuacja wygląda tak. Boca wygrywa swój mecz i pieczętuje tytuł mistrzowski nie patrząc się na nikogo. Warto podkreślić, że na La Bombonera miło by było wygrać i fete urządzić już po tym meczu.
Najgroźniejszy rywal tj Rosario ma trudny mecz w Banfield na wyjeździe, owszem może wygrać, dlatego Boca lepiej jakby wygrała.
Drugi powód do tego by lepiej Boca zdobyła tytuł w niedzielę to mecz 30 kolejki, a tam pojedynek Rosario - Boca, czyli pewnie dramaturgia by była niesamowita. Co ciekawe Rosario i Boca także zmierzą się już w środę w nocy w meczu finałowym Pucharu Argentyny!
Boca w niedzielę bez Cata Diaza i Erbesa, którzy zawieszeni za kartki, ale w miejsce Diaza wskoczy Rolin, a za Erbesa mega zdolny Cubas. Szczególnie gra Cubasa to będzie fajne jak dla mnie. Reszta składu bez zaskoczeń, Boca wyjdzie czym ma najlepsze, w formie Perez i Lodeiro, a także Calleri. Może i Tevez który się przełamał w półfinale pucharu Argentyny też teraz zagra lepiej?


San Lorenzo toczy bój o wicemistrzostwo. Jest to tym bardziej ważne, że 2 msc daje bezpośednią przepustkę do fazy grupowej Copa Libertadores.
San Lorenzo u siebie mocne, czołówka ligi 10-3-1, ostatnio zremisowali 2:2 z Rosario gdzei ten mecz oglądałem, ale Rosario to wiadomo w tym sezonie super zaskoczenie i bardzo dobrze graja, przecież mają nadal szanse na podwójną koronę. Ale dla San Lorenzo mecz z Temperley to must 3 points.
Temperley na 25 msc w lidze! Toż to przepaść jeżeli chodzi o pozycję i w ogóle. Dla mnie to najlepszy z możliwych dubel na ten weekend.



Velez - River Plate

Może i Velez gra w tym sezonie słabiutko, ale trzeba patrzeć na coś pod ich kątem bowiem River Plate w lidze o nic nie gra, od jakiegoś czasu maja wyrąbane gdyż awans do Libertadores mają zapewniony ze względu na to iż w lipcu te rozrgrywki wygrali i mogą teraz spokojnie się skupić na Copa Sudamericana, które to zamierzają znowu wygrać! A są już w półfinale. zresztą o River poczytajcie sami -&gt; http://albicelestes.pl/2015/10/30/nowy-rekord-river-plate/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Velez Sarsfield - River Plate
Typ : Velez DNB @ 2,24 Pinnacl
⛔0:1 jednak Velez dno​

Tak jak mówiłem wyżej. River szykuje się na 1 mecz półfinałowy w Copa Sudamericana i dziś Gallardo dokonuje aż 8 zmian w składzie w porównaniu z tym co grało przeciwko Chapecoense w środku tygodnia. Owszem kadra River jest bardzo szeroka, ale też forma ligowa ostatnio bardzo słaba i wyniki same pokazują jak z ich grą bywało.
Tak więc dziś odpoczywają Barovero, Gabriel Mercado, Maidana, Milton Casco, Sánchez, Matías Kranevitter, Leonardo Pisculichi i Rodrigo Mora.


VELEZ: Alan Aguerre; Fabián Cubero, Emiliano Amor, Lautaro Gianetti y Damian Pérez; Yamil Asad, Leandro Desábato, Leandro Somoza, Braian Cufré y Hernán Toledo; y Federico Vázquez
RIVER: Julio Chiarini; Camilo Mayada, Emanuel Mammana, Eder µlvarez Balanta y Leandro Vega; Tabaré Viudez, Leonardo Ponzio, Luis González y Gonzalo Martínez; Sebastián Driussi y Javier Saviola.

Jak widzę Saviole w składzie i przypomnę sobie jego mecze które widzialem w tym sezonie w River to typ jeszcze bardziej mnie przekonuje hehe, Lucho Gonzalez zresztą to samo. Jedyna nadzieja dla River, że Pity Martinez coś tutaj zdziała. Ale w meczach z Velez cięzko im się gra na wyjeźzdie.
 
asator 33

asator

Użytkownik
VS

Velez Sarsfield - River Plate
Typ : Velez DNB @ 2,24 Pinnacl
⛔0:1 jednak Velez dno​
Tak jak mówiłem wyżej. River szykuje się na 1 mecz półfinałowy w Copa Sudamericana i dziś Gallardo dokonuje aż 8 zmian w składzie w porównaniu z tym co grało przeciwko Chapecoense w środku tygodnia. Owszem kadra River jest bardzo szeroka, ale też forma ligowa ostatnio bardzo słaba i wyniki same pokazują jak z ich grą bywało.
Tak więc dziś odpoczywają Barovero, Gabriel Mercado, Maidana, Milton Casco, Sánchez, Matías Kranevitter, Leonardo Pisculichi i Rodrigo Mora.

VELEZ: Alan Aguerre; Fabián Cubero, Emiliano Amor, Lautaro Gianetti y Damian Pérez; Yamil Asad, Leandro Desábato, Leandro Somoza, Braian Cufré y Hernán Toledo; y Federico Vázquez
RIVER: Julio Chiarini; Camilo Mayada, Emanuel Mammana, Eder µlvarez Balanta y Leandro Vega; Tabaré Viudez, Leonardo Ponzio, Luis González y Gonzalo Martínez; Sebastián Driussi y Javier Saviola.
Jak widzę Saviole w składzie i przypomnę sobie jego mecze które widzialem w tym sezonie w River to typ jeszcze bardziej mnie przekonuje hehe, Lucho Gonzalez zresztą to samo. Jedyna nadzieja dla River, że Pity Martinez coś tutaj zdziała. Ale w meczach z Velez cięzko im się gra na wyjeźzdie.
Obejrzałem cały mecz i na tym jednym spotkaniu można było zobaczyć chyba całą kwintesencje piłki argentyńskiej. Niby tempo gry dobre, niby są te sytuacje, a piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki. River w ogóle cały mecz radosny futbol, zbytniej wagi do obrony to nie przykładali. Velez miało dwie setki, które po mistrzowsku spartolili, ale popis największej indolencji pokazał Saviola, który dostał świetne podanie od Martineza. Niestety, okazało się, że nawet pusta bramka jest zbyt wymagająca. Całe szczęście, że w końcówce rezerwowy River wykorzystał błąd GK gospodarzy i strzelił bramkę ratując jednocześnie mój kupon (grałem over 0,5 w całym meczu).
Ta liga jest tak maksymalnie zdradliwa i nigdy nie wiadomo, czego można spodziewać się po drużynach tu występujących. :|
Dzisiaj gram over 0,5 w meczu Boca vs Tigre. Oby obyło się bez męczarni.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
BOCA JUNIORS MISTRZEM ARGENTYNY!
BOCA JUNIORS Z PUCHAREM ARGENTYNY!





Tak więc tytuły mamy już rozdane. Jak chcecie poczytać o fecie i o obu meczach Boca, które dały im tytuły w tym sezonie to polecam:
- mistrzostwo-&gt; http://bocajuniors.pl/boca-campeon-de-argentina/
- puchar -&gt; http://bocajuniors.pl/final-copa-argentina-relacja-live/



30 kolejka ligi argentyńskiej.

Dziś rozstrzygną się losy wicemistrzotwa i przepustek do play off o Copa Libertadores. Możliwości jest mnóstwo! Tym bardziej dzisiejsze mecze zapowiadają się bardzo ciekawie.


VS

Rosario - Boca Juniors

Boca jako mistrz już nic nie musi i dziś Arruabarrena ma wystawić kilku rezerwowych m.in Chavez, Sara w bramce, Cubas w środku pola, Colazo na lewej stronie. Palacios w ataku. Czyli pauzować mają Cata Diaz, Orion, Tevez, Calleri, Erbes, Perez.
Rosario zostało nieco skrzywdzone w finale pucharu Argentyny w czwartek, przegrali 0:2, ale mówiło się o dużym wypaczeniu sędziów. Nie uznał gola Rosario, prawidłowy lecz nam łatwo powiedzieć to po powtórce kiedy widać, że piłkarz który strzelał nie był na spalonym. Dał karnego Boca z kapelusza, tu fakt niezaprzeczalny oraz uznał gola z centymetrowego spalonego na 2-0. Błędy może nie rażące, ale na pewno błędy.

Rosario musi wygrać by mieć nadzieje na tytuł wicemistrzowski, Marco Ruben ciągle strzela, duża mobilizacja w Rosario by ograć Bocę. Ale kurs na gospodarzy zbyt niski wg mnie więc ja odpuszczam.

CENTRAL: Mauricio Caranta; Víctor Salazar, Alejandro Donatti, Javier Pinola y Paulo Ferrari; Walter Montoya, Damián Musto, Giovani Lo Celso y José Luis Fernández o Franco Cervi; Marcelo Larrondo o Franco Niell y Marco Ruben
BOCA: Guillermo Sara; José Fuenzalida, Fernando Tobio, Alexis Rolín y Luciano Fabián Monzón; Rodrigo Bentancur, Adrián Cubas y Nicolás Colazo; Nicolás Lodeiro; Sebastián Palacios y Andrés Chávez


VS

Atletico Rafaela - San Lorenzo
Typ: San Lorenzo @ 1,990 Pinnacl
✅✅0:1​

San Lorenzo wygrywa i ma spokojne wicemistrzostwo. Rywala mają najłatwiejszego z wszystkich zespołów, które o to 2 miejsce walczą.

RAFAELA: Carlos De Giorgi; Leonardo Godoy, Rodrigo Colombo, Sebastián Martínez y Bruno Urribarri; Gabriel Graciani, Walter Serrano, Adrián Bastía y Osmar Ferreyra; Ignacio Pussetto y Federico Andrada. DT: Leonardo Astrada.
SAN LORENZO: Sebastián Torrico; Julio Buffarini, Mauro Cetto, Mario Yepes y Emmanuel Mas; Juan Mercier y Néstor Ortigoza; Héctor Villalba y Sebastián Blanco; Nicolás Blandi y Martí*n Cauteruccio.

San Lorenzo bez Kalinskiego i Mauro Matosa, ale wskakuje Ortigoza i Blandi, który zdobył gola z Temperley w poprzedniej kolejce.
Atl. Rafaela z tego co widzę to utrzymanie ma zapewnione, a ich bilans to ledwie 23pkt w całym sezonie.

Gram po prostu na San Lorenzo które jest lepsze i które musi wygrać bo chce grać w Libertadores. Kurs mnie zadowala.


Tigre - Racing Club

Ten mecz także dla Racingu ważny by dać sobie szansę na awans do Libertadores jednak podobnie jak Rosario mają trudnego rywala, Tigre u siebie ma świetny bilans 9-4-1 i Racingowi nie będzie łatwo tutaj wygrać. Dlatego ja odpuszczam ten mecz.


VS

Independiente - Velez
Typ : Independiente @ 1,667 pinnacl
✅✅1:0​


Independiente, Belgrano, Estudiantes i RIver Plate wciąż liczą się w walce o dwa miejsca, które dadzą szanse na play off o Copa Libertadores.

Estudiantes wczoraj wygrało już 2:0 i po tym meczu tabela wygląda tak:

5. Independiente 51pkt
6. Estudiantes 51pkt (Wszystkie mecze rozegrane)
7. Belgrano 50pkt
8. Banfield 50pkt (wszystkie mecze rozegrane)
9. River Plate 49pkt

Więc Independiente zagraża jeszcze Belgrano i River Plate. Belgrano gra swój mecz z Huracanem i wcale łatwej przeprawy mieć nie będą bo Huracan walczy jeszcze o utrzymanie.
River natomiast mecz z Newell&#39;s Old Boys u siebie i to mecz zagadka bo River raczej bez formy i w dodatku przed rewanżem w Copa Sudamericana po porażce 0:1 u siebie z Huracanem.
A dodam, że jak River Plate zajmie miejsce w top6 to mimo iż ma awans do Copa Libertadores już pewny to i tak zagra w play off.A wtedy będą przesunięcia i różne warianty z Copa Sudamericana itp.

Dla Independiente najlepiej jakby swój mecz wygrali bez patrzenia na innych. Rywala mają słabego, Velez w tym sezonie zawodzi całkowicie. Independiente ma z kolei świetny zespół, ostatnio forma bardzo dobra. Nic tylko wygrać, bo skład optymalny na dzisiejszy mecz.

Warto być na 5msc w tabeli bo to daje przewagę meczu w play off na własnym obiekcie.

Independiente dziś bez Cristiana Rodrigueza, ale w jego miejsce zagra Pisano więc żaden problem. Jest Mancuello, będzie gra.
Velez już o nic nie walczy, po sezonie odchodzi trnere Russo, ponadto dziś Velez bez Leandro Somozy i Damiena Pereza.


INDEPENDIENTE: Diego Rodríguez; Gustavo Toledo, Hernán Pellerano, Víctor Cuesta y Nicolás Tagliafico; Julián Vitale y Federico Mancuello; Martín Benítez, Matías Pisano o Juan Manuel Trejo y Ezequiel Vidal; Diego Vera
VELEZ: Alan Aguerre; Fabián Cubero, Emiliano Amor, Lautaro Gianetti e Iván Bella; Yamil Asad, Lucas Romero, Leandro Desábato y Braian Cufré; Milton Caraglio y Hernán Toledo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Patronato – Atletico Parana
Typ: 2
Kurs: 3,65
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 42 i zarazem ostatniej kolejki Argentyńskiej Primery B (odpowiednik 2 ligi) w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 2 pozycję w tabeli drużyna Patronato z 7 Atletico Parana. Gospodarze tego spotkania obok prowadzącego Atletico Tucuma posiadają jeden z najlepszych bilansów spotkań na własnym stadionie gdzie w 20 dotychczasowych występach zdołali 15x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 37 bramek a stracili 8. Goście natomiast ustępują bardzo znacznie ustępują statystykami a w 20 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 5x zwyciężyć 5x zremisowali a 10x doznali porażki strzelając przy tym 18 bramek a stracili 25. W tym pojedynku jednak statystyki raczej nie będą już miały większego znaczenia a raczej niezmiernie ważny jest aktualny układ tabeli. Gospodarze tego spotkania w ostatniej kolejce stracili szansę na 1 miejsce które premiuje bezpośrednim awansem do Argentyńskiej Primery Dyvision musząc teraz szukać swoich szans w barażach na które trzeba zagospodarować olbrzymią energię oraz przygotowanie. Goście natomiast chodź teoretycznie lecz wciąż mają szansę na zajęcie 6 miejsca w tabeli które premiuje właśnie udziałem w fazie play off lecz żeby tak się stało tylko zwycięstwo w tym spotkaniu wchodzi w grę. Wydaje mi się, że gospodarze są już myślami w fazie play off i chodź są oni na pewno silniejsi kadrowo od Atletico Parana to tak naprawdę to spotkanie nie ma już dla nich żadnego znaczenia. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę zwycięstwo przyjezdnych u których powinno być zdecydowanie większe zaangażowanie w grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom