>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
-

Lanus - Estudiantes (1:0)

1 - @2,2 - forbet ✅
Drugie spotkanie które wybieram i o którym wspomniałem wcześniej to mecz w Lanus. Gospodarze muszą gonić czołówkę... ale jak pokazywali wcześniej jak muszą to potrafią się spiąć. Aktualnie zajmują 10 pozycję w lidze - 42 pkty, 12-6-8, bramki 31-23. - Ale ostatnie 5 spotkań to 4-0-1, bramki 8:1. U siebie w ostatnich 5 meczach nie stracili bramki... a zostawili w pokonanym polu m.in. Chapecoense (3:0), Velez (2:0) czy Zylię (5:0). Tymczasem goście są w lidze na 5 miejscu - 47 pkty, 13-8-5, bramki 41:25. Niestety, ostatnie ostatnie 5 meczy już nie wygląda tak dobrze - 2-2-1, bramki 6:5. Na wyjazdach m.in. ulegli Olimpo Bahii (3:1), pokonali Ekwadorską Barcelonę (0:3), przegrali z Kolumbijskim Atletico Nacional (4:1) czy zremisowali z Independiente i NOB. Czyli Estudiantes ostatnio gra w kratkę. A to kontra dobra postawa Lanus, plus miejsce rozgrywania spotkania... wychodzi mi wygrana Lanus.
z braków - Lanus:
Acosta - napastnik - 21 meczy, 1678 min, 5 goli, 4 asysty
w Estudiantes nie zagrają:
Sanchez - prawy obrońca - 21 meczy, 1881 min, 2 gole, 1 asysta
Schunke - środkowy obrońca - 25 meczy, 2246 min, 1 gol, 2 asysty
Damonte - środkowy pomocnik - 15 meczy, 1105 min, 4 gole
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brawo @majekx z typem na Lanus trafione w sedno ;) Ja sądziłem, że to trudny mecz do typowania jednak. W ogóle w tej kolejce nie widzę łatwych za bardzo. Rosario jednak zremisowało 0:0 z Colon, ale jak czułem to tylko lekko grane było.
O sobotnich meczach można poczytać obszernie tutaj -&gt; http://albicelestes.pl/2017/06/04/zadyszka-walczacych-o-copa-libertadores/

Niedziela za to zapowiada się wielka, wielkie emocje się szykują na szczycie.

VS

San Lorenzo - River Plate
Typ: obie strzelą? TAK @ 1,75 Expekt
✅✅2:1​


Ekipa River Plate ostatnio gra najlepiej w całej Argentynie. Nie ma co do tego wątpliwości, złapali gaz i formę, a kolejnych rywali potrafią rozstrzelać jak chcą. Świetnie spisuje się Gonzalo Pity Martinez, swoje dokłada Sebastian Driussi i razem z Lucasem Alario tworzą super trio ofensywnych graczy, którzy wyprwoadzili River na drugie miejsce w tabeli ligi argentyńskiej i dali im szansę na walkę o tytuł. W dzisiejszym meczu zabraknie jednak Lucasa Alario, który musi odbyć zawieszenie. W jego miejsce do składu wskoczy doświadczony Ivan Alonso. Ale nie wierzę, że gra River jakoś znacząco dzisiaj się będzie różniła od poprzednich meczów. Siłą River będzie wyjscie z kontry, Pity Martinez świetnie potrafi napędzić szybkie akcje.

Dziś zadanie jednak się robi bardzo trudne, bowiem River wyjeżdża do San Lorenzo na mecz z trudnym rywalem. Postawa San Lorenzo także w osattnim czasie się polepszyła, klub zdołał wyjść z grupy w Copa Libertadores mimo bycia już na musiku. W lidze obecnie walka toczy się o czołową czwórkę, a w tabeli ścisk. San Lorenzo przegrali dwa ostatnie ligowe mecze, niespodziewanie 0:1 z Aldosivi i 1:2 z Racingiem, gdzie długo grali w dychę. Ale dzis na River motywacja jest oczywiście. San Lorenzo u siebie potrafi przejmować kontrolę nad meczem. River z kolei na wyjeździe jak wspomniałem niedawno czuje się dobrze w roli kontratakujacych. Tak wygrali na La Bombonera przekonująco 3:1. Zresztą ostatnie mecze wyjazdowe River robią wrażenie. Seria 9 wygranych z rzędu w lidze i Copa Libertadores jest imponująca! W każdym z meczów minimum 2 gole strzelone. A tylko z tych 9 gier w trzech zachowali czyste konto.
Przed tygodniem pisałem, że San Lorenzo i Racing to czołowe ekipy pod względem liczby goli w całej Argentynie. River także tutaj to ścisła czołówka.

San Lorenzo:Navarro - Diaz, Angeleri, Caruzzo, Rojas - Mussis - Cerutti, Belluschi, ORtigoza, Merlini - Blandi
River Plate: Batalla - Mayada, Maidana, Martinez Quarta, Casco - I.Fernandez, Rojas, Ponzio, Gonzalo Pity Martinez - Alonso, Driussi


VS

Boca Juniors - Independiente
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,60 Expekt
⛔3:0​

O ile w przypadku San Lorenzo i Racingu mamy do czynienia z czołówką pod względem liczby goli w meczach tych zespołów. O tyle Independiente jest na ligowym dnie w tej statystyce. Zespół Idnependiente mało strzela, mało w porównaniu z San Lorenzo, Boca, River czy Racingiem. Te zespoły mają w okolicach 45-50 bramek, a Independiente zaledwie 32. Ale siła Independiente jest szczelna defensywa. Tylko 17 bramek straconych co jest najlepszym wynikiem w całej lidze.
Boca niby ma najlepszy atak bo 51 bramek zdobytych, ale sytuacja Boca w ostatnim czasie jest trudna. Zespół zgubił gdzieś formę i po prostu się męczy. A nie dość, że się męczy to jeszcze nie kreuje zbyt wielu okazji bramkowych, więc nie ma czego zamieniać na gole.

Boca pechowo remis 1:1 z Huracanem przed tygodniem, po bezmyślnym faulu bramkarza w 94 minucie i rzucie karnym... Wcześniej skromne 1:0 z Newell&#39;s. Ale forma Boca nie powala. Pozwolili dogonić się River na dystans 1 punktu i dla nich teraz każdy kolejny mecz będzie niezwykle ważny. W dodatku zatracony polot w grze ofensywnej. Wszystko cierpi gdy nie ma Ricardo Centuriona, który jak jest w formie to robi znakomity efekt swoją postawa. Dziś Centurion wraca do kadry po kontuzji, ale czy aby znowu nie za wcześnie liczyc, że odmieni grę Boca od razu? Ostatnio powrót Centuriona w meczu z Estudiandes skończył się zmianą jeszcze w 1 połowie i odnowieniem urazu... Wiem, że Boca walczy o tytuł itp, ale zdrowie zawodnika trzeba jednak szafować. Ponadto Rodrigo Bentancur na MŚ u20 przebywa i to też spora strata w środku pola. Dziś Urugwaj awansował do półfinału więc przez kolejny tydzień Bentancur zostaje w Korei Południowej. Dzisiejszy mezc to też zawieszenie za kartki Gino Peruzziego.

Independiente walczy o top4 i awans do Libertadores. A Forma Independiente jest dobra. W oficjalnych rozrgywkach w 2017 roku nie przegrali jeszcze meczu!

Boca Juniors (4-3-3):Agustín Rossi – Leonardo Jara, Fernando Tobio, Lisandro Magallán, Jonathan Silva – Fernando Gago, Wilmar Barrios, Pablo Pérez – Cristian Pavón, Darío Benedetto, Ricardo Centurión (Junior Benítez).

Independiente (4-2-3-1):Martín Campaña – Fabricio Bustos, Alan Franco, Nicolás Tagliafico, Juan Sánchez Miño – Diego Rodríguez, Walter Erviti – Emiliano Rigoni, Martín Benítez, Ezequiel Barco – Emmanuel Gigliotti.

Mecz pachnie mi jakimś remisem dziś. Ale wobec formy defensywnej jednych i braku formy ofensywnej Boca spodziewam się, że raczej będzie z dużej chmury mały deszcz. Wielu fajerwerków się nie spodziewam. Bardziej mecz San Lorenzo - River ich dostarczy ze względu, że oba zespoły grają ofensywnie i mają kim straszyć.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Premier Division
Godz: 00:00
Spotkanie: Quilmes A.C. - Club Atlético Patronato
Typ: Quilmes A.C.
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 27 kolejkę ligową argentyńskiej Primera Division.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Centenario Dr. José Luis Meiszner zmierzą się ze sobą miejscowe Quilmes Atlético Club a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Patronato de la Juventud Católica.
Quilmes A.C. w tym sezonie ligowym w swoich 26 meczach zdobył 23 punkty co daje obecnie przedostanie 29 miejsce w tabeli ligowej zaś Club Atlético Patronato plasuje się na 23 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera Division ze zdobytymi 27 oczkami w swoich 26 spotkaniach w tym sezonie ligowym.
Gospodarze na swoim terenie 6 zwycięstw, 1 remis oraz 6 przegranych i bilans bramek 11-13 natomiast goście na wyjazdach 2 wygrane, 5 remisów oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 7-14.
Mecz ten zapowiada się ciekawie w dolnych rejonach ligowej tabeli gdyz oba zespoły dzieli 4 oczka czyli tak naprawdę jeden mecz i będzie praktycznie po równo i moim zdaniem to gospodarze wyjdą z tej potyczki zwycięsko bo w tym sezonie jak zbierają jakieś punkty z murawy to tylko praktycznie na swoim stadionie a goście nie są dobrą wyjazdową ekipą i moim zdaniem jednak te 3 oczka pozostaną na Estadio Centenario Dr. José Luis Meiszner przy zespole Quilmes Atlético Club.
⛔ 0:1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzina: 02:10
Spotkanie: Colon Santa Fe - Independiente Rivadavia
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie 1/32 finału w rozgrywkach o puchar Argentyny. Mecz rozegrany zostanie na neutralnym terenie i spotyka się tutaj zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej z drużyną grającą w rozgrywkach ligowych szczebel niżej. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół Colon. Kadrowo są zespołem mocniejszym, to nie ulega wątpliwości a do tego ich przeciwnik zagra dzisiaj dość mocno osłabiony.
Absencje w Colon:
pomocnicy Ledesma (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Oviedo (15 występów w tym sezonie)
Absencje w Rivadavia:
obrońcy Vizcarra (17 występów w tym sezonie), Aguero (13 występów w tym sezonie) i Navas (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Cardozo (28 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Encina (25 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Curuchet (28 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Tarragona (27 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Reinoso (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Independiente bez swoich dwóch najlepszych strzelców nie mają czego tutaj szukać myślę. Za dużo tych braków w kadrze i uważam, że Colon spokojnie wygra to spotkanie i awansuje dalej.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzina: 01:05
Spotkanie: Club Atletico Tucuman - CA All Boys
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj również atakuję rozgrywki Copa Argentina. W tym proponowanym meczu również spotyka się zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej z drużyną grająca szczebel niżej w ligowych rozgrywkach. Mecz rozgrywany również na neutralnym terenie i dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem jest także zespół występujący szczebel wyżej. Atletico Tucuman myślę, że kadrowo jest zdecydowanie mocniejszy a jakby tego było mało rywale zagrają bez kilku ważnych graczy.
Absencje w Atletico Tucuman:
obrońca Meza (7 występów w tym sezonie), pomocnicy Mendoza (10 występów w tym sezonie), Cuello (4 występy w tym sezonie), Sanna i Valdez (po 1 występie w tym sezonie) i napastnicy Zampedri (19 występów w tym sezonie, 11 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Alvarez (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Mendez (8 wystepów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w All Boys:
pierwszy bramkarz Losa (19 występów w tym sezonie), obrońcy Frontini (29 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Ibars (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ponce (7 występów w tym sezonie), pomocnicy Canuhe (30 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Piergiacomi (24 występy w tym sezonie), Acevedo (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Stefanatto (11 występów w tym sezonie) i napastnicy Del Cason (27 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Rivero (21 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie) i Vildozo (10 występów w tym sezonie)
Oba zespoły bez kilku ważnych graczy ale dużo więcej kluczowych absencji według mnie w obozie zespołu All Boys. Oba zespoły w dołku, bo Atletico Tucuman 4 ostatnie mecze przegrali natomiast, ich rywal od 3 meczu nie wygrał (2 porażki i remis). Ten mecz to może być przełamanie dla którejś drużyny a według mnie tym zespołem, który tutaj dziś wygra jestAtletico Tucuman i to w stronę ich wygranej stawiam.
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera D Metropolitana
Godzina: 20:30
Spotkanie: CA Claypole - Victoriano Arenas
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jedna z niższych lig w Argentynie. Jest oto spotkanie ostatniej kolejki i sytuacja w tabeli wygląda tak:

Do tej pory Claypole u siebie zanotowali 5 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek, natomiast zespół dzisiejszych gości na wyjazdach ma bilans identyczny jak ich rywal u siebie 5 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek. Victoriano ma już zapewnione miejsce w fazie play off o awans do wyższej ligi i dla tego zespołu jest to mecz bez większego znaczenia, bo bez względu na wynik ich pozycja w lidze już się nie zmieni. Claypole z kolei aby awansować do fazy play off musi to spotkanie wygrać, bo jeśli nie a któryś rywal z nami wygra swój mecz do zespół wypadnie ze strefy objętej awansem do dalszej rundy o awans. Ja idę tutaj w stronę zwycięstwa gospodarzy. Victoriano jest już pewne udziału w dalszej fazie i dzisiaj żeby nie narażać swoich najlepszych piłkarzy na kontuzje zagra rezerwowym składem. O tej sytuacji można poczytać pod poniższym linkiem:
http://www.soloascenso.com.ar/notas/victoriano-arenas/se-juega-la-ultima/107402?utm_source=dlvr.it&amp;amp;utm_medium=twitter
⛔ 0-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzinna: 02:10
Spotkanie: Godoy Cruz A.T. - CD Santamarina Tandil
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Znów wychodzę z propozycją spotkania z Copa Argentina. Mecz rozgrywany na neutralnym gruncie, Godoy Cruz występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w ligowych zmaganiach natomiast ich rywal gra szczebel niżej. Godoy Cruz jest dla mnie tutaj faworytem i myślę, że wygrają to spotkanie w regulaminowych 90 minutach. Kadrowo zespół ten jest dużo silniejszy a do tego w zespole Santamarina nie zagra kilku ważnych dla tego zespołu zawodników.
Absencje w Godoy Cruz:
obrońca Viera (21 występów w tym sezonie), pomocnicy Silva (17 występów w tym sezonie), Correa (16 występów w tym sezonie), Sanchez (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Andrada (6 występów w tym sezonie) i Serrano (1 występ w tym sezonie)
Absencje w Santamarina:
pomocnik Barrionuevo (27 występów wt ym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Castro (28 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Michel (23 występy w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Prudencio (22 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Godoy Cruz jest dużo mocniejszym zespołem od swego rywala i mam nadzieję, że do potwierdza na boisku w regulaminowym czasie gry.
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 28... która rozpocznie się zaległym spotkaniem z kolejki numer 17 - Defensa - Independiente.
Forbet przygotował następujące kursy:

Tradycyjnie zapraszam do wpisów. Wielki_gracz po spotkaniach pucharowych na pewno jest w temacie, mam nadzieje Robson_United też nie zawiedzie ???? . W mojej opinii ciekawie zapowiadają się mecze Colon z San Lorenzo, NOB z Lanus czy River vs Racing. Na oku mam zaległe spotkanie Independiente, mecz Hracanu, Atletico Rafaela i właśnie NOB. Może coś jeszcze... pomyślę. Mecze wyglądają na perspektywiczne i na bank będzie kilka pomysłów. A jak Wy sądzicie? Może jakaś niespodzianka komuś wpadnie w oko.​
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
na początek zaległe spotkanie:
-

Defensa - Independiente (1:2)
1 dnb - @1,65 - forbet ⛔
un2,5+nobts - @1,75 - forbet ⛔
i bardziej ryzykowna opcja:
1+un2,5 - @4,15 - forbet ⛔
Wielka szansa Defensy... Oba najbliższe spotkania gra na własnym stadionie - a to już plus. Dodatkowo zabraknie tylko:
H. Silvy - obrońca - 19 meczy w lidze - 1539 min.
W zespole Independiente nie zagrają:
Gigliotti - napastnik - 12 meczy - 1022 min - 4 gole - 1 asysta
Figal - obrońca - 19 meczy - 1740 min - 1 gol
Tagliafico - lewy obrońca - 25 meczy - 2280 min - 3 asysty
Gospodarze tego spotkania u siebie jak by nie było stanowią jakąś siłę - traciły tutaj punkty takie zespoły jak Tigre (1:0), Godoy (0:0), Lanus (1:0), NOB (1:0) i Sao Paulo (0:0) - Sudamericana.
Goście na pewno chcą się zrehabilitować po ostatniej porażce z Bocą (3:0) i w normalnych warunkach pewni by było ich na to stać - ale układ kalendarza plus braki kadrowe, plus przeciwnik, który jest u siebie bardzo niebezpieczny powoduje, że skłaniam się do postawienia 1 z zabezpieczeniem na wypadek remisu.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
To i ja wtrące swoje swoje dwa grosze do tematu.
Przeglądając mecze napotkałem takie oto spotkanie

Colon - San Lorenzo

Typ: 2 DNB Kurs: 1.79 Unibet ⛔

Wydaje mi sie dosyć ciekawa opcja.
Colon zasadnoczo słabo sobie radzi z ekipą San Lorenzo.
Patrzą na historie spotkań trudno znaleźć jakieś zwycięstwo z ich strony stąd takowy typ.
Dokładając sytuacje w tabeli oraz stosunek meczów dotychczas rozegranych
opcja 2 DNb wygląda dosyc apetycznie i w miare pewnie jesli chodzi oto spotkanie.
Kurs satysfakcjonujący tak więc próbujemy!\

Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
po wczorajszym niepowodzeniu dziś celuje w typ:

-

Huracan -Union (1:0)
1 - @1,9 - forbet ✅
Uważam, że kurs jest lekko przeszacowany - dlatego staram się na tym skorzystać. Na stadionie w Buenos Aires punkty straciła Boca Juniors a blisko straty były San Lorenzo czy NOB. We wszystkich tych meczach przewaga była po stronie gospodarzy. Union dysponuje dużo gorsza obroną, niż ww teamy, więc i Huracanowi będzie łatwiej coś strzelić - a jeżeli już coś wpadnie - to nie sądzę, żeby goście się podnieśli. Oba zespoły co prawda dzieli aż 7 pkt - na korzyść klubu z Santa Fe - ale wyjazdy dzisiejszych gości już nie wyglądają tak dobrze - 13 meczy - 1-5-7, bramki 10:23. Dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ pierwszego bramkarza Union.
braki - Huracan:
Mancinelli - środkowy obrońca - 19 meczy - 1701 min - 1 gol
Romat - prawy obrońca - 19 meczy - 1673 min - 2 gole - 1 asysta
Union (pod znakiem zapytania):
Fernandez - bramkarz - 27 meczy - 2430 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
na szybko bo na razie mam mało czasu.. jak jeszcze przed meczami znajdę czas to edytuję posta i opiszę szczegółowiej:

-

Independiente - Olimpo (1:1)

1 - @1,5 - forbet ⛔
dosłownie 3 zdaniami... Independiente ma ambicje gry w Copa Libertadores... i jest blisko top 5. Independiente już w piątek pokazało, że każdy mecz jest dla nich ważny. Olimpo ostatnio uciekło ze strefy spadkowej.. dodatkowo większość punktów jakie zdobyli to mecze na własnym stadionie.

-

NOB - Lanus (1:1)

un2,5 - @1,55 - forbet ✅

-

River - Racing (2:3)
bts - @1,8 - forbet ✅
Po pierwsze - Drussi jest lekko poobijany... po drugie Racing w 27 meczach strzelił 44 gole - co prawda nie zagra Bou... ale jest i Martinez i Lopez... Natomiast River ma jeszcze Alario... ale i z drugiej strony też traci gole - 48-25. Podstawowe pytanie - czy Racing stać na strzelenie gola? - jak dla mnie tak. I ten typ pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ledwo co skończyliśmy kolejkę numer 28 a już pora na 29 serię spotkań. Forbet wystawił takie kursy:
Poprzednia kolejka nie była zbyt udana. Może tym razem będzie lepiej. Mecz kolejki to chyba spotkanie San Lorenzo z Banfield - i tutaj będę upatrywał swojej szansy - już liczę na San Lorenzo. Po za tym zapewne będę uważniej przyglądał się Racingowi, River i NOB (oczywiście celuje w ich wygraną). No i Lanus - Huracan - zapowiada się zaciekły mecz... i zapewne będzie under. Tradycyjnie zapraszam do wpisów, komentowania i typowania. Ja swoje typy dodam jak tylko znajdę 5 min... ;)
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
zgodnie z zapowiedziami:

-

San Lorenzo - Banfield (1:0)
1 - @2,05 - forbet ✅
dodatkowo:
ov2,5+bts - @2,05 - forbet ⛔
W pierwszym meczu kolejki celuję w gospodarzy. Niby Banfield jest wyżej w tabeli... ale po pierwsze San Lorenzo są gospodarzami, po drugie - to oni walczą o punkty i miejsce 1-5, po trzecie Banfield na wyjazdach traciło punkty z takimi zespołami jak Tucuman, Godoy, Lanus czy Olimpo. Z drugiej strony San Lorenzo przegrało u siebie z Aldosivi... ale później wygrało z River Plate... a wcześniej pokonali u siebie Flamengo i Rosario.
Dodaje jeszcze drugi zakład ze względu na braki kadrowe - praktycznie w liniach obrony obu zespołów... i fakt, że te wygrane San Lorenzo owszem były z dobrymi zespołami... ale wszystkie wynikiem 2:1... a to daje mi do myślenia - zwłaszcza, że w zespole Banfield w ataku zobaczymy Cvitanicia, a na skrzydle Bertolo - a oni potrafią namieszać.
W zespole gospodarzy nie zobaczymy:
Mussis - defensywny pomocnik - 24 mecze - 2090 min - 2 asysty
Rojas - lewy obrońca - 11 meczy - 943 min
Diaz - prawy obrońca - 19 meczy - 1547 min - 3 gole - 1 asysta
najprawdopodobniej - Coloccini - środkowy obrońca - 12 meczy - 791 min
w zespole gości nie zagra:
Matheu - środkowy obrońca - 24 mecze - 2135 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@majekx, Banfield jeszcze jako jedyne ma szansę zagrozić Boca w walce o mistrza, chociaż słowo &quot;walka&quot; trzeba wziąć w cudzysłów, bo Boca tego już nie wypuści,a le tak piszę tylko z kronikarskiego obowiązku ;)
Mecz ciekawy, według mnie będą gole z obu stron. Ostatnio nie oglądam zbyt dużo, ale po prostu czutka mi mówi, że gole padną więc BTS ciekawym typem.
Powodzenia!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Godzina: 20:30
Spotkanie: Boca Unidos - San Martin de Tucuman
Typ: X2
Kurs: 1,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Argentynie. Tabela na początek:

Boca Unidos na własnym stadionie do tej pory odniósł 7 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek. Początkowo chciałem tutaj typować gołą 2 ale trochę się obawiam, że może paść remis stąd podpieram ten typ i typuję na X2. Gospodarze są w dołku i od 5 spotkań nie wygrali a 4 ostatnie mecze kończyły się ich porażką. Myślę, że dzisiaj nadal się nie przełamią i meczu nie wygrają, bo zagrają z solidnym rywalem a do tego Boca Unidos na to spotkanie jest poważnie osłabione.
Absencje w Boca Unidos:
obrońca Villoldo (10 spotkań rozegranych w tym sezonie), pomocnicy Herrera (30 spotkań rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie), Ramirez (23 spotkania rozegrane w tym sezonie) i Rios (21 spotkań rozegranych w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec w drużynie Nieto (21 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie)
Absencje w San Martin
obrońca Catalan (34 występy w tym sezonie)
Boca Unidos ma ostatnio problemy ze zdobywaniem goli a dzisiaj zagra bez swojego najlepszego strzelca więc tym bardziej będzie trudniej coś zdobyć. Goście mają dobrych napastników takich jak Lentini czy Quiroga ale nie jestem do końca pewny czy stać ich dziś na zwycięstwo stąd taki typ. Myślę, że goście tego meczu nie przegrają i typ X2 to tutaj dobre rozwiązanie. Kto lubi ryzykować może spróbować tutaj postawić na zwycięstwo San Martin.
✅ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Racing - Colon
Chciałem grać Racing - jak by nie było ostatni mecz to efektowna wygrana z River... ale Colon ostatni mecz pokonał San Lorenzo... no i braki kadrowe... w Racingu nie zagra Bou - a to już o te 40% w ataku mniej. Mecz odpuszczam. Dodatkowo w Racingu nie zagrają:
Musso - lewy obrońca
w Colon nie zagrają Ledesma (środkowy pomocnik - już od jakiegoś czasu nie gra) i Rodriguez (lewy obrońca)
składy mówią remis, ostatnie mecze mówią bts, pozycja w lidze under... czyli totalny mętlik. czy będzie 1:1?... ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzinna: 00:20
Spotkanie: CA Tigre - Atletico Rafaela
Typ: 1
Kurs: 1,79
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj również próbuję typu piłkarskiego z Argentyny, tym razem z najwyższej klasy rozgrywkowej. Tabela na początek:

Tigre u siebie do tej pory odniósł 4 zwycięstwa, 5 remisów i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw, 2 remisów i 7 porażek. Oba zespoły mają zbliżony potencjał, chociaż lepiej wiedzie się zespołowi Atletico Rafaela, który jest wyżej w ligowej tabeli i prezentuje się lepiej. Ja jednak stawiam dzisiaj na gospodarzy pod wpływem tego jak oba zespoły zaprezentowały się w swych ostatnich ligowych spotkaniach. Jak to się mówi jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz ;) W ostatniej kolejce Tigre wygrał na wyjeździe z Patronato 2-0, natomiast Rafaela u siebie zremisowała z Quilmes 1-1 ale zagrali bardzo słabo i mieli dużo szczęścia, że ten remis utrzymali. Oprócz tego wykartkowali się i z tego powodu oraz z powodu kontuzji nie zagra dzisiaj kilku kluczowych graczy w dzisiejszym spotkaniu. W drużynie gospodarzy też jest parę absencji ale według mnie dużo poważniejsze są w obozie rywala
Absencje w Tigre:
obrońca Urribarri (10 występów w tym sezonie), pomocnicy Cardozo (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Ellacopulos (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Spinelli (2 występy w tym sezonie) i Mazzanatti (2 występy w tym sezonie)
Absencje w Atletico Rafaela:
obrońcy Campi (27 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Abero (23 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Medaglia (9 występów w tym sezonie) i Canavessio (2 występy w tym sezonie), pomocnicy Luna (27 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec), Gudino (26 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Montiel (15 występów w tym sezonie), Itabel (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Martino (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Soloa (7 występów w tym sezonie) i napastnicy Costa (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ramirez (13 występów w tym sezonie)
Wprawdzie Tigre do tej pory sporo błędów w obronie popełniał ale dzisiaj ma łatwiejsze zadanie, bo u rywala nie zagrają dwaj najlepsi strzelcy w drużynie i motory napędowe tego zespołu czyli pomocnicy Gudino i Luna. Jak widać u góry w zespole gości sporo nieobecności i myślę, że dzisiaj przewaga w posiadaniu piłki i kreowaniu gry powinna być po stronie gospodarzy. Powinni stworzyć sobie więcej sytuacji do strzelenia gola i kontrolować spotkanie i mam nadzieję, że ostatecznie to Tigre dopisze sobie 3 punkty.
✅ 1-0
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Belgrano - Newells Old Boys
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Korzystając z tabeli dodanej w poście wyżej widzimy dokładnie kto z kim się mierzy. Gospodarze to czerwona latarnia ligi, która dziś gości siódmy zespół tabeli, który nadal walczy i ma szansę na grę w Copa Libetadores. Belgrano to najsłabsza ekipa w lidzę jeśli chodzi o grę na własnym stadionie. W 14 meczach zdobyli 10 punktów, a ich bilans to 1-7-6 w bramkach co ciekawe tylko 7-12! Ja jednak skłaniam się ku Old Boys-om, którzy po dwóch ostatnich niepowodzeniach na wyjazdach będą chcieli się zrehabilitować i wygrać. W ostatnich latach potrafili tam odnosić zwycięstwa.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Belgrano - NOB (2:1)
2 - @2,05 - forbet ⛔
na NOB też stawiam... kurs sprzyja... i NOB muszą wygrać jeżeli chcą grać w CL w przyszłym sezonie. Sytuację w lidze opisał już kolega @Slawgo więc ja tylko dodam składy:
L. Acosta - T. Guidara, E. Espíndola, C. Lema, J. Quiroga - F. Lértora, G. Farré - L. Melano, M. Suarez, M. Barbieri - T. Attis
L. Pocrnjic - J. San Román, F. Escobar, E. Moiraghi, M. Valenzuela - B. Rivero, J. Elías, M. Formica - H. Fertoli, I. Scocco, V. Figueroa

drugi mój typ:
-

Lanus - Huracan (2:0)
un2,5 - @1,5 - forbet ✅
Lanus jeszcze walczy o Copa Sudamericanę... właściwie wystarczy im 2 pkt.. Huracan już o nic nie gra... z drugiej strony przeciwko Huracanowi gra się bardzo ciężko - przekonała się o tym Boca Juniors Czy Lanus stać na efektywną wygraną.. na wygraną może.. ale nie sądzę, że na efektywną. Jak dla mnie mecz powinien być wolny i nudny... Składy:
Lanus:
E. Andrada - G. Carrasco, M. Herrera, D. Braghieri, N. Pasquini - R. Martínez, I. Marcone, A. Silva - M. Moreno, J. Sand, L. Acosta
Huracan:
M. Díaz - N. Romat, M. Nervo, F. Mancinelli, L. Villalba - L. Compagnucci , M. Fritzler, I. Pussetto - A. Romero Gamarra, D. Mendoza, N. Briasco

składy na pozostałe mecze są tutaj:
http://www.ole.com.ar/futbol-primera/formaciones-fecha29_0_1818418232.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom