>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Belgrano - Newells Old Boys ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Korzystając z tabeli dodanej w poście wyżej widzimy dokładnie kto z kim się mierzy. Gospodarze to czerwona latarnia ligi, która dziś gości siódmy zespół tabeli, który nadal walczy i ma szansę na grę w Copa Libetadores. Belgrano to najsłabsza ekipa w lidzę jeśli chodzi o grę na własnym stadionie. W 14 meczach zdobyli 10 punktów, a ich bilans to 1-7-6 w bramkach co ciekawe tylko 7-12! Ja jednak skłaniam się ku Old Boys-om, którzy po dwóch ostatnich niepowodzeniach na wyjazdach będą chcieli się zrehabilitować i wygrać. W ostatnich latach potrafili tam odnosić zwycięstwa.
Niestety w &quot;połe&quot;. Zapewne zlekceważyli rywala.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera B Metropolitana
Godz: 20:30
Spotkanie: C. A. San Telmo - Deportivo EspaĂąol
Typ: C. A. San Telmo
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na przedostatnią 35 kolejkę argentyńskiej Primera B Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Osvaldo Baletto zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético San Telmo a w gości pojawi się zespół Club Deportivo EspaĂąol.
C. A. San Telmo w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyło 46 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej zaś Deportivo EspaĂąol plasuje się na 12 pozycji w tabeli ligowej argentyńskiej Primera B Metropolitana ze zdobytymi 45 oczkami w swoich 34 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie 8 zwycięstw, 4 remisy oraz 5 przegranych z bilansem bramkowym 22-15 natomiast goście w delegacjach 3 wygrane, 5 remisów oraz 9 porażek i bilans bramek 13-21.
Moim typem na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy wygrywając to spotkanie przy dobrych wiatrach i układzie innych meczy mają jeszcze szansę w ostatnim swoim meczu powalczyć o awans do Play-Offów do tego dobrze grają na swoim terenie a goście na wyjazdach grają słabo i większość swoich ligowych oczek zdobyli na własnym terenie.
⛔ 0:1
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
za chwilę zaczyna się ostatnia kolejka... tak wyglądają pary meczowe:

Wiemy już, że Boca jest mistrzem... ale kto zagra w Copa Libertadores?... kto w Copa Sudamericanie?... Ja będę celował w mecz kolejki wg mnie - Banfield - Racing - widzę tutaj bts. Dodatkowo zapewne coś w stronę San Lorenzo, Independiente i Estudiantes... ale to po przeanalizowaniu dodam posta.​
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
-

Banfield - Racing (1:3)
bts - @1,75 - forbet ✅
Racing gra o Copa Libertadores, Banfield... też właściwie walczy o możliwość gry w CL (im wystarczy remis). A to oznacza, że to goście muszą atakować. W lidze bilansy bramkowe wyglądają następująco - Banfield - 41-32, Racing - 48-39. Jak widać oba zespoły sporo strzelają ale i sporo tracą. Zapowiada się mecz walki i mam nadzieję, że za tą walką pójdą gole.
Warto przypomnieć, że Banfield na swoim stadionie strzelało gole takim zespołom jak:
Lanus (gole 35-24) czy Gimnasia (bramki 26:23)
Racing natomiast w ostatnich meczach jest na sporym gazie - u siebie Colon (wygrana 1:0), wyjazd z River (wygrana 2:3), u siebie Aldosivi (1:1), u siebie z San Lorenzo (wygrana 2:1) ... czyli ciężcy przeciwnicy ale potrafili wygrywać.
i składy - Banfield:
H. Navarro - G. Bettini, L. Civelli, C. Matheu,A. Soto - E. Remedi, E. Cecchini - M. Sperduti, B. Sarmiento, N. Bertolo - D. Cvitanich
Racing:
G. Gómez - I. Pillud, S. Vittor, M. Barbieri, L. Grimi, E. Insúa - D. González, L. Aued, M. AcuĂąa - M. Zaracho o M. Cuadra, L. Martínez
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
J 17

jaskier7

Użytkownik
Cześć. Niewiele się interesuję tą ligą, czasem coś postawie, ale zwykle niskie kursy i gdy grają drużyny bardziej mi znane (Boca, River Plate, Banfield).
Moje pytanie dotyczy meczu Boca Juniors vs Union, które odbędzie się jutro o 21:15.
Z racji tego, że zamierzam zagrać kupon za dość dużą stawkę jak na mnie, chciałbym poznać opinię znawców.
Patrząc na tabelę wysnuwam takie wnioski:
-walka o nic (Boca-mistrz, Union 23 miejsce, możliwość awansu o 3-4 miejsca w przypadku wygranej i w zależności od innych wyników)
-Boca u siebie ma dobry bilans 10-2-2
-Union na wyjeździe jest przedostatni - bilans 1-5-8 (8 punktów w 14 meczach)
Z jednej strony, kurs 1,32 kusi, bo &quot;na papierze&quot; wynik jest jasny. Z drugiej, że to mecz o nic, chciałbym się dowiedzieć waszego zdania. Macie informacje co do składu (zagra pierwszy garnitur, czy trener da szansę rezerwowych/młodzieży)?
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Jaskier7, fajnie, że ktoś pyta i potrafi przedstawić przy okazji swoje zdanie i opinię ;)
W argentyńskich mediach przewidywany jest i podawany pierwszy skład.
Rossi - Jara, Vergini, Tobio, Jonathan Silva - Perez, Barrios, Gago - Pavon, Benedetto, Centurion.
Boca więc nie odpuszcza, zresztą w Argentynie takie słowo nie istnieje. Tam wystarczy zobaczyć jak piłkarze grają w meczach towarzyskich, ile kartek, walki ile agresji. Boca wychodzi więc i gra swoje.
Po meczu odbędzie się wręczenie pucharu i feta z okazji mistrzostwa. La Bombonera oczekuje wygranej! ;) W dodatku jako ciekawoskę warto dodać, że jeżeli Dario Benedetto utrzyma się na pozycji lidera i zdobędzie koronę króla strzelćow to będzie to pierwszy raz od 2007 roku przedstawiciel Boca Juniors z tytułem najlepszego goleadora! Ostatnim był wielki Martin Palermo.
Kurs wiadomo niski, ale Union ostatnio w tragicznej dyspozycji.
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
dzięki @Jaskier7 za wpis - fajnie, że ktoś to czyta po za tak naprawdę 5 osobami, które regularnie uczestniczą w temacie. Od razu zapraszam do częstszych wpisów. Co do pytania:
zresztą w Argentynie takie słowo nie istnieje.
nie no - tutaj bym polemizował - czasami istnieje. Jak kluby pokroju NOB, Colon czy któryś ze średniaków &#39;odpali&#39; sjestę - to 90 minut wieje nudą. Ale jedno ostrzejsze starcie, czy kontrowersyjna sytuacja nagle powoduje, że mecz zamienia się w &#39;rzeźnie&#39; - taki to temperament.
Wracając do tematu - Boca nie powinna odpuścić meczu - w końcu to nie klub - to bardziej religia. Drugi fakt - na pewno będą chcieli postawić przysłowiową wisienkę (czy truskawkę jak to ostatnio jest modne) na torcie, efektowni kończąc sezon przed własną publicznością... i trzecie &#39;za&#39; - Benedetto - walczy koronę króla strzelców czyli jest dodatkowo zmotywowany.
Boca jest gotowa na świętowanie tytułu i już wszyscy piszą o wielkiej imprezie - czy Union będzie chciało trochę popsuć humor - nie sądzę.
Podsumowując - wygrana Boca Juniors w tym meczu to nie pewniak - nazwał bym to lokatą. ????
o przygotowaniach do fety:
http://www.ole.com.ar/boca-juniors/Fiesta-campeon-Boca_0_1820218015.html
składy na kolejkę (z czasem powinny sie pojawiać do kolejnych meczy):
http://www.ole.com.ar/futbol-primera/Formaciones_del_domingo_0_1820218022.html

pzdr
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
i trzecie &#39;za&#39; - Benedetto - walczy koronę króla strzelców czyli jest dodatkowo zmotywowany.
W zasadzie można już Benedetto wręczać koronę króla strzelców, bowiem Sebastian Driussi, który jako jeden z nielicznych mógł mu w tym zagrozić nie znalazł się w kadrze meczowej River. A trzeci goniący Sand z Lanus ma tylko 15 bramek więc na 99% Benedetto już golaedorem najlepszym w sezonie będzie ;)

Colon - River Plate

Wracając do braku Driussiego w kadrze River, to ma to związek z aferą dopingową w tym zespole. Oprócz niego wynik testów antydopingowych po meczu z Emelec w Copa Libertadores pozytywny mieli Lucas Martínez Quarta, Camilo Mayada, Jonathan Maidana, Leonardo Ponzio, Ignacio Fernández i Lucas Alario. Z tego grona na mecz z Colon w kadrze znalazł się jedynie Alario... A więc River dziś osłabione mocno.

Tutaj kadra -&gt; https://pbs.twimg.com/media/DDBuCWIUQAA2MWW.jpg:large


Banfield - Racing

Podobnie jak Ty @majekx na ten mecz liczę, ale niestety Racing przyjedzie osłabiony w ofensywie. Spore braki, Gustavo Bou, Licha Lopez, do tego bramkarz Orion też out. W Racingu młodzi będą znowu musieli się wykazać jak Lautaro Martinez i Zaracho, który nawet przeciwko Colon z główki bramkę strzelił.
Ciekawy mecz się szykuje. Banfield ma fajną serię i za cały sezon należy im się Libertadores. Cvitanich świetny sezon, Bertolo takżę, jest komu grać.
Jakoś ten BTS mnie jednak nie przekonuje do tego spotkania. Może te braki w Racingu mnie nieco odstraszają...
Kadra Racingu na dziś -&gt; https://pbs.twimg.com/media/DDF4ZNxXoAAfj6h.jpg:large
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera división
Godzinna: 21:15
Spotkanie: Boca Juniors - Union de Santa Fe
Typ: 1
Kurs: 1,32
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tak dla formalności tabela ????

Ostatnia kolejka, Boca już z mistrzowskim tytułem ale chce się pożegnać ze swoją publicznością godnie i wygrać to spotkanie patrząc na przewidywany skład na to spotkanie. Dzisiaj na La Bombonera będzie wielkie święto, feta z okazji mistrzowskiego tytułu i nie powinno tutaj być niespodzianki i Boca powinna sobie bez problemu z tym rywalem poradzić tym bardziej, że Union zagra dziś mocno osłabiony. Boca u siebie ma bilans 10 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali do tej pory 1 zwycięstwo, 5 remisów i 8 porażek i jest drugim najgorzej grającym zespołem na wyjazdach w całej lidze.
Absencje w Boca:
bramkarz Sara (12 występów w tym sezonie), obrońca Insurralde (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik Perez (12 występów w tym sezonie)
Absencje w Union:
pierwszy bramkarz Fernandez (27 występów w tym sezonie), obrońca Sanchez (23 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnik Vadala (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Soldado (20 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Andereggen (12 wystepów w tym sezonie)
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
milenium 15

milenium

Użytkownik
Spotkanie: Boca Juniors - Union de Santa Fe
Typ: 1/BTS
Kurs: 2,91
Bukmacher: Fortuna

Zastanawia mnie cały czas czy jest szansa na to, że Boca straci w tym meczu gola? Union ostatnie dwa mecze i ostatnie na wyjeździe bez gola więc może teraz gdy Boca ma zapewnione mistrzostwo. Dodatkowo w meczach między klubami BTS wchodził ostatnimi czasy dość łatwo.

✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Spotkanie: Boca Juniors - Union de Santa Fe
Typ: 1/BTS
Kurs: 2,91
Bukmacher: Fortuna

Zastanawia mnie cały czas czy jest szansa na to, że Boca straci w tym meczu gola? Union ostatnie dwa mecze i ostatnie na wyjeździe bez gola więc może teraz gdy Boca ma zapewnione mistrzostwo. Dodatkowo w meczach między klubami BTS wchodził ostatnimi czasy dość łatwo.
Union dziś bez najlepszego strzelca w drużynie Soldado. Z tym piłkarzem w składzie mają problemy ze zdobywaniem goli a bez niego sytuacja będzie jeszcze cięższa. Jakbym miał obstawiać to dałbym, że nie zdobędą gola ale to jest piłka nożna, jedna akcja jakaś może wyjść, jeden strzał i może paść ta bramka ???? tak więc powodzenia i trafnego typu życzę ????
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Właśnie kolejnymi argumentami, które dzisiaj mi wpadły do głowy są fakty, że Boca jest klubem z kibicami fanatykami, na dodatek dzisiaj wręczenie medali, więc będą chcieli wygrać tym bardziej.
Myślę, że postawie &quot;grubo&quot; 1kę, a skromniej 1 połowę/handicap ;)
PS:pytanie może wydawać się głupie, ale: czemu to jest 30 kolejka, skoro jest 30 drużyn (chyba wiecie o co chodzi :p) ? :O
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
czemu to jest 30 kolejka, skoro jest 30 drużyn (chyba wiecie o co chodzi :p) ? :O
bo jest dodatkowa kolejka z derbami tak sobie dziwnie wymyslili
dokładnie.... zresztą w Argentynie to chyba nic mnie juz nic nie zdziwi... oni te kalendarze i formy rozgrywek to sobie wymyślają jak chcą... po prostu się cieszę, że kolejny sezon się udało zakończyć... bo i z tym może być różnie ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 01:15
Spotkanie: Velez Sarsfield - CA Temperley (handicap 0:1)
Typ: 2
Kurs: 1,51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś w nocy też atakuję ligę argentyńską. Ostatnia kolejka ciekawe spotkanie i próbuję z handicapem 0:1 w stronę gości, bo myślę, że Velez tego meczu nie wygra. Gospodarze już o nic nie grają natomiast Temperley wystarczy remis aby uniknąć degradacji. Wprawdzie na wyjazdach zespół ten bardzo słabo się spisuje notując 3 zwycięstwa, 2 remisy i 9 porażek a Velez u siebie całkiem przyzwoicie wygrywając 8 spotkań, remisując 2 i przegrywając 4 ale więcej motywacji w tym spotkaniu powinno być po stronie gości. Oni walcza o utrzymanie natomiast dla Velez jest to mecz bez większego znaczenia a do tego gospodarze dzisiaj zagrają bez kilku ważnych graczy.
Absencje w Velez:
bramkarz Assmann (14 występów w tym sezonie), obrońcy Nasuti (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Caire (20 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Diaz (18 występów w tym sezonie) i Canteros (14 występów w tym sezonie) i napastnicy Pavone (26 występów w tym sezonie, 13 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Martinez (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Temperley:
pierwszy bramkarz Ibanez (25 występów w tym sezonie) i pomocnik Gonzalez (12 występów w tym sezonie)
✅ 0-0
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
no to sezon 2016-2017 za nami... sezon trochę z problemami na półmetku - ale zakończony... tabela końcowa wygląda następująco:

Bez niespodzianek River i Boca w czołówce... niespodzianką in plus jest na pewno wysoka pozycja Estudiantes. Niespodzianką in minus jest pozycja San Lorenzo i Independiente...
A jakie są Wasze wnioski po sezonie? które kluby zaskoczyły, które rozczarowały?
ps.
Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie - jak by nie było bez Was temat był by martwy - a dużo lepiej się typuje jak można dowiedzieć się o spotkaniu z innego punktu widzenia. ????
Zwłaszcza @Robson_United, @Wielki_gracz - dzięki Panowie za celne rady, dobre pomysły i mądre wnioski.
Pozdrawiam​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Metropolitana
Godzina: 20:00
Spotkanie: CA Acassuso - CA Atlanta
Typ: X
Kurs: 2,86
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z odpowiednika 3 ligi w Argentynie. Tabela na początek:

Acassuso to zespół, który w ogólnym rozrachunku jest najczęściej remisującym zespołem z całej ligi. W 35 spotkaniach drużyna ta zremisowała aż 22 razy. Również w meczach na własnym stadionie zespół ten jest najbardziej remisowym klubem z całej ligi notując 3 zwycięstwa, 10 remisów i 4 porażki. Goście na wyjazdach z kolei są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 8 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki. Ja jednak w tym spotkaniu idę w stronę remisu. Gospodarze dzisiaj zagrają w praktycznie najmocniejszym składzie natomiast Atlanta zagra dzisiaj rezerwowym składem. Goście mają już zapewniony udział w fazie play off o awans do wyższej ligi, więc dzisiaj w tej ostatniej kolejce trener nie będzie forsował swoich najlepszych piłkarzy tylko da im odpocząć. Z tego względu szanse Acassuso w tym spotkaniu rosną ale czy będą w stanie wygrać ? Ja myślę, że nie i ostatecznie będziemy tutaj świadkami remisu. Więcej o sytuacji przed tym spotkaniem pod poniższym linkiem:
http://www.ole.com.ar/futbol-ascenso/primera-b/atlanta-duro_0_1823217759.html
⛔ 2-1
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera C Metropolitana
Godz: 20:00
Spotkanie: Argentino de Quilmes - San Miguel
Typ: Argentino de Quilmes
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na Play Offy do argentyńskiej Primera C Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu o awans do półfinałów na Argentino de Quilmes zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Argentino de Quilmes a gościem będzie drużyna Club Atlético San Miguel.
Jest tylko jeden mecz w tej fazie Play Off u zespołu który w tabeli ligowej zajął wyższe miejsce.
Moim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze którzy u siebie w sezonie zasadniczym rozgrywali dobre spotkania tracąc mało bramek do tego grając równo i u siebie i na wyjazdach czego nie można powiedzieć o gościach którzy większość swojego dorobku ligowego zdobyli u siebie na wyjazdach nie grając już tak skutecznie co może dla nich w tym spotkaniu skończyć się porażką.
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
gospodarze którzy u siebie w sezonie zasadniczym rozgrywali dobre spotkania tracąc mało bramek do tego grając równo i u siebie i na wyjazdach
tak optymistycznie, biorąc pod uwagę ich porażkę z de Merlo (spadkowicz) czy ostatnie 2 mecze z San Miguel gdzie stracili 5 bramek nie strzelając żadnej... ja bym mocno uważał z tym typem, zwłaszcza po takim kursie. Ale życzę powodzenia ????
pozdrawiam

//edit
- i skończyło się 2:3 - mam nadzieję, że nikt nie zaszalał ze stawką...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom