>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2016

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Atletico Tucuman - San Martin San Juan - 1 - @1,66 - bet3.6.5
✅✅✅
Atletico Tucuman - San Martin San Juan - ht 1/ft 1 - @2,5 - bet3.6.5
⛔⛔⛔
Oglądałem mecz, 1 połowa w wykonaniu Atletico- tragedia, San Martin w 35 minucie miał 0 celnych strzałów a prowadził 1:0 po karnym. Druga połowa, znowu Atletico niemrawo,ale widać było już większe zaangażowanie i powoli cisnęli. W okolicach 70 minuty myślałem, dobra to już pewnie się tak skończy. To co stało się chwilę później, to prawdziwy rollercoaster. Najpierw 2 gole atletico, już myślę, uff wejdzie, za chwile wolny z 15 metrów dla San Martin i gol z wolnego. Myślałem że to już koniec, ale jednak gospodarze pokazali charakter i wyszarpali zwycięstwo, 20 minut 4 gole, wow, CO ZA MECZ!

Za typ leci plus, zjadłem prawie wszystkie paznokcie oglądając mecz ????
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
@valentine - dzięki za plus i komentarz. dobrze, że w drugiej połowie przycisnęli i praktycznie zdominowali San Martin. To są uroki lig latynoskich - grają do końca. Ale tak obiektywnie patrząc to w tej chwili nie widzę Atletico w Copa Libertadores. Ogólnie nie zachwycili ale może to wina boiska bo wyglądało jak by wcześniej przez nie przebiegło stado dzików.
ps dziś kilka ciekawych meczy więc jeszcze na bank coś dziś dodam.
pozdrawiam
m.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Co myślicie o tym? Obie drużyny już o nic nie walczą,Los Andes ostatnia wygrana u siebie 20 Marca,w H2H remis.
nie chciał bym być złym doradcą. od razu mówię, że nie obserwuję drugiej ligi, więc to dla mnie trochę jak wróżenie z fusów. Z tego co zerknąłem na statystyki to ten remis jest całkiem możliwy. Obie o nic nie grają, Los Andes ma atut swojego boiska. Villa dużo strzela na wyjazdach, ale i sporo traci. No i kurs zachęca. Faktycznie - mogą obie coś w stylu remisu odwalić.
A teraz przejdę na pewniejszy dla mnie grunt. Czyli pierwszą ligę:

Godoy Cruz - Belgrano
- 1 - @1,72 - bet3.6.5 ✅ (1:0)
\\edit - mecz obfitujący w sporo fauli i złośliwości..
co tu dużo mówić. Gra zespół walczący o wielki finał z zespołem z końca tabeli. Godoy u siebie nie przegrywa - 7-2-1. Godoy osłabione będzie brakiem pauzującego za kartki Garcii - najlepszego strzelca, ale myślę, że Ekwadorczyk Ayovi przejmie rolę egzekutora. Natomiast Belgrano zajmuje 13 miejsce i na wyjazdach nie radzi sobie za dobrze - 1-2-7. Trener Belgrano będzie miał do dyspozycji w miarę optymalny skład. Ale czy zespół bez motywacji poradzi sobie na wyjeździe z zespołem walczącym o wielki finał ligi i o mistrzostwo? - myślę odpowiedź może być tylko jedna.
drugi typ to:

River Plate - Gimnasia La Plata
- x2 - @1,95 - bet3.6.5 ⛔ (1:0)
\\edit - no cóż, jednak River mocno cisnęło i dopięło swego

Oba zespoły już praktycznie po sezonie. River totalnie zawiodło. Zespół już jest myślami w nowym sezonie. Jedyny atut jaki mają to własne boisko i kibice. Gimnasia prezentuje się lepiej a na wyjazdach potrafiła wygrać z Arsenalem Sarandi czy Rosario Central. Mój typ opiera się na tym, że totalnie nie wierzę w River, i na tym, że Gimnasia pokazała kilka razy, że potrafi ugrać dobry wynik n a trudnym gruncie. Niestety nie znalazłem nic o składach czy brakach.
Gdyby @robson United użył swoich źródeł i podesłał składy - i by wyszło, że River totalnie mecz odpuszcza - to by można było pomyśleć nad czystą 2.
pozdrawiam
m.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dzisiaj jakoś nie szukam sensacji. Wybrałem chyba najbardziej oczywisty typ jako może być:

Estudiantes La Plata - Boca Juniors
- 1 - @1,57 - bet3.6.5 ✅ (3:1)
za mniejszą stawkę:
Estudiantes La Plata - Boca Juniors - 1+un2,5 - @3,1 - bet3.6.5 ⛔ (3:1)
Mecz zapewne będzie jednostronny. Estudiantes musi atakować i musi wygrać - cały czas walczy o prawo gry w Copa Libertadores. Statystyki Estudiantes na własnym boisku wyglądają następująco: 7-2-1. Dodatkowo zespół z La Platy najprawdopodobniej zagra w najsilniejszym składzie. Przeciwnikiem ich będzie Boca Juniors. Boca w lidze jest dopiero 9 i już może w zupełności odpuścić najbliższe mecze ligowe. Przed Juniors mecz o półfinał Copa Libertadores - i to na nim się skupiają. Zgodnie z tym co podaje whoscored trener wystawi drugi skład. Najprawdopodobniej sięgnie także po młodzież i Julian Chicco, Nahuel Molina i Alexis Messidoro dostaną szansę gry od początku meczu.
pozdrawiam
m
 
jozzy22 551,1K

jozzy22

Użytkownik
A ja dziś zwróciłem uwagę na mecz:
Argentinos Jrs - Lanus
Typ: 2 Kurs: 2.90 Bet365
No właśnie gra ostatnia drużyna z liderem który wygrywa wszystko jak leci więc dlaczego dziś miałoby być inaczej?!
Kursy rosną na faworyta więc pewnie jest to związane z jakimiś absencjami tak więc robson prośba do Ciebie o jakies info w sprawie. Kurs świetny więc zaryzykować można aczkolwiek poczekam może Robson rozjaśni nam sprawę.
e: dobra próbuje mimo wszystko,lecimy
Wynik: 1:1 ⛔⛔⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja dzis i wczoraj jedynie na tel wiec pole manewru ograniczone. Stad wczoraj nie dalem info o skladzie dla Majekx odnosnie River Plate, adzis nie szukam nic o Lanus. Ale sklady zawsze na futbolparatodos.com.ar i tam sa zaoowiedzi wiec polecam ;)

Lanus ma juz zapewniony awans do finalu wiec stad pewnie kursy na nich rosna bo moga sie faktycznie lekko oszczedzac.

Estudiantes to dzis najlepsza kpcja choc kurs nie zachwyca.

Pozdrawiam i powodzenia z typami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
liga argentyńska wielkimi krokami zbliża się do wielkiego finału. Na dziś wybrałem sobie mecz zespołów już o nic nie walczących:

Banfield - Velez Sarsfield
- x2 - @1,72 - bet3.6.5 ✅ (0:0)

Banfield - Velez Sarsfield
- un 2,5 - @1,61 - bet3.6.5
(0:0)

Banfield - Velez Sarsfield
- 2 - @3 - bet3.6.5 ⛔ (0:0)
Przewiduje, że oba zespoły jakoś szaleńczo nie będą walczyły o pkt. Banfield zajmuje 14 pozycję w pierwszej strefie. W ich ostatnich 10 meczach u siebie aż w 8 padło mniej niż 2,5 gola. Ich mecze na własnym boisku wyglądają następująco: 2-4-4. Jeżeli wygrają awansują na 11 miejsce. Przeciwnikiem będzie zespól Velez, który jeżeli wygra awansuje na 3 miejsce w grupie. Wyjazdowe mecze wyglądają następująco 4-1-5. Z tym, że duży plus zespołu Velez to fakt, że ich mocną stroną jest gra z kontry. To może zaprocentować z Banfield, gdzie gospodarz już wiele razy pokazał w tym sezonie jak nie należy się grać przy stałych fragmentach, oraz sporo bramek tracąc właśnie po kontrach przeciwników. Nie przewiduje jakiegoś porywającego widowiska.. bardziej twardą, agresywną grę - bo to przecież derby Buenos Aires. Dlatego mój under + to, że Velez nie przegra.. a może przy odrobinie szczęścia jakaś kontra się uda i wygrają - bo zwycięstwo jest jak najbardziej osiągalne. Ostatnie 3 mecze na boisku Banfield to zwycięstwa Velez.
Pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
no to pora zacząć ostatnia kolejkę Primera Division. Dziś postaram się opisać oba spotkania.. ale z mały zastrzeżeniem - bo może ktoś mi wyjaśni - ale o tym później.
Na początek:

Tigre - Aldosivi
- xHT - @2,1 - bet3.6.5 ⛔ (2:0 (1:0))
Tigre - Aldosivi - x/x - @5 - bet3.6.5 ⛔ (2:0 (1:0))
\\edit - pechowo... najpierw niestrzelony karny przez Aldosvi... potem gol na 1:0 w doliczonym czasie pierwszej połowy. Drugi gol to już no comment.
W sumie oba gole bardzo podobne.
Spotkanie odpowiednio 10 i 11 drużyny drugiej strefy. Oba mają po 17 pkt, ale bramki na korzyść Tigre - 19:17 vs 19:26 Aldosivi. Tigre u siebie wygląda nawet dobrze - 4-2-4. Wyjazdy Aldosivi już nie są tak dobre: 2-3-5. Jak dotąd wszystko przemawia za Tigre. Ale sobie analizując dalej zacząłem mieć wątpliwości. Przecież to mecz o pietruszkę. Tigre najprawdopodobniej będzie osłabione brakami Gonzaleza (10/2), Rincona (7/2), Blengio (8/0), Piriza (6/0) - czyli odpowiednio 2 napastników i 2 pomocników. Może nie są to jacyś gracze nie do zastąpienia - ale odpowiednia zmniejsza to pole manewru u trenera Tigre (no może po za Blengio - który w tym sezonie grał dobry football). Aldosivi praktycznie bez osłabień. Podsumowując myślę że do przerwy będzie remis.. a potem spotkanie też się zakończy remisem. Aldosivi pewnie ten remis zadowoli.. a Tigre, myślę jakoś nie będzie szaleńczo atakować.
Drugi dzisiejszy mecz to dla mnie zagadka:
Arsenal Sarandi - River Plate - 1 - @3,3 - bet3.6.5 ✅ (2:1)
\\edit - szczęście, którego zabrakło we wcześniejszym meczu pokazało się tutaj. Nawet może i lepiej.

wystawiam tutaj czystą 1. Nie rozumiem tego kursu - i jest on dla mnie sporym zaskoczeniem. Arsenal to przecież 4 zespół z pierwszej strefy z szansami na 3 lokatę. Natomiast River zajmuje 9 lokatę w tej samej strefie. U siebie Arsenal wygląda dobrze - wygrana z Rosario, Gimnasią, Velez.. a to są mocne zespoły. River - no cóż - oni wyjazdy starali się przetrwać. Bez pozytywów. Dodatkowo River osłabione brakiem D&#39;Alessandro, Mory i Mammany. W Arsenalu na pewno zabraknie Carrery.
Dlatego jak ktoś wie czemu na River jest taki kurs to bardzo proszę o informację - na tą chwilę i moją wiedzę jest on bardzo przeszacowany.
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Majekx wrzucam Ci składy na ten mecz.

PROBABLES FORMACIONES:

Arsenal: Fernando Pellegrino; Luciano Vella, Marcos Curado, Jonathan Bottinelli, Claudio Corvalán; Gonzalo Papa, Franco Bellocq, Federico Lértora, Gabriel Sanabria; Mariano Barbieri y Juan Ignacio Sánchez Sotelo

River: Augusto Batalla; Gabriel Mercado, Jonatan Maidana, Éder Álvarez Balanta, Milton Casco; Camilo Mayada, Leonardo Ponzio, Ignacio Fernández; Gonzalo Martínez; Lucas Alario e Iván Alonso.

Gospodarze bez 2-3 zawodników jak wyczytałem, to bez Ramiro Carrera i Gonzalo Bazan.

River z Battallą w bramce, którego już szykują na kolejny sezon bo Barovero odchodzi.
Powodzenia i pzdr ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
no cóż.... w Arsenalu podstawowy skład i najlepsi gracze są w kadrze. River bez młodzieży - Mammany, Vegi, Alario... (tylko młody Battalla na bramce). Ale czy rezygnacja z młodych obrońców a stawianie na młodego bramkarza wystarczy?... dla mnie nie ma szans (jednak na bramce doświadczony Barovero by był pewniejszy).
ja wchodzę tutaj w czystą 1, oraz dodatkowo
1/1 (@5) - ✅ (2:1 (1:0))
i
x/1 (@6,5) - ⛔ (2:1 (1:0))
jeżeli ktoś by grał te ostatnie 2 opcje - to oczywiście ja gram obie za tą samą stawkę.
pozdrawiam
m
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
kontynuujemy kolejkę ligi argentyńskiej. Dziś opiszę trochę więcej mecz:

Newells Old Boys - Atletico Tucuman
- 2 - @2,5 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
Podstawowy argument to fakt, że to Atletico walczy o Copa Libertadores. Newells już o nic nie walczy. Co prawda mają przewagę własnego boiska, na którym prezentują się przyzwoicie - 3-5-1 to jednak myślę, że znacznie więcej determinacji będzie po stronie Atletico - wyjazdy - 3-3-3.
Braki w drużynach to przede wszystkim brak Mateo (DMC - 10 meczy, 2 asysty). W Atletico zabraknie Aliendro (MC(R) - 5 meczy, 3 bramki)
Czyli jak widać obaj trenerzy będą mieli do dyspozycji pełne kadry. Wydaje mi się jednak, że dużo starszy skład Newells nie da rady utrzymać korzystnego wyniku do końca meczu przeciwko zdeterminowanemu Atletico.
pozostałem mecze warte zainteresowania to:
San Lorenzo - Banfield - 1 - @1,4 ⛔
San Martin - Godoy Cruz - 2 - @1,9 ⛔
Union de Santa Fe - Estudiantes La Plata - 2 - @1,8 ⛔
wszystkie drużyny na które stawiam o coś walczą. Z braków kadrowych warto odnotować braki:
Merciel (San Lorenzo)
Mas (San Lorenzo)
Carruzo (San Lorenzo)
Carabajala (Godoy Cruz)
Auzqui (Estudiantes)
Największe braki ma San Lorenzo - ale gra u siebie i chyba z najsłabszym przeciwnikiem. Ale myślę, że kurs @1,4 jest jednak trochę zaniżony.
Może ktoś coś więcej jeszcze napisze - może jakieś inne pomysły?
Pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

San Lorenzo - Banfield
Typ: San Lorenzo @ 1,40 b365
⛔1:1 eh starczył im remis do awansu​

Dziś jedyny typ jaki mi się rzuca od razu w oczy to ten na wspomniane San Lorenzo, może i kurs nie zachwyca, ale do dubla jak w sam raz. Owszem Mercier, Mas i Carruzo to absencje, ale San Lorenzo wie o co gra. Szansa jest, wszystko leży w ich nogach tylko i wyłącznie. Owszem muszą liczyć na potkniecie Godoy Cruz, ale samemu też trzeba zrobić co należy.


San Lorenzo: Torrico, Buffarini, Angeleri, Franco, Montoya; Belluschi, Mussis, Ortigoza, Blanco; Cerutti y Blandi

Banfield: Navarro, Bettini, Matheu, Rodríguez, Soto; T. Rodríguez, Rossi, Remedi, Erviti; Simeone y Silva

Najważniejsze, że ofensywa się zgadza, czyli Ortigoza, Mussis i Blandi przede wszystkim. Reszta też nie jest zła.
Banfield na papierze ma potencjał, ale w tym sezonie zawiedli na całego.



Boca - Defensa y Justica

Boca dziś składem na wpół rezerwowym. Ale Libertadores ma teraz przerwę kilka tygodni w zwiazku z Copa America więc można nadal eksperymentować.

Boca Juniors: 4-3-3
Guillermo Sara – Nahuel Molina, Daniel Díaz, Fernando Tobio, Jonathan Silva – Pablo Pérez, Cristian Erbes, Rodrigo Bentancur – Sebastián Palacios, Nicolás Benegas, Alexis Messidoro.

Defensa y Justicia: 4-3-1-2
Gabriel Arias – Lisandro Magallán, Alexander Barboza, Tomás Cardona, Damián Martínez – Hernán Fredes, Guido Rodríguez, Rafael Delgado – Tomás Martínez – Fabián Bordagaray, Eugenio Isnaldo


Diego Milito zakończył karierę, wczoraj w meczu Racing - Temperley zdobył gola z rzutu karnego, a po meczu takie oto pożegnanie. Aż się ma ciary na ciele, kolejny z wielkich po Luce Tonim i Antonio Di Natale, wiesza buty na kołku. Grazie Diego!

https://www.youtube.com/watch?v=xNZ63EHL8pQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Boca - Defensa y Justica
Boca dziś składem na wpół rezerwowym. Ale Libertadores ma teraz przerwę kilka tygodni w zwiazku z Copa America więc można nadal eksperymentować.
Boca Juniors: 4-3-3
Guillermo Sara – Nahuel Molina, Daniel Díaz, Fernando Tobio, Jonathan Silva – Pablo Pérez, Cristian Erbes, Rodrigo Bentancur – Sebastián Palacios, Nicolás Benegas, Alexis Messidoro.
Defensa y Justicia: 4-3-1-2
Gabriel Arias – Lisandro Magallán, Alexander Barboza, Tomás Cardona, Damián Martínez – Hernán Fredes, Guido Rodríguez, Rafael Delgado – Tomás Martínez – Fabián Bordagaray, Eugenio Isnaldo
To może warto pomyśleć o jakimś remisie ✅? Albo x/x ✅? @robson United - co myślisz?

\\edit - kolejka jakich dawno już nie było... wszystkie zespoły, które o coś walczą albo remisy, albo przegrane... dzięki wielkie za podsunięcie pomysłu z Bocą.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

SAN LORENZO - LANUS


Finał sezonu, mecz na El Monumental, obiekcie należącym do River Plate.
Oj zapowiada się kawał meczu!

SAN LORENZO: Sebastián Torrico; Julio Buffarini, Marcos Angeleri, Matías Caruzzo y Emmanuel Mas; Juan Mercier; Fernando Belluschi, Franco Mussis y Sebastián Blanco, Ezequiel Cerutti y Nicolás Blandi

LANÚS: Fernando Monetti; José Luis Gómez, Gustavo Gómez, Diego Braghieri y Maximiliano Velázquez; Román Martínez, Iván Marcone y Miguel Almirón; Pablo Mouche, José Sand y Lautaro Acosta

San Lorenzo bez Ortigozy, więc wskakuje Mussis, ponadto wszyscy do dyspozycji.
Lanus bez absencji.

@majekx, jakiś pomysł? Jakieś typy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Witam,
Wielki finał ligi. Spodziewam się dużo ciekawszego meczu niż wczorajszy finał. Na pewno będzie więcej walki i mniej aktorstwa. Myślę, że po tym co pokazał Lanus w fazie ligowej i po tym z jaką łatwością zapewnili sobie awans do finału to typ może być jeden. Dodatkowo San Lorenzo jeszcze bez rezerwowego: Romagnoli. Ogólnie San Lorenzo bez rozgrywającego Ortignozy, a to duża strata w środku. Ja na dziś typuje win Lanus ✅ (0:4). Dodatkowo dodam identyczny zakład jak we wczorajszym małym finale ligi argentyńskiej czyli: un2,5+win Lanus ⛔ (0:4). Kursy na bet3.6.5 odpowiednio @2,87 i @5.
\\edit... Jednak jednostronne widowisko. Różnica klas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 202

szymontom

Użytkownik
Argentina Nacional B
Juventud U Gualeguaychú - Independiente Rivadavia
17/06/2016 - 19:00
typ.over 1,5 gola
kurs.1,42
buk.Betsafe
Analiza.
Spotkanie w Argentynskiej Nacional B pomiedzy ekipami Juventud U Gualeguaychú - Independiente Rivadavia zapowiada sie na mecz z kilkoma bramkami.Przeslanki ku temu sa nastepujace...
18.10.15 PRI Ind. Rivadavia Juventud Unida Gualeguaychu 2 : 1
06.06.15 PRI Juventud Unida Gualeguaychu Ind. Rivadavia 2 : 1
Ostatnie dwa spotkania to po 3 bramki w meczu...Gospodarze na ostatnie 5 spotkan w kazdym minimum dwa gole ,natomiast ekipa Independiente Rivadavia w ostatnich 4 meczach over 1,5 gola.No i jeszcze statystyki z calego sezonu gdzie Juventud U Gualeguaychú -na 20 meczy 14 overow 1,5 gola ,a Independiente Rivadavia 12 takich overkow...Tak wiec probujemy i liczymy na minimum dwa gole w tym spotkaniu...
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Argentina Nacional B
Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy
18/06/2016 - 20:30
typ.under 2,5 gola
kurs.1,43
buk.Betsson
Analiza.
Spotkanie pomiedzy ekipami Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy w Argentina Nacional B i typ na under bramkowy.Gospodarze na miejscu 15 i 26 oczek zdobytych,natomiast ekipa Gimnasia Jujuy to miejsce 4 i 35 punktow na koncie,a wiec faworyta tutaj trudno wskazac bo zapowioda sie nam bardzo wyrownany pojedynek.A co za tym idzie bez jakiegos pogromu ktorejs ze stron...Dlatego tez ide tutaj w kierunku underu bramkowego bowiem obie ekipy wiekszosc swoich spotkan kocza wlasnie underem 2,5 gola w meczu......Ferro Carril Oeste -12underow i 8 overow z czego w ostatnich 5 meczach ,az 4 undery 2,5 gola...Natomiast zespol Gimnasia Jujuy-to 16 underow przy 4 owerach,gdzie 3 ostatnie mecze to same undery...I na koniec statystyki ostatnich spotkan pomiedzy tymi zespolami...
23.09.15 PRI Ferro Gimnasia Jujuy 2 : 0
07.05.15 PRI Gimnasia Jujuy Ferro 1 : 1
01.11.14 PRI Gimnasia Jujuy Ferro 0 : 0
03.09.14 PRI Ferro Gimnasia Jujuy 0 : 1
29.04.14 PRI Ferro Gimnasia Jujuy 0 : 2
Tak wiec mamy na 5 ostatnich spotkan,same undery i przy obecnej formie wydaje sie,ze dzisiejsze spotkanie takze moze zakonczyc sie mala iloscia goli...Ja typuje wynik 1-1...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom