>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2017/18

Status
Zamknięty.
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Union - San Martin
(1:1)
1 - @1,5 ⛔
Drużyna ze zdobyczą bramkową: Tylko Union - @2,25 ⛔
Pora odrobić to co NOB z Tigre zabrało. Typowanie 1 w tym przypadku po kursie, który oferuje forbet (1,5) to fajna propozycja. Union gra u siebie naprawdę skutecznie: 9 meczy, bez porażki, bramki 12:3. Do tego dochodzi ostatnia wyjazdowa wygrana z Banfield - to pokazuje, że są w gazie. Gamba z Soldano w ataku powinni zrobić swoje i ustrzelić ze dwie bramki. Do tego obrona w postaci Pittona, Bationelliego i Andrade powinna pozwolić na zachowanie czystego konta. Zwłaszcza, że San Martin nie należy do potentatów ligowych a ich wyjazdowe osiągnięcia wyglądają marnie: 1-2-6, bramki 7:15. O ile para stoperów - Eskudero i Vega coś grają, o tyle reszta drużyny jest o poziom niżej od dzisiejszych gospodarzy. Do typu na podreperowanie budżetu (czystej 1), za połowę stawki dodaję typ z forbet: Drużyna ze zdobyczą bramkową: Tylko Union po kursie @2,25
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
na koniec dnia, że by mecz się lepiej oglądało:
Lanus - San Lorenzo
(0:2)
Wynik końcowy i obie drużyny strzelą - CA San Lorenzo i Tak - @6 ⛔
Stawka adekwatna do ryzyka. Kurs - bardzo wysoki. Lanus niby coś zaczęło grać i u siebie jest zawsze groźne - ale na mnie wrażenie zrobił ostatni mecz San Lorenzo. Mam nadzieje, że kryzys mają za sobą i ponownie zdobędą 3 punkty.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
kolejka nie najlepiej wyszła... dlatego zagram dwa ostatnie spotkania 21 kolejki:
Olimpo - Temperley
(1:1)
un2,5 -@1,55 ✅
W tym spotkaniu grają najgorsze ataki ligi. Do tego dochodzi obrona Olimpo - tragedia. Oba zespoły są na najlepszej drodze do spadku z czego Temperley wygląda ciut lepiej... a że gra na wyjeździe... to szału bramkowego się tutaj nie spodziewam.
Godoy - Colon
(2:1)
bts - @1,95 ✅
dla odważniejszych - 1+bts - @4,9 ✅
Zupełnie inaczej od meczu Olimpo zapowiada się zmaganie Godoy i Colon. Oba zespoły walczą o wysoką pozycję w tabeli, oba mają zwyżkę formy, oba grają skutecznie. Para atakujących Godoy - Garro i Garcia z 13 bramkami (w sumie na koncie) wywindowali zespół gospodarzy na wysoką, 4 pozycję w lidze (z szansą na przeskoczenie San Lorenzo). Z drugiej strony mamy Colon, które też nie gra źle. Pechowo przegrali z Lanus ale potrafili wcześniej urwać punkty Huracanowi i Union Santa Fe. A Correra (były gracz Godoy) w ataku regularnie strzela gole (6 bramek). Do tego błyszczy formą Ruiz (były gracz Sportingu). Colon zebrał całkiem fajną ekipę i mam nadzieje, dziś powalczy - ale z Godoy, które przed własną publicznością w 9 spotkaniach tylko raz straciło punkty - wywalczenie choćby 1 punktu będzie sporym wyzwaniem (nie liczę na to).

\\edit: te najbardziej ryzykowne typy pogram do typów dnia.. zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera C
Godz: 20:30
Spotkanie: Sportivo Italiano - Berazategui
Typ: Sportivo Italiano
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera C w 31 kolejce ligowej na República de Italia zmierzą się ze sobą miejscowe Club Sportivo Italiano a w gości przyjedzie zespół Asociación Deportiva Berazategui.
Sportivo Italiano w tym sezonie ligowym w swoich 30 meczach zdobyło 29 punktów co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast Berazategui plasuje się na ostatniej 20 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera C zdobywając 26 oczek w swoich 30 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 6 remisów oraz 6 przegranych i bilans bramek 15-23 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 6 remisów oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 10-27.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają trochę lepiej niż w delegacjach zdobywając więcej ligowych oczek na swoim terenie a goście na wyjazdach grają słabo do tego tracąc sporo bramek w delegacjach.
⛔0:4
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Kolejka numer 22 07.04.201
18:15 - Temperley - Lanus (2:2) - karny w 93 min... :mad:
un2,5 - @1,45 ⛔
lekko - 2+un3,5 - @3,35 ⛔
Co tu dużo pisać o meczu.. zagra mega słabe u siebie Temperley z totalnie odpuszczającym ligę Lanus. Typ ze względu na &#39;umiejętności&#39; strzeleckie Arregui i spółki, kontra ogólne podejście do sezonu całej jedenastki gości. Może jednak być tutaj przebłysk latynoskiej dumy i dobicie leżącego Temperley na ich własnym stadionie.
Skład Lanus jak w ostatnim meczu z San Lorenzo. Gdzie co prawda była porażka, ale to Lanus prowadziło grę. Obrona Temperley to nie obrona San Lorenzo, więc styl Lanus, czyli masa krórkich podań i na końcu strzał z za pola karnego może dać rezultat. Ogólnie dziś Lanus powinno wygrać, a ja podbijam jeszcze kurs na 2 dość wysokim, jak na oba zespoły underem.
Dla mniej odważnych proponuję tylko under.
20:30 - Colon - Velez
1 - @2,35
Colon fajnie zagrał w poprzedniej kolejce przeciwko Godoy i tylko wielkiemu pechowi zawdzięczają to, że nie udało się wywalczyć remisu. Dodatkowo zespołowi gospodarzy w przypadku porażki może uciec 11 pozycja i miejsce w Copa Sudamerica. To, plus fakt grania na własnym stadionie - powinno zaowocować 3 punktami zdobytymi na zespole Velez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Temperley - pierwszy gol po spalonym, drugi po ręce w 93 min, której nie było i karnym... Sędziemu chyba, żal się zrobiło tego zespołu.
Colon - nie ma to jak obrzucić petardami boisko...
po dzisiejszych meczach aż odechciało mi się coś więcej pisać nt meczy... dlatego tylko suche typy:

San Lorenzo - Godoy (0:5)
ov2,5 - @2,3 ✅
Można też pomyśleć o jakimś btsie ale na ov kurs całkiem fajny. San Lorenzo ostatnio grało underowo, ale i mecze były z zepołami, które nie mają najsilniejszego ataki. Godoy dużo strzela, dużo traci - czyli typowo overowy zespół.
Racing - River (0:2)
ov2,5 - @1,95 ⛔
Racing bez Centuriona - pauzuje za kartki - jak by grał można by atakować jakąś 1. A tak... pozostaje ov, lub jakiś bts. Oba zespoły imponują atakiem. Oba mają problemy &#39;kiksami&#39; defensywy.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
dziś wyjątkowo... kilka typów, opis dosłownie jednym zdaniem.. typy praktycznie na całą kolejkę:

Huracan - Argentinos

(1:0)
ov2,5 - @2,4 ⛔
Oba zespoły mają zwyżki formy, do tego Argentinos gra ofensywnie (trójka Gonzalez, Barrios, Mac Allister świetnie współpracuje) i skutecznie. Mocną stroną gości są stałe fragmenty. Z kolei gospodarze to głównie Pusetto i strzały z dystansu. Liczę na kilka bramek z obu stron.

Godoy - Temperley

(3:0)
1 - @1,45 ✅
Kursy spadają i słusznie. W połowie tygodnia było koło @1,5. Temperley ostatni mecz nic nie grało. Wynik to zasługa sędziów. Na wyjeździe tym bardziej nie wróżę im sukcesu. W ten typ wchodzę mocniej.

Lanus - Banfield

(0:0)
średnia stawa dzielona na pół:
1 - @2,55 ⛔
ov2,5 - @2,35 ⛔
Ostatni mecz Lanus to mega frustracja. Myślę tutaj, u siebie.. będą chcieli pokazać, że ostatni mecz to nieporozumienie, i wyładować sportową złość na gościach.
Defensa - Racing
(3:2)
ov2,5 - @1,9 ✅
Defensa powinna zagrać tym samym składem co ostatni mecz z Bocą. Racing już z Centurionem w składzie.. oba teamy overowe, oba stawiają na atak - nic tylko pobierać bramki.
Chacarita - Colon
(0:2)
2 - @2,5 ✅
Colon nie gra wcale tak źle. A strzały z dystansu czy indywidualne umiejętności graczy Colon mogą przeważyć szalę zwycięstwa na stronę gości. Typ, po tym kursie jak najbardziej warty ryzyka.

NOB - Talleres

(2:1)
2 - @2,35 ⛔
Na zakończenie &#39;serii&#39; w Argentynie gram Talleres. 2 pechowe mecze z Bocą i Independiente. Teraz pora na przełamanie, zwłaszcza, że przeciwnik należy do tych słabszych. Talleres ma szanse znowu powrócić do stylu, który prezentował do tej pory. Zwłaszcza, że czołówka może po tej kolejce odjechać.

Hit do oglądania... Defensa - Racing i oczywiście Independiente - Boca. Można jeszcze zerknąć na River - Rosario.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
i najbliższa kolejka w Argentynie:
Zapraszam do typowania, komentowania, analizowania. Ja zapewne kilka pomysłów podam wieczorem.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
I obiecane typy..najpierw te oczywiste:
Argentinos - Olimpo (1:0) ✅
San Lorenzo - Chacarita (1:0) ✅
obie 1.
Typy z tych oczywistych. Po stronie gospodarzy jest każdy atut.... tylko kursy niskie (odpowiednio @1,25 i @1,45) i cały czas spadają.
Colon - Patronato
(4:0)
1 - @1,7 ✅
Colon rozgrywa całkiem fajne mecze. Potrafi zawalczyć z silnymi zespołami. Ze słabszymi z reguły odnosi zwycięstwa. Dlatego z Patronato, u siebie... to jak dla mnie dobra opcja.
Estudiantes - Belgrano (0:1) ⛔
Tigre - Huracan (0:2) ⛔
oba typy bts
Kursy odpowiednio @2,2 i @2,
Kursy całkiem zachęcające jak na mecze zespołów, które:
a. gospodarze u siebie trochę strzelają ale i trochę tracą goli
b. goście wyjazdy mają podobnie jak gospodarze mecze u siebie... mniej więcej po równo tracą i strzelają.
c. to goście są teoretycznie zespołami mocniejszymi.
Rosario - Racing (0:2)
ov2,5 - @2,05 ⛔
Tu taj kurs jest ciut zawyżony. Oba zespoły dysponują mocnym atakiem, oba potrafią stwarzać i wykorzystywać okazje bramkowe. Mocną stroną obu zespołów jest druga linia i umiejętność kreowania okazji bramkowych. Na over tutaj ja bym dał kurs rzędu @1,7 - @1,8... kurs ponad @2 - to fajna opcja. I to właśnie jest mój bet na tą kolejkę.
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Argentinos Jrs - Olimpo
Typ: 1(-1) Kurs: 1.75 ⛔
Typ: 2 nie strzeli Kurs: 1.70 ✅
Jak dla mnie oba typy jak najbardziej do gry.
Olimpo to jest ogólnie tragedia i bramka w tym spotkaniu dla nich to już będzie mega sukces.
Gospodarze na własnym obiekcie grają całkiem fajnie i takie delikatne handi nie powinno sprawić im problemu.
Wynik: 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Jak mówi majekx - sukces połowiczny więc próbuje znowu.
Tym razem mecz
Banfield - Godoy Cruz
Typ: over 2.5 Kurs: 2.35 ⛔
Mecz juz za pół godziny tak więc krótko.
Zasadniczo to ten over to goście są w stanie na spokojnie pokryć.
Są w niesamowitym gazie i mocno mnnie zdziwi jeśli to nie wejdzie.
Historycznie patrząc również badzo często overy sie zdarzały tak więc spore szanse są.
Jesli Banfield postara się o jakąś bramke to powinniśmy zgarnąć kase i jeszcze tej nocy księgowa będzie miała prace ;-)
Wynik: 1:1
e: ech...słabiutka 1 część no i zonk
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Banfield - Godoy Cruz
Typ: over 2.5 Kurs: 2.35
oj powiem Ci, że pierwsza połowa to nuda...jak już była akcja na 100%... ale dziecinnie niewykorzystana. Oby druga połowa była ciekawsze. Może Cvitanich lub Kalinski odpali. Z drugiej strony jest Andrada... jest potencjał.. żeby tylko zostało to przekute w bramki. GL
Było mega blisko... szanse były. Po takim kursie - powiem szczerze - wart był ryzyka.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na kolejkę numer 25. Na czele nadal Boca z przewagą 6 punktów, za to za nimi Godoy, San Lorenzo i Talleres ciągle zamieniają się miejscami. Dalej też jest ciasno. Ogólnie porażka któregoś z zespołów z top 15 może spowodować spadek o jakieś 3-4 pozycje. Rozpiska na najbliższą kolejkę wygląda następująco:
trzeba pamiętać, że Boca, Tucuman, Estudiantes, Racing i River grały w tygodniu w CL, z czego większość Estudiantes, Racing i Boca miały ciężkie mecze z Brazylijczykami.
Na pierwszy rzut oka jak ja widzę ta kolejkę?
Wygrane Godoy, Huracanu, San Lorenzo i zacięty mecz Lanus z lekką przewaga gospodarzy. Bramki w meczu Defensy z Rosario, bts w NOB - Independiente i brak bramek w Chacarita - Temperley. Oczywiście w olnej chwili kilka argumentów przytoczę.
A jakie są Wasze typy? jakieś pomysły? jakieś argumenty przeciw/za moim typom? Zapraszam do dyskusji.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Godoy - San Martin
(2:0)
1 - @1,55 ✅
Gram tutaj grubiej. Oba zespoły w optymalnych składach.. z tym, że gospodarze walczą o mistrzostwo, a goście o utrzymanie (może nie w tym sezonie, ale teraz zbierają cenne punkty przed następnym sezonem). Godoy przed własną publicznością nie traci punktów - jedyne 3 punkty w Mendozie wywalczył Racing. Z porażką musiały się pogodzić takie zespoły jak Colon, Lanus, Huracan, Talleres czy Independiente. Jak do tego dodać siłę ofensywną gospodarzy w postaci napastnika Garcii - 13 bramek, 4 asysty, to ja nie mam argumentów za San Martin.
Dlatego 1 to wg. mnie opcja z tych pewniejszych.
Składy:
Burián - L. Abecasis, D. Viera, T. Cardona, F. Angileri - Á. González, J. Andrada, J. Elías, G. Fernández - V. Ramis, S. García
L. Ardente - G. Prósperi, M. Escudero, L. Vega, L. Olivera - Á. Fernández, M. Gelabert, M. Fissore, C. Mosca - G. Carabajal, C. Spinelli
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Huracan - Atletico Tucuman
3-2
[email protected]✅✅
Kursy zaczynają lecieć w dół, miałem typ podać wczoraj lecz nie mogłem z braku czasu, ale cały czas typ jest do gry. Dlaczego są spadki na gospodarzy? Odpowiedz jest krótka, Copa Libertadores. Goście w czwartek zainkasowali 3 pkt. z boliwijską drużyna The Strongest, i ciągle mają szanse na awans z grupy, jednak muszą wygrać kolejne spotkanie z głównym przeciwnikiem do tego awansu Penarol, mecz ten co prawda jest 3 Maja, ale między ostatnim spotkaniem a dzisiejszym są 2 dni odpoczynku, dlatego trener Ricard Zielinski wystawi tutaj rezerwowy skład. Prawdopodobnie nie zagrają: Gervasio Núñez (napastnik 19/3), Luis Rodríguez (20/6), Rafael García (obrońca 21/0 ), Cristian Villagra (obrońca 16/0 ), Guillermo Acosta (pomocnik 20/4 ), Rodrigo Aliendro (pomocnik 19/1), Javier Toledo (napastnik 9/3 ). Gospodarze w świetnej formie, na 5 ostatnich spotkań tylko raz zanotowali remis, reszta spotkań wygrana w dodatku przewaga własnego boiska oraz dość poważne absencji w drużynie gości. Ja stawiam na spokojna wygraną gospodarzy. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Lanus - Argentinos Jrs
Typ: 2 Kurs: 2.68 fortuna ⛔
Ja tu jednak spróbuje w strone gości.
Są w mega gazie wygrywają wszystko jak leci więc licze,że i dziś wywiozą zwycięstwo.
Mecz zapewne będzie bardzo wyrównany i nie liczyłbym tu na grad goli.
Zdaje się,że o wszystkim będzie decydowała jedna bramka ale oby to właśnie Argentinos strzeliło.
Lanus jakoś mnie nie przekonuje.Do tego zapowiadają się większe absencje w kadrze(o ile można wierzyć FS)
Dla mniej odważnych 2 DNB jak dla mnie pewniak
Wynik: 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Bramki w meczu Defensy z Rosario
3:1..myśl poprawna ✅
brak bramek w Chacarita - Temperley.
1:2 - pudło ⛔
Lanus - Argentinos
(0:0)
1 -@2,7 ⛔
Do taśmy 1x. ✅
Oba zespoły praktycznie w optymalnych składach. Argumenty za Lanus? Miejsce spotkania, Lanus powoli, ale zaczyna coś tam grać no i fakt, że Argentinos to zespół swojego podwórka - ich wyjazdy to ich pięta achillesowa. Gram 1 bo w fakt, że Lanus po raz kolejny zremisuje, nie wierzę. A w ostatnich meczach zwycięstwo z reguły wymykało im się w końcówkach. Liczę, że dziś będzie sukces.
Wygrane...Huracanu
(3:2) ✅ - brawo snaxi
bts w NOB - Independiente
(0:1) ⛔ - pudło, początek optymistyczny, ale czym później tym Independiente sobie lepiej radziło
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Patronato - San Lorenzo
(0:0)
2- @2,2 ⛔ CL odjeżdża.
San Lorenzo musi wygrać jeśli ma się liczyć w walce o CL. Do tego wyjazdy to ich mocna strona. U gości nie zagra Blandi... ale jest Botta i Reniero - ta para z meczu na mecz powinna współpracować coraz lepiej.
A gospodarze.. no cóż jak zagrają nawet lepiej niż z Colon, to nie wróżę im w tym meczu choćby punktu.
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Boca już kombinuje... po wygraniu Godoy, nagle zaczęli bać się o mistrza. Spotkanie z Gimnasią odwołane, oficjalnie z powodu złej pogody. Napięty terminarz i rywale, którzy są blisko w tabeli - to chyba pomogło w podjęciu decyzji. Juniors brakuje 4 punktów do mistrza, a przed nimi mecze z Union, Huracanem i właśnie z Gimnasią. Rezerwami o te punkty może być trudno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom