>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arkusz kalkulacyjny Excel

B 0

bartek1010

Użytkownik
mam do ciebie prośbę obstawiam w sts i tam odejmują prowizję od wygranej czyli jak wrzucam 2 zł i mam kurs 3,97 to do wyjęcia mam 6,99 na stornie w regulaminie sts jest
. Wygraną, którą otrzymuje grający jest iloczyn 90% wpłaconej stawki i kursu.
czy możesz mi tak zaktualizować ten twój plik żeby miał go tylko do sts i żeby było już z odjętą prowizją byłbym bardzo wdzięczny
p.s. jakby ci się udało to napisz na pw
 
B 0

bartek1010

Użytkownik
dzięki pięknie działa
tylko mam prośbę możesz zrobić arkusze na cały rok bo jak kopiuje na następny miesiąc to nie mam formu
ł

odpowiadam na pw
w jednym plku na 12 miesięcy każdy miesiąc w oddzielnym arkuszu
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Miło że tak dużo osób zainteresowanych jest arkuszem.
Przepraszam ze nic nie zaktualizowałem do tego czasu ale po prostu odpłynąłem na pól roku z forum ;)
Mam takie pytanko... czy ktoś chciałby stworzyć wspólnymi siłami taki arkusz &quot;pełną gęba&quot; a może nawet napisać jakiś programik?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie liczy źle tylko odlicza podatek.

Sprawdź inne linki i poszukaj wersji bez podatku.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
No wreszcie!
Po kolejnym długim okresie dalekim od bukmacherki, wróciłem do zabawy a co za tym idzie stworzyłem kolejną, całkiem ułatwiającą życie gracza a co ważniejsze uproszczoną w obsłudze wersje arkusza EXCEL do prowadzenia statystyk. Na forum pojawił się dość ciekawy program pewnego z użytkowników, mianowicie Bookmacher 3.0. Pomysł dobry, możliwości wielkie, wykonanie nie do końca mnie zadowala dlatego oferuje coś co stworzyłem w kilka wieczorów przy dobrym piwie ;p
Arkusz stworzyłem jakiś czas temu praktycznie w 90% w starym Excelu, niestety został dokończony w EXCEL2007 więc starsze wersje mogą mieć problemy z uruchomieniem tego pliku.
Do rzeczy, co nowego:
Arkusz stworzyłem dość intuicyjnie więc myślę że żaden łosiek się nie połamie. Na start klepania naszych typów określamy coś o co wszyscy prosili, podatek! Jeśli chcemy aby arkusz przeliczał nasze wyniki z odliczeniem podatku klikamy &quot;tak&quot; a następnie wpisujemy wysokość podatku jaki ma zostać odejmowany. Kolejna rzecz jaką należy ustalić to STAWKOWANIE. Jeśli chcemy podawać własne, każdorazowo inne stawki klikamy &quot;nie&quot;. Jeśli wasze typy odnoszą się do waszego budżetu i gracie stawkami 1/10 3/10 itp ustawiamy tą opcję na &quot;tak&quot; a następnie przechodzimy do tabeli STAWKOWANIE pod drugim wykresem i wpisujemy podział naszych stawek. W teorii to niby to samo, w praktyce pozwala łatwiej dostosować stawkę do danego spotkania, ułatwia wpisywanie stawki i generuje więcej obliczeń. Oczywiście nie musi dzielić naszych stawek na 10, mamy po prostu możliwość podziału do 10. No, kumacie ;p
W tej wersji znów mamy max 3 wydarzenia na kupon. Jeśli ktoś gra tasiemce, wątpliwe jest aby prowadził do tego staty, jeśli czasem zdarzy Ci się zagrać więcej niż 3 wydarzenia- tworzymy kupon &quot;3-wydarzeniowy&quot; wpisując skumulowane AKO i po sprawie (trochę logiki).
Dane jakie musimy podać to: TYP, WYNIK, STAWKA i KURS. Każda dodatkowa opcja tylko poszerza analizę naszych typów. Jeśli ktoś ciągle gra piłkę, zbędne jest aby ciągle wybierał rodzaj wydarzenia.
Rezultat Bramkowy jest trochę niedopracowany dlatego to od nas będzie w sumie wiele zależało. Dla mnie wygląda to tak: Podajemy wynik jakim zakończyło się spotkanie. Wadą statystyk w tym przypadku jest to że tabela WYNIK POZ/NEG podaje wartości nie związane z typem spotkania (nie rozróżnia 1,x,2 od np. over) dlatego jeśli gramy również innymi sposobami (OVER,UNDER itd) a nie 3drogowymi, analiza jest trochę zakłamana.
To Tyle. Jeśli napisałem jakiś byk lub błąd logiczny (ah, ten excel ;p) to sorry, nie chce mi się tego czytać ????
WERSJA TYPER.F.9.11
https://rapidshare.com/files/2103497403/TYPER.F.xlsx
Jeśli korzystasz, podobie Ci się to i w czymkolwiek Ci pomogłem- skomentuj i kliknij &quot;dziękasa&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
7 2

7tomas7

Użytkownik
Może wie ktoś jakie jest hasło? Kurka chciałbym dodać, aby mi % wygranych obliczało przy każdej ze stawek oraz przy każdej dyscyplinie sportowej ????
 
S 0

skowron9

Użytkownik
Dzięki za arkusz.
Jeżeli planujesz go przyszłości ulepszać to mam kilka sugestii:
  • dodać opcję &quot;zwrot&quot; w kolumnie &quot;wynik&quot;
  • zrobić tak, aby zakład zapisywało jako zaliczony dopiero po zaznaczeniu go jako pozytywny
  • dodać kolumnę z datami
  • dodać możliwość sortowania zakładów po dacie, kursie, stawce itp
 
Do góry Bottom