>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arkusz kalkulacyjny Excel

vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Witajcie, mam nadzieje że kolega się nie obrazi że do jego temaciku wrzucę swój arkusz kalkulacyjny który zrobiłem sam dla siebie. Nie chce zakładać nowego tematu a żeby nie robić spamu.
Opinie mile widziane, link do arkusza:
http://speedy.sh/VeHf4/Statystyki.xlsx
Oczywiście wszystkie dane możecie sobie usunąć. Mam nadzieję że komuś to się sprzyda.
O Zaletach i wadach się nie rozpisuje, plik ma małą pojemność i każdy może go sciągnąć i zobaczyć ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Witajcie, mam nadzieje że kolega się nie obrazi że do jego temaciku wrzucę swój arkusz kalkulacyjny który zrobiłem sam dla siebie. Nie chce zakładać nowego tematu a żeby nie robić spamu.
Opinie mile widziane, link do arkusza:
http://speedy.sh/VeHf4/Statystyki.xlsx

Oczywiście wszystkie dane możecie sobie usunąć. Mam nadzieję że komuś to się sprzyda.
O Zaletach i wadach się nie rozpisuje, plik ma małą pojemność i każdy może go sciągnąć i zobaczyć ????
Ooooo.. jaki ładny ;)

Odświeżam mój:
http://www.sendspace.com/file/fquczr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flak19 9

flak19

Użytkownik
Dodam też coś takiego: http://fklar.pl/download/12/
Nie jest to zwykły arkusz do prowadzenia statystyk, lecz wspomagający łączenie zdarzeń w kupony. Wylicza AKO, zysk i podpowiada jakiego jeszcze kursu brakuje do wskazanego kursu łącznego. Polecam ????
 
rwwp 0

rwwp

Użytkownik
Do futro_z_kreta : Będziesz jeszcze ulepszać obecną wersje twojego arkusza kalkulacyjnego ? Przydałaby sie opcja wpłat i wypłat ???? Nie moge ingerować w twój arkusz a sam takiego w życiu nie stworze :p
Pozdrawiam ????
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Hasło się zmieniło? Podawane w tym wątku mi nie działa, a chętnie bym sobie dodał miesiące, zrobił kilka zmian pod siebie (jeśli można oczywiście) ????
 
rwwp 0

rwwp

Użytkownik
Dołączam sie do prośby bo kalkulator nie liczy mi yieldu po wpisaniu 150kuponów w danym miesiącu ????
 
darter 134

darter

Użytkownik
Świetna robota futro ????
Przydałoby się jeszcze podzial stanu konta na bukmacherów (ja np gram w 6 bukach - gram tam gdzie jest najlepszy kurs). Czyli przy typie wkleić tabelkę na &quot;bukmachera&quot; i gdzieś po prawej stronie podział aktualnego bilansu na bukmacherów (np. Ogólnie: 100zł i że w Pinnacle: 50, Bwin 30 i bet365 20). Np. zagrałem typ za 20 w pinn i wtedy po prawej stronie wyskoczyloby już ze w pinn mam 30.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jakby ktoś potrzebował to taki prosty arkusz, wiadomo można rozszerzyć na więcej typów oraz na miesiące oraz sobie zrobic zakładke na podsumowanie roczne
 
H 0

herossik

Użytkownik
Sorry za odkop ale posiada ktoś jeszcze ten arkusz od Futro kreta? Jeszcze miesiac temu dało się go pobrać a teraz po formacie kompa chciałem pobrać i lipa ;/
 
S 5

sateja

Użytkownik
A czy ma ktoś może arkusz, który łączyłby w sobie zalety vCalc 2.0 i ten od użytkownika futro_z_kreta?
- obsługa kuponów, singli ( kurs wyliczany z 2 i więcej okienek z kursem singli )
- więcej statusu zakładu ( azjany, połowa wygranej, przegranej )
- więcej rodzaju zakładu ( dnb, bts )
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Ktoś poszukuje prostego, acz bardzo pomocnego arkusza kalkulacyjnego z wieloma statystykami? W takim razie zapraszam do wypróbowania Wielkiego Kalkulatora Bukmacherskiego mojego autorstwa! Działa on na bazie OpenOffice Calc, nie jestem pewny czy pójdzie na Excelach, to chyba jego jedyny minus...
A tak poza tym to jest on:
  • czytelny
  • prosty
  • dość ładnie(kolorowo) zbudowany
  • dokładny

Zapraszam do wypróbowania, możecie tutaj zgłaszać wszelkie błędy, będę starał się je korygować.

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
harnas85 0

harnas85

Użytkownik
vCalc super kalkulator tylko żeby jeszcze 12% obliczało.
Może ktoś sobie poradził z tym i podzieli się widzą jak to zmienić w tym kalku?
Gram przeważnie w Fortunie z podatkiem, jak wiadomo.
 
6rok 8

6rok

Użytkownik
czy może ktos dysponuje arkuszem ulozonym pod totolotek.pl, który odejmowalby podatek od zawartych zakładów wdl totolotkowych realiów?
 
Do góry Bottom