>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arkusz kalkulacyjny vCalc

D 0

dpzs

Użytkownik
dobra robota, czekałem na tą aktualizację, zwłaszcza na &quot;Finanse&quot;. Czy możemy jeszcze uzupełnić &quot;Finanse&quot; o salda u poszczególnych bukmacherów tj. środki dostępne + srodki w trakcie gry = środki łącznie. Myślę, że warto mieć obraz pieniędzy w moim przypadku u 18 buków.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Bardzo fajna opcja z tymi finansami. Fajnie jakby z czasem tę opcję rozbudować albo nawet stworzyć oddzielny arkusz. Jeśli ktoś gra u wielu bukmacherów (np. surebetowcy) liczba łączna wpłat i wypłat może przekroczyć 200.
Dzięki za arkusz, świetna robota.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Bardzo dobra robota. Przejrzysty i bardzo przydatny do prowadzenia statystyk. Niestety mam jeden problem. Skopiowałem historię z poprzedniej wersji programu ale nie wyświetla się zawartość w arkuszu &quot;statystyki&quot;. Gdy skopiowałem ten arkusz również to niestety nie aktualizują się one na bieżąco. Może ktoś mi podpowiedzieć jak zrobić żeby było ok.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Bardzo dobra robota. Przejrzysty i bardzo przydatny do prowadzenia statystyk. Niestety mam jeden problem. Skopiowałem historię z poprzedniej wersji programu ale nie wyświetla się zawartość w arkuszu &quot;statystyki&quot;. Gdy skopiowałem ten arkusz również to niestety nie aktualizują się one na bieżąco. Może ktoś mi podpowiedzieć jak zrobić żeby było ok.
Rozumiem, że skopiowałeś dane z poszczególnych miesięcy? Opis jak to zrobić jest w arkuszu &quot;Wstęp&quot;, w sekcji &quot;Najczęściej zadawane pytania&quot; (5 pytanie). Należy kopiować tylko dane; kopiowanie całych arkuszy spowoduje błędy.
Jeśli mimo to nadal źle wyświetlają Ci się statystyki, przejdź do karty &quot;Formuły&quot;, a następnie w sekcji &quot;Obliczanie&quot; kliknij na przycisk &quot;Oblicz teraz&quot;.
Bardzo fajna opcja z tymi finansami. Fajnie jakby z czasem tę opcję rozbudować albo nawet stworzyć oddzielny arkusz. Jeśli ktoś gra u wielu bukmacherów (np. surebetowcy) liczba łączna wpłat i wypłat może przekroczyć 200.
Dzięki za arkusz, świetna robota.
Mnie osobiście arkusz &quot;Finanse&quot; w obecnej formie zupełnie wystarcza. Co masz na myśli pisząc o rozbudowie? Jakieś konkretne propozycje? Pomyślimy ???? Te 200 wierszy można łatwo rozbudować kopiując całe wiersze poniżej, pamiętając jednak o poprawieniu formuł w arkuszu.
dobra robota, czekałem na tą aktualizację, zwłaszcza na &quot;Finanse&quot;. Czy możemy jeszcze uzupełnić &quot;Finanse&quot; o salda u poszczególnych bukmacherów tj. środki dostępne + srodki w trakcie gry = środki łącznie. Myślę, że warto mieć obraz pieniędzy w moim przypadku u 18 buków.
Na razie nie będę dodawał tego, bo to ledwie jedna kolumna. Jak będzie więcej propozycji odnośnie tego arkusza (na czym mi zależy), to pomyślimy o jego modyfikacji.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Dzięki za pomoc, już sobie poradziłem ???? ale niestety mam kolejny problem ????
W &quot;Finansach&quot; wpisałem kwotę w rubrykę wpłaty, następnie wkleiłem historię z dwóch ostatnich miesięcy i kwota się nie aktualizuje. Co zrobić by to poprawić?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Dzięki za pomoc, już sobie poradziłem ???? ale niestety mam kolejny problem ????
W &quot;Finansach&quot; wpisałem kwotę w rubrykę wpłaty, następnie wkleiłem historię z dwóch ostatnich miesięcy i kwota się nie aktualizuje. Co zrobić by to poprawić?
Ale jak to wkleiłeś? Arkusz &quot;Finanse&quot; dodałem dopiero teraz. Nie jest on powiązany z innymi arkuszami, w tym miesięcznymi. Dane dodane do arkuszy miesięcznych nie mają wpływu na to co jest wyświetlane w arkuszu &quot;Finanse&quot;.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Wpisałem kwotę w Finansach z datą z 1 lipca, a następnie wkleiłem historię gry z dwóch miesięcy (czyli kupony od 1 lipca do dziś). Myślałem, że kwota z Finansów będzie się aktualizować wraz zyskiem lub stratą z gry.
 
T 0

thorid

Użytkownik
Świetny arkusz wszystko ma swoje ręce i nogi zdecydowanie ładniejszy i praktyczniejszy od mojego ???? ale ... ja gram tylko i wyłącznie na płatnych typach, zmodyfikowałem trochę twój arkusz zamiast dyscyplin wprowadziłem sobie typerów jedyne czego mi jeszcze brakuje to pełna lista kuponów u jednego typera. tzn wybieram z listy typera u was dyscyplina i z góry na dół mam po kolei kupony puszczone tylko u danego typera. (taka statystyka była by bardzo pomocna przy wyborach stawek). Kombinuje kombinuje i nie mogę tego zrobić macie jakiś pomysł jak to zrobić ??
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Świetny arkusz wszystko ma swoje ręce i nogi zdecydowanie ładniejszy i praktyczniejszy od mojego ???? ale ... ja gram tylko i wyłącznie na płatnych typach, zmodyfikowałem trochę twój arkusz zamiast dyscyplin wprowadziłem sobie typerów jedyne czego mi jeszcze brakuje to pełna lista kuponów u jednego typera. tzn wybieram z listy typera u was dyscyplina i z góry na dół mam po kolei kupony puszczone tylko u danego typera. (taka statystyka była by bardzo pomocna przy wyborach stawek). Kombinuje kombinuje i nie mogę tego zrobić macie jakiś pomysł jak to zrobić ??
jest to do zrobienia, po prostu tworzysz sobie z boku tabelkę ze statmi i tam filtrację kuponów by zliczały tylko od danego typera. Jeśli chcesz konkretne formułki to możesz ściągnąć arkusz stworzony przez MacieqLeo (na forum znajdziesz) i tam takie formułki powinieneś znaleźć. On filtrował kupony dla każdego buka oddzielnie, Ty możesz to użyć do własnych potrzeb
 
A 0

arturq66

Użytkownik
Hej, bardzo fajny arkusz.
Mam jednak pytanie: Czasem stawiam mecze &quot;wzięte&quot; z tego forum i fajnie by było jak można by dodać gdzieś tam opcje np mój typ i typ z forum. Wiesz o co mi chodzi. Jak by dzięki temu liczyło skąd mam większe zyski (albo straty) to by było super. Da się coś takiego tam dodać? Chyba że jest tylko nie widzę nigdzie ;)
Pozdrawiam
 
V 256

vernix

Użytkownik
Hej, bardzo fajny arkusz.
Mam jednak pytanie: Czasem stawiam mecze &quot;wzięte&quot; z tego forum i fajnie by było jak można by dodać gdzieś tam opcje np mój typ i typ z forum. Wiesz o co mi chodzi. Jak by dzięki temu liczyło skąd mam większe zyski (albo straty) to by było super. Da się coś takiego tam dodać? Chyba że jest tylko nie widzę nigdzie ;)
Pozdrawiam
Cześć. Możesz zamienić listę bukmacherów lub dyscypliny sportowe w arkuszu Opcje i wpisać np. &quot;typy z forum&quot; i &quot;własne typy&quot;. Ewentualnie możesz np. typy pobierane z forum oznaczać jako Live [TAK] i wtedy w arkuszu Statystyki, w sekcji dot. zakładów In-play będziesz miał widoczne odpowiednie statystyki.
 
A 7

alpridz

Użytkownik
Witaj,
czy nadal pracujesz nad arkuszem ? Muszę powiedzieć, że pracuję na nim od początku, gdy wstawiłeś na forum (inne niż to tutaj) i sporo uporządkował w mojej grze. Przed tym programem to miałem dość proste statystyki zrobione w Excelu i w większości opierały się na podstawowych definicjach. Ale mam też jeszcze jedno pytanko. Myślę, że związane z pierwszym.
Czy jest możliwość by dodać, właśnie coś takiego że zaznaczamy od kogo gramy typ ? Współpracuję z dość wieloma typerami i u kilku mam subskrypcję. Oczywiście oni sami prowadzą swoje statystyki i jak się określa z góry swoje widełki do gry to dość łatwo wszystko wyliczyć, ale jakbym miał wszystko w Calcu, to już w ogóle super by było.
Pozdrawiam i jestem pod wrażeniem programu.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 256

vernix

Użytkownik
Witaj,
czy nadal pracujesz nad arkuszem ? Muszę powiedzieć, że pracuję na nim od początku, gdy wstawiłeś na forum (inne niż to tutaj) i sporo uporządkował w mojej grze. Przed tym programem to miałem dość proste statystyki zrobione w Excelu i w większości opierały się na podstawowych definicjach. Ale mam też jeszcze jedno pytanko. Myślę, że związane z pierwszym.
Czy jest możliwość by dodać, właśnie coś takiego że zaznaczamy od kogo gramy typ ? Współpracuję z dość wieloma typerami i u kilku mam subskrypcję. Oczywiście oni sami prowadzą swoje statystyki i jak się określa z góry swoje widełki do gry to dość łatwo wszystko wyliczyć, ale jakbym miał wszystko w Calcu, to już w ogóle super by było.
Pozdrawiam i jestem pod wrażeniem programu.
????
Witam, obecnie nie pracuję nad arkuszem ze względu na brak wolnego czasu. Powoli robię sobie dopiero listę tego co zamierzam dodać/zmienić w następnej wersji. Twoją propozycję uwzględnię i dodam, bo jakiś większy wysiłek to nie będzie (kolumna będzie na wzór &quot;bukmacher&quot; i &quot;dyscypliny&quot; z możliwością swobodnej edycji listy rozwijanej), którą przecież zawsze będzie można schować ????
Z tym, że przymierzam się do stworzenia dwóch oddzielnych arkuszy - jednego prostego bazującego na poprzedniej wersji z drobnymi poprawkami i drugiej, którego podstawą będzie obecna wersja. W tej zaawansowanej zamierzam dodać kilka wykresów (obrazujących przebieg naszej gry w określonym czasie) i rozbudowanych statystyk z uwzględnieniem dat oraz liczby typów (np. statystyki z ostatnich 7, 10, 14 dni czy statystyki po 10, 20, 30 typach itp.). Ta wersja będzie dedykowana graczom, którzy stawiają wiele typów w miesiącu i potrzebują &quot;mikro&quot; statystyk. Ale to na razie luźne przemyślenia, trudno mi powiedzieć kiedy i czy w ogóle zostaną zrealizowane.
I tu po raz kolejny ponawiam prośbę, aby swoje propozycje dot. rozwoju arkusza zgłaszać w temacie lub na PW.
Chcę, żeby kolejna aktualizacja coś porządnego wniosła, więc mija się z celem dodawanie tylko 1-2 zmian. Twoją propozycję, jak i dpzs oraz jawor5 dot. arkusza &quot;Finanse&quot; uwzględnię przy następnej aktualizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
p47ryk 0

p47ryk

Użytkownik
Czy można jeszcze skądś pobrać Twój kalkulator vCalc 2.0? Link w Twoim opisie już nie działa, odsyła do strony głównej.
Odkopuję, gdyż nie mam możliwości napisania PW.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Czy można jeszcze skądś pobrać Twój kalkulator vCalc 2.0? Link w Twoim opisie już nie działa, odsyła do strony głównej.
Odkopuję, gdyż nie mam możliwości napisania PW.
Faktycznie coś się stało z linkiem. Forum go podmieniło, bo arkusz cały czas jest dostępny. Wrzucam w &quot;CODE&quot;, żeby coś znowu się nie podmieniło.
http://hostuje.net/file.php?id=ee72794768ebb201e1282e63b4a0f50a
EDIT: link w pierwszym poście tematu jest nadal aktualny, tylko coś z moją sygnaturą było nie tak.
 
Do góry Bottom