>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Arsenal - Chelsea FA Community Shield [6 sierpień 2017]

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Arena meczu: Wembley



Jak co roku, sezon na najwyższym szczeblu angielskiej piłki rozpoczyna walka o tarczę wspólnoty. W tym roku na Wembley zobaczymy derby Londynu pomiędzy Arsenalem a Chelsea. Bukmacherzy lekko faworyzują ekipę mistrza Anglii. Ale czy na pewno? Wenger w końcu był aktywny na rynku transferowym i pozyskał między innymi Lacazette, który w końcu ma być lekarstwem ekipy Kanonierów. Z drugiej strony Conte póki co więcej oddaje niż pozyskuje. Wszystko jak zwykle i tak rozstrzygnie się na murawie. Jakie są wasze opinię na temat tego spotkania?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Skłaniam się ku Kanonierom. Dla mnie większa stabilizacja a sprzedaż Matica odbije im się i to szybko ... mogę się mylić ale dla mnie pozbyli się kota jakich mało ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skłaniam się ku Kanonierom. Dla mnie większa stabilizacja a sprzedaż Matica odbije im się i to szybko ... mogę się mylić ale dla mnie pozbyli się kota jakich mało
I tak i nie ;)
Wiadomo Matić dobrze wybrał z odejściem hehe. W Chelsea mogą płakać za nim, ale też w jego miejsce sprowadzili kocura Bakayoko, który w Monaco grał aż miło. Jest te kilka lat młodszy i ma to coś. Może okazać się strzałem w dychę, ale może tez i transferowym niewypałem, bo tych w Chelsea też nie brakowało. Jednak dajmy mu szansę na pokazanie się najpierw, a wtedy ocenimy.

Sam mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Finał Pucharu Anglii był świetnym widowiskiem i liczę, że podobnie będzie i w meczu o Tarczę Dobrocznynności.
Sędzią spotkania będzie Robert Madley, by uniknąć wszelkich pytań na temat arbitra.

Chelsea będzie bez Hazarda i Bakayoko.
Arsenal bez Coquelin i Gabriel. Niedawno do zespołu dołączyli dopiero Alexis Sanchez i Mustafi, którzy dłużej odpoczywali po Pucharze Konfederacji i nie brali udziału w Emirates Cup. A na Emirates Cup najlepszy był w Arsenalu Oxlade Chamberlain. Więc plotki o jego rzekomym transferze do Liverpoolu i ewentualna zgoda odejścia ze strony Wengera to była by głupota! Prawda @ShakeYoBody?
Ox musi zostać bo hasa aż miło! Lacazette, ale przede wszystkim Kolasinac gotowi do gry. Francuz jeszcze nie do końca w formie, na Emirates Cup słabo grał. Ale za to Kolasinac pokazał wielką formę na tym turnieju. W sobotę przeciwko Benfice zagrał kapitalnie.
Mając takie wahadła jak Oxlade Chamberlain i Kolasinac Arsenal moze swobodnie grać 3-5-2. Taktyka działa jak należy i gwarantuje wyniki jak się okazuje po końcowce poprzedniego sezonu.
Chelsea ma kłopot ze skrzydłami. Hazard kontuzja, a Pedro leczył uraz głowy, a w tego typu przypadkach nie ma co się spieszyć z powrotem. Więc możę się okazać, że z przodu trio Willian, Batshauyi i Morata na boku.
Ciekawe jak ten atak pod nieobecność Diego Costy będzie się spisywał.
Kursy może tego nie pokazują,ale moim faworytem jest Arsenal. Chciałbym żeby to Kanonierzy wznieśli Tarczę w górę.
A Wy macie już faworytów? Zapraszam do dyskusji, otwórzmy ten nowy sezon z pompą! ;)
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Na pewno nie, obaj wrócili do treningów w tym tygodniu/pod koniec poprzedniego. Aczkolwiek z chęcią do gry Alexisa w każdym meczu, nawet pomimo kontuzji, to pewnie wejdzie na jakieś 20 minut, o ile wynik będzie niekorzystny - no i o ile Wenger go w ogóle na ławce posadzi. Niemniej to będzie duża wartość odjęta od ataku Kanonierów. Co do obrony natomiast to bardzo bym się nie martwił - przy 3-4-3 pewnie będzie trójka Holding (który świetnie zagrał w finale FA Cup przeciwko Chelsea właśnie) - Koscielny - Monreal, a na wahadłach Kolasinac (który naprawdę dobrze grał w okresie przygotowawczym) i Bellerin.
 
pismack 19

pismack

Użytkownik
No to w jutrzejszym meczu można będzie zobaczyć jak wyglądałaby gra Arsenalu bez Alexisa.Jutro meczyk będzie bardzo zacięty nie zdziwiłbym się gdyby była dogrywka(byle nie karne).
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak dla mnie przy Madleyu pewne jest to,że będą kartki! Arbiter ten gwizdał w 35 spotkaniach i pokazał 146 żółtych kartek i 4 czerwone, co daje średnią 4.
Linia wystawiona kusząco bo na 3.5 kartki. Wiadomo forma jeszcze nie ta a spina będzie zwłaszcza ze strony Arsenalu, który mało nie wydał. Z racji,że wierzę,że sprzedaż Matica da o sobie znać szybciej niż kibice Chelsea myślę bardzo rozsądne jest pogranie over 1.5 kartki dla podopiecznych Conte.
Chelsea over 1.5 kartki 1.73 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Fakt brak Pedro i Hazarda to duże osłabienie ale i okazja dla innych zawodników aby się pokazali. Oglądałem jeden mecz Emirates Cup Arsenal - Sevilla poszedłem tam w Arsenal ... i utopiłem. Dla mnie propozycja na ten mecz to BTS tak 1,57 Unibet ✅✅. Co do kartek to też uważam, że trochę ich padnie więc over 3,5 pobieram 1,87 Unibet ✅✅.
Transmisja -&gt; http://www.vipbox.nu/football/497083/1/chelsea-vs-arsenal-:-community-shield-live-stream-online.html
// e: oba typy wpadły ???? ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Założyłem temat, więc wypada coś napisać. Ogólnie nie ruszam tego spotkania jeżeli chodzi o jakiekolwiek granie. Żadne zdarzenie nie przychodzi mi do głowy, a przecież na siłę nie będę próbował czegoś szukać, gdy nie widzę value. Może lekkie w kursie na podopiecznych Wengera, jednak Chelsea to nadal Chelsea. Zeszłym sezon fantastyczny choć dzisiaj bez trzech ważnych elementów mistrzowskiej układanki czyli Costy, Hazarda i Maticia. W ich miejsce najprawdopodobniej Fabregas, Morata oraz Michy. Skład nadal wygląda dobrze jednak bez Hazarda mogą mieć spory problem. Z drugiej strony podopieczni Wengera, którzy w końcu dostali świetnego napaastnika jakim jest Lacazette. Nie wiadomo co z Mustafim i Sanchezem, którzy dopiero nie dawno wrócili do treningów. Moim zdaniem nie zagrają dzisiaj od 1 minuty jednak, gdy będzie to potrzebne to mogą pojawić się na boisku. Jak wcześniej pisałem nie stawiam nic w tym meczu choć szukałbym jakieś kartki dla kogoś w środku pola. Może jakiś Xhaka czy Fabregas? Zobaczymy o 15, gdy rozpocznie się widowisko. Mecz można oglądać na stacji ELEVEN. Zaczynajmy w końcu ten sezon!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom