>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arsenal Londyn - Manchester City, HIT 30 kolejki Premier League [02.04.2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP




ARSENAL - MANCHESTER
3,00 - 3,50 - 2,30



Expekt: Zakład bez ryzyka 222 zł​

Zapowiada się na ciekawe starcie w niedzielne popołudnie. Do Londynu przyjedzie Pep Guardiola z swoją ekipą, którzy obecnie zajmują 3 miejsce w lidze i tracą dwa punkty do Tottenhamu. Podopieczni Wngera nie w ostatnich pięciu meczach odnieśli raptem jedno zwycięstwo i 4 mecze przegrali przez co wypadli ze strefy pucharowej.


Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Dla mnie typ może być tylko jeden: Manchester City. Dlaczego? Miedzy innymi przez to, że mają lepszą jakość zawodników. Arsenal jest w wielkim dołku. nie radzą sobie. Dzisiaj będą próbowali na swoim stadionie odwrócić kartę. Jednak City też nie odpuści, zależy im na bezpieczeństwie, i 2-gim miejscu w pl. Zostały 3 miejsca w czołowej 4 (Chelsea jest nie do ruszenia) a Totenham co najmniej 4 też powinien być. Więc na 2 pozostałe miejsca jest za dużo chętnych: Liverpool, City, United, Arsenal. 2 z tych drużyn nie zagrają w LM. Dla mnie jedną z nich na pewno będzie Arsenal.
Moje typy: Manchester City: 2,389 ---
Powyżej 3 bramki w meczu: 1,909 +++
Kursy Pinnacle
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@michal14qwe, a mnie wcale dzisiaj typ na City nie przekonuje. Uważam, że Arsenal zagra dobre spotkanie. Sanchez zdrowy, Ozil zdrowy. Brakować będzie Petra Cecha, ale akurat David Ospina słabym bramkarzem nie jest.
City mnie nie przekonuje pdo wodzą Guardioli. Może i czasami grają porywająco i widowiskowo, ale ja w Arsenal wierzę nadal mimo tej całej nagonki na Wengera itp.
Ciasno w tej czołówce, mój Manchester znowu głupio traci punkty eh, a walka dziś trwa w najlepsze.
Arsenal przegrał jeden jedyny raz na własnym obiekcie z Manchesterem City w 19 meczach Premier League! Seria bardzo dobra, 12 wygranych i 6 remisów. Przed rokiem kojarzę, że mecz był kapitalny. Arsenal potrafi się na takie spotkania spiać.
Wg mnie lepszym typem będzie poszukanie dziś bramek.
Jakieś obie strzelą?
Co na to @ShakeYoBody?
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
W pewnym stopniu można się zgodzić, ale ja dzisiaj idę w Londyńczyków z podpórką.
Arsenal lub remis @ 1,62 ✅ 2-2
Arsenal jest na skraju. Liga Mistrzów im ucieka i zapewne ucieknie w tym sezonie (co będzie w czerwonej części Londynu wielką tragedią, która możliwe, że nawet Wengera nie ocali - a trzeba bardzo wiele, aby w końcu Francuza nie chcieli na Emirates). Dziś grają z City i muszą tutaj zdobyć punkty, jeśli chcą jeszcze realnie myśleć o czołówce w tym sezonie.
Grają u siebie, z Manchesterem City czyli zespołem, który z czołówki podchodzi im najbardziej (tak, to paradoks, ale przegrali z nimi tylko 3 razy u siebie w tym ostatni raz 4 lata temu). City nawet na własnym stadionie miewa problemy z Londyńczykami (oczywiście, warto porównać tutaj jacy to byli Londyńczycy a jacy są teraz - do czego jednak pije?).
W Arsenalu od dawna nie ma jasnego przywódcy, który wstrząsnąłby bandą zagubionych owieczek w stadzie. Ten problem Francuz próbował rozwiązać na różne sposoby, ale prawda jest taka, że aktualnie ani nikt w drużynie ani tym bardziej Wenger nie ma posłuchu. Wystarczy powiedzieć, że a) Ozil ma wieczne problemy ze zdrowiem/infekcjami/wszystkim innym, co raczej skłania mnie do wersji ,,wytransferujcie mnie latem&#39;&#39; b) gwiazda zespołu Sanchez miewa także rozterki, aby odejść c) Barcelona robi zakusy na Bellerina czyli kolejne ,,cudowne dziecko&#39;&#39;, które chce odebrać po latach, chociaż oddała je bez żalu d) w zespole pewne miejsce mają tak mierni zawodnicy w środku pola jak w tym sezonie Ramsey czy Oxlade Chamberlain a na skrzydle lata Theo ,,zagram dobry mecz na pięć kolejnych&#39;&#39; Walcott, dość powiedzieć, że mega słaby Cech był podstawowym golkiperem do czasu kontuzji (a Ospina pokazał, że lepszy nie jest i błędy też popełnia).
Dlaczego taka drużyna ma dziś w ogóle zapunktować? Grają u siebie, przed rosnącą presją. Manchester City to zespół, który lubi pograć sobie piłką a Kanonierzy najlepsze wyniki osiągali w meczach, grając z kontry (chociażby z Ludogortsem, gdzie większość krzyknie ,,co on mówi&#39;&#39; - ale prawda taka, że większość z tych goli padło po szybkich atakach, drugi przykład z brzegu to Chelsea na początku sezonu). Dochodzi oczywiście także fakt przerwy reprezentacyjnej, która akurat w wypadku popularnych Armatek powinna mieć znaczenie ,,in plus&#39;&#39;. Przegrali 4 z ostatnich 5 spotkań w lidze i prawda jest taka, że to ostatni dzwonek, aby zacząć gonić zapewne trofeum Wengera...czyli 4 miejsce. City ze swoją niestabilną obroną wydaje się być idealnym zespołem na grę z kontry i mam nadzieję, że Wenger nie pomyśli, aby to Londyńczycy wymieniali setki podań na własnej połowie - w grze pozycyjnej są obecnie beznadziejni.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Dla mnie to spotkanie pod kątem 1x2 to klasyczny no bet. Ostatnie wyniki Arsenalu są fatalne i są dwie opcje. Albo chłopaki grają pod wykopanie siwego, żeby przyszedł ktoś kto wypleni to przeciętniactwo albo po prostu grają słabo przez różne czynniki. Tak na prawdę nie wiemy co się dzieje w środku ale jakieś cyrki z Sanchezem, Ozilem, przymierzanie Tuchela przez media i inne nie są dobrymi prognostykami. Tylko czy Arsenal pod wodzą Kroenke ma szansę to przeciętniactwo wyplenić? Przecież dla niego liczy się jedynie profit a w dzisiejszym futbolu trzeba przepłacać - myślicie, że Wenger nie chciał rozpierdalać hajsu udziałowców ???? ? Dla porównania nie lubię Pereza ale szanuję jego motywacje.
Co do walki o miejsca to trzeba pamiętać, że Kanonierzy są parę meczów do tyłu. Jak słusznie zwrócili uwagę chłopaki - City im nadzwyczaj podchodzi a na pewno jest ochota na zemstę za poprzednie spotkanie gdzie to Kanonierzy mocno dominowali pierwszą a na drugą nawet nie wyszli. Mój bet na dzisiejsze spotkanie to zimna perełka export @1.10 groszekbet a wierzę w zwycięstwo moich bo przecież fruźki wolą optymistów ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja też kijem nie ruszę 1x2 w takim meczu. Jesteśmy w zbyt istotnym momencie całego sezonu żeby Arsenal poświęcił miejsce w tabeli, więc grania pod zwolnienie Wengera nawet nie biorę pod uwagę(absurd.) Oczywiście w drużynie panuje już wirtualna przebudowa, bo to Alexis już bez ogródek krzyczy na prawo i lewo, że Kanonierzy nie mają odpowiedniej mentalności i zmiana kolorów z czerwonego na niebieski nie spowoduje u niego mrugnięcia powieki, media wciskają Bellerina Barcelonie(sam jestem przeciwny, chyba, że do reklam), Cech pauzuje a drużyna zamiast osłony trenera, dostaje jeszcze porządnego kopa w tę swoją dziurawą ostatnim czasem defensywę...Czy jest lepsza okazja żeby pokazać, że ten klub jeszcze może? Ja myślę, że nawet rywal lepszy być nie mógł(medialny, widowiskowy, sąsiad w tabeli, znienawidzony.)

Z drugiej strony mamy Guardiolę, który na szczęście dawno wyłysiał i nie widać na zewnątrz tego co go dręczy i o czym chętnie skarży się mediom. Już w dziale LM przed pasjonująco zapowiadającym się dwumeczem z As Monaco pozwoliłem sobie podważyć hegemonię City czy to w lidze(kto ma oczy ten widzi), czy na własnym boisku, o Europie nie wspominając. Ostatnie frajerstwo PSG(^^) zbiło mi ich z pantałyku i usadowiło na jednej półce właśnie z ekipą błękitnych - dwa kolosy na glinianych nogach, napompowane sztucznie jak rekord Mayweathera Jr. Skład od kilku lat z górnych półek, praktycznie nieograniczone fundusze, a zwykle klapa i wpisane w dziedzictwo frajerstwo. No ale kiedy lepiej zacząć budować mentalność zwycięzcy niż w meczu z przytłoczonym Arsenalem :V

h2h dzisiaj przemawia nieco w stronę gospodarzy, ale w takim meczu nie zdziwi mnie nic i o ile zwykle w spotkaniach na szczycie na początku wieje nudą, to tutaj spodziewam się skoku do gardeł i bramek już na początku. Powodzenia ;)

Spróbuję ugryźć z trzech stron żeby wyszedł SureBet, jednak najbardziej liczę na strzelaninę:
over 4,5 cards - 1.8 ✅
both teams to score 1half - 3.4 ✅
over 12 corners - 2,75
⛔(-2)
BET365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom