>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AS Roma vs Real Madyt 19.02.2008r.

Status
Zamknięty.
S 0

sebastian28

Użytkownik
Tutaj nie bedzie kalkulowania Roma ruszy do przodu na Real.Wiadomo Real to Real wszystkiego można sie po nich spodziewac.Over 2.5 po staysfakcjonującym kursie 1.86 bo niesądze aby tutaj był nudny,schematyczny mecz.Roma atakuje prawie całym zespołem i napewno będzie super spektakl
 
von 0

von

Użytkownik
AS Roma - Real Madrid

Roma = Totti, czyż nie tak ? I to głównie od jego dyspozycji zależeć będzie wynik tego meczu. Ten sezon to sezon galaktyczny. Naprawdę Real radzi sobie w nim wyśmienicie. I w Primera Division, i w Champions League. Roma bardzo szeroko rozpostarła swe skrzydła, lecz teraz chyba zostały one troche podcięte. Nie idzie najlepiej w lidze, kontuzja podstawowego defensora, Juana. To wszystko przyczyniło się do tego że o 1. miejscu w Serie A mogą już raczej zapomnieć. Roma dobrze radzi sobie u siebie. W lidze przegrała tu tylko jeden mecz. Galacticos także na wyjeździe źle nie grają, te wszystkie fakty upewniają mnie w tym że Roma w żadnym swym meczu nie będzie miała szansy zwycięstwa, dla odważnych typ na Real, ja ten typ podpieram

Typ: X2
 
dawido 0

dawido

Użytkownik
AS Roma vs. Real Madryt
Zakład jest naprawdę trudny do wytypowania, trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że w ekipie Schuster`a zabraknie kontuzjowanego Robinho, prawdopodobnie na lewej stornie obrony zobaczymy powracającego po kontuzji Gabriela Heinze.Królewscy na wyjazdach nie grają tak dobrze jak u siebie w domu, w tym sezonie Champions League graliśmy już na Stadio Olimpico, i z teoretycznie słabszym Lazio zremisowaliśmy 2-2;kolejnym przykładem posłuży mecz w Pireus`ie który to zremisowaliśmy 0-0, i wreszcie spotkanie w Niemczech, a dokładnie w Bremie, gdzie Blancos polegli z miejscowym Werderem 3-2. Jak sami widzicie Królewscy nie radzą sobie zbyt dobrze na wyjazdach, ani w lidze, ani w CL.

Moim typem będzie tutaj 2x, ewentualnie X
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Zgadzam się z Waszymi typami i mimo to że nie jestem fanem Realu ale same statystyki mówią za siebie wiec typ x2 jest tutaj bardzo optymalny.Ale nie skreślałbym Romy zaraz na starcie ponieważ jakiś silny i zbudowany atak może postawić Casillas na na nogi i sprawić mu dużo kłopotow.Remis w tym meczu jest bardzo możliwy.Czekam na komentarz i podsumowanie.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Post edytowany a właściwie napisany od nowa gdyż dopiero później dowiedziałem się o kontuzji Sneijdera oraz Pepe w Realu. Zrezygnowałem ze stawiania że Real strzeli - po podobnym kursie jest do zagrania że Roma strzeli i raczej to wydaje mi się pewniejsze na chwilę obecną/.


AS Roma - Real Madryt
Ile goli padnie w 1. połowie? - Typ: Więcej niż 0,5
1.48

Zawsze między tymi drużynami goli padało sporo. Za dużo strzelców wyborowych aby to nie weszło, wprawdzie nie wiem jaką strategię obierze trener Romy ale myślę że powinien zaryzykować bardziej ofensywną grą od samego początku żeby zaskoczyć rywala i wykorzystać kontuzje w drużynie realu - celem strzelenia 1-2 goli po czym dopiero ewentualne przejście do obrony przy korzystnym rezultacie - ale raczej Roma będzie się starać jak największą przewagę przed rewanżem. Nie ma co czekać aż jedna z magicznych nóg Nisterloy-a (który może przełazić cały mecz ale gola strzelić) lub innego strzelca, dojdzie do piłki bo to prędzej czy później w tym meczu to raczej nastąpi. Trzeba zaatakować Real od samego początku tak żeby się nie pozbierał. A że obrona Realu jest raczej słaba to powinno to się udać. Często tracą bramki ze słabymi rywalami a co dopiero z taką Romą. Reasumując - catenaccio tu nie będzie moim zdaniem - bo to nie ma raczej sensu. Wygrać 1-0 może 2-1 czy nawet 2-0 z realem nic może nie dać przy rewanżu w Madrycie. Spodziewam się ostrego ataku Romy od pierwszych minut i myślę że Roma spróbuje się zrobić z realem to co MU zrobili im rok temu na Old Trafford (7-0 chyba było, czy 7-1). Oczywiście takiego wyniku nie będzie - ale myślę że Roma będzie przynajmniej się starać uzyskać co najmniej 2-3 bramkową przewagę a żebu to się udało trzeba ruszyć na rywala od samego początku. Pokazał to słabiutki Betis - wystarczyło zaatakować osłabiony w ataku Real i pęka. W tym sezonie praktycznie jedynym atutem Realu jest atak - a dzis ten atut bez Sneijdera i Robionio będzie baaardzo słaby. Dlatego też dodatkowo - wydaje się pewny wynik Roma lub remis. Win Realu w takim składzie byłoby dla mnie sporym zaskoczeniem. Zamierzam ten typ wrzucić do dubla - do którego zamierzam wybrać jeden z typów podanych w moim temacie.
Powołani zawodnicy (źródło madrid.pl)
Kadra AS Romy:
Bramkarze: Doni, Zotti, J. S. Bertagnoli;
Obrońcy: Cicinho, Panucci, Juan, Vitorino Antunes, P. Mexes, Cassetti, Ferrari, Tonetto;
Pomocnicy: D. Pizarro, Aquilani, Taddei, De Rossi, Giuly, Adrian Florin Pit, Perrotta, Brighi, Mancini;
Napastnicy: Totti, Vucinic, Esposito
Kadra Realu
Bramkarze: Casillas, Dudek, Codina;
Obrońcy: Cannavaro, Ramos, Heinze, Miguel Torres, Salgado;
Pomocnicy: Guti, Gago, Diarra, Robben, Balboa, Drenthe;
Napastnicy: Raúl, Van Nistelrooy, Higuaín, Baptista, Soldado .
Konruzjowani zawodnicy Realu:
Pepe, Metzelder, Saviola, Marcelo, Sneijder i Robinho.
Co o tym myślicie?
Edit2:
Buzero napisał że Nisterloy nie wystąpi - a przecież grał w wsobotę w 2 połowie meczu ligowego - fakt że bardziej łaził niż grał (ale to w jego stylu) ale w słupek trafił i chociaż do samego końca nie patrzyłem bo nie mogłem patrzyć jak real kaleczy ten mecz to do 80 minuty Nisteroy wyglądał na zdrowego. Skąd info że Nisterloy nie zagra? Na ile pewne?
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Robionio, Sneider nie zagraja.......kontuzje....nie zapominajcie o tym przy typowaniu na Real....

nie wydaje mi sie aby Raul lub Van Nisterloy byli na tyle kreatywni aby przelamac linie obrony druzyny jak by to nie bylo ze stylem gry Cattenacio
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Jako wielki fan Realu proponuje OVER 2.5. Real traci duzo goli na wyjazdach, szczegolnie ostatnio, ale takze bramki strzela. W sumie w pierwszym składzie ma juz zagrac Heinze, ale uwazam, ze to nie uchroni Realu od straty przynajmniej 1 gola. Jezeli mialbym grac 1X2 to proponuje jednak Roma lub X. Real wg mnie awansuje, ale dopiero po meczu na Santiago. Wydaje mi się, że Roma wygra ten mecz, ale w Madrycie zostanie zgnieciona. Jako fan Królewskich oczywiście chciałbym, żeby wygrali już w Rzymie, ale staram się być obiektywny.
Pozdrawiam
 
fernandito 0

fernandito

Użytkownik
Real pojedzie do Romy po korzystny dla nich wynik czyli po remis chociaż przy tych problemach kadrowych będzie oto ciężko z obrońców nie zagrają: marcelo, metzelder, pepe a z zawodników ofensywnych snejder robinho i saviola. Moim zdaniem real zagra asekuracja przede wszystkim nie będzie chciał stracić bramki i nastawi się na grę z kontry. Królewscy awans do kolejnej rundy będą chcieli uzyskać na własnym stadionie. Ja bym proponował na ten mecz under lub x.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
ja gram zdecydowana 1, i nie widze tu innego wyniku jak zwyciestwo gospodarzy. real bardzo powaznie oslabiony. roma u siebia nie kalkuluje, idzie do przodu i napewno jakas bramke zdobeda, do tego obrona realu cos nie zachwyca ostatnio na wyjazdach. jutro zagraja od lewej torres, hainze, cannavaro, ramos. hainze po kontuzji jutro zagra po raz pierwszy i jego dyspozycja to ogromna niewiadoma. ja z kursu 2,55 napewno skorzystam. over w tym meczu tez powinien wejsc bez problemow
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tej edycji Ligi Mistrzów Królewscy z Madrytu już raz gościli na Stadio Olimpico w Rzymie gdzie zremisowali 2:2 z Lazio, lokalnym rywalem Romy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Roma to inna drużyna niż Lazio i obecnie znajdujemy się w innym etapie sezonu niż to było przy pierwszej wizycie Realu w Rzymie, ale uważam, że w tym meczu podobnie jak wtedy może paść bramkowy remis. Z tym, że według mnie bardziej prawdopodobny jest tutaj wynik 1:1. Dlaczego? Ano dlatego, że Królewscy przede wszystkim będą się starali strzelić bramke na wyjeździe, która w kontekście rewanżu na Santiago Bernabeu może być bardzo ważna. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to mimo usilnych starań nie potrafiła ona urwać punktów Juventusowi Turyn w sobotnim ligowym pojedynku. Ten mecz będzie jednak zupełnie inny, ponieważ Real gra bardziej otwartą piłkę od Turyńczyków stąd też uważam, że gospodarze mają szanse na zdobywanie bramek.

Mój typ: X
Dodatkowo: Dokładny Wynik: 1:1
 
boogi_7 0

boogi_7

Użytkownik
Real poważnie osłabiony tym bardziej może być 1. Roma będzie chciała to jak najlepiej wykorzystać i wygrać za wszelka cenę. Bo na Santiago będzie jej truudno.
 
dawido 0

dawido

Użytkownik
Trzeba również wziąć pod uwagę, że Królewskim bardzo dobrze gra się z Romą na ich terenie. W ostatnich trzech spotkaniach Blancos wygrali wszystkie, a bilans bramkowy wynosi 8-1 dla Królewskich. Prawdą jest, że to tylko statystyki, ale już nie raz historia lubiła zatoczyć koło ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
AS ROMA- REAL MADRYT typ : over 2,5✅✅✅
Kurs: 1,85 bwin✅✅ WYNIK 2:1✅✅


Spotkanie na Stadio Olimpico powinno byc bardzo zacietym meczem z duza iloscia bramek. Goscie ostatnio w lidze graja w kratke ale i tak zajmuja pozycje lidera z przewaga 5pkt nad FC Barcelona. Potrafia u siebie pokonac Valladolid 7:0 by w nastepnej kolejce przegrac nieoczekiwanie z Betisem 1:2. Natomiast ekipa Spalettiego znalazla sie w kryzysie. W lidze przegrali ze Siena 0:3 potem na wlasnym boisku pokonali Reggine 2:0 lecz w meczu na szczycie nie dali rady Juventusovi i polegli 0:1. Jednak LM to inna sprawa Oba zespoly spotkaly sie juz ze soba w historii rozgrywek Champions League i lepszy bilans posiada druzyna Krolewskich.

08/12/2004 UEFA Champions League, Group B Roma vs. Real Madrid 0:3
28/09/2004 UEFA Champions League, Group B Real Madrid vs. Roma 4:2
30/10/2002 UEFA Champions League Real Madrid vs. Roma 0:1
17/09/2002 UEFA Champions League Roma vs. Real Madrid 0:3
24/10/2001 UEFA Champions League Real Madrid vs. Roma 1:1
11/09/2001 UEFA Champions League Roma vs. Real Madrid 1:2


Jak widzimy w meczach miedzy tymi zespolami pada duzo bramek i tak samo powinno byc dzisiaj W zespole Romy nie bedzie mogll zagrac jedynie rezerwowy bramkarz Curci a tak reszta jest zdolna do gry. jednak w klubie nie panuje najlepsza atmosfera po ostatnim meczu, na treningu doszlo do malej sprzeczki Panucciego z Aquilanim. Ale jak zapewnia Spaletti wszystko zostalo juz sobie wyjasnione i druzyna jest gotowa do wielkiego meczu.
Trener Schuster ma niestety wieksze braki w kadrze i w tym meczu nie zobaczymy kontuzjowanych Robinho,Sneijdera,Pepe, Metzeldera,Marcelo. Szanse powinien dostac Arjen Robben i swoimi rajdami mysle ze bedzie sial zamieszanie w szeregach obronnych Rzymian a podajac do takiego pilkarza jak Raul w polu karnym moze byc bardzo niebezpiecznie Roma takze gra ofensywny futbol , bodajze najbardziej widowiskowy z druzyn Wloskich i nie kladzie glownego nacisku na obrone.

pewnosc typu : 8/10
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Cos mi sie wydaje, ze dzisiaj Real rozwali w drobny mak panów spod znaku wilczycy.. to co oni ostatnio wyczyniają w lidze jest na prawde kary godne, Totti kiwa sie sam na 3 zawodników i wali 10m ponad bramke zamiast podać koledze z lini ataku, po prostu maja taki syf teraz w grze ze szok... dobrym przykladem jest mecz chocby z juventusem albo sieną, cho z juve juz tak nie dawali cielska ale ze sieną to pozal sie Boze... Real to typowy klub na lige mistrzow, oni sie w tym turnieju mobilizują a najmniejszy blad jest dla nich nie do przyjecia takze uwazam, ze krolewescy pocisną z romą rowno... Van Nister i po sprawie ????
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Cos mi sie wydaje, ze dzisiaj Real rozwali w drobny mak panów spod znaku wilczycy.. to co oni ostatnio wyczyniają w lidze jest na prawde kary godne, Totti kiwa sie sam na 3 zawodników i wali 10m ponad bramke zamiast podać koledze z lini ataku, po prostu maja taki syf teraz w grze ze szok... dobrym przykladem jest mecz chocby z juventusem albo sieną, cho z juve juz tak nie dawali cielska ale ze sieną to pozal sie Boze... Real to typowy klub na lige mistrzow, oni sie w tym turnieju mobilizują a najmniejszy blad jest dla nich nie do przyjecia takze uwazam, ze krolewescy pocisną z romą rowno... Van Nister i po sprawie ????
Oj chyba królewscy nie pocisną z Romą. Grali w grupie z Lazio Rzym i na wyjeździe ledwo wyciągnęli remis 2-2. Zresztą Real nie wygrał żadnego meczu na wyjeździe w grupie (0-0 w Pireusie, 2-3 w Bremie). Roma u siebie jest bardzo mocna, nie można sugerować się wynikami w lidze gdzie mają zapewnione miejsce w pierwszej czwórce. W Lidze Mistrzów Totti i resztą zagrają na 100%, udowodnili, że z dobrymi rywalami grać potrafią (w zeszłym sezonie wyeliminowali Lyon, zespół który co rok ośmiesza Real ???? ; a także pokonali MU 2-1 w 1/4). Na pewno będzie to mecz ciekawy, typuje 1-0 lub 2-1 dla Romy.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
AS Roma - Real Madrid || under 2.5 | remis .
Hmm w tym meczu mam mieszane uczucia niby AS Roma nie gra jakos fenomenalnie dobrze w Serie A co za tym idzie TOtti nie jest w najlepszej formie , i to samo ostatnio moge powiedziec o Realu u sibie pewnie zwyciezaja a na wyjazdach ? Zdazaja im sie potkniecia ,lecz mysle ze taki prestiz jakim jest LM napowno odpowiednio zmotywuje pilkarze Benta Schsutera i zagraja odpowiednio do swoich mozliwosci lecz AS Roma to nie ogoreczki i mysle ze moze byc roznie hmm . a czy padnie overowy wynik , tak jakos smierdi mi tu underem 2.5 , ale czy tak bedzie ? To zalezy tylo od zawodnikow ja typuje po cichu under 2.5 oraz remis.
 
R 0

rogalik1234

Użytkownik
AS Roma - Real Madryt 1
Dlaczego?
Tak jak wypowiadałem się wcześniej, Roma czuję się bardzo mocno na swoim stadionie niesiona dopingiem swoich kibiców. Ostatnia przegrana z Juventusem była powodem &quot;odpuszczenia&quot; meczu w celu zebrania siły na piłkarzy Schustera. Real natomiast ostatnie swoje dwa mecze przegrał, najpierw ze słabiutka Almerią a później Sevilla. Te mecze pokazują jak Realowi ciężko podnieść się po utracie gola.
Roma może okazać się bardzo silna ze stałych fragmentów gry. Wysocy obrońcy dobrze grający głową mogą sprawić wiele problemów obronie Realu, Cannavaro(dobry obrońca lecz niski) oraz wracającemu po przerwie spowodowanej kontuzja Heinzemu. Dodatkowo świetnie wykonujący rzuty wolne Totti i Pizzaro zmuszają do zachowania szczególnej ostrożności przy faulach przed polem karnym Casillasa. Jednym z mocnych punktów Realu może okazać się Robben, szybkość oraz nieprzewidywalność to jedne z wielu cech tego zawodnika, dlatego za wszelką cenę zawodnicy Romy będą starali zatrzymać go lub po prostu odciąć go od podań. Gra górnymi piłkami oraz wrzutki w pole karne Romy nie powinny zagrozić bramce, tak jak mówiłem wyżej Mexes i Juan to wielki plus w dzisiejszym meczu, dlatego Real powinien koncentrować się na graniu dolnymi piłkami. Wg. mnie Real będzie szukał dziś szczęścia w grze z kontrataku. Jeżeli zdarzy się gra pozycyjna Roma zastawi wysoki pressing, tak aby uniemożliwić rozgrywanie, lub zbyt długie przetrzymywanie piłki przez Gutiego i Gago.
Pozdrawiam!
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Oj chyba królewscy nie pocisną z Romą. Grali w grupie z Lazio Rzym i na wyjeździe ledwo wyciągnęli remis 2-2. Zresztą Real nie wygrał żadnego meczu na wyjeździe w grupie (0-0 w Pireusie, 2-3 w Bremie). Roma u siebie jest bardzo mocna, nie można sugerować się wynikami w lidze gdzie mają zapewnione miejsce w pierwszej czwórce. W Lidze Mistrzów Totti i resztą zagrają na 100%, udowodnili, że z dobrymi rywalami grać potrafią (w zeszłym sezonie wyeliminowali Lyon, zespół który co rok ośmiesza Real ???? ; a także pokonali MU 2-1 w 1/4). Na pewno będzie to mecz ciekawy, typuje 1-0 lub 2-1 dla Romy.
Hehe. Jak zawsze mam rację. Roma wygrała ale Real i tak awansuje;].
GLORY GLORY UNITED
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom