>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Aston Villa (1 - 2) WHU 14-01-2006

L 45

laha

Forum VIP
Kursy:

betandwin.com - 1.90; 3.10;3.85
Sportingbet - 1.909; 3.25; 4.00
Bet-at-home.com - 1.90; 3.15; 4.15

Faworytem tegoi spotkania są zdecydowanie gracze z Villa Park którzy na własnym stadionie 31.12 zremisowali z Arsenalem (0-0).W tym sezonie te drużyny spotkały sie raz.Wtedy zespoł Aston pogromiły młoty wygrywając aż 4-0.W graczach z Villa&#39;i.Milan Baros, który nie grał w ostatnim pucharowym meczu z powodu 5 żółtych kartek.Wśród Młotów niepewny jest występ Yossi Benayouna. Do składu powinnie także wrócić Roy Carroll i Anton Ferdinand, ale nie zagra kontuzjowany Teddy Sheringham.

Składy

Aston Villa:
Sorensen (B), Taylor (B), Hughes, Delaney, Mellberg, Ridgewell, Samuel, McCann, Bakke, Milner, Davis, Angel, Baros, Moore, Gardner, Whittingham, Hendrie.

WHU: Carroll (B), Hislop (B), Bywater (B), Dailly, Repka, Ferdinand, Gabbidon, Collins, Konchesky, Clarke, Reo-Coker, Mullins, Fletcher, Benayoun, Etherington, Noble, Newton, Harewood, Zamora, Aliadiere, Katan.


Mój Typ: 1 1,909 (Sportingbet) ⛔
Ryzykowny typ: 1x
Typ Expertów: 1 1,90 (BAW) ⛔
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
A ja w tym meczu zaryzykuję i za małą stawkę zagram na x2. W końcu goście lepiej spisują się na wyjazdach. A i będą mieli przewagę psychiczną nad gospodarzami po wspomnianym pogromie. Moim zdaniem najprawdopodobniejszy jest w tym meczu remis z niewielkim wskazaniem na gości.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A ja w tym meczu zaryzykuję i za małą stawkę zagram na x2. W końcu goście lepiej spisują się na wyjazdach. A i będą mieli przewagę psychiczną nad gospodarzami po wspomnianym pogromie. Moim zdaniem najprawdopodobniejszy jest w tym meczu remis z niewielkim wskazaniem na gości.

A.Villa z pewnością odwdzięczy się pieknym za nadobne za 0-4 w rundzie jesiennej i nie przegra tego meczu.Mało tego wygra go.Choć nie tak przekonywującą jak przegrała...ale zwycięstwo jest zwycięstwem i nie ma co sądzić zwycięzców...

MÓJ TYP: 3-2
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
A ja w tym meczu zaryzykuję i za małą stawkę zagram na x2. W końcu goście lepiej spisują się na wyjazdach. A i będą mieli przewagę psychiczną nad gospodarzami po wspomnianym pogromie. Moim zdaniem najprawdopodobniejszy jest w tym meczu remis z niewielkim wskazaniem na gości.

A.Villa z pewnością odwdzięczy się pieknym za nadobne za 0-4 w rundzie jesiennej i nie przegra tego meczu.Mało tego wygra go.Choć nie tak przekonywującą jak przegrała...ale zwycięstwo jest zwycięstwem i nie ma co sądzić zwycięzców...

MÓJ TYP: 3-2
Tylko taki mały szczegół - oni jeszcze nie wygrali ;) Ale ja i tak będę się upierał przy swoim. Serce chce zwycięstwa The Villans, rozum podpowiada punkty WHU.
 
Do góry Bottom