>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Atletico Madryt - Liverpool [22.04.2010]

Status
Zamknięty.
F 49

flex666

Użytkownik
jak dla mnie ogromne znaczenie ma obecnosc/nieobecnosc Torresa w tym spotkaniu,
Atletico to kolejny polfinalista, ktory swoja nadzieje poklada wylacznie w LE, choc L&#39;pool wyglada na jeszcze bardziej zdeterminowany zeby powetowac sobie niepowodzenia w lidze angielskiej pucharem europejskim, stawialbym x2 nawet pod nieobecnosc Torresa, dlatego, ze Liverpool to wybitnie zespol pucharowy, tak bylo dawniej za Beniteza kiedy dosc slaba postawa w lidze byla wynagradzana sukcesami w LM, tak tez zanosi sie w tym sezonie, mam wrazenie, ze Benitez dokladniej analizuje albo ma wiecej szczescia i nosa w taktyce na mecze europejskie niz regularna gre w lidze, motorem napedowym zespolu powinien byc duet Gerrard, Benayoun
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Z miłą chęcią wtrącę się do rozmowy ????
Liverpool pokłada wszelkie, ale to wszelkie nadzieje w Lidze Europejskiej. Każdy wywiad czy to prasowy, czy to telewizyjny z jakimkolwiek działaczem czy przedstawicielem Angielskiego teamu, udowadnia jak ważna jest ta edycja dla Live. Wydaję mi się, że tak solidna firma jak Atletico która przecież w poprzednim 2&#39;u meczu grała z Valencia, pokazała jak solidnie i sumiennie potrafi walczyć o zwycięstwo, nie będzie odstawać . Osobiście uważam, że spotkały się dwie najlepsze drużyny tej edycji LE i wolałbym ujrzeć to spotkanie, jako finał. No ale nie owijając w bawełnę przejdę do rzeczy. Bukmacherzy typują następująco:
1: 32%
X: 19%
2: 49%
Ja śmiało stawiam na 2, nawet bez podpórki co w lidze europejskiej w moim przypadku zdarza się rzadko. Dobrym typem może być także over 2,5. Live na pewno strzeli 2 gole, Atletico jak na gospodarza przystało strzeli również, może na kontakt, może na otarcie łez...
 
pimols 0

pimols

Użytkownik
Osobiscie stawiam na Live,zycze im.
Dobrym typem bedzie over 2.5 i obie stzrela gola bo live stzreli tego jestem pewien a atlethico u siebie no wypadaloby.
Ciekawy mecz sie zapowiada
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - Liverpool FC
Typ: X2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po emocjach związanych z Ligą Mistrzów, w czwartek obejrzymy zmagania w półfinałach Ligi Europejskiej. W bardzo ciekawej parze, znalazłby się Atletico Madryt, i Liverpool. Obie druzyny zawodzą w tym sezonie. Atletico w Primera Division zajmuje odległe, 10 miejsce. Szansę na grę w pucharach zachowali jedynie przez zwycięstwo w Pucharze Hiszpanii, gdzie w finale zmierzą się z Sevillą. Madrycki zespół, to mieszanka indywidualności, które jednak w tym sezonie nie tworzą zgranego kolektywu. Zwłaszcza słabo gra obrona, i to ona jest głównym powodem klęski Atletico w tym sezonie. Kiepsko gra też kupiony przed sezonem Sergio Asenjo, awizowany jako największy bramkarski talent w Hiszpanii młodego pokolenia. Asenjo zawiódł, a w bramce stoi junior, zaledwie 20-letni David De Gea. Sergio Aguero i Diego Forlan także są w słabszej formie. W Liverpoolu także panują grobowe nastroje. Szóste miejsce w Premier League, i iluzoryczne szansę na grę w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Teraz to Liga Europejska jest najważniejsza, żeby na otarcie łez zdobyć chociaż to trofeum. Poważnym problemem jest brak Fernando Torresa, i dlatego stawiam Liverpool z podpórką, a nie czystą &quot;dwójkę&quot;. Liverpool nie przekonuje, ale gra bardzo ambitnie. Ostatni mecz ligowy wygrany z West Hamem bez większego wysiłku (3:0), a Atletico uległo Villarrealowi 1:2. W drużynie Rafy Beniteza nie mają nic do stracenia. Wszystkie siły rzucą do batalii o Puchar Ligi Europejskiej. Dla Atletico najważniejsze będzie starcie finału Pucharu Króla z Sevillą. Grają dwie drużyny w kryzysie, ale mimo wszystko lepszy jest Liverpool, i myślę że w końcu wygra w pierwszym wyjazdowym meczu. Przypomnijmy że w 1/8 z Lille, i w ćwierćfinale z Benficą Lizbona, mecze wyjazdowe Liverpool przegrał, by potem zapewnić sobie awans na Anfield Road. Każda zła seria kiedyś się kończy, i myślę że tym razem Liverpool nie skomplikuje sobie sytuacji przed rewanżem. Myślę że padnie bramkowy remis, lub minimalnie wygra Liverpool. Transmisja meczu o 21:05 w TV4.
Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

ATLETICO MADRYT - FC LIVERPOOL
Typ : Oba zespoły strzelą? TAK @ 1,80 Bet365 ⛔1:0
Bardzo ciekawie powinno byc podczas tego meczu. Liverpool w poprzedniej rundzie w rewanżu pewnie pokonał Benfice chociaż ja liczyłem po cichu na Benfe, ale jednak na Anfield nie udało się wiele zdziałac. Oba zespoły w tym meczu zagrają bez swoich gwiazd. Atletico bez Aguero, a Liverpool bez Fernando Torresa, zatem nie dowiemy się jak został by El Nino przywitany na Vicente Calderon. A szkoda. Wracając jescze do Aguero to pauzuje on za nadmiar kartek jakie złapał w poprzednich meczach. Wobec jego braku Quique Sanchez Flores wyjdzie osamotnionym Forlanem z przodu a wspomagac go będzie Jurado, no i na skrzydłach Simao z Reyesem. O Atletico możnaby pisac bardzo wiele, jaki to chimeryczny zespól że potrafi pokonac u siebie Barcelone by przegrac z outsiderem jak w przedostatniej serii gier 1:2 z Xerez! Tak więc nikt doprawdy nie jest w stanie odgadnac na co ich stac. W spotkaniach z Valencią mieli mnóstwo okazji w meczu rewanżowym jednak do tejże fazy awansowali nieco przez błędy arbitra w końcówce meczu kiedy ten nei zauwazył ewidentnego faulu na Zigicu. Ale nie ma co do tego wracac.
Jak wiemy LFC słabo spisuje się poza Anfield w tym sezonie. W Lizbonie grając nawet z Torresem nie byli w stanie wiele pokazac, sprawe załatwili w rewanżu. Teraz bez Torresa i na równie gorącym terenie. W dodatku po męczącej podróży
Statystycznie tylko patrząc na ten mecz i historycznie przeglądając różne ciekawostki dodam tylko takie że : LFC w ostatnich meczach bardzo dobrze radził sobie w Hiszpanii! Wygral na Bernabeu z Realem 1:0, z Barcą 2:1, Betisem 2:1 i Deportivo 1:0, zremisował także z Atletico 1:1. Ogólnie to w meczach w Hiszpanii LFC na 15 meczów w tym kraju wygrał 7, cztery zremisował i trzy przegrał. Bilans świetny. W dodatku dodam że Atletico w pucharach ostatnio u siebie wygrali 25sierpnia z Panathinaikosem! Potem zanotowali dwie porazki i cztery remisy! A w lidze przecież to zespół własnego boiska.
Wiem że ostatnio te typy oba strzelą zawodziły mnie , ale dzisiaj nic ciekawszego na ten mecz nie znajde chyba. Niby też zabraknie egzekutorów po obu stronach jednak ja jakoś jestem w stanie to zagrac ponownie.

ATLETICO MADRYT
: De Gea - Ujfalusi, Perea, Dominguez, Antonio Lopez - Raul Garcia, Assuncao- Reyes, Jurado, Simao - Forlan
LIVERPOOL : Reina - Johnson, Carragher,Agger, Insua - Lucas, Mascherano- Kuyt, Gerrard, Benayoun- Babel
 
S 0

suladan

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madrid - Liverpool FC
Typ: Ile bramek zdobędzie drużyna 2? Bez bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher:Bet-at-home
Witam
Dzisiaj wieczorem szykuje się bardzo ciekawy mecz pomiędzy hiszpańskim Atletico oraz angielskim Liverpoolem. Mecz bardzo ciężki do wytypowania. Podstawowym problemem gości jest brak gwiazdy- Fernando Torresa który w ligowym meczu doznał poważnej kontuzji. Gospodarze już nie jednokrotnie pokazali lwi pazur oraz walecznośc.
W lidze nie idzie im najlepiej ponieważ zajmują 10 lokatę z dorobkiem 40ptk.
Widac iz bardziej przykładają się do wygrania Ligi europejskiej która jest w ich zasięgu.
Myślę, że jeżeli dzisiaj atletico straci bramke to rewanż na Anfield Road może miec tragiczne dla nich konsekwencje co widac bylo w meczy Liverpoolu z Benfica 4:1!
Atletico dzisiaj zagra na pełnych obrotach oraz myślę iż wykorzysta brak czołowego snajpera F. Torresa
Stawiam na pewne wygranie Atletico do 0
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ATLETICO MADRYT - vs - LIVERPOOL FC

Trudno powiedzieć do czego bardziej Atletico przykłada większą wagę. Rozumiem , że można odpuścić ligę i skoncentrować się na LE ale żeby na własnym boisku ulec Xerez to już lekka przesada. Typ obie strzelą bardzo zachęcający po tym kursie ale trudno ocenić szansę jego trafienia. Możliwe , że na swoim kuponie zaryzykuję Under 2,5. Obie drużyny ostatnio raz underowo a raz overowo grają. W związku z tym, że poziom meczu wyrównany i może byc sporo niedociągnięc w wykończeniach akcji sądzę, że prędzej wziąłbym Under aniżeli Obie Strzelą. Wiadomo, że LFC bez Torresa i tym bardziej trudniej będzie w napadzie dla piłkarzy Liverpoolu a tym samym o gola dla nich. Możliwe, że Forlan może coś w końcu strzeli bo ostatnio prawie cały mecz na ławie siedział a wcześniej w meczu z Xerez zdołał tylko 1 gola strzelic , który tylko zmniejszył gorycz porażki ze spadkowiczem.
Najciekawiej wygląda wg mnie typ na GOL PO 28 MINUCIE po kursie 2.05. Jeśli zobaczymy wcześniej gole to zaraz na początku meczu a jeśli nie to będzie to bardziej przez pierwsze 30min walenie głową w mur.
Typ Under 2,5 pomimo niskiego kursu ze wszystkich trzech , które są poniżej uważam za mniej pewny od pozostałych.
Proponuję:
Under 2,5 ------------------- @ 1.77
Diego Forlan strzeli ---------- @ 2.30
Gol po 28 min --------------- @ 2.05
 
wesleysneijder 0

wesleysneijder

Użytkownik
VS

Atletico Madryt - Liverpool FC

Typ : Uda się obydwu drużynom strzelić gola? tak | 1,85 Bwin

Dzisiaj w Madrycie odbędzie się spotkanie Atletico Madryt z Liverpoolem w ramach 1/2 finału ligi europejskiej. Obie drużyny tych sezonów ligowych nie mogą zaliczyć do udanych. Jedyna szansa na zdobycie jakiegos trofea w tym sezonie jest właśnie liga europejska. Na pewno obie drużyny będą bardzo zmotywowane do tego aby uzyskać dzisiaj na boisku korzystny wynik, anglicy bedą chcieli zabezpieczyć się przed rewanżem natomiast Atletico zeby myśleć o awansie musze pokonać dzisiaj liverpool ponieważ dzisiejsi goście sa bardzo mocni u siebie jak i Atletico gra przeciętnie na wyjazdach. Liverpool w tej edycji ligi europejskiej rozegrał 6 spotkań. Ich bilans to 4-0-2 z czego u siebie maja 3-0-0 a na wyjazdach 1-0-2. Podopieczni Beniteza na własnym boisku są mocni natomiast na wyjazdach juz nie idzie im tak bardzo aczkolwiek ogólnie w tym sezonie w meczach ligi mistrzów i ligi europejskiej nie zdobyli gola tylko w jednym spotkaniu.
Drużyna Atletico natomiast u siebie również jest mocna, gdyby nie dobra postawa na własnym stadionie mogliby nawet okupować miejsce w okolicach końca tabeli w lidze hiszpańskiej a takto zajmują 10 miejsce. W lidze niemają już o co grać i pozostała im liga europejska i finał copa del rey gdzie zmierzą się Sevilla. W tej edycji ligi europejskiej rozgrali tak samo jak liverpool 6 spotkań i legitymują się bilansem 1-5-0 gdzie w 2 spotkaniach nie trafiali do bramki rywali. Jedyne zwycięstwo odnieśli w spotkaniu wyjazdowym. Obie te drużyny sąw tym sezonie bardziej drużynami turniejowymi. Obie wystąpia bez swoich czołowych zawodników a mianowicie bez Torresa jak i Aguero. Mimo tych osłabień w ataku obie drużyny potrafią strzelać gole. W atltecio Forlan , simao zawsze są groźni po drugiej stronie kuyt, babel, gerrard , benyoun. Obie drużyny spotkały się 3 krotnie ze soba gdzie 1 górą było atletico i 2 razy był remis i w każdym spotkaniu obie drużyny strzelały bramki. Mimo tego, że Liverpool musiał przjechać droge z liverpoolu do madrytu drogą lądowo wydaje mi się , że to nie wpłynie zbytnio na przebieg meczu a może nawet zmotywuje zawodników Benitez do tego żeby ten długi wyjazd nie poszedł na marne. Wydaje mi się że dzisiaj będzie bramkowy remis który wiadomo będzie korzystniejszy dla The reeds i u siebie dopełnią formalności i trafią do finału ligi mistrzów. Ogólnie jeśli miałbym typować dzisiejszy wynik to bym kierował się w stronę remisu aczkolwiek moim zdaniem pewniejszym typem jest , że obie drużyny zdołają pokonać bramkarza swoich przeciwników.


 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Czas na Ligę Europejską
Zgodnie z obietnicą wstawiam tutaj typ na Ligę Europejską. Zastanawiałem się dosyć długo nad zdarzeniami, które postawić. Ostatecznie zdecydowałem się zagrać 1 singiel.


Atlético de Madrid - Liverpool FC​

Czekałem na to widowisko już od kiedy dowiedziałem się, że te drużyny zmierzą się ze sobą. Bukmacherzy faworyzują z tej dwójki drużynę Liverpoolu jako tą, która miała by zagrać w finale. Nic dziwnego w końcu to ich ostatnia szansa na poprawienie złego bilansu na przestrzeni całego sezonu. Atletico to jednak zespół nie do bicia. Potrafi zagrać świetne spotkanie, a gdy przychodzi im grać w Madrycie prezentują naprawdę solidny futbol. Ogromną stratą dla zespołu jest brak Sergio Aguero, który w bezsensowny sposób otrzymał żółty kartonik w ostatnim meczu z Valencią i musi pauzować. Benitez również ma problemy. Głównym jego mankamentem jest brak Fernando Torresa, który doznał poważnej kontuzji i nie wróci na &quot;stare śmieci&quot;. Być może to nie będzie odgrywać znaczącej roli, ale trzeba zaznaczyć, że zespół z Anglii musiał jechać autokarem i podróż była dłuższa. Forma wyjazdowa Liverpoolu w tym sezonie w Europie nie jest najlepsza, gdyż Czerwoni wygrywali tylko na Węgrzech i w Rumunii, ale mimo tego, Benitez jest optymistą. W jednym z wywiadów szkoleniowiec Liverpoolu zapowiedział, że The Reds zaatakują od początku, ale nie każda wypowiedź musi być prawdziwa. Być może to tylko próba przestraszenia rywala. Atletico to zespół, grający szybko i kombinacyjnie. Mają kilku piłkarzy, którzy potrafią strzelać bramki, ponadto są dobrze zorganizowani w defensywie. Zawodnicy Atletico doskonale wiedzą, że na Vicente Calderon muszą postarać się o jak najkorzystniejszy rezulat, bo każdy wie, że gra na Anfield Road należy do niezwykle trudnych, a wygrać tam w tej fazie rozgrywek jest niezwykle trudno. Warto dodać, że piłkarze Liverpoolu i Atletico utrzymują pozytywne relacje, lecz to nie wyklucza ostrej i zdecydowanej gry. Partnerem Forlana w ataku będzie dzisiaj prawdopodobnie Borja Gonzalez, który obecnie znajduje się w przyzwoitej formie. Ekipa Liverpoolu nie zabierze ze sobą do Hiszpanii Fabio Aurelio, Emiliano Inusy, Martina Skrtela no i oczywiście wcześniej wspomnianego Torresa. Wracając do Atletico. Oni już nie raz udowadniali, że są w stanie rozłożyć każdego przeciwnika. Pokonali tam nawet Barce aplikując im 2 bramki. Mimo, że drużyna obecnie przeżywa mały &quot;kryzys&quot; to jednak jestem zdania, że na ten mecz wyjdą odpowiednio zmobilizowani, skoncentorwani co da im trzy punkty.


Typ: Atletico DNB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom