>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - BNP Paribas Masters

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od 30 października 5 listopada, tenisiści walczą na kortach w Paryżu. Bardzo ciekawy turniej z dużą pulą nagród. Kilka przydatnych informacji oraz linków:

:idea: Nawierzchnia: Indoor Carpet
:idea: Pula do wygrania: 2,082,000 Euro
:idea: Oficjalna strona turnieju
:idea: Plan spotkań

:idea: Livescore

Zachęcam do podawania swoich typów, a także analiz i własnych przemyśleń.
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Troche temat podupadł.W MLB skończył się sezon , tak więc czeba się chwycić do końca za te ostatki sezonu Tenisowego. Moje typy które może komuś się przydadzą:

Igor Andreev[2,35] - Dominic Hrbaty[1,52]
Utalentowany młodzieniec prosto z Rosji po wczorajszej wygranej wrócił po kilkumiesięcznej przerwie ( trwającej od Lipca , po kontuzji w ktorej nabawił się w Barcelonie) w dobrym stylu pokonując jednego z młodych wilków Francuskich Gaela Monfilsa w dwóch setach. 23 latek ma na swojej drodze Dominika Hrbatego z któruym przegrywał już dwa razy. Po dobrym turnieju w Wiedniu Czech zagubił się w Madrycie i w Lyonie gdzie jedynie po jednym meczu wygral z każdym z nich. W meczu z Gicquelem ( finalistą turnieju w Lyonie) zagrał no bądz co bądz słaby mecz i tak naprawde widać juz po nim oznaki zmęczenia.Wkońcu 28 lat robi swoje. Uważam ze Igor jest na tyle rządnym &quot;krwi&quot; że nie powinien mięc kłopoty z już odchodzącym powoli do lamusa tenisistom.

Julien Benneteau[3.75] - Fernando Gonzalez[1,25]
chyba nie musze nikogo przekonywać że Czilijczyk jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Świetna forma ulubieńca tenisowych fanów. Zmiana trenera którym został Larry Stefanski okazała się najlepszą decyzją w tym sezonie. Nawet objęcie pieczy nad Roddickiem przez Jimmiego Connorsa nie była na tyle dobra w skutkach( umówmy się..do finału US Open tylko ze względu na słabych rywali poza Miszką Juznym..bo inni to naprawde słabizna)Co tu moge jeszcze napisać .W ogóle Francuz poza French Open nie pokazuje zbyt wysokich wzlotów. Po tym turnieju grał nie równo a juz na twardych kortach to mu nie idzie wcale a wcale.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
✅ Gasquet R. v Wawrinka S. 1.40 - Obaj mieli dość udany poprzedni turniej. Francuz wygrał turniej przed własną publicznością w Lyonie, w którym pokazał, że mimo młodego wieku umie grać w tensia na najwyższym poziomie. W tym meczu także typuje go na zdecydowanego faworyta, chociaż Wawrinka jest w dobrej formie i nie podda się tak łatwo, ale myśle że mimo to Francuz spokojnie wygra ten mecz.

✅ B.Bryan/M.Bryan-R.Gasquet/S.Grosjean 1.20 - Liderzy rankingu gry podwójnej, po małej przerwie znów wracają do gry. W tym meczu mają dość groźny debel Francuzki, który jest dość nowy i nie ma żadnych sukcesów. Oczywiście Amerykański debel jest zdecydowany, faworytem, i spokojnie wygra ten mecz.

⛔ .Santoro/N.Zimonjic-M.Fyrstenberg/M.Matkowski 2.27 - Kolejny trudny mecz Polskiego debla. Osiągneli już swój cel, i wystapią w turnieju Mistrzów, ponieważ ich najgrźniejsi przeciwnicy którzy mogli im odebrać ten udział odpadli w pierwszej rundzie. Myśle że po znakomitych spotkaniach, to czemu nasz debel nie miał by wygrać tego?? Typ jest ryzykowny grania, ponieważ ich przeciwnicy to wyżej klasyfikowny debel, ale kurs warty grzechu, dlatego myśle że można zagrać to spotkanie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam postanowiłem ponownie co jakis czas podawac swoje typy oraz analizy. Dzisiejszy dzień wydaje sie byc b. dobty widze wiele naprawde klarownych spotkań mam nadzieje ze trzeci dzien pod rzad zarobie na turnieju w Paryżu....

J.Nieminen-T.Gabashvili 1.26 ✅

Fin wczoraj bardzo łatwo pokonał Wlocha Bracialiego, który jest naprawde solidnym tenisistą! Gabashvili za to sprawił niespodzianke i pokonał po trzech setach Johansson. Lecz ten zawodnik zazwyczaj odpada w pierwszej lub drugiej rundzie, jestem pewien, iz dzisiaj zaczily swoje ostatnie spotkanie w tym sezonie. Dodam jeszcze tylko ze obaj panowie spotkali sie juz w tym roku i wygrał oczywiści Fin!

M.Ancic-J.Benneteau 1.24 ✅

Kurs na Acica jest naprawde mały! Franzuz pokonał wczoraj samego Gonzaleza, który jednak w osatnich trzech tygodniach zawsze wochodził do finałów i poprostu nie wytrzymał trzeciego seta fizycznie i dał sie przełamać w ostatnim gemie. Benneteau gral równiez trzy sety w spotkaniu I rundy z Santoro gdzie był juz w tragicznej sytuacji...Mysle, ze jego limit szczescia sie juz skończył i dzisiaj Ancic go pokona w dwóch setach! Musi go pokonac bo gdy odpadł Gonzalez Ancic ma naprawde duże szanse na turniej masters!

T.Robredo-P.H.Mathieu 1.72 ✅

Robredo, który jest bardzo bliski startu w Szanhaju potrofnie meczył sie z innym Francyzem Grojeanem, gdzie wielokrotnie dał sie przełamawyć...Jednak z meczu na mecz bedzie sie czuł lepiej i jest gotów na pokonanie kolejnego faworyta gospoadarzy! Oglądałem wczotaj mecz Mathieu gdzie po dwóch tiebreakach pokonał Djokovica, zawodnik ten przeplata b. dobre zagrania ze złymy i bardzi ciezko idzie mu grwa w decydujących momentach seta, meczu takich zawodnik jak Robredo na pewno to wykorzysta!
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
Mathieu[1,85] - Robredo 1
Jeśli o mnie chodzi , to Mathieu po ciezkiej walce wygra z Hiszpanem. Powiedzmy sobie szczerze , ze Hiszpanie nie radzą sobie na tak szybkiej nawierzchni( o czym najlepszym dowodem jest chodzby pokonanie w US OPEN 3 Hiszpanów przez Miszke Juznego). Na powierzchni zwanej Carpet strasznie mu poszło w Ptersburgu gdzie przegrał z Arthursem 196 w rankingu 8) W tym meczu kazzdy moze wygrać lecz uwazam że z małą dozą szczescia Mathieu moze pokonać Hiszpana w 2 setach.

Safin - Gasquet[1,85] 2
Rysiek jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Nie dawno , w Lyonie pokonał w 1 rundzie Niedziwedzia z Rosji , w 2 setach. Z całym szacunkiem do Rosjanina , ten sezon moze juz sobie odpuścić. Co prawda wygrał z energicznym i zdolnym Soderlingiem ale chce zaznaczyć ze Gasquet jest w świetnej formie wygrywając juz w tym sezonie 3 turnieje. Nie będzie łątwo , ale Gasquet umie rozgrywać tak piłki że on stoi a przeciwnik biega :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
T.Robredo-J.Nieminen 1.57 ✅

Hiszpan już sobie zapewnił start w Sanghaju, lecz to nie oznacza, ze dzisiaj na boisku nie zobaczymy prawdziwego Robredo! Na 100% dzisiaj zagra jestem tego pewien. .Nieminen to nie jest zaden wiruoz tenisa wczoraj bardzo meczył się w trzech setach z mało komu znanym Gabashvili. Robredo za to pokonał Francuza P-H.Mathieu po dwóch setach. Obaj panowie spotkali sie już w tym roku, wygrał oczywiście Robredo ale po trzech setach. Dzisiaj myśle jednak, iz Tomy pokona Fina bez wiekszych problemów bo jest naprawde w dobrej formie :!:

N.Davydenko-M.Ancic 1.50 ✅

Oglądał wczoraj pojedynki obu tenisistów, jak widziałem pojedynek Davydenko z zawsze groznym Tursunovem myślalem sobie &quot;Juz wiem kto wygra ten turniej&quot; i tak sie moim zdaniem stanie! Ancic w ostatnich dwóch rundach sie strasznie meczy przedwczoraj mogł odpaść z Vigielem był juz w paskundej sytuacji ale ratował go serwis, dodam ze Davydenko ma dużżo lepszy serwis wiec to nie bedzie dzisiaj jego wielka broń!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Hrbaty D. v Haas T. 1.44

Haas do końca walczy o Turniej Mistrzów. Żeby znaleść się czołowej ósemce, Niemiec musi wygrać cały turniej. Jest coraz bliżej celu. Wczoraj pokonał faworyta Marata Safina, który na Paryskich kortach wygrywał już trzykrotnie. Myśle że Hrbaty jest małą niespodzianką tego tunieju. Pokonywał dobrych tenisistów, a ostatnio pokonał Czecha Berdycha. Myśle że w tym meczu Haas nie odbierze sobie zwycięstwa i finale będzie walczył o udział w Turnieju Mistrzów.

Robredo T. v Davydenko N. NOT BET

Faworytem tego spotkania według buków jest Rosjanin. Ja bym tego meczu nieobstawiał. Obaj grają dobrze w tym turnieju. Robredo nie mógł byc do końca przed tym turniejem występu w Szanhaju. Jednak doszedł do półfinału, i będzie walczył o finał. Myśle że w tym meczu może się zdarzyć wszystko. Hiszpan przez kilka turniejów niestartował, napewno jest dobrze przygotowany fizycznie. Myśle że kto będzie chciał to obstwi ten mecz. jednak według mnie NOT BET.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech jaki NtO BET? :roll: Widać, ze twoje analizy opieraja sie tylko na statystykach;/

Ja gram dzisiaj gruba kase na Davydenko. Obesrwuje ten turniej od początku i Rosjanin gra poprostu fantastycznie! Jak mozna tak łatwo odprawić z kwitkiem Tursunova i Ancica, ja nie mam pytań! Robredo w tym turnieju gra troche lepiej niż w poprzednich tygodniach ale poptostu preslizguje sie z rudny na runde...Obaj panowie spotkali sie juz w tym roku i bardzo latwo do 2 i 1 wygrał Robedo, jestem pewien, iz Davydenko dzisiaj wezmie srogi rewanż :!:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Może ja sie wypowiem, nie jestem znawcą tenisa, ale oglądalem obydwa ćwierćwinały... mogę stwierdzić, że jak Rosjanin pokonuje Ancicia bez większy problemów, a on przecież walczył jeszcze o Szanghaj... a Robredo męczy się w trzech setach z Finem Nieminenem... to chyba logiczne jest, że Davydenko dzisiaj rozwali na korcie Hiszpana... stawiam oczywiście 1 ????

pozdro...
 
L 237

lookash

Użytkownik
Nikolaj Davydenko-Dominik Hrbaty 1
Rosjanin po wygranym trzysetowym polfinale z robredo jest na dobrej drodze do kolejnego zwyciezkiego turnieju.Hrbaty zas od poczatku nie uchodzil za jednego z faworytow i tez nim nie jest przed finalem.Styl gry z jakim gra Davydenko jest imponijacy zas slowaka najlepsze lata na korcie juz chyba minely.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Davydenko N. v Hrbaty D. 1.17 ✅

Myśle że w tym meczu jest jeden faworyt. Hrbaty jest wielką niespodzianką tego turnieju. Nikt się nie spodziewał że 28 letni zawodnik dojdzie aż do finału. W ostatnim meczu z Haasem, wygrał pierwszego seta, oraz pierwszego gema drugiego seta, po czym Niemiec kreczował. Rosjanin w półfinale rozegrał trzy setowy mecz z Hiszpanem Robredo. Nikolay w tym turnieju udowadnia że jest w wysokiej formie. Bez problemu eliminował swoich przeciwników. Oczywiście tego tenisiste zobaczymy w Turnieju Mistrzów. Obaj tenisiści spotykali się już 4 razy. rosjanin wygrał trzy spotkania, warto podkreślić że te spotkania odbywały się na Hardzie. Typ wart grania chociaż kurs nie jest zawysoki.
 
L 237

lookash

Użytkownik
gładkie zwycięztwo davydenki nad hrbatym 6-1,6-2,6-2.pierwszy set 21 minut pozostale tez po okolo pol godz,jak najbardziej spodziewane zwycieztwo rosjanina i kolejny zwyciezki turniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom