>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Challenger Tour 2024 - temat zbiorczy

dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Squire-Taberner 2 @1.67

Carlos Taberner gdzies tam zaginal w ostatnim sezonie i ogolem slabe wystepy. Moze nie byl to tenisisa z najwyzszej polki, ale potrafil sobie dobrze radzic wczesniej. Popatrzylem w metryk to 26 lat, wiec mysle ze bedzie probowac sie odbudowac w tym sezonie i mysle ze tutaj jest na to szansa wlasnei w Barcelonie. Wlasnie w Barcelonie radzil sobei w przeszlosci dobrze i zanotowal tu swoj wygrany mecz w turnieju rangi ATP 500. Ten wlasciwy turniej w tourze w Barcelonie za jakies 3 tygodnie i mysle, ze moze tam Taberner dostani jakoas dzika karte na eliminacje, ale jezel iteraz jest "przystawka" do turnieju w Barcelonie w postaci challangera, to wydaje mi sie, ze moze to byc uzaleznione od dobrego wystepu tutaj i na to licze,

Niby w tym sezonei ten Taberner nie wygral za duzo, ale jak tak popatrzylem do w styczniu dwukrotnie w challangerach trafil na zaowdnikow, ktorzy wygrywali ostatenczie te challangery (Mager i Ugo Carabelli), a dal wyrowawne mecze. Ostatnio w Gironie tez moze i przegrany, ale wyrowany mecz z Ramosem, wiec idzie to do przodu, a wygdaje mi sie, ze ten wystep tutaj w Barcelonei bedzie priorytetem i mam nadzieje, ze pojdzie za tym jzu lepszy wynik.

Mlodszy rywal z Niemiec tenisista tez progresujacy, ostatnio nawet wygral nieduzego challangera w Hamburgu na kortach twardych, ale ja licze na ta lepsza gre Tabernera w koncu, ktory pewnie pokonal kwalifikacje i sadze bedzie polowac na te wygrane w turnieju glownym.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Ficovich - Cressy typ (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Cressy kurs 1.79 Betfan

Cressy rozegrał już kilkanaście spotkań z większym i mniejszym powodzeniem, ale nie zmienia to faktu, że ta nawierzchnia jest dla niego ulubiona. Patrząc na Ficovicha to rozegrał zaledwie trzy spotkania w tym sezonie na nawierzchni twardej z czego dwa z nich przegrał że zdecydowanie słabszymi tenisistami niż Cressy. Amerykanina dużym atutem jest dobry serwis, a korty twarde umożliwiają to. Ficovich zdecydowanie lepiej czuje się na kortach ziemnych chodz w.tym sezonie nawet tam nie odnosi jakoś wielkich sukcesów. Cressy w pierwszej rundzie pewnie pokonał Niemca zagrywając aż 15 asow serwisowych. Gra na returnie niby poniżej 50%, ale nie wygląda lo najgorzej. W tym sezonie Amerykanin co może cieszyć lepiej prezentuje się na w/w nawierzchni niż w poprzednim sezonie. Według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Amerykanin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1095
Tenis by Dawid 873,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Challenger Split
Dodig vs. Piros

Spotkanie półfinałowe turnieju na otwartych kortach ceglanych w pięknym Splicie, gdzie zagra swój mecz bardzo utalentowany reprezentant Chorwacji z wiele bardziej doświadczonym Węgrem. Oczywiście faworytem bukmacherów jest Piros, ale nie jest to różnica aż tak wielka jak zazwyczaj między graczem TOP 120, a TOP 420. Szczerze mówiąc spodziewałem się dość bliskich kursów, bo Dodiga bardzo dobrze się ogląda i już od kilku turniejów robi bardzo dobre wrażenie. Sporo ofensywnego tenisa, który momentami przypomina tych wielkich jeszcze kilka lat temu. W ostatnim czasie potrafił pokonywać solidnych challengerowców, choć jego ranking wskazuje jeszcze na poziom ITF. Na swoim rozkładzie ma Clarke, Misolicia, Molcana czy Kaśnikowskiego czyli zawodników, którzy już byli w TOP 100, a obecnie zajmują przeważnie miejsca w TOP 200 i grywają głównie na zapleczu, choć z aspiracjami na więcej. Dlatego tym bardziej trzeba docenić jakość Mateja, który przecież doświadczenie ma nikłe i w każdej chwili może za to zapłacić. Turniej w Splicie jest dla niego najlepszym w karierze i już na pewno znajdzie się w TOP 400, a kolejna wygrana da mu awans już do TOP 350 i przy takim tempie wzrostu, jeszcze w tym roku zagra w kwalifikacjach do US Open. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta i nawet nie był tego bliski, co robi niemałe wrażenie, tym bardziej biorąc pod uwagę, że wcale nie miał prostych rywali. Oczywiście nie zapominajmy, że Piros jest w dobrej formie, ma wiele większe ogranie na tym poziomie i jego zwycięstwo nie powinno nikogo zdziwić. W Splicie największy problem sprawił mu Fatic, ale później ograł już bez straty seta dwóch Austriaków - Neumayera i Misolicia. Widziałem jego mecz sprzed kilku tygodni w Zadarze i zrobił na mnie spore wrażenie w starciu z Michalskim. Myślę, że dla Mateja mogą to być jednak za wysokie progi, ale trzy sety nie mogą dziwić, bo nie znamy jeszcze sufitu Chorwata i on z meczu na mecz może cały czas rosnąć, ale też zaliczyć pierwszy od dawna kryzys. Jednak też wątpię, by wygrał czwarty mecz z rzędu po underze gemowym, więc nie dość, że stricte sportowo Piros jednak powinien się obronić, to szukam przełamania serii. Mecz zapewne rozstrzygnie się z głębi kortu i zobaczymy wiele szybkich, ofensywnych wymian. Oczywiście jak ktoś lubi zaryzykować to może zagrać seta Dodiga, lecz czysto teoretycznie gemy powinny być bezpieczniejsze.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,55 (betclic) ❌ (spory pech, 3 piłki by prowadzić 4-3 z przełamaniem, a od tego momentu nie ugrał gema!)

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 873,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zaczynamy kolejny tydzień rozgrywek i na start przedstawiam raport na temat zawodników, którzy wracają do gry 👇

➡ Cecchinato - powrót po kilku tygodniach z powodów żołądkowych
➡ Piros - powrót po problemach z kostką (do tej pory dobra forma)
➡ Kaśnikowski - powrót po urazie przywodziciela
➡ Sachko - powrót po urazie uda
➡ Neumayer - powrót po problemach z plecami
➡ Dzumhur - powrót po urazie kolana
➡ Basilashvili - powrót po kilku tygodniach z powodu urazu nadgarstka
➡ Fery - powrót po problemach ze skurczami
➡ Hsu - powrót po urazie nadgarstka
➡ Santillan - powrót po dwóch miesiącach z powodu kontuzji m.in. kolana i kostki
➡ Hemery - grał dopiero w półfinale challengera, gdzie kreczował z powodu skurczów i bólu barku

Tam gdzie nie zaznaczyłem oznacza, że dany gracz występował w ubiegłym tygodniu i w nim wystąpiły wspomniane problemy.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1385
Pablito91 480,9K

Pablito91

Użytkownik
Freund/Ingildsen @1.65 Superbet 6:1 7:6

Próbuję iść tutaj w zwycięstwo Szweda Freunda i Duńczyka Ingildsena. Para gra ze sobą od 2022 roku. W ciągu tego czasu wygrali już 9 turniejów. W tym roku wygrali już 2. Idę po prostu w ich zgranie oraz formę. Ich przeciwnicy pod tym względem wyglądają blado, bo dopiero 3 mecze wspólnie zagrali. Hindus i Meksykanin to bardziej znane nazwiska od moich faworytów ale więcej sukcesów mieli w innych parach. I tutaj zgranie może być decydujące.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
qkens1986 20,8K

qkens1986

Użytkownik
Challenger Shenzhen 9:45

Schoolkate - Bertola 2 2.80 superbet
✅✅✅ 4:6, 2:6

Widzę value w tym kursie, Bertola rozegrał tu już 4 mecze, wszystkie wygrane 2:0 z serwisem na dobrym procencie, trzyma ciśnienie przy bp. Schoolkate 2 wygrane ale z przeciwnikami serwującymi jakąś tragedię. Ja bym dał tu wyrównane kursy dlatego wchodzę w wygraną Szwajcara.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1503
Tenis by Dawid 873,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zaczynamy kolejny tydzień rozgrywek i na start przedstawiam raport na temat zawodników, którzy wracają do gry 👇

➡ Holt - powrót po miesiącu z powodu urazu pleców
➡ Cressy - powrót po 1,5 tygodnia, kiedy się wycofał m.in. problemy z brzuchem
➡ Oliveira - powrót po tygodniu, po problemach z plecami
➡ Sakamoto - powrót po dwóch tygodniach (krecz)
➡ Alves - powrót po ponad miesiącu, z powodu kontuzji nogi
➡ Clezar - powrót do gry po 1,5 roku i zakończy karierę
➡ Bourgue - powrót po trzech tygodniach (krecz)
➡ Lokoli - powrót po miesiącu, kiedy skręcił kostkę

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +669
Do góry Bottom