>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP - Gstaad (Szwajcaria) Clay

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
10 lipca 2006 (poniedziałek)

Volandri F. - Lopez F. Tutaj widzę gładkie zwycięstwo Volandriego 2-0 kurs z bah 2.35 0-2 ⛔

Bracciali D. - Saretta F. Myślę że to będzie 3 setowy pojedynek na korzyść tego pierwszego 3.3 bah 2-1 ✅

Verdasco F. - Norman D. Nie sądzę aby Norman sprawił niespodziankę, pewna jedynka 1.2 bah 2-0 ✅

Sanguinetti D. - Chiudinelli M. Tutaj widzę jedynkę 1.35 bah 0-2 ⛔

Ljubicic I. - Portas A. Ljuba jest mocny na cegle. Powinien gładko wygrać 2-0. Kurs na takie rozwiązanie 1.3 bah 2-0 ✅

Roshardt R. - Ramirez H. R. Faworytem jest Hiszpan, ale doping będzie niósł Rosharda i podobnie jak Chiudinelli stać go na urwanie seta rywalowi. Raczej 2. 0-2 ✅
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
15 lipca 2006 - półfinały

R.Gasquet-P.Kohlschreiber 1,18 4,18 15.07 11:05
F.Lopez-M.Cilic 1,35 2,90 15.07 12:20


Myślę, że nie powinno być niespodzianek i warto zagrać na faworytów.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
16 lipca 2006 (niedziela) - Finał

Skopiuję tu to co napisałem w &quot;Typach Dnia&quot;

Spotkanie: Gasquet, Richard - Lopez, Feliciano Zakład na set (3 set)
Typ: 2:1
Kurs: 3.7
Bukmacher: BAH
Analiza: Dlaczego 2-1 dla Francuza? Przede wszystkim dlatego, że jest to finał a obaj w półfinałach pokazali, że tanio skóry nie sprzedadzą. Obydwaj grali trzysetowe pojedynki w półfinałach. Myślę, że scenariusz może być następujący. Gasquet wygra pierwszego seta i gdy w drugim zostanie raz złamany odpuści i szalę zwycięstwa przechyli w trzecim tak jak to było wczoraj w półfinale z Kolschreiberem. Natomiast Feliciano, no cóż męczył się wczoraj z dzielnym Chorwatem - Cilicem, który niewątpliwie ma coś z mojego ulubionego tenisisty - Mario Ancica. Jest Chorwatem tak jak on, nazwisko podobnie brzmi, dobry serw i ta sama zaciętość w grze. Ale nie o tym. Finał francusko - hiszpański. Faworytem jest Gasquet, który, jako 20latek wiele już osiągnął i wszystko wskazuje na to, że wiele jeszcze osiągnie. Kolejnym osiągnięciem będzie dzisiejsze zwycięstwo w Gstaadzie. Poza tym Ci dwaj tenisiści grali ze sobą dwukrotnie, co prawda na twrdych kortach, ale pojedynki były trzysetowe na korzyśc Francuza (2005 i 2003). Myślę, iż mimo że na cegle, ten pojedynek będzie także trzysetowy na korzyść faworyta Richarda Gasqueta.

Dla mniej odważnych polecam zagrać zwykłą jedynkę, ja tak zrobiłem bo w betgun niestety dokładnego wyniku nie można postawić. Kurs w betgun na Gasqueta wynosi: 1.25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom