>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP i WTA Kremlin Cup (Moskwa)

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mathieu P-H. v Tipsarevic J. 1.50

Francuz ostatni spisuje się dość dobrze. W ostatnim turnieju nie poszło mu najlepiej. Odpadł w drugiej rundzie w meczu z swoim rodakiem Serrą, po trzy setowym boju. Udany turniej w Bukareszcie, gdzie doszedł do finału przegrywajac z Melzerem. Tipsarevic w tym sezonie, praktycznie niewidoczny. Jest przeciętnym tenisistą, i brakuje mu ogrania. Moim zdaniem Mathieu wygra ten mecz, i myśle że mecz się rostrzygnie w dwóch setach.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Edytowałem Twojego pierwszego posta, gdyż jest to nawierzchnia dywanowa. Właściwie nie wiem jak ona wygląda, może ktoś wie coś na ten temat. Mi się wydaje, że jest ona troszkę wolniejsza niż Hard, ale szybsza niż Clay. Mathieu gra ostatnio swoje i jak wspomniał już Rooni nie powinien mieć najmniejszych problemów z Tipsarevicem (2-0 kurs 2.05 GB).
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale jaja moderatorzy tenisa nie wiedzą jak wygląda Carpet. ww.google.pl tam macie wszystko wystarczy odpowiednio sformułować hasło wyszukiwania, ja wam tylko powiem że to jest nawierzchnia imitująca trawę. W zależności od specyfiki wykonania ma ona różne właściwości (chodzi o odbicie piłeczki) jeszcze rok temu na turnieju Cremlin Cup działy się jaja nie z tej ziemi bo nawierzchnia była Carpet ale wykonana tak że zawodnicy się po niej ślizgali jak po lodzie.
W zasadzie używa się nawierzchni Carpetowskiej o nazwie Taraflex. Resztę sobie poszukajcie w necie :mrgreen: A co do tenisa to widzę że mamy ogrom typów więc zapraszam do mojego działu http://forum.bukmacherskie.com/plink96733.htm#96733 bo chyba częściej podaję typki z tenisa niż tutaj userzy w tym dziale (czyżby tak się zajęli turniejem tenisowym GB że mają wszystko w d*** :?: ) :kwasny4565:

Tutaj macie stronkę jak wygląda najpopularniejszy Carpet CARPET !!

Tutaj jest link zawierający jej podstawowe właściwości
Carpet -właściwości

Carpet tenisowowy


jest jeszcze kilka innych rodzajów Carpetu. Np: Batitflex i Gerflex, różnią się one tym że do innych sportów je się wykorzystuje, a na 100% każdy kto oglądał ligę światową to widział boisko.... to nic innego jak specjalny rodzaj Carpetu z domieszką kauczuku (zwiększa bardzo wytrzymałość oraz przyczepność)
Także panowie i panie ORDNUNG MUSS SEIN :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
MOŻE MI KTOS INTELIGENTY POWIE CZEMU USUENELIŚCIE TEMAT &quot;polacy na światowych kotyach&quot; JAK TU PISZECIE TYLKO O TYM, ECH POMYŚLCIE I OTWÓRZCIE TEN TEMAT! POZIEJ SIE DZIWICIE ZE NIKT NIE PISZE W TEMACIE Z TENISEM...JAK MA TAKICH MODOW

JAK BYŚCIE CHCIELI WIEDZIEC W MOSKWIE ODPYWA SIE RÓWNIEZ TURNIEJ KOBIECY I NIE WIDZE ZEBY TU BYLO MIEJSCE DLA NIEGO :dfdrgdf: BOSSE CO ZA MODY!!!!! SIE DZIWINIE ZE NIKT NIE CHCE TU PISAC, NO ALETRUDNO..... :roll:

Kuznetsova S. - Zvonareva V. 1.20

Kuznetsova ostatnio gra naprawde b.dobrze w turnieju w Stuttgarcie przegrała dopiero z fantastyczną Petrova...Zvonareva w pierwszej rundzie w dwóch setach poradziła sobie z Dushevina, lecz w tym spotkaniu nie pokazała niczego wielkiego. Te zawodiczki juz wiele razy grały se sobą Zvonareva wygrała trzy razy ale to bylo dawno temu....
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Krzysztof1985 dzięki za info, nie o takie mi chodziło, bo jak sam wspomniałeś sam mógłbym to znaleźć w Googlach ale mimo wszystko dzięki.

Widzu to jest wspólny temat ATP i WTA turnieju w Moskwie, także o kobietach też możesz tu pisać :]

Co do tematu o Polakach już otwarty i ja nie zamierzam go zamykać. :jezora54:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Spoko moge pisac...ale wczesniej nie bylo napisane ATP i WTA tylko samo ATP wiec moze przyznajcie sie do bledy...kolejnego :|


Kuznetsova S. - Zvonareva V.
1:6 4:6

Ech taki jest sport,taki jestem zły :zy3ou: Kuznetsova w tym spotkaniu na 100% nie byla w pelni dysponowana sam komentator mowil ze ma na bank jakies problemy...Szkoda, ze przez to fajny kupon odpadl ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kuznetsova S. - Zvonareva V.

Widzu nie obraź się ale tutaj grały 2 rosjanki i takich &quot;podejrzanych &quot; meczy się nie gra. 2 Rosjanki podczas turnieju w Rosji hmmm...., po wtóre... Kuznieca natrzepała kasiory że ho ho a Zvorka sporo mniej. To samo będzie w innym turnieju z Baghdatisem-miał porażająco nieskuteczny % serwisu (48%) i cudem wygrał z Hildago, także kto teraz będzie grał Cypiska
(Baghdatis) to ja mu życzę wszystkiego najlepszego.....

Ja polecam grać na Marię Sharapovą i Petrovą, Sharapova zapowiedziała że zamierza ten turniej wygrać i jej nic nie przeszkodzi w tym, zapowiadała niesamowitą walkę także proszę wziąść to pod uwagę, a Petrova poraz kolejny potwierdza że ma zwyżkę formy i jest niesamowicie dobrze przygotowana i skoncentrowana, także 2 zawodniczki będą moim zdaniem szły w tym turnieju jak burza (dopóki nie trafią na siebie)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Widze, ze niezly spec z Ciebie... ale co mialem nie grac tego meczu bo Graja dwie Rosjanki? Bo Kuz... zawsze sobie z nia latwo radziła? A moze dlatego, ze Kuz... wygrała ostatnio dwa turnieje :mrgreen:

Co do Petrovej zgadzam sie a co do mojej ukochanej Marii Sharapovej, dzisiaj straszzzzznie sie męczyła i naprawde nie pokazał nic wielkiego! Naszczescie pod koniec meczu sie spręzyła i wygrała w dwóch setach. Jak narazie jej forma jest duża niewiadoma....
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Safin M. v Bracciali D. 1.15

Myśle że bardzo pewny typ. Safin ostanio dobra forma, w turniejach ATP. Znakomita gra w Bangkoku. Doszedł tam do półfniału, przegrywając tam z Amerykaninem Blakem. W turnieju w Metz, zabrakło kropki nad i, w meczu z Melzerem. Ale trudno było wygrać ten mecz ponieważ Austriak jest w znakomitej formie. Bracciali nie prezentuje nic ciekawego prócz kilku przebłysków w niektórych meczach. Więc myśle że ten typ jest bardzo pewny.

Peer S. v Dementieva E. 2.50

Bardzo ciekawy mecz. Praktycznie w tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta. Peer ostatnio gra naprawde dobrze. W ostatnim turnieju, walka do końca z Szwajcarką Schyder, która zakończyła sie porażką. Stawiam na Peer ponieważ Dementieva w trakcie trwania ostatniego turnieju wycofała sie z powodu kontuzji. Myśle że przez kilka dni nie doszła do porządku, i wtym meczu może jej bardzo przeszkadzać, dlatego myśle że Peer powinna to wykorzystać.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja bym obstwiał na Dementeiva....

Schiavone F. - Chakvetadze A. 1.40

Schiavone powinna odpaść wpierwszej rundzie gdzie broniła piłek meczowych. W tym meczu na pewno braknie jej sił...Chakvetadze gra wspaniale, w pierwszej rundzie bez problemów pokonała wyzej notowną Safine...
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Melzer - Kubot

Turniej Wieden ????

Melzer tak jak pisałem ostatnio jest w znakomitej formie. W poprzednim turnieju doszedł do finału. W tym turnieju juz w pierwszej rundzie musiał zmierzyc sie z Ferrero i potwierdził wysoka forme, wygrywjac. Natomiast Kubot musiał przejsc kwalifikacje. Tak samo ja Melzer pokazał klase w pierwszej rundzie wygrywajac z Grosjean&#39;em. Nie mysle, zeby Kubot dał sobie rade, choc grajac przeciwko na polakow zawsze przegrywałem w tenisie Razz


Typ : 1
Kurs : 1.23
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Roddick - Gasquet


Turniej Wieden


W tym meczu walka bedzie pomiedzy serwisami obydwu tych tenisistow. Na start mowiac, to wieksze szanse ma Roddick, ktorego serwis nie kapitalny i niewielu moze sie z nim rownac.
Wczoraj patrzyłem na mecz Roddicka z Acususuo. Rod był wtedy niesamowicie skoncentrowany. Swoj serwis wykorzystał w jednym z gemow, gdzie to przegrywał 0:30 i dzieki czterem swietnym serwisom z rzedu wygrał tego gema. Zalezy mu przede wszystkim na turnieju Masters. Awans jeszcze nie jest pewny, poniewaz sa inni chetni na jego miejsce, dlatego musi dzisiaj pokazac co potrafi i mysle ze wygra.


Typ : 1
Kurs : 1.40
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Mauresmo - Vesnina


Tu stawiam, ze mecz bedzie krotki. Składa sie na to wiele czynnikow. Mauresmo to tenisistka z wieloletnim stazem, która bardzo lubi konczyc szybko gre. Francuska gra ostatnio bardzo dobrze i nie powinna miec zadnych problemow z pokonaniem rywalki. O Vesninie nic nie mozna powiedziec, co wzbudzało by nasz podziw. Mozna jej jedynie zanotowac pare wyskokow.


Typ : Total Games : &lt;18.5
Kus : 1.80
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Rada na przyszłość: te wsyzstkie typy mogłeś dać w jednym poście.

Melzer :zy3ou: Wczorajszy mecz Austriak na pewno odczuje dzisiaj. I to jest szansa dla Łukasza, który moim zdaniem powinien to wygrać.

Andy jest dobry na hardzie, ale Rysiek może sprawić niespodziankę. Ogólnie nie przepadam za Roddickiem może dlatego odradzam granie na niego dzisiaj.

Maureso powinna gładko wygrać dlatego uderek bardzo prawdopodobny. Ja proponuję także Amelkę z handi 5.5 po kursie 1.75.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mauresmo Amelie - Vaidisova Nicole 2.35

Amelka powinna juz wczoraj odpaść z turnueju gdzie w spotkaniu z zawodniczką około 50. miejsca wygrała w 3 secie po tiebreaku! Jej forma jest dużo szłabsza nic normalna za to Czeska podczas pierwszego spotkania pokazała na co ją stać i na pewno jest w stanie powtórzyć wynik z tego rocznego Roland Garros gdzie pokonała Mauresmo 2:1...Ja licze na niespodzianke :]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mauresmo Amelie - Vaidisova Nicole 2.35
6:1, 5:7, 6:7

Ech co za wspaniałe spotkanie!!!! Cicole w drugim secie broniła pilek meczowych przy stanie... 5:2!!!!!A wygrała mecz...kazdy moze sobie wyobrazic co sie w tym meczu dzialo :roll: Ja osobiscie po tym meczu zakochalem sie w tej tenisistce rodem z Czech :mrgreen:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dementieva E. v Chakvetadze A. 1.60

Myśle że najciekawsze spotaknie dzisiejszego dnia. Dementieva w tym turnieju gra naprawde dobrze, pokonała w ćwierćfinale Patty Schnyder, w dwóch setach. Niestety nieudany ostatni turniej, z którego musiała się wycofać z powodu kontuzji. Jej przeciwniczką w ćwierćfinale jest jej rodaczka Anna Chakvetadze. Anna nie rozegrała ćwierćfinału z powodu wycofania się Mari Sharapovej, która odniosła kontuzje. Obie zawodniczki spotykały się już dwa razy, i oba spotkania wygrała Elena myśle że i tym razem wygra ten mecz, i wejdzie do finału.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Popieram tym tez tak obstwiłem.....


Safin Marat - Kunitsyn Igor 1 1.20

Ech ten mecz to 99% pewniak!!! Kurs 1.20 gdybym mial kilka tysiecy na koncie obstwił bym wszytko ale nie mam tyle :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom