>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Monte Carlo

Status
Zamknięty.
szary 0

szary

Użytkownik
Widze że ten dział podupada, a szkoda bo na tenisie mozna naprawdę sporo zarobić. Potrzebuje pewnej informacji, będę wdzięczny za pomoc. Mianowicie chodzi mi o rozstawienie w tym turnieju? Z góry dzięki za szybka odpowiedź ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Rozstawienie już znalazłem więc pokusze się o kilka analiz:

Gaudio v Robredo 2
Robredo (15) we wczorajszym pojedynku pokonał Nalbandiana w 3-setowym pojedynku (5-7 6-1 7-5). Na uwagę zasługuje wynik drugiego seta wygrany przez Robredo. Gaudio jest na pewno bardziej wypoczęty bo wczoraj wystarczyły mu tylko 2 sety do zwycięstwa, ale skoro Robredo pokonał numer 3 turnieju i rankingu ATP, powinien też sobie poradzić z numerem 7.

Federer v Ferrer 1
Tu chyba nie trzeba wiele mówić. Federer ogrywa wszystkich jak chce. Chyba od dawna nie rozegrał 3 setów, bo już po pierwszym rywale tracili wszelkie nadzieje ???? Jak dla mnie najpewniejszy z pewniaków

Ljubicic v Gonzalez 1
Ljubicic (4) gładko pokonał Francuza z dziką kartą Simona 6-2 6-3 we wczorajszym pojedynku. Gonzalez (12) miał jeszcze łatwiej bo jego rywal zrezygnował przy stanie 3-1 w 2 secie. Dotychczasowe pojedynki obu panów były bardzo podobne, grali z zawodnikami ze zbliżonych miejsc w rankingu i wygrywali w podobnym rozmiarze. Myślę że Ljubicic postara się pokazać że nie bez powodu jest o 9 miejsc wyżej w rankingu (6, Gonzalez 15).

Coria v Nadal 2
Zdecydwanym faworytem jest oczywiście Nadal, który próbuje dotrzymać kroku Federerowi i tu niespodzianki byc nie powinno ale spodziewam się 3-setowego pojedynku. Niestety Gamebookers, podobnie jak w przypadku pojedynków Federera, zablokowało możliwość obstawiania tego typu ponieważ 2 sety to dla nich norma juz od dłuższego czasu. Szkoda bo myślę że kurs na 3 sety byłby bardzo soczysty :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom