>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Antalya, Eastbourne - 24.06-30.06.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Antalya, Turcja
Data rozgrywania: 24.06.2018 - 30.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €486,145
Oficjalna strona turnieju: http://www.antalyaopen.com/
Lista Startowa: http://www.antalyaopen.com/Home/Players
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Yuichi Sugita
Zwycięzcy debla 2017: Robert Lindstedt/Aisam Ul Haq Qureshi

Miejsce: Eastbourne, Turcja
Data rozgrywania: 25.06.2018 - 30.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €721,085
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/nature-valley-international/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Novak Djokovic
Zwycięzcy debla 2017: Bob Bryan/Mike Bryan
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
Antalya kwalifikacje
Jużny M. - Dancevic F.
Typ: DW 2:0 Kurs: 1.64 fortuna ✅
Hm.... dokładny wynik to zawsze jakieś tam ryzyko ale wydaje mi się,że w tym wypadku warto.
Dancevic to jednak nie poziom Juznego który w tym sezonie całkiem fajnie pogrywa na trawie.
Przy skupieniu w całym meczu może spokojnie zakończyć ten mecz w 2 setach.Frank dopiero zaczyna gre na trawie w dodatku ostatnio w Popradzie skreczował więc wszystko mi wskazuje na łatwy win Jużnego
Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jozzy22 559,8K

jozzy22

Użytkownik
I runda Antalya
Mayer F. - Sousa J.
Typ: 1 Kurs: 1.86 fortuna ⛔
Zastanawiające są te kursy ale skoro tak jest to myśle,że trzeba spróbować skorzystać.
Sousa na trawie? No jakoś mi jest to ciężko sobie wyobrazić. Mayer powinien na spokojnie przejść tą runde.
Ktoś gdzieś na forum pisał,że to jego ostatni sezon,a więc tym bardziej trzeba grać i korzystać z sezonu trawiastego który niewątpliwie bardziej pasuje Niemcowi niż Portugalczykowi.
Wchodze w ten bet
Wynik: 0:2
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
I runda Antalya
Mayer F. - Sousa J.
Typ: 1 Kurs: 1.86 fortuna
Wynik:
Ja bym to odradzal. Mayer tak gra ostatni sezon. Mayer na pewno osiagnal duzo lepsze wyniki na kortach trawiastych, zgoda, nawet zaskakujaco wygral w Halle 2 czy 3 sezony temu. Problem wlasnie w tym, ze to nie jest Halle, tylko podrzedny turniej w Turcji. Mayer to bedzie dobrze grac tylko wybranych turniejach jak Hamburg.
Poza tym Mayer w Halle jednak jeden mecz wygral, a Sousa nie i sadze, ze to Sousie bedzie bardziej zalezec. To co proponujesz jest typowy mecz w ciemno. Rownie dobrze Mayer moze pojechac do Turcji, przegrac i wrocic na Wimbledon i tu wtedy potencjal do gry na kortach trawiastych nie bedzie miec zadnego znaczenia. Zycze powodzenia, ale osobiscie odradzam takie granie na sile.
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
I runda Antalya
Mayer F. - Sousa J.
Typ: 1 Kurs: 1.86 fortuna
Zastanawiające są te kursy ale skoro tak jest to myśle,że trzeba spróbować skorzystać.
Sousa na trawie? No jakoś mi jest to ciężko sobie wyobrazić. Mayer powinien na spokojnie przejść tą runde.
Ktoś gdzieś na forum pisał,że to jego ostatni sezon,a więc tym bardziej trzeba grać i korzystać z sezonu trawiastego który niewątpliwie bardziej pasuje Niemcowi niż Portugalczykowi.
Wchodze w ten bet
Wynik:
Sam postawiłem na Mayera. Dno i kilo mułu. Nie rozumiem takich zachowań. Po co zawodnik jedzie na turniej, gdzie kompletnie odpuszcza mecz - powie mi ktoś ? osobiście meczu nie widziałem, ale sądząc po statystykach i przebiegu meczu to jest to tragizm w najczystszej postaci. Ja rozumiem, że trzeba się trochę ograć przed najważniejszym turniejem na tego typu kortach, ale zagrać taką kaszanę ? Co sądzicie na ten temat ?
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Sam postawiłem na Mayera. Dno i kilo mułu. Nie rozumiem takich zachowań. Po co zawodnik jedzie na turniej, gdzie kompletnie odpuszcza mecz - powie mi ktoś ? osobiście meczu nie widziałem, ale sądząc po statystykach i przebiegu meczu to jest to tragizm w najczystszej postaci. Ja rozumiem, że trzeba się trochę ograć przed najważniejszym turniejem na tego typu kortach, ale zagrać taką kaszanę ? Co sądzicie na ten temat ?
Jego ostatni sezon i zamiast za grę to się wziął za tankowanie. Meczu i turnieju nie wygra, ale trochę mamony wpadnie na stare lata ????
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Sugita - Pella @1.52 ✅
Muller - Millman @1.52 ⛔
AKO @2.31 eFortuna Taki dubel ode mnie
Yuichi zeszłoroczny zwycięzca powinien poradzić sobie na samym początku z tym drewniakiem w turnieju który wygrał rok temu a póki co nieźle sobie poczyniał
Muller tak samo na trawie mega potencjał urwał seta Cilicowi a kurs na niego bardzo fajny a Millmana po prostu nie cierpię.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Berankis 2,3 fortuna ✅
W tym meczu ide w kierunku litwina, ktory potrafi osiagac naprawde fajne wyniki na trawie. Niby ostatni mecz na french open, ale nie bylo to chyba spowodowane kontuzja, takze wszystko powinno byc dobrze jesli chodzi o zdrowie, a czas na przygotowania do sezonu trawiastego byl. Donskoy tez bez formy tak samo jak berankis, ale jak dla mnie kurs na litwina zdecydowanie za wysoki biorac pod uwage jego doswiadczenie na trawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Ferrer 2,05 fortuna ✅
Tu ide w kierunku Davida, wiadono ze to juz nie ten zawodnik co kiedys, ale no kurde taki kurs na Ferrera z berettinim, zal nie pobrać. Ostatni mecz Davida, to porazka w 5 setach z munarem. Strasznie sie wkurwilem, bo kim jest munar, ale jak sie okazalo munar forme ostatnio ma, takze to zwyciestwo nie bylo przypadkiem. Nie lubie patrzec na zawodnika przez pryzmat lat przeszlych (wiele osob na tym forum tak patrzy na boichard i wtapia w opor hajsu-mi tez sie zdarzylo;)), ale David to walczak jakich malo, na trawie czuje sie na pewno lepiej od berettiniego i licze ze cos dzisiaj ugra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co myslicie , kto jutro bardziej bedzie chcial przegrać ? Murray czy Edmund ? Wydaje mi sie , ze Andy bedzie oszczędzal sily na Wimbledon bo naoewno nie jest w 100% jeszcze gotowy
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Co myslicie , kto jutro bardziej bedzie chcial przegrać ? Murray czy Edmund ? Wydaje mi sie , ze Andy bedzie oszczędzal sily na Wimbledon bo naoewno nie jest w 100% jeszcze gotowy
Nie liczyłbym na odpuszczenie meczu przez Murraya, bardzo mało grał i potrzebuje meczów. To będzie jego dopiero trzeci mecz na trawie. Wydaje mi się, że Murray zgarnie ten turniej. Nie ma tu po prostu z kim przegrać
 
K 0

kokoikulis

Użytkownik
Wszedł w ten turniej przed Wimbledonem żeby poczuć rytm meczowy. Żeby sprawdzić sie ,także myślę ze zostawi dużo zdrowia a edmund to też nie jest jakis wariat na trawie. Ma mocny serwis ale skoro Andy postawił sie kyrgiosowi to tym bardziej moze sie postawić jemu. Edmund na tle takiego tenisisty bedzie chciał sie dobrze pokazać przed Wimbledonem wiec walke podejmie. Andy wchodzi powoli w tą swoja świetną formę więc cieżko trafić aczkolwiek strasznie go lubie i ze stanem ładowałem hajs w andyego. Ja odpuszczam ale oglądnę. dla zabawy polecam zagrać 3 setówkę ;p
 
Tenis by Dawid 854,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Pierwsza i ostatnia analiza przed Wimbledonem.
ATP Antalya
Yuichi Sugita vs Pierre-Hugues Herbert
Typ:
Herbert wygra
Kurs: 2,13
Bukmacher: milenium
Spotkanie drugiej rundy ATP 250 w Antalyi na kortach trawiastych. Warto przypomnieć, że to dopiero druga edycja tego turnieju, który cieszy się póki co bardzo niskim prestiżem i zainteresowaniem, a jest jedynie przetarciem dla zaplecza czołówki przed Wimbledonem. Yuichi Sugita jest faworytem bukmacherów na ten mecz, co wynika w jakimś stopniu z faktu triumfu w pierwszej i jedynej edycji. Pierwszy mecz tutaj wygrał z Guido Pellą, ale dopiero w trzech setach i jak powiem, że nie zasłużył to nie będzie to spore nadużycie. Pella wygrywał pewnie swoje podania, a dał się przełamać dopiero w ostatnim gemie, kiedy był po przerwie medycznej. Argentyńczyk posiada nikłe doświadczenie na trawie, co było niewątpliwie widać i w wymianach często nie dawał rady i nie miał sposobu na niski oraz szybki kozioł jaki robiła piłeczka, co wyglądało dość komicznie. Jednak mimo to Pella ugrał seta praktycznie samym serwisem, który nie jest wybitny i nigdy nie należał do dobrych serwismenów, a sam Sugita sporo pomógł popełniając dużą ilość błędów własnych. Japończyk grając w takim stylu nie obroni tytułu i wystarczy, że naprzeciw stanie zawodnik, który ma nieco większe ogrania na trawie i będą spore problemy. W tym meczu właśnie spotka rywala, który ogranie na trawie ma nawet większe niż Sugita, który uwielbia korty szybkie. Herbert jest zawodnikiem bazującym na serwisie, który technicznie na pewno odstaje, ale na trawie nie jest to tak ważne, co pokazuje wielu graczy mających małe umiejętności w wymianach, a wygrywają. Na pewno jest to pewnego rodzaju minus, ponieważ przy słabszym gemie serwisowym może nadarzyć się okazja na przełamanie, lecz jeśli Herbert potrafi sobie dawać radę nawet na cegle to tym bardziej na trawie. Ponadto trzeba podkreślić, że Sugita na returnie wyglądał blado w ostatnim spotkaniu i póki co oprócz niespodziewanej wygranej z Thiemem rozgrywa bardzo słaby sezon. Herbert w pierwszym spotkaniu w Antalyi także nie miał spacerku, ponieważ grał podobnie jak Sugita z typowym „ziemniakiem” – Federico Delbonisem, który nie wygrał nigdy spotkania na tej nawierzchni. Mimo to Argentyńczyk mógł spokojnie wygrać seta w TB pierwszego seta, lecz zmarnował swoje okazje. Dla Francuza na pewno nie było to dobre spotkanie, ponieważ miał sporo problemów przy swoim serwisie i kilka gemów kończyło się na przewagi, a raz dał się przełamać. Herbert odnotował tylko pięć asów, ale zaliczył bardzo zadowalający procent trafianych uderzeń pierwszym serwisem (74%) i ¾ z tych piłek wygrał. Będzie to dla niego drugi mecz na trawie w tym sezonie, a pierwszy przegrał w Londynie z Kokkinakisem, lecz było to wyrównane spotkanie, które mógł spokojnie wygrać.
Na pewno obaj gracze nie są w najwyższej formie, szczególnie Yuichi Sugita, który stoi pod presją obrony dość sporej jak na siebie ilości punktów. Herbert w wymianach także nie jest na straconej pozycji, ponieważ Japończyk potrafił ustępować w nich z Pellą, który większą część piłek sam wyrzucał w out. Mecz jest spotkaniem dnia, lecz nie zapowiada się, aby to był hit.
W meczach bezpośrednich bilans wynosi 1-0 dla Sugity, lecz grali ze sobą przeszło pięć lat temu.
Jeśli ktoś woli zagrać bezpieczniej to polecam: Herbert wygra przynajmniej seta @1,4.
Bardziej ryzykowna opcja to: Herbert wygra pierwszy set i całe spotkanie @2,66.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj o zagraniu na Kavcica po kursie ponad 4 ???
Gość przeszedł kwalifikacje, w 1 rundzie pokonał Baghdatisa a teraz czeka go spotkanie z Monfilsem, który na trawie jeszcze nie grał w tym sezonie i nie wiadomo jak podejdzie wogóle do tego meczu???
 
M 0

m.a.x.

Użytkownik
Dziś kusi Kukuszkin - Ferrer 1 1.82. David już w poprzedniej rundzie powinien zakończyć udział w tym turnieju, ale jego przeciwnik chyba miał inny plan niż dalszy udział w tym turnieju.
Chamie bez matury a moze by jakies przepraszam? Co ty masz we łbie
Panowie dajcie spokój podejdzmy merytorycznie do tego tematu a nie skupiajmy się na wzajemnym obrażaniu, nikomu nie przynosi korzyści ten wzajemny jad.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dokładnie panowie skupmy się na merytorycznych wypowiedziach a nie na obrażaniu jeden drugiego ! Tamte wszystkie posty pokasowałem, bo nie wnoszą one kompletnie nic do tego tematu. Tak jak admin napisał zwykły użytkownik nie ma możliwości usunięcia swojego postu, więc kolejne tego typu oskarżenia i obrażanie innych będą odpowiednio nagradzane, bo takie posty tylko powoduję falę jadu. Skupmy się na analizach i merytorycznej wymianie zdań z pełną kulturą, pozdrawiam wszystkich.
 
M 0

m.a.x.

Użytkownik
Garcia Lopez ( + 1.5 seta) - Monfils 1 ⛔
Typując ten mecz idę w stronę Hiszpana ponieważ w tym sezonie rozegrał już 3 mecze na trawie, dwa z nich wygrywając w każdym potrafił ugrać przynajmniej jednego seta a przeciwników nie miał łatwych Chardy, Hasse.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
K.Skupski / N.Skupski @1,80 ✅
Angielscy bracia w deblu na trawie radza sobie świetnie, w poprzednim roku na wimbledonie odpadli dopiero w ćwierćfinale z późniejszymi zwycięzcami Kubotem i Melo . W porównaniu do dzisiejszych przeciwników czyli pary Anerykanskiej , ktora rozgerala razem raptem dwa mecze , to Anglicy znaja sie jak lyse konie i powinni to spotkanie to wziąć bez problemow .
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom